Førjulsrennet i Tydal 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

FØRJULSRENNET
Lørdag 13/12

 

Arrangør
TYDAL IL
Sted
KLØFTA
Dato
13.12.2008

 

 

Plas
Navn
Klubb
Slutt-tid
Diff

 

Jenter 8 år, 1km

 

Inga Skjevdal
Røros IL
7:01
Embla Næss
Tydal IL
6:14
Martine Sletne
Selbu IL
4:45
Aina Stokke
Øverbygda IL
4:55

 

Gutter 8 år, 1km

 

Jørgen Slind
Selbu IL
       5:27

 

Jenter 9 år, 1km

 

Marit Riddervol
Røros IL
       4:17
Emilie Kleiven Græsli
Tydal IL
4:42
Eilin Sundt Sivertsvold
Hitterdal og
4:58
Margrete Sæter
Røros IL
4:20
Ingrid Krogstadmo
Selbu IL
4:06
Ronja Næss
Tydal IL
5:01
Andrea Osflaten Gløtheim
Røros IL
3:58
Tine Sylten
Byaasen Skikl
3:47

 

Jenter 10 år, 1km

 

Mali Moslet
Øverbygda IL
3:11
Julie Sølverud
Øverbygda IL
3:48
Hege Lien
Øverbygda IL
3:34
Marie Sølverud
Øverbygda IL
4:11

 

Gutter 10 år, 1km

 

Sander Øwre Haugan
Hommelvik IL
3:13
Sigurd Bjørkli
Hommelvik IL
3:13

 

Jenter 11 år, 2km

 

1
Ingrid Gresseth
Stjørdals-Bli
6:41
2
Ingeborg Renå
Øverbygda IL
7:21
0:40
3
Marit Kulset
Selbu IL
7:23
0:42
4
Guri Evjen Kallar
Øverbygda IL
7:25
0:44
5
Solveig Dyrdal
Selbu IL
7:42
1:01
6
Lone Størseth Jensen
Selbu IL
7:45
1:04
7
Trine Stokke
Øverbygda IL
7:56
1:15

 

Gutter 11 år, 2km

 

1
Brage Tannvik Skei
Byaasen Skikl
5:50
2
Geir Kristian Hoås
Lånke IL
6:03
0:13
3
Kjetil Mølnvik
Byaasen Skikl
6:04
0:14
4
Sigurd Fjærtoft-Andersen
Byaasen Skikl
6:23
0:33
5
Aron Myren
Lånke IL
6:26
0:36
6
Andreas Reum
Stjørdals-Bli
6:36
0:46
7
Tor Arne Slind
Selbu IL
6:40
0:50
8
Jørgen Kulsetås
Selbu IL
7:25
1:35

 

Jenter 12 år, 2km

 

1
Kristina Skjevdal
Røros IL
5:13
2
Silje Osflaten Gløtheim
Røros IL
5:39
0:26
3
Sigrid Livik
IL Varden
6:02
0:49
4
Anna Elena Uglem
Øverbygda IL
6:10
0:57
5
Karianne Holden
Røros IL
6:16
1:03
6
Maria Rotvold
Øverbygda IL
6:21
1:08
7
Karen Stokke
Øverbygda IL
6:26
1:13

 

Gutter 12 år, 2km

 

1
Ole Morten Flataker
Hommelvik IL
4:54
2
Magnus Sundt Sivertsvold
Hitterdal og
5:23
0:29
3
Fredrik Øverbø Trondseth
Selbu IL
5:32
0:38
4
Martin Skjei Rønning
Lånke IL
5:34
0:40
5
Edvard Mølmann Riddervold
Røros IL
5:44
0:50
6
Trym Græsli
Tydal IL
6:08
1:14
7
Oliver Lillefjell Moen
Hommelvik IL
6:15
1:21
8
Andreas Haugen Dragsnes
Hommelvik IL
6:19
1:25
9
Sokrates Berggård Kvello
Tydal IL
6:33
1:39
10
Erlend Hofsmo
Selbu IL
7:36
2:42

 

Jenter 13 år, 3km

 

1
Hanna Bang Hilmo
Byaasen Skikl
10:55
2
Anne Katrine Tønset
Røros IL
11:03
0:08
3
Gina Mølnvik
Byaasen Skikl
11:30
0:35
4
Trude Sand
Hommelvik IL
11:37
0:42
5
Julie Moslet
Øverbygda IL
11:38
0:43
6
Anna Sæter
Røros IL
12:00
1:05
7
Eiril Fuglem Renå
Hommelvik IL
12:21
1:26

 

Gutter 13 år, 3km

 

1
Konrad Mattsson-Myhr
Funäsdalens I
10:12
2
Ole Tobias Dullum
Stjørdals-Bli
10:44
0:32
3
Gustav Graabak
Byaasen Skikl
10:55
0:43
4
Martin Gresseth
Stjørdals-Bli
11:21
1:09
5
Even Græsli
Tydal IL
11:23
1:11
6
Ole Petter Kulseth
Øverbygda IL
11:38
1:26
7
Jon Anders Welve
Lånke IL
11:43
1:31
8
Kristian Skrødal
Selbu IL
11:56
1:44
9
Håvard Lien
Øverbygda IL
12:01
1:49
Jesper Dahlseng Østby
Tydal IL
12:01
1:49
11
Jostein Hilmo Rønning
Tydal IL
12:50
2:38

 

Jenter 14 år, 3km

 

1
Sofia Myhr
Funäsdalens I
10:17
2
Greta Moen
Selbu IL
10:37
0:20
3
Sunniva Storrønning
Byåsen IL
10:38
0:21
4
Anette Dyrdal
Selbu IL
11:18
1:01
5
Anja Ofstad
Selbu IL
11:36
1:19

 

Gutter 14 år, 3km

 

1
Tomas Renå
Hommelvik IL
8:49
2
Lars Gunnar Skjevdal
Røros IL
9:12
0:23
3
Johan Bang Hilmo
Byaasen Skikl
9:29
0:40
4
Bjørn Moe
Byaasen Skikl
9:41
0:52
5
Sondre Bjørkli
Hommelvik IL
9:47
0:58
6
Torbjørn Hårstad
Selbu IL
9:58
1:09
Martin Havdal
Lånke IL
9:58
1:09
8
Eivind Haugen Furunes
Stjørdals-Bli
10:02
1:13
9
John Gunnar Hoås
Lånke IL
10:13
1:24
10
Geir Brynhildsvoll
Tydal IL
10:14
1:25
11
Baro Moslet
Øverbygda IL
10:15
1:26
12
Tomas Stokke
Selbu IL
10:33
1:44
13
Sindre Øwre Haugan
Hommelvik IL
11:12
2:23
14
Svein Olav Røstum
Selbu IL
11:54
3:05
15
Arne Hofsmo
Selbu IL
12:23
3:34

 

Jenter 15 år, 5km

 

1
Ingeranne Strøm Nakstad
Byaasen Skikl
15:35
2
Anja Østgaard
Hommelvik IL
16:19
0:44
3
Hanne Setsaas Hoven
Selbu IL
16:40
1:05
4
Anne Beate Guldseth
Selbu IL
17:23
1:48
5
Julie Aagaard
Byaasen Skikl
17:37
2:02
6
Jenny Stokke
Selbu IL
17:51
2:16

 

Gutter 15 år, 5km

 

1
Espen Sonflå
IL Varden
13:47
2
Krister Rotvold
Selbu IL
13:49
0:02
3
Vegard Rønning Valstadsve
Stjørdals-Bli
13:59
0:12
4
Truls Torvik
IL Varden
14:04
0:17
5
Kåre Johan Eriksson
IL Varden
14:48
1:01
6
Håkon Livik
IL Varden
14:52
1:05
7
Jacob Senderud Storli
Byaasen Skikl
15:14
1:27
8
Johannes Svendsen
Leinstrand IL
15:34
1:47
9
Simon Asp
Hommelvik IL
16:27
2:40
10
Erik Aune
Lånke IL
16:28
2:41
11
Jacob Graabak
Byaasen Skikl
16:38
2:51
12
Steffen Dybvad
Lånke IL
16:57
3:10
13
Børge Wiik
Hommelvik IL
17:42
3:55

 

Jenter 16 år, 5km

 

1
Tonje Marie Skjeldstadås
IL Varden
16:15
2
Mali Galåen Røsset
Selbu IL
17:18
1:03

 

Gutter 16 år, 5km

 

1
Anton Killi Ringen
Selbu IL
13:26
2
Christoffer Vikan Skjevik
Stjørdals-Bli
14:30
1:04
3
Espen Øverbø Trondseth
Selbu IL
14:47
1:21
4
Sondre Reitan
Stjørdals-Bli
15:21
1:55

 

Kvinner 17 år, 5km

 

1
Berit Lillebudal Sandnes
Røros IL
16:36

 

Kvinner 18 år, 5km

 

1
Maria Strøm Nakstad
Byaasen Skikl
14:00
2
Tine Aagaard
Byaasen Skikl
14:25
0:25
3
Kari Mørkved Sylten
Byaasen Skikl
14:33
0:33

 

Kvinner 19-20 år, 5km

 

1
Line Skjeldstadås
IL Varden
14:53
2
Elisabeth Jenssen
Hommelvik IL
16:35
1:42
3
Moa Thomasdotter-Myhr
Funäsdalens I
17:10
2:17

 

Kvinner senior, 5 km

 

1
Mathilda Thomasdotter-Myh
Funäsdalens I
14:51

 

Menn 17 år, 10 km

 

1
Håvard Havdal
Lånke IL
29:56

 

Menn 18 år, 10 km

 

1
Eivind Sundset Moe
Byaasen Skikl
27:23
2
Gaute Solem Haugen
Selbu IL
28:02
0:39

 

Menn 19-20 år, 15km

 

1
Tomas Northug
Mosvik IL
40:05
2
Kristian Fredrik Sand
Stadsbygd IL
40:12
0:07
3
Per Anders Føll
Fjellørnen IL
41:10
1:05
4
Bjarte Tingstad
Vinne Skilag
41:50
1:45
5
Eirik Kvernstad
Kyrksæterøra
42:05
2:00
6
Knut Aksel Hansten
Splint IL
43:12
3:07
7
Fredrik Svendsen
Byåsen IL
43:15
3:10
8
Anders Bjørnbeth
Selbu IL
44:34
4:29

 

Menn senior, 15 km

 

1
Ole-Marius Bach
Byåsen IL
36:39
2
Niklas Dyrhaug
Tydal IL
37:38
0:59
3
Eirik Kurland Olsen
IL ROS/Team M
38:04
1:25
4
Joel Heer
IL Varden
38:50
2:11
5
Christer Storrønning
Tydal IL
39:23
2:44
6
Erlend By Vollset
Klæbu IL
42:45
6:06
7
Robert Sandnes
Splint IL
43:17
6:38
8
Simen Smiseth
Hommelvik IL
43:29
6:50
9
Emil Arne Melby
Eide IL
43:43
7:04
10
Vidar Ringen
Selbu IL
44:06
7:27
11
Stian Rømo Storborg
Splint IL
46:22
9:43

 

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut