FredagsBirken - Klasse Kvinner 16 til 39 år


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 14. mars 2014


Klasse Kvinner 16 til 39 år - Uoffisielle resultater

Plass Navn Klubb Tid
1 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Turlag 4:03:06
2 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 4:13:35
3 Karoline Schjetne Lommedalen IL 4:23:23
4 Elisabeth Schönaigner Uno-X 4:25:37
5 Kari Lien   4:27:41
6 Solveig Nyaas Kjæve Fokus På Din Helse 4:30:23
7 Tina Øen Haugen TOBIL 4:31:20
8 Kristin Holseth Orkanger IF 4:32:36
9 Hanna Berg Narum   4:32:39
10 Mina Thorslund Otterstad Vang skiløperforening 4:33:20
11 Therese Advocaat Francke Heming 4:33:46
12 Kristine Wibstad   4:34:56
13 Kristin Blomberg Pedersen Team SKIGO/Aker Solutions 4:38:30
14 Maria Sibbern Team sexy shorts 4:40:43
15 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 4:41:00
16 Ragnhild Nygaard Kil Ski 4:43:25
17 Ellen Margrethe Risberg Team ramtamtaramtata 4:44:08
18 Marie Nygård Nilsen Uno-X 4:44:53
19 Anette Stuve   4:49:25
20 Rebecha Bettina Lervaag Sørum IL 4:51:40
21 Karianne Sørbøen Ål 4:52:34
22 Monica Schiele Sjukt Sprek 4:54:20
23 Yngvild Greiner   4:54:36
24 Mette Haaland Gottschalk Team Selmer 4:55:24
25 Camilla Stuen Sand   4:57:03
26 Anja Lange Team Selmer 4:57:50
27 Elin Wøllo   4:58:30
28 Wenche Stensvold Team Aktiv 4:58:50
29 Pernille Kraugerud   4:59:07
30 Ida Sterud Stutlien OSI Innebandy 5:00:06
31 Rebekka Marie Knoph Hagen   5:00:18
32 Kristin Scharp   5:04:07
33 Maren Nordstad Johansen   5:05:20
34 Hilde Christine Birkedal   5:05:58
35 Ingvild Lille-Homb   5:06:03
36 Therese Arntsen   5:06:39
37 Johanne Elisabeth Kvammen IL Lauparen 5:06:46
38 Therese Løvås Walbom Moss skiklubb 5:07:42
39 Thea Emilie Øvreness Jonsvatnet IL 5:07:49
40 Therese Lie Aune   5:07:58
41 Hedda Haanæs Molde og omegn Idrettsforening 5:12:40
42 Marie Nyhus FMHE 5:13:02
43 Julie Wilberg Nordre Eidsvoll IL 5:13:24
44 Barbro Hangaard Nesseth Tynset 5:15:30
45 Heidi Lesteberg Follo SK 5:16:21
46 Iselin Emilie Ophus Valkyrien Idrettslag 5:17:05
47 Henriette Pedersen   5:17:16
48 Anne Storihle Svenskerud Norgesgruppen 5:17:20
49 Thea Raugland Studentidrett i Oslo 5:17:40
50 Bente Helle IL Flåværingen 5:17:46
51 Grete Hole Svoren   5:18:34
52 Anne Cecilie Isaksen Utleiemegleren 5:19:19
53 Margrete Ronge   5:21:00
54 Lotte Adeline Horne   5:21:31
55 Mari Langøien Waalekalv   5:21:36
56 Cecilie Evje Elixia 5:22:47
57 Cecilie Bækkedal Team Bækkedal 5:22:52
58 Heidrun Holdhus   5:23:06
59 Karoline Irene Lefstad Klæbu IL 5:23:36
60 Christina Olavesen   5:24:30
61 Silje Holstad Multiconsult BIL 5:24:41
62 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 5:24:58
63 Trude Folkøy Brenden   5:25:42
64 Marthe Røkke Team Schenker NRE III 5:25:59
65 Anette Sjong Mathisen   5:26:22
66 Inger-Marie Thorvaldsen Frisk Bris 5:26:38
67 Hanne Garberg   5:26:47
68 Karoline Rønning   5:28:59
69 Stine Feiring Olsen Drammen sykehus, Røntgen/ Stiv i leggen 5:29:59
70 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 5:30:26
71 Kristine Aarnes Midtli Sel I.L.-Ski 5:30:33
72 Lene Knippen Kvernsmyr Andebu IL 5:30:50
73 Gina Langestrand OpusCapita 5:35:43
74 Jannicke Gjermundshaug Team gjermundshaug 5:36:20
75 Katrine Hovland   5:36:57
76 Kine Brekke Team Selmer 5:36:58
77 Lena Dannow   5:39:47
78 Lene Bakkedal   5:41:00
79 Ida Laupet   5:41:14
80 Karoline Moen Norcem/Leca/Bygg.no 5:43:55
81 Siv Lena  Sitter   5:44:48
82 Karoline Staalesen Larsen   5:46:48
83 Benedicte Alværn Wilhelmsen If 5:46:50
84 Oda Larsen Lunsæter   5:48:24
85 Marthe Olimb   5:49:06
86 Kristin Blystad Bjerke   5:49:32
87 Toril Hougen Nordic Choice Sportsteam 5:50:33
88 Emma Kristine Skjerstad   5:54:29
89 Karoline Amthor Skaar   5:55:43
90 Kathrine Brustad Hvam IL 5:55:59
91 Ragnhild Nygård   5:56:07
92 Ingrid Kvigne Bøe Lærdal IL 5:58:19
93 Inghild Lysne Sanden Lærdal IL 5:58:21
94 Tone Minge Langhus Fotball K35 5:59:36
95 Line Rosness TEAM LLENTAB 6:00:17
96 Martine Ask Andersen Eiendomsmegler1 6:02:01
97 Camilla Ringnes Eiendomsmegler1 6:02:13
98 Linda Mari Hammersland Statoil Heidrun 6:04:40
99 Ane Høystad   6:04:46
100 Karen Tanum Bækkemoen   6:05:05
101 Torunn Brandvold   6:05:50
102 Ingrid Brændvang Tynset 6:06:17
103 Marie Mortensen   6:07:24
104 Ingrid Nygaard   6:08:08
105 Turid Hansen Kommisrud   6:08:50
106 Marte Einum Syrstad Meldal IL 6:10:14
107 Monica Syrstad Meldal IL 6:10:19
108 Erle Marie Askildsen Drøbak-Frogn IL sykkel 6:10:24
109 Karoline Grindevoll   6:10:29
110 Carina Schau Bolle   6:10:44
111 Hanne Sigstad Family Sports Club 6:11:22
112 Janne Melstveit   6:12:40
113 Margrete Gomo Nilsen Gomo Racers 6:14:14
114 Nora Lundstrøm Klubb Sandwich 6:15:03
115 Johanne Tollefsen  brodersen   6:18:00
116 Anna Malmhäll Birken Warriors 6:18:13
117 Maren Sofie Ruud Røragen   6:18:50
118 mari Johansson   6:19:47
119 Heidi Katrine  Platou Selmer BIL 6:21:26
120 Maren Baarlid   6:22:29
121 Julie Hessevik   6:22:32
122 Heidi Trygg   6:25:27
123 Helene Valhovd TORO 6:26:25
124 Anne Mona Nordeng   6:29:40
125 Ann Kristin Sollien   6:29:51
125 Trine Horne   6:29:51
127 Amanda Aarstad   6:29:54
127 Ingrid Jakobsen   6:29:54
129 Marita Hunder   6:30:08
130 Marie Rustadbakken   6:31:20
131 Karoline Wormstrand   6:31:49
132 Marie Loeng   6:31:50
133 Ellen L. G. Sigurdssøn Langhus IL Fotball 6:32:33
134 Karin Lundbom Team Lundbom 6:32:51
135 Rose Mari Olevik   6:32:54
136 Linn Kristiansen Verket SK 6:33:18
137 Hanne Birgitte Sørensen EGN Norge 6:33:32
138 Camilla Helvig   6:34:57
139 Janne Nielsen Langhus Fotball K35 6:35:02
140 Line Berg Myran   6:35:06
141 Marianne Farholm BDO 6:35:28
142 Åsta Sulen   6:37:37
143 Heidi Kielberg   6:40:52
144 Mari Stafne Western   6:41:41
145 Julie Nygaard   6:47:07
146 Elisabeth Rosenvinge Vind Gjøvik 6:47:30
147 ingvild gulling   6:47:34
148 Ingeborg Marie Østby Laukvik   6:52:04
149 Kjersti Lundsbakken   6:53:04
150 Ana-Maria Poljac EGN Norge 6:54:17
151 Annette Neverrøsten Vinjeøra IL / Kyrksæterøra IL 6:56:22
152 Maren Kildahl   6:59:01
153 Anna Bengtsson Team Lundbom 7:07:29
154 Hege Birkeland   7:09:30
154 Tine Kvist   7:09:30
156 Helene Bernt Håkonsen Valkyrien 7:09:31
157 Karianne  Nilsen Eidsheim   7:09:33
158 Line Salomon Norcem/Leca/Bygg.no 7:10:05
159 Anne Signe Enget Tynset IF 7:10:54
159 Mari Øverli   7:10:54
161 Liliana Sandaker   7:15:41
162 Taran Stigen EGN Norge 7:16:12
163 Bente Føleide Team Powerade 7:17:01
164 Maria Teresa Hansen   7:17:22
165 Tonje Millehaugen   7:17:56
166 Anette Huseby   7:20:38
167 Heidi Jeppesen   7:21:59
168 Kirsti Stuvøy   7:22:25
168 Kirsti Hermansen   7:22:25
170 Cecilie Thun   7:22:26
171 Frid Moen   7:24:48
172 Annemarte Langerud   7:24:49
173 Charlotte Weiss-Andersen   7:29:52
174 Christine Larsen Liverpool 7:36:04
175 Anja K Haugan   7:43:14
176 Hanne Syverstuen   7:43:57
177 Marita Lybeck   7:43:58
178 Yvonne Nerland Frøhaug   7:54:54
179 Linda Lindahl Langhus IL 7:56:10
180 Haldis Karin Habbestad Strandbygda il 7:58:45
181 Maiken Hee Sørensen   8:04:26
Annonse







Annonse