søndag, mai 19, 2024 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,914,004
2 Emilie Fleten 25,906,053
3 Ida Dahl 25,349,402
4 Kasper Stadaas 25,223,899
5 Andreas Nygaard 24,934,569
6 Johan Hoel 24,707,367
7 Max Novak 24,166,685
8 Magni Smedås 24,096,434
9 Thomas Ødegaard... 23,852,025
10 Torleif Syrstad 23,844,654
11 Amund Riege 23,583,626
12 Axel Jutterströ... 23,542,041
13 Eirik Sverdrup ... 23,451,378
14 Runar Skaug Mat... 23,406,779
15 Herman Paus 23,398,617
16 Oskar Kardin 23,295,927
17 Morten Eide Ped... 23,285,882
18 Stian Hoelgaard 23,173,466
19 Alvar Myhlback 23,165,443
20 Petter Stakston 23,082,621
21 Magnus Vesterhe... 22,979,229
22 Karstein Johaug 22,772,809
23 Tord Asle Gjerd... 22,630,484
24 Johannes Eklöf 22,542,970
25 Thomas Bing 22,374,724
26 Astrid Øyre Sli... 22,119,196
27 Kati Roivas 21,625,092
28 Jeremy Royer 21,459,378
29 Einar Kalland-O... 21,381,668
30 Anikken Gjerde ... 21,371,471
31 Silje Øyre Slin... 21,131,436
32 Nils Dahlsten 21,036,730
33 Klas Nilsson 20,963,902
34 Alfred Buskqvis... 20,959,327
35 Eddie Edström 20,918,257
36 Thomas Joly 20,769,655
37 Torgeir Sulen H... 20,750,282
38 Karolina Hedens... 20,747,023
39 Jenny Larsson 20,746,503
40 Marcus Johansso... 20,519,477
41 Johan Tjelle 20,321,169
42 Patrick Fossum ... 20,194,014
43 Petter Northug 20,160,567
44 Fabián Štoček... 20,118,753
45 Ole Jørgen Bruv... 20,102,163
46 Joar Thele 20,023,863
47 Juuso Mäkelä 19,956,551
48 Sofie Elebro 19,681,634
49 Jan Šrail 19,577,269
50 Fredrik Helgest... 19,176,422
Event logo
FIS WC Falun 10/15 km
  • Dato: 12.03.2022
  • Land: Sweden
  • By: Falun
Nettside
Program
Arrangement Dato
  • 10/15 km F 12.03.2022
    • Start Men
    Saturday 11:30 CET
    • Start Women
    14:15 CET
Vis tidsplanen for andre arrangementer
Konkurransebeskrivelse

Liveresults FIS:
Women
Men

15 km men: (women follow below)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 46 TOENSETH Didrik 1991 NOR 31:57.6 0.00 0.00
2 35 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 32:06.6 +9.0 3.75
3 54 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 32:18.0 +20.4 8.51
4 52 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 32:18.8 +21.2 8.84
5 44 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 32:21.2 +23.6 9.85
6 50 ROETHE Sjur 1988 NOR 32:25.8 +28.2 11.76
7 34 PATTERSON Scott 1992 USA 32:39.6 +42.0 17.52
8 68 PARISSE Clement 1993 FRA 32:43.6 +46.0 19.19
9 1 LEVEILLE Olivier 2001 CAN 32:46.5 +48.9 20.40
10 42 NISKANEN Iivo 1992 FIN 32:48.6 +51.0 21.28
10 66 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 32:48.6 +51.0 21.28
12 48 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 33:03.2 +1:05.6 27.37
13 39 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 33:11.6 +1:14.0 30.87
14 4 LINDHOLM Remi 1998 FIN 33:12.7 +1:15.1 31.33
15 8 KETTERSON Zak 1997 USA 33:18.4 +1:20.8 33.71
15 62 MOCH Friedrich 2000 GER 33:18.4 +1:20.8 33.71
17 60 POROMAA William 2000 SWE 33:21.8 +1:24.2 35.13
18 36 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 33:22.6 +1:25.0 35.46
19 26 BRUGGER Janosch 1997 GER 33:29.3 +1:31.7 38.26
20 20 ROSJOE Eric 1998 SWE 33:30.0 +1:32.4 38.55
21 24 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 33:33.6 +1:36.0 40.05
22 28 BABA Naoto 1996 JPN 33:35.4 +1:37.8 40.80
23 58 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 33:36.0 +1:38.4 41.05
24 16 LAPIERRE Jules 1996 FRA 33:36.3 +1:38.7 41.18
25 10 CYR Antoine 1998 CAN 33:39.9 +1:42.3 42.68
26 40 BURMAN Jens 1994 SWE 33:40.5 +1:42.9 42.93
27 9 PRALONG Candide 1990 SUI 33:40.9 +1:43.3 43.10
28 38 DOBLER Jonas 1991 GER 33:42.4 +1:44.8 43.72
29 6 BOUCHER Philippe 1997 CAN 33:42.6 +1:45.0 43.80
30 64 BOEGL Lucas 1990 GER 33:44.3 +1:46.7 44.51

 

31 32 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 33:44.9 +1:47.3 44.76
32 61 RUUSKANEN Arsi 1999 FIN 33:46.3 +1:48.7 45.35
33 31 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 33:47.3 +1:49.7 45.77
34 7 BURY Dominik 1996 POL 33:48.2 +1:50.6 46.14
35 15 GARDENER Stefano 1990 ITA 33:48.5 +1:50.9 46.27
36 70 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 33:51.2 +1:53.6 47.39
37 19 SCHELY Theo 1999 FRA 33:58.1 +2:00.5 50.27
38 37 NOTZ Florian 1992 GER 34:01.3 +2:03.7 51.61
39 14 VUORELA Markus 1996 FIN 34:03.0 +2:05.4 52.32
40 65 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 34:04.5 +2:06.9 52.94
41 17 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 34:05.8 +2:08.2 53.48
42 11 ANDERSSON Simon 1991 SWE 34:11.5 +2:13.9 55.86
43 23 JOHANSSON Leo 1999 SWE 34:12.3 +2:14.7 56.20
44 13 MARTIN Adam 1994 USA 34:18.5 +2:20.9 58.78
45 27 KLEE Beda 1996 SUI 34:18.8 +2:21.2 58.91
46 12 ROJO Imanol 1990 ESP 34:22.7 +2:25.1 60.53
47 25 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 34:23.8 +2:26.2 60.99
48 21 STEINER Cedric 1995 SUI 34:26.2 +2:28.6 61.99
49 18 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 34:29.3 +2:31.7 63.29
50 22 RUUS Marcus 1994 SWE 34:34.2 +2:36.6 65.33
51 3 HIROSE Ryo 2000 JPN 34:50.9 +2:53.3 72.30
52 41 HANNEMAN Logan 1993 USA 34:56.0 +2:58.4 74.43
53 33 SVENSSON Oskar 1995 SWE 34:57.8 +3:00.2 75.18
54 56 LAPALUS Hugo 1998 FRA 35:06.1 +3:08.5 78.64
55 29 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 35:10.8 +3:13.2 80.60
56 67 HAARALA Juuso 1996 FIN 35:13.5 +3:15.9 81.73
57 5 LEODOLTER Philipp 1997 AUT 35:16.8 +3:19.2 83.10
58 2 VIGANTS Raimo 1999 LAT 35:23.4 +3:25.8 85.86
59 43 CLUGNET James 1996 GBR 35:23.9 +3:26.3 86.07
60 45 CRV Vili 1999 SLO 35:27.7 +3:30.1 87.65

 

61 63 STEPHEN Thomas 2002 CAN 35:29.8 +3:32.2 88.53
62 55 MCKEEVER Xavier 2003 CAN 35:34.5 +3:36.9 90.49
63 69 SHANG Jincai 1993 CHN 35:44.9 +3:47.3 94.83
64 49 MOCELLINI Simone 1998 ITA 35:48.8 +3:51.2 96.45
65 73 STAREGA Maciej 1990 POL 36:02.3 +4:04.7 102.09
66 51 BURY Kamil 1995 POL 36:02.7 +4:05.1 102.25
67 53 DEYANOV Simeon 1994 BUL 36:07.8 +4:10.2 104.38
68 59 HOLMES Peter 1996 USA 36:17.6 +4:20.0 108.47
69 30 YOUNG Andrew 1992 GBR 36:55.1 +4:57.5 124.11
70 57 HARATYK Mateusz 1998 POL 37:02.9 +5:05.3 127.37
71 72 KONYA Adam 1992 HUN 38:52.5 +6:54.9 173.09
72 71 LAGLER Kristof 1994 HUN 39:42.3 +7:44.7 193.87
73 74 HIESTAND Steve 1984 BRA 40:12.3 +8:14.7 206.38
74 76 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR 41:03.2 +9:05.6 227.62
75 75 ENDRESTAD Sebastian 1998 CHI 41:31.0 +9:33.4 239.22
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
47 RIEBLI Janik 1998 SUI

10 km women

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 56 JOHAUG Therese 1988 NOR 22:34.4 0.00 0.00
2 50 SUNDLING Jonna 1994 SWE 23:10.3 +35.9 21.20
3 42 DIGGINS Jessie 1991 USA 23:10.7 +36.3 21.44
4 30 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 23:12.6 +38.2 22.56
5 54 WENG Heidi 1991 NOR 23:17.1 +42.7 25.22
6 32 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 23:17.3 +42.9 25.34
7 34 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 23:24.6 +50.2 29.65
8 38 BRENNAN Rosie 1988 USA 23:34.2 +59.8 35.32
9 18 SKAANES Marte 1996 NOR 23:35.5 +1:01.1 36.09
10 52 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 23:38.4 +1:04.0 37.80
11 21 HAGA Ragnhild 1991 NOR 23:39.3 +1:04.9 38.33
12 28 KARLSSON Frida 1999 SWE 23:41.4 +1:07.0 39.57
13 46 CARL Victoria 1995 GER 23:42.8 +1:08.4 40.40
14 36 HENNIG Katharina 1996 GER 23:44.6 +1:10.2 41.46
15 40 STADLOBER Teresa 1993 AUT 23:45.7 +1:11.3 42.11
16 26 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 23:50.9 +1:16.5 45.19
17 23 KALLA Charlotte 1987 SWE 23:52.2 +1:17.8 45.95
18 48 OLSSON Moa 1997 SWE 23:54.2 +1:19.8 47.14
19 20 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 24:01.4 +1:27.0 51.39
20 10 KERN Julia 1997 USA 24:04.7 +1:30.3 53.34
21 17 GIMMLER Laura 1993 GER 24:05.5 +1:31.1 53.81
22 12 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 24:06.3 +1:31.9 54.28
23 25 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 24:09.4 +1:35.0 56.11
24 7 EIDUKA Patricija 2000 LAT 24:12.5 +1:38.1 57.94
25 11 MODIG Lovisa 1993 SWE 24:18.3 +1:43.9 61.37
26 53 JOENSUU Jasmi 1996 FIN 24:19.7 +1:45.3 62.20
27 15 ISHIDA Masako 1980 JPN 24:20.0 +1:45.6 62.37
28 1 DOLCI Flora 1999 FRA 24:21.1 +1:46.7 63.02
29 13 FINK Pia 1995 GER 24:22.5 +1:48.1 63.85
30 44 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 24:22.9 +1:48.5 64.09

 

31 8 PATTERSON Caitlin 1990 USA 24:23.9 +1:49.5 64.68
32 2 JANATOVA Katerina 1997 CZE 24:29.0 +1:54.6 67.69
33 19 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 24:32.1 +1:57.7 69.52
34 24 MATINTALO Johanna 1996 FIN 24:35.6 +2:01.2 71.59
35 9 LOHMANN Lisa 2000 GER 24:46.9 +2:12.5 78.26
36 22 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 24:48.0 +2:13.6 78.91
37 14 BENTZ Coralie 1996 FRA 24:50.8 +2:16.4 80.57
38 16 LUNDGREN Moa 1998 SWE 24:55.2 +2:20.8 83.17
39 43 GANZ Caterina 1995 ITA 24:56.1 +2:21.7 83.70
40 55 TSUCHIYA Masae 1996 JPN 24:56.9 +2:22.5 84.17
41 47 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 25:00.8 +2:26.4 86.47
42 6 SCARDONI Lucia 1991 ITA 25:10.7 +2:36.3 92.32
43 3 BEATTY Dahria 1994 CAN 25:11.1 +2:36.7 92.56
44 51 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 25:11.8 +2:37.4 92.97
45 4 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 25:15.6 +2:41.2 95.22
46 33 KAASIKU Keidy 2001 EST 25:23.1 +2:48.7 99.65
47 27 HANSSON Moa 2001 SWE 25:30.4 +2:56.0 103.96
48 5 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 25:31.1 +2:56.7 104.37
49 35 KAASIKU Kaidy 2001 EST 25:33.5 +2:59.1 105.79
50 31 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 25:41.2 +3:06.8 110.34
51 39 VINSA Lisa 1995 SWE 25:42.4 +3:08.0 111.05
52 29 DROLET Jasmine 2002 CAN 25:42.6 +3:08.2 111.16
53 37 WALCHHOFER Barbara 1997 AUT 25:45.7 +3:11.3 112.99
54 45 MEIER Alina 1996 SUI 25:52.8 +3:18.4 117.19
55 41 FISCHER Lea 1998 SUI 25:54.6 +3:20.2 118.25
56 49 ROENNLUND Elina 1996 SWE 26:07.0 +3:32.6 125.58
Bli medlem nå