laurdag, jan 29, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Lina Korsgren 25,118,872
2 Tord Asle Gjerd... 24,690,277
3 Emil Persson 24,639,090
4 Oskar Kardin 24,445,898
5 Ida Dahl 24,147,261
6 Stian Hoelgaard 24,004,951
7 Andreas Nygaard 23,896,802
8 Morten Eide Ped... 23,771,875
9 Max Novak 23,585,608
10 Emilie Fleten 23,467,113
11 Britta Johansso... 23,188,266
12 Johannes Eklöf 23,146,565
13 Vetle Thyli 23,067,692
14 Maxim Vylegzani... 22,819,906
15 Marcus Johansso... 22,806,745
16 Magnus Vesterhe... 22,106,355
17 Anders Aukland 21,920,223
18 Simen Engebrets... 21,796,898
19 Øyvind Moen Fje... 21,600,668
20 Joar Thele 21,559,566
21 Runar Skaug Mat... 21,405,624
22 Herman Paus 20,815,169
23 Torleif Syrstad 20,806,239
24 Stanislav Řezáč... 20,627,547
25 Andreas Holmber... 20,605,358
26 Nils Persson 20,518,513
27 Jiří Pliska 20,408,504
28 Petter Eliassen 19,685,400
29 Sofie Elebro 19,519,116
30 Bastien Poirrie... 19,518,684
31 Klas Nilsson 19,501,754
32 Jan Šrail 19,188,184
33 Gabriel Höjlind... 19,143,703
34 Ermil Vokuev 19,135,109
35 Kateřina Smutná... 18,824,781
36 Ari Luusua 18,743,193
37 Petter Soleng S... 18,592,377
38 Viktor Mäenpää... 18,399,841
39 Roxane Lacroix 18,209,024
40 Thomas Ødegaard... 18,161,452
41 Théo Deswazière... 18,053,628
42 Olga Tsareva 17,953,210
43 Alexis Jeannero... 17,861,456
44 Isac Holmström 17,832,142
45 Arnaud Du Pasqu... 17,831,436
46 Fabián Štoček... 17,763,614
47 Laila Kveli 17,271,744
48 Alexey Shemiaki... 17,231,875
49 Stian Berg 17,202,170
50 Václav Sedláček... 17,050,212
Event logo
Tour de Ski Val di Fiemme 10/15 Mst
  • Dato: 03.01.2022
  • Land: Italy
  • By: Val di Fiemme
Program
Arrangement Dato
  • 10/15 km C Mst 03.01.2022
    • Start Women
    Monday 12:40 CET
    • Start Men
    14:50 CET
Vis tidsplanen for andre arrangementer
Konkurransebeskrivelse

Liveresults 10 km classic women
Liveresults 15 km classic men


Overall after stage 5:
Women
Men

Points standing after stage 5:
Women
Men


Results stage 4
Results stage 6 – Final Climb


15 km classic masstart men:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 41:31.2 0.00 0.00
2 7 NISKANEN Iivo 1992 FIN 41:52.0 +20.8 11.69
3 21 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 41:54.9 +23.7 13.32
4 10 SPITSOV Denis 1996 RUS 41:55.2 +24.0 13.49
5 4 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 41:59.1 +27.9 15.68
6 15 TOENSETH Didrik 1991 NOR 42:11.3 +40.1 22.54
7 3 VALNES Erik 1996 NOR 42:21.2 +50.0 28.10
8 30 LAPALUS Hugo 1998 FRA 42:25.3 +54.1 30.40
9 9 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 42:27.4 +56.2 31.58
10 14 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 42:27.7 +56.5 31.75
11 28 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 42:28.6 +57.4 32.26
12 8 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 42:33.1 +1:01.9 34.79
13 31 SVENSSON Oskar 1995 SWE 42:45.7 +1:14.5 41.87
14 13 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 42:56.1 +1:24.9 47.71
15 18 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 42:56.4 +1:25.2 47.88
16 22 MALTSEV Artem 1993 RUS 43:05.1 +1:33.9 52.77
17 32 BAUMANN Jonas 1990 SUI 43:06.4 +1:35.2 53.50
18 20 BRUGGER Janosch 1997 GER 43:08.4 +1:37.2 54.62
19 36 MOCH Friedrich 2000 GER 43:10.0 +1:38.8 55.52
20 25 BOEGL Lucas 1990 GER 43:20.7 +1:49.5 61.54
21 56 LINDHOLM Remi 1998 FIN 43:21.2 +1:50.0 61.82
22 2 GOLBERG Paal 1990 NOR 43:22.5 +1:51.3 62.55
23 62 RASTELLI Maicol 1991 ITA 43:28.1 +1:56.9 65.70
24 16 ROETHE Sjur 1988 NOR 43:29.7 +1:58.5 66.59
25 53 KUCHLER Albert 1998 GER 43:37.3 +2:06.1 70.87
26 24 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 43:46.1 +2:14.9 75.81
27 11 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 43:46.5 +2:15.3 76.04
28 34 BABA Naoto 1996 JPN 43:46.8 +2:15.6 76.20
29 26 NOVAK Michal 1996 CZE 43:54.4 +2:23.2 80.48
30 19 PARISSE Clement 1993 FRA 43:55.6 +2:24.4 81.15
31 33 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 43:57.8 +2:26.6 82.39
32 12 TERENTEV Alexander 1999 RUS 44:22.3 +2:51.1 96.15
33 45 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 44:22.5 +2:51.3 96.27
34 37 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 44:22.5 +2:51.3 96.27
35 59 FELLNER Adam 1993 CZE 44:22.6 +2:51.4 96.32
36 27 FURGER Roman 1990 SUI 44:23.7 +2:52.5 96.94
37 5 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 44:25.6 +2:54.4 98.01
38 63 AHONEN Ville 1994 FIN 44:25.9 +2:54.7 98.18
39 61 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 44:34.4 +3:03.2 102.95
40 39 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 44:36.1 +3:04.9 103.91
41 40 ROSJOE Eric 1998 SWE 44:37.2 +3:06.0 104.53
42 38 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 44:48.3 +3:17.1 110.77
43 41 VENTURA Paolo 1996 ITA 44:53.0 +3:21.8 113.41
44 50 BURY Dominik 1996 POL 45:07.7 +3:36.5 121.67
45 43 COLLET Martin 1997 FRA 45:25.1 +3:53.9 131.45
46 44 CORADAZZI Martin 1998 ITA 45:29.6 +3:58.4 133.98
47 57 TANAKA Masato 1995 JPN 45:35.2 +4:04.0 137.12
48 54 BING Thomas 1990 GER 45:41.4 +4:10.2 140.61
49 48 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI 45:44.5 +4:13.3 142.35
50 29 SCHUMACHER Gus 2000 USA 45:46.7 +4:15.5 143.59
51 17 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 45:47.8 +4:16.6 144.20
52 47 ERIKSSON Gustav 1991 SWE 45:50.8 +4:19.6 145.89
53 46 PRALONG Candide 1990 SUI 45:56.7 +4:25.5 149.21
54 42 ROJO Imanol 1990 ESP 46:02.9 +4:31.7 152.69
55 55 KNOP Petr 1994 CZE 46:29.5 +4:58.3 167.64
56 58 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 46:31.5 +5:00.3 168.76
57 52 GRAZ Davide 2000 ITA 47:00.9 +5:29.7 185.28
58 60 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 47:03.5 +5:32.3 186.75
59 51 KETTERSON Zak 1997 USA 47:14.1 +5:42.9 192.70
60 6 NORTHUG Even 1995 NOR 47:35.1 +6:03.9 204.50
61 49 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 47:47.7 +6:16.5 211.58
62 64 BURY Kamil 1995 POL 49:24.4 +7:53.2 265.93
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
23 COLOGNA Dario 1986 SUI
35 KLEE Beda 1996 SUI

 —

10 km classic masstart women:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 29:51.3 0.00 0.00
2 11 WENG Heidi 1991 NOR 29:55.0 +3.7 2.89
3 8 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 29:56.1 +4.8 3.75
4 7 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 29:58.8 +7.5 5.86
5 14 HENNIG Katharina 1996 GER 30:02.2 +10.9 8.52
6 13 STADLOBER Teresa 1993 AUT 30:05.6 +14.3 11.18
7 2 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 30:34.8 +43.5 34.00
8 10 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 30:42.5 +51.2 40.02
9 9 MATINTALO Johanna 1996 FIN 30:42.6 +51.3 40.09
10 4 SORINA Tatiana 1994 RUS 30:44.4 +53.1 41.50
11 15 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 30:47.9 +56.6 44.24
12 23 SAUERBREY Katherine 1997 GER 30:49.1 +57.8 45.17
13 3 DIGGINS Jessie 1991 USA 30:49.3 +58.0 45.33
14 5 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 31:03.2 +1:11.9 56.19
15 19 KALLA Charlotte 1987 SWE 31:03.5 +1:12.2 56.43
16 37 LOHMANN Lisa 2000 GER 31:10.1 +1:18.8 61.59
17 33 VASILIEVA Lilia 1994 RUS 31:15.1 +1:23.8 65.49
18 22 THEODORSEN Silje 1994 NOR 31:16.1 +1:24.8 66.28
19 12 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 31:28.2 +1:36.9 75.73
20 39 KREHL Sofie 1995 GER 31:28.7 +1:37.4 76.12
21 30 RYGALINA Anastasia 1996 RUS 31:29.7 +1:38.4 76.91
22 29 SVENDSEN Anna 1990 NOR 31:31.1 +1:39.8 78.00
23 48 GANZ Caterina 1995 ITA 31:31.4 +1:40.1 78.23
24 35 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 31:32.6 +1:41.3 79.17
25 27 COMARELLA Anna 1997 ITA 31:35.5 +1:44.2 81.44
26 17 HAGA Ragnhild 1991 NOR 31:40.8 +1:49.5 85.58
27 16 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 31:43.5 +1:52.2 87.69
28 24 ISHIDA Masako 1980 JPN 31:45.4 +1:54.1 89.18
29 28 FINK Pia 1995 GER 31:50.4 +1:59.1 93.08
30 18 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 31:56.2 +2:04.9 97.62

 

31 38 OGDEN Katharine 1997 USA 32:08.7 +2:17.4 107.39
32 44 DI CENTA Martina 2000 ITA 32:11.8 +2:20.5 109.81
33 21 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 32:15.5 +2:24.2 112.70
34 25 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS 32:24.5 +2:33.2 119.73
35 34 JANATOVA Katerina 1997 CZE 32:29.0 +2:37.7 123.25
36 40 MCCABE Novie 2001 USA 32:29.6 +2:38.3 123.72
37 45 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 32:45.5 +2:54.2 136.15
38 31 SCARDONI Lucia 1991 ITA 32:48.5 +2:57.2 138.49
39 43 LAUKLI Sophia 2000 USA 32:49.0 +2:57.7 138.88
40 41 FRAEBEL Antonia 1997 GER 32:55.9 +3:04.6 144.28
41 20 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 32:57.5 +3:06.2 145.53
42 26 BENTZ Coralie 1996 FRA 32:59.4 +3:08.1 147.01
43 36 DOLCI Flora 1999 FRA 33:03.7 +3:12.4 150.37
44 42 PITTIN Cristina 1998 ITA 33:13.1 +3:21.8 157.72
45 32 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 33:24.6 +3:33.3 166.71
46 52 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 33:48.4 +3:57.1 185.31
47 47 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ 34:00.2 +4:08.9 194.53
48 49 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 34:18.2 +4:26.9 208.60
49 51 YEATON Jessica 1991 AUS 34:42.7 +4:51.4 227.75
50 6 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 34:50.5 +4:59.2 233.84
51 50 SONNESYN Alayna 1996 USA 35:23.4 +5:32.1 259.55
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
46 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
Bli medlem nå