-->
Fra starten av Romjulsrennet Sjusjøen 2013. Foto: Lars Erik Almo.

Fra starten av Romjulsrennet Sjusjøen 2013. Foto: Lars Erik Almo.

Film fra Romjulsrennet Sjusjøen

Lars Erik Almo fanget de tett på 600 deltakerne med filmkamera i det de startet i Romjulsrennet Sjusjøen mandag. Man kjenner det pirrer litt i magen og klør i armer og bein av å se filmen.

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst


Fra YouTube-kanalen Lars Erik Almo.

---

nb! Det pågår nå en vask av resultatlistene, men Langrenn.com har fått bekreftet fra arrangørhold at de 3 første plassene i oversikten nedenfor er korrekte.

Romjulsrennet Sjusjøen
Sjusjøen, Hedmark - 30. desember 2013

UOFFISIELT

Kvinner - 23 km klassisk

1. Katja Visnar, TSK Bled 01:09:55
2. Maiken Caspersen Falla, Gjerdrum IL 01:10:03
3. Tuva Toftdahl Staver, IL Heming/Rekruttlandslaget 01:10:23
4. Hjørdis Klonteig, Fossum IF 01:12:44
5. Caroline Ziesler, Sandnes IL 01:14:56
6. Berit Gjelten, NTNUI 01:15:39
7. Marie Karlsen, Vind IL 01:16:01
8. Liv-Janne Øvrebust, Bjørndal IF 01:16:17
9. Tone Sundvor, Bjerkreim IL 01:16:46
10. Julie Flatner Hansen, Gjerdrum IL 01:16:59
11. Maja Solbakken, Engerdal SP.kl./CU Ski Team 01:18:46
12. Magulas Melina Meyer, Lyn Ski 01:20:16
13. Lin Iren Sætre, Hernes IL/Team Sentrum Sport Trysil 01:20:44
14. Ingrid Hannestad, NTNUI 01:20:56
15. Marion Huber, Tynset IF 01:21:40
16. Anne Olaussen, Follebu Skiklubb 01:22:27
17. Berthe Annette Svenkerud, Kvaløysletta Skilag 01:22:28
18. Hege Skari, Lillehammer Skiklub 01:23:05
19. Valset Marit Valset, Lillehammer Skiklub 01:23:11
20. Sigrid Stakston, Søre Ål IL 01:23:15

Menn - 23 km klassisk
1. Ola Vigen Hattestad, Ørje IL 59:58
2. Morten Eide Pedersen, Lillehammer Skiklub/Team COOP 59:59
3. Simen Østensen, Fossum IF/Team Centric 01:00:00
4. Geir Ludvig Aasen Ouren, Øvrebø IL/Team NPRO 59:59
5. Christoffer Callesen, Heggedal IL/Team LeasePlan Go 01:00:01
6. Simen Hegstad Krüger, Lyn Ski 01:00:02
7. Stian Remseth Andresen, Lyn Ski/Team Centric 01:00:04
8. Øyvind Moen Fjeld, Kjelsås IL/Team NTNU 01:00:06
9. Anders Mølmen Høst, Lyn Ski/Team Centric 01:00:47
10. Trygve Markset, Koll IL 01:00:48
11. Kjetil Hagtvedt Dammen, Rustad IL/Team LeaseplanGo 01:00:59
12. Even Chiodera, Fossum IF/Bull Ski & Kajakk 01:00:59
13. Thomas Henriksen, Fossum IF/Team Leaseplan Go 01:01:04
14. Ivar Tveiten, IL Bevern/Bjørn Myhre Sport 01:01:08
15. Jonas Frorud, Skiptvet IL/Team Hadeland 01:02:14
16. Petter Soleng Skinstad, Vind IL/Team Veidekke Innlandet 01:02:15
17. Svein Tore Sinnes, Tonstad IL/ eam NPRO 01:02:19
18. Jonas Nielsen, Lørenskog Skiklubb/Team NPRO 01:02:45
19. Svein Halvor Dahl, IL Skarphedin/Team Synnfjell 01:02:46
20. Martin Andersen, Engerdal SP.kl. 01:02:52

Komplette live-resultater alle klasser


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus