Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Dragsjøen Rundt 2009

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

2,3 km Ungdomklasser:

Jenter 13/14 år:
1: Sara Pettersen Fuglu, R&Å -98 9,58
2: Grethe Aune, Nes ski -96 10.06
3. May Linn Arnesen, R&Å -96 10,44
4. Iselin Nøvik, Nes ski -00 11,43
5: Nathalie Nøvik, Nes ski -00 12.01
6. Frida Dybvik, Fenstad sport -95 13.10
7. Kristin Høst Sølna, IL Heming -96 15,46

Gutter 13/14 år:

1. Espen D. Bjørnstad. Feiring IL -95 10,37
2. Robert Dybvig, Nes ski -97 11,14
3. Morten J. Elverhøy, Fenstad -98 11,17
4. Sindre D. Bjørnstad, Feiring IL -97 12,12
5. Thomas Engebråten, Halmsås & Om. SL 12.43

Gutter 15/16 år:

1. Bjørnar D. Bjørnstad, Feiring IL 9.32

Ordinær løype, ca. 7 km:

Jenter 17/19 år:

1. Martina Hagen, R&Å -93 39,37
2. Rebekka Dybvig, Nes ski -93 39,58

Kvinner 35-39 år:

1. Lena Reif, Hvam IL -71 34.04 Raskeste dame
2. Hilde Johansen, Haga IF -73 42.03

Kvinner 40-44 år:

1. Gro Elvhaug, Borgen IL -68 38,44

Kvinner 45-49 år:

1. Hanne Sølna, IL Heming -61 35,32
2. Sissel Pettersen Fuglu, Nes ski -64 36,15
3. Hilde Fagerbakk, privat 38,59

Kvinner 50-54 år:

1. Jorunn Salater, AHF -57 41,54

Kvinner 55-59 år:

1. Rita Solvi, Skedsmo skikl. -53 64.46

Menn 17-19 år:

1. Andreas Molden, Nes ski -94 27,13
2. Jens Jacobsen, Nes ski -90 27,32
3. Jonas Amundsen, Nes ski -93 28,45
4. Espen Antonsen, Nes ski -90 29,52
5, Stian Elverhøi, Nes ski-95 30,46
6. Mads Nordby, Nes ski -95 31,45
7. Alexander Enerud Holen, Nes ski -96 33,39
8. Mikhael Eek Mjelde, privat -93 33,53
9. Henrik Fang Liland, Ull/Kisa IL -96 34,56
10. Marius Holmen, Nes ski -95 35.27
11. Martin Stokkebryn, R&Å -90 30.02
12. Sander Torris, Skogbygda IF -90 50,43

Menn 20-22 år:

1. Stian Arnesen, Nes ski 30,11
2, Marius Nordby, Nes ski 32,27
3. Atle Sletten, privat 41,51

Menn 23-29 år:

1. Per Erik Monsrud, Austmarka O-kl. 26.34 Raskeste mann
2. Bent Ulseth, Mangenfjellet Turlag 34,21

Menn 30-34 år:

1. Rune Tommelstad, Sagstuåa skil. 37.05
2. Kjetil Holen, Nes ski 38,20
3. Glenn Vidar Karlsen, Sørum IL 38,51
4. Abid Q, Raja, Venstre BIL 46,32
5. Tommy Sharif, Sharifs dekk BIL 55,35

Menn 35-39 år:

1. Rune Holmen, Halmsås & om. Skil. 32.01
2. Audun Ødegaard, Haga IF 33,41
3. Steinar Wølner, Hvam IL 36,30
4. Jørn Wrangell. Privat 39,23
5. Per Hoelsengen, Hvam IL 39,32

Menn 40-44 år:

1. Rune Engebråten, Halmsås & Om. Skil. 28.59
2. Frode Liland, Romeriksåsen SK 32,22
3. Jens Davidsen, Halmsås & om. Skil. 34.02
4. Arild Hagen, Halmsås & om.skil 34,29
5. Leif Dybvig, Fenstad sport 35,35
6. Oddvar Hammer, Austmarka O-klubb 36,24
7. Bjørn Hytjanstorp. Spiridon LLL 37.22
8. Jarle Bæckman, Sykk.kl. Ceres 38,17
9. Gjermund Johansen, privat 39,46
10. Lars Petter Syversrud, Haga IF 42,25
11. Steinar Johansen, Fjellfoten SK 43.13

Menn 45-49 år:

1. Gudmund Høst, IL Heming 26.47
2. Oddbjørn Homstvedt, Borg IL 31,17
3. Jostein Mjønerud, Sørum IL 31,36
4. Trond Antonsen, Halmsås & Om.skil. 34.43
5. Oddgeir Stensby, Halmsås & om SK 35.10
6. Geir Rudolfsen, R&Å 36.01
7. Leif Hagen, privat 37.03
8. Per Stokkebryn, R&Å 48,51

Menn 50-54 år:

1. John Svanstrøm, AHF 31,53
2. Jan Erik Bjørnstad, Feiring IL 35,34
3. Petter Rødfoss, R&Å 40,37

Menn 55-59 år:

1. Arild Syversrud, Arcus BIL 41,43

Menn 60-64 år:

1. Harald Ødegård, R&Å 34.49
2. Tor Nyhus, Gardermoen flyst. BIL 38,23
3. Widar Rognerud, R&Å 40,23

Menn 65-59 år:

1. Ragnar Johnsen, Skedsmo skikl. 38.08
2. Sverre Rimstad, R&Å 48,49

Menn 70-74 år:

1. Jon Dalen, privat 41.40
2. Ingar Kirkeng, Trøsken IL 54,20

Menn 75-79 år:

1. Arne Nystad, Hobøl IL 60,40
2 deltagere brutt.

Trim/gåklasse, uten tid:

Hans Martin Fjuk
Heidi Øverheim
Amund Ødegaard
Hilde Sørensen,Grethe Førde
Ingeborg Hegseth
Olav Linde
Signy Henden Rustlie
Kjell Berget
Dagfinn Bråthen
Eivind Øverheim
Sverre Kjuus
Tove Kjuus
En deltager brutt

Vinner av Sven Bråthens vandrepokal ,
klassevinner med størst tidsavstand til nr. 2:

Jon Dalen , privat i klassen 70-74 år

Deltagere i barneklassen, ca. 800 m uten tidtagning:

Elise Fjeld, R&Å
Filip Aas, R&Å
Petter Sandbakken, R&Å
Kevin Olsen, Haga
Petter Høst Sølna, IL Heming
Anders Elvhaug, Borgen IL
Josefine Paulsen, R&Å
Dan-Mathias Randem Svendsen, Haga IF
Dorthea-Amalie Randem Svendsen, Haga IF
Hans Ola Pettersen Fuglu, Nes Ski
Signe Thrane-Nielsen, R&Å
Johan Thrane-Nielsen, R&Å
Birgitte Kjuus, R&Å
Erlend Ødegaard, Haga
Hanna Ødegaard, Haga
Marianne Tollhaug, R&Å
Merete Berget, R&Å
Ingrid Amundsen, Halmsås & om. Skil.
Gustav Amundsen, Halmsås & Om. Skil.
Emil Holen, Fenstad sport
Sofie Fagerbakk Øyan, Haga IF
Sokrates Dybvig, Fenstad Sp.
Ingrid Marie Tommelstad, R&Å
 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut