SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Fem nordmenn videre

WC Cogne

Fem norske herrer er videre til kvartfinalen i dagens sprint i Cogne. Blant annet unguttene Jon Kristian Dahl og Kristian Horntvedt. Trond Iversen hadde nest beste tid. Resultatliste fra prologen finner du her
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Rank Fiscode Name Nation Time FIS points
   1  1219193 PYYKOENEN Lauri  FIN   3:28.0  0.00
   2  1185340 IVERSEN Trond  NOR   3:29.6  6.15
   3  1370707 LIND Bjoern  SWE   3:30.0  7.69
   4  1374975 ROTCHEV Vassili  RUS   3:30.3  8.85
   4  1230930 SVARTEDAL Jens Arne  NOR   3:30.3  8.85
   6  1159829 DANIELSSON Mattias  SWE   3:30.6  10.00
   6  1238787 HOEGBERG Anders  SWE   3:30.6  10.00
   8  1221327 TEICHMANN Axel  GER   3:31.5  13.46
   9  3420002 DAHL Jon Kristian  NOR   3:31.6  13.85
   10  3420007 HORNTVEDT Kristian  NOR   3:32.0  15.38
   11  1092511 HETLAND Tor Arne  NOR   3:32.4  16.92
   12  1077670 PALOLAHTI Ari  FIN   3:32.6  17.69
   12  1153621 BRINK Joergen  SWE   3:32.6  17.69
   14  1093869 KREZELOK Janusz  POL   3:32.7  18.08
   15  1256829 KLESSEN Dirk  GER   3:32.8  18.46
   16  1248390 OESTBERG Fredrik  SWE   3:33.4  20.77
   17  1181072 SCHWIENBACHER Freddy  ITA   3:33.6  21.54
   18  1051092 SCHLUETTER Andreas  GER   3:34.0  23.08
   19  1059628 ALSGAARD Thomas  NOR   3:34.2  23.85
   20  1243540 OESTBERG Mikael  SWE   3:34.5  25.00
   20  1310470 KRECZMER Maciej  POL   3:34.5  25.00
   22  1059822 HJELMESET Odd-Bjoern  NOR   3:34.6  25.38
   23  1277393 LEYBYUK Roman  UKR   3:34.8  26.15
   24  1297181 CATTANEO Marco  ITA   3:34.9  26.54
   25  1175058 KOUKAL Martin  CZE   3:35.2  27.69
   26  1106091 BATORY Ivan  SVK   3:35.7  29.62
   26  1039646 KINNUNEN Marko  FIN   3:35.7  29.62
   28  1374587 BREDL Johannes  GER   3:35.9  30.38
   28  1278557 VILISSOV Vladimir  RUS   3:35.9  30.38
   30  1344905 KURTTILA Keijo  FIN   3:36.2  31.54
   31  1221036 FILBRICH Jens  GER   3:36.3  31.92
   32  1223364 DEBERTOLIS Bruno  ITA   3:36.4  32.31
   33  1250136 DENISOV Vitaly  RUS   3:36.5  32.69
   33  1344711 JAUHOJAERVI Sami  FIN   3:36.5  32.69
   35  1033923 VALBUSA Fulvio  ITA   3:36.7  33.46
   36  1223267 PASINI Renato  ITA   3:36.8  33.85
   37  3480011 OSSINKINE Dmitri  RUS   3:36.9  34.23
   38  1365663 LARSSON Peter  SWE   3:37.0  34.62
   39  1223752 KOSTNER Florian  ITA   3:37.2  35.38
   40  1378564 ILOMAEKI Jirka  FIN   3:37.3  35.77
   41  1067291 DI CENTA Giorgio  ITA   3:37.5  36.54
   42  1173700 STOEGGL Thomas  AUT   3:37.6  36.92
   43  1323468 REHEMAA Aivar  EST   3:37.7  37.31
   43  1178162 ANGERER Tobias  GER   3:37.7  37.31
   45  1254695 MAYER Marc  AUT   3:38.0  38.46
   46  1235877 VON ALLMEN Peter  SUI   3:38.4  40.00
   47  1008703 FAUNER Silvio  ITA   3:38.5  40.38
   48  1224237 PENASA Mirko  ITA   3:38.6  40.77
   49  1371580 PIROGOV Dmitri  RUS   3:39.0  42.31
   50  1186601 SCHLYUNDIKOV Andrey  RUS   3:39.7  45.00
   51  1042556 HIETAMAEKI Karri  FIN   3:40.1  46.54
   52  1181169 MARIOTTI DORDI Klaus  ITA   3:41.0  50.00
   53  1223558 FRASNELLI Loris  ITA   3:41.3  51.15
   54  1222782 CARRARA Bruno  ITA   3:41.5  51.92
   55  1291458 NARUSK Priit  EST   3:41.6  52.31
   56  1067485 ZORZI Cristian  ITA   3:42.8  56.92
   57  1112105 YLOENEN Petri  FIN   3:43.2  58.46
   58  1134997 AZEGAMI Daichi  JPN   3:43.6  60.00
   59  1268566 EIGENMANN Christoph  SUI   3:43.7  60.38
   60  3390001 JALLAI Erkki  EST   3:44.5  63.46
   60  1103278 KUNZ Stephan  LIE   3:44.5  63.46
   62  1198144 RAUDSEPP Pavo  EST   3:44.6  63.85
   63  3290026 RIGONI Mirco  ITA   3:47.3  74.23
   64  1187377 RUPNIK Vasja  SLO   3:47.5  75.00
   65  1197950 AASMAE Meelis  EST   3:47.8  76.15
   66  1285153 ROUSSELET Alexandre  FRA   3:47.9  76.54
   67  1100077 VITTOZ Vincent  FRA   3:48.0  76.92
   68  1249069 MURRAY Paul  AUS   3:48.2  77.69
   69  1286414 VANDEL Ludovic  FRA   3:51.0  88.46
   70  3190002 CHAUVET Benoit  FRA   3:51.7  91.15
   71  3660002 PARCHEUSKI Mikalai  BLR   3:54.9  103.46

 

Did not start:

SARACCO Cristian (ITA), EBISAWA Katsuhito (JPN), BOLCHAKOV Nikolai (RUS), JONNIER Emmanuel (FRA), SOLBAKKEN Haavard (NOR), BJERVIG Espen (NOR)


SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut


Snart sesongstart for langdistansegutta

Langrenn.com følger langdistanselandslaget

Unge toppløpere, men ingen fra Norge

Langrenn.com følger skistjernene

Mandagens lokale resultater

Langrenn.com følger langrennsporten Norge rundt

Hofstad suveren i Romjulsrennet.

Langrenn.com følger lokale renn

Dagens resultater fra lokale renn

Langrenn.com følger Langrennsporten Norge rundt