EM Friidrett Berlin 2018 - Program

Komplett program for EM Friidrett i Berlin, dag for dag med start 6. august 2018:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Program EM Friidrett
Berlin, Tyskland - 6. til 12. august 2018

Mandag - 6. august 
Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

16:05 - Sleggekast - Menn - Kvalifisering (A)
16:30 - 100m - Menn - Heat
16:35 - Lengdehopp - Menn - Kvalifisering
17:05 - 400m Hurdles - Menn - Heat
17:30 - Sleggekast - Menn - Kvalifisering (B)
17:45 - 100m - Kvinner - Heat
17:35 - Kulestøt - Menn - Kvalifisering (A)
18:55 - Kulestøt - Menn - Kvalifisering (B)

Tirsdag - 7. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

08:35 - 50 km Kappgang - Menn - Finale
08:35 - 50 km Kappgang - Kvinner - Finale
09:30 - 100m - Menn - Tikamp
09:40 - Diskos - Menn - Kvalifisering (A)
10:00 - 400m Hekk - Menn - Heat
10:10 - Kulestøt - Kvinner - Kvalifisering
10:30 - Lengdehopp - Menn - Tikamp
10:35 - 400m Hekk - Menn - Heat
11:05 - 800m - Kvinner - Heat
11:10 - Diskos - Menn - Kvalifisering (B)
11:40 - 3000m Hinder - Menn - Heat
11:50 - Kulestøt - Menn - Tikamp

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

18:30 - Høydehopp - Menn - Tikamp
18:45 - Sleggekast - Menn - Finale
19:05 - 100m - Kvinner - Semifinale
19:05 - Stavsprang - Kvinner - Kvalifisering
19:30 - 100m - Menn - Semifinale
19:55 - 400m Hekk - Menn - Semifinale
20:20 - 10.000m - Menn - Finale
20:33 - Kulestøt - Menn - Finale
21:00 - 400m - Menn - Tikamp
21:30 - 100m - Kvinner - Finale
21:50 - 100m - Menn - Finale

Onsdag - 8. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

09:35 - 110m Hekk - Menn - Tikamp
10:10 - 100m Hekk - Kvinner - Heat
10:20 - Diskos - Menn - Tikamp (A)
10:50 - 200m - Menn - Heat
11:05 - Tresteg - Kvinner - Kvalifisering
11:30 - 400m - Kvinner - Heat
11:40 - Diskos - Menn - Tikamp (B)
12:00 - Stavsprang - Menn - Tikamp (A)
12:05 - 1500m - Menn - Heat
13:00 - Spydkast - Menn - Kvalifisering (A)
13:15 - Stavsprang - Menn - Tikamp (B)
14:25 - Spydkast - Menn - Kvalifisering (B)

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

17:50 - Spydkast - Menn - Tikamp (A)
18:25 - Høydehopp - Kvinner - Kvalifisering
19:00 - Spydkast - Menn - Tikamp (B)
19:10 - 400m Hekk - Kvinner - Semifinale
19:35 - 400m - Menn - Semifinale
19:45 - Lengdehopp - Menn - Finale
20:00 - 800m - Kvinner - Semifinale
20:15 - Kulestøt - Kvinner - Finale
20:20 - 200m - Menn - Semifinale
20:25 - Diskos - Menn - Finale
20:45 - 10.000m - Kvinner - Finale
21:35 - 1500m - Menn - Tikamp

Torsdag - 9. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

09:30 - Diskos - Kvinner - Kvalifisering (A)
10:00 - 100m Hekk - Kvinner - Sjukamp
10:30 - Lengdehopp - Kvinner - Kvalifisering
10:50 - Høydehopp - Kvinner - Sjukamp
10:55 - 110m Hekk - Menn - Heat
11:00 - Diskos - Kvinner - Kvalifisering (B)
11:30 - 800m - Menn - Heat
12:30 - Spydkast - Kvinner - Kvalifisering (A)
14:00 - Spydkast - Kvinner - Kvalifisering (B)

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

19:15 - Stavsprang - Kvinner - Finale
19:20 - Kulestøt - Kvinner - Sjukamp
19:25 - 100m Hekk - Kvinner - Semifinale
19:45 - Høydehopp - Menn - Kvalifisering
19:50 - 400m - Kvinner - Semifinale
20:15 - 400m Hekk - Menn - Finale
20:22 - Spydkast - Menn - Finale
20:30 - 200m - Kvinner - Sjukamp
21:00 - 200m - Menn - Finale
21:20 - 3000m Hinder - Menn - Finale
21:50 - 100m Hekk - Kvinner - Finale

Fredag - 10. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

10:00 - Sleggekast - Kvinner - Kvalifisering (A)
10:50 - Lengdehopp - Kvinner - Sjukamp
11:15 - Stavsprang - Menn - Kvalifisering
11:25 - 200m - Kvinner - Heat
11:30 - Sleggekast - Kvinner - Kvalifisering (B)
12:00 - 1500m - Kvinner - Heat
12:25 - 3000m Hinder - Kvinner - Heat
12:40 - Tresteg - Menn - Kvalifisering
12:50 - Spydkast - Kvinner - Sjukamp (A)
13:05 - 4x400m - Menn - Heat
13:40 - 4x400m - Kvinner - Heat
14:05 - Spydkast - Kvinner - Sjukamp (B)

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

19:10 - 110m Hekk - Menn - Semifinale
19:20 - Høydehopp - Kvinner - Finale
19:35 - 800m - Kvinner - Semifinale
19:55 - 200m - Kvinner - Semifinale
20:10 - Tresteg - Kvinner - Finale
20:20 - 800m - Kvinner - Sjukamp
20:25 - Spydkast - Kvinner - Finale
20:50 - 400m Hekk - Kvinner - Finale
21:05 - 400m - Menn - Finale
21:20 - 800m - Kvinner - Finale
21:35 - 110m Hekk - Menn - Finale
21:50 - 1500m - Menn - Finale

Lørdag - 11. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

09:05 - 20km Kappgang - Kvinner - Finale
10:55 - 20km Kappgang - Menn - Finale

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

20:00 - Høydehopp - Menn - Finale
20:05 - Lengdehopp - Kvinner - Finale
20:20 - 400m - Kvinner - Finale
20:25 - Diskos - Kvinner - Finale
20:35 - 800m - Menn - Finale
20:50 - 200m - Kvinner - Finale
21:00 - 5000m - Menn - Finale
21:30 - 4 x 400m - Menn - Finale
21:50 - 4 x 400m - Kvinner - Finale

Søndag - 12. august
Morgenøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

09:05 - Maraton - Kvinner - Finale
10:00 - Maraton - Menn - Finale

Kveldsøkt
Norsk tid - Kjønn - Øvelse - Runde

19:10 - Stavsprang - Menn - Finale
19:30 - Kulestøt - Kvinner - Finale
19:30 - 4 x 100m - Kvinner - Heat
19:50 - 4 x 100m - Menn - Heat
20:05 - Tresteg - Menn - Finale
20:15 - 3000m Hinder - Kvinner - Finale
20:35 - 1500m - Kvinner - Finale
20:55 - 5000m - Kvinner - Finale
21:20 - 4 x 100m - Kvinner - Finale
21:35 - 4 x 100m - Menn - Finale

* Med forbehold om endringer i programmet.

Se også:
* Resultater


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut