FredagsBirken - Klasse Kvinner 40 år og eldre


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 14. mars 2014


Klasse Kvinner 40 år og eldre - Uoffisielle resultater

Plass Navn Klubb Tid
1 Kari Jakola Tromsø løpeklubb/Polarstjernen i.l 3:55:07
2 Line Lystad   3:55:47
3 Linda Helland Team Skigo 3:56:27
4 Kristine Sollien Flaskerud Totentroll 4:01:23
5 Tove Lundgård Pedersen Mjøsski/ParkettPartner AS 4:02:53
6 Gine Johannson   4:06:24
7 Birgit Vegheim Systema BIL 4:09:13
8 Anne Berit Gjermundshaug Team gjermundshaug 4:09:59
9 Mona Øversveen   4:15:33
10 May Arna Risberg Fossum IF 4:17:08
11 Elisabeth Wensaas Egen 4:18:18
12 Nina Engen   4:19:49
13 Astri Gulli Lehne BDO Aktiva 4:20:13
14 Maria Hasselgård NRK 4:22:02
15 Heidi Myrmæl Alpha Elektro 4:25:43
16 Tine Engstrøm Wærsten Team Selmer 4:30:59
17 Trude Merete Norup   4:32:18
18 Ingunn Haugsbø Gulli SI-Kongsvinger 4:32:40
19 Elin Merete Pedersen Ihle IL 4:32:56
20 Nan Kristin Rogstad Strategia AS 4:33:31
21 Åse Granli   4:33:59
22 Idun Klette Låhne Lommedalen Idrettslag 4:34:23
23 Hege Kulsveen Søbye Lillehammer 4:37:18
24 Anne Christine Bache Team Aktiv 4:38:57
25 Ida Sofie Ask Bjaarstad Buskerud FK BIL 4:40:01
26 Helen Selboe Romerike Runners Team 4:42:25
27 Aina Salberg FSC Mysen 4:43:52
28 Kristin Worpvik OPIL 4:44:55
29 Hanne Karin Danielsen Marum Lillehammer Skiklub 4:45:39
30 Marte Herdlevær   4:45:47
31 Mona Anni Kleiven   4:46:30
32 Anne Bjørberg Jenssen Multiconsult BIL 4:46:45
33 Christel Jansen   4:47:04
34 Anne Helene Osberg Team Selmer 4:47:33
35 Marianne Enger OPIL 4:47:34
36 Eva Mangset Nybygda IL 4:48:13
37 Janicke Paasche bærum kom 4:48:14
37 Iris Larsen Oslo Politis IL 4:48:14
39 Kristin Haraldsson Rustad IL 4:48:24
40 Sigrunn Hegg   4:48:27
41 May-Britt Mo Vestre Slidre IL 4:48:42
42 Aina Selstad   4:49:14
43 Elisabeth Scheel Zayed Lommedalen 4:49:50
44 Sigrid Ødegård Diakonhjemmet sykehus, NBRR 4:50:15
45 Kari Vestli Strandbygda il 4:52:27
46 Gun-Mette Brandsnes Røsand Fossum I.F. 4:52:59
47 Trine Tjøm Fossum IF/Telenor BIL 4:53:30
48 Eva Thorslund Aadland Nittedal IL 4:53:34
49 Mette Thorslund Vang skiløperforening 4:53:46
50 Cathrine Muri   4:53:47
51 Marit Five Skedsmo Skiklubb 4:53:59
52 Tone T Endrerud IL Flåværingen 4:54:51
53 Anniken Teigen Gravem Petoroaktiv 4:56:37
54 Mona Melsom   4:56:44
55 Gunn Walmann Maihaugen bil 4:58:02
56 Pernille Schjønsby   4:58:36
57 Marianne Vik Ski IL 4:58:37
58 Vibeke Hetle Alma Norge 4:58:40
59 Eli Kullungstad Dombås il 4:58:48
60 Helle Stenestø Lille Sande Sportsklubb 4:58:49
61 Trine Herjuaune Statoil 4:59:37
62 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 5:00:08
63 Kristine Fornes   5:00:37
64 Astrid Lindstad Dikemark Idrettsforening 5:00:46
65 Liv Kristin Kielland   5:00:55
66 Sylvi Tallhaug Blaker IL 5:01:15
67 Elin W Andersen   5:01:16
68 Bente Murbreck SIEBL (Sykehuset Innlandet) 5:02:18
69 Goro Vardenær Heggset Alvdal IL 5:02:31
70 Janne Rønning Øvrevoll Hosle 5:03:06
71 Bente Dingen   5:03:07
72 Marit Berger Bil Ahus 5:03:49
73 Anja Jakobsen   5:04:22
74 Anna Marit Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 5:05:07
74 Grethe Randi Kolseth Tormod Skilag 5:05:07
76 Bodil Rivenes   5:05:17
77 Lisbet Aarnes Sel I.L.-Ski 5:05:33
78 Marit Bjelland SIV BIL 5:05:52
79 Jasmin Knoph BKBIL 5:07:03
80 Wenche Mathisen Austad Sport 1 Gruppen 5:07:37
81 Grethe Ellen Sterud VTUL 5:07:40
82 Siri Hoseth Tvedt   5:07:41
83 Doris Trueman   5:08:56
84 Anne Marie Stenberg Hamar 5:09:10
84 Ingunn Holden Bergh   5:09:10
86 Monica Eidissen Handelsbanken BIL 5:09:21
87 Anne Kari Hansen Ovind Snarøya Sportsklubb 5:09:32
88 Kjersti Lindblad Nymann Bingsfoss sykkelklubb 5:09:42
89 Bodil Sandbakken NAV BIL 5:10:04
90 Ingun S. Sundqvist IL Flåværingen 5:10:19
91 Solfrid Våset friskis fredrikstad 5:10:41
92 Tove Stensås Syril 5:11:35
93 Heidi Irene Hornsletten Elverum 5:11:40
94 Gunhild Broen Fokus På Din Helse 5:11:43
95 Rita Seigerud Widerøe Osl 5:12:00
96 Rigmor Fougner   5:12:32
97 Tove F Kristiansen Norgesgruppen 5:13:01
98 Grete Klevstad   5:13:12
99 Gro Selås Syril 5:13:32
100 Ragnhild Bø Raugland Bækkelaget sportsklubb 5:14:24
101 Jannicke Mohr Malmgruben Skiklub 5:14:31
102 Anne Søbstad Rye GE Healthcare 5:14:32
103 Bente Edvardsen   5:14:41
104 Ingunn Nyhammer Syril il 5:14:52
105 Camilla Huse   5:15:06
106 Nina Rismark   5:15:07
107 Berta Skildheim Kvam NAVIL 5:15:14
108 Tonje Johansen   5:15:30
109 Vibeke Hanch-Hansen Skrim IL 5:15:35
110 Kristin Øidvin Rustad IL 5:16:06
111 Sissel Steien   5:16:07
112 Elin Solbakken NCC Bil 5:16:10
113 Gunn Rønning Boots apotek Lørenskog 5:16:21
114 Anny Øie   5:16:26
115 Eva Wensaas   5:17:59
116 Grethe Jensen   5:18:42
117 Bjørg Johannessen   5:18:53
118 Anne Guri Skramstad Vang skiløperforening 5:19:07
119 Christin Rosef   5:19:59
120 Kristin Floen   5:20:06
120 Inger Helene Nermo   5:20:06
122 Bjørg Astrid Holm Bjark Nordstrand If 5:20:40
123 Mette Skovro   5:20:53
124 Trine Lise Folvik Østmarka IL sykkel 5:21:13
125 Hilde Ekroll OSL Widerøe 5:21:17
126 Bente Mostulien Vestues   5:22:48
127 Britt Skuseth Hessa I. L. 5:23:01
128 Anne Staeves   5:23:33
129 Kari Fossmo Engan Meldal videregående skole 5:23:36
130 Signe Auen Langestrand OpusCapita 5:23:50
131 Eldbjørg Sætervik   5:24:03
132 Hege Herdlevær Trondhjems Skiklubb 5:24:19
133 Elin Rugeldal  Urdshals   5:24:54
134 Ingrid Nermoen Ahus BIL 5:24:58
135 Unni Klokset Øverås   5:25:09
136 Hanne Huseby   5:25:28
137 Hanne Solberg   5:25:34
138 Trine Hahne   5:25:40
139 TOVE JESSEN   5:25:45
140 Hilde Stener Floden Statskog SF 5:26:00
141 Anne Myklebust Skiforeningen 5:26:23
142 Anne-Brit Strandset   5:26:42
143 Birgitte Sterud   5:27:03
144 Ann Iren Linnerud   5:27:04
145 Martha Berge   5:28:36
146 Linda Grebstad Grinde Syril 5:28:59
147 Bjørg Ruste Gårdhammer   5:29:53
148 Gertrude Wiegand   5:30:58
149 Eva Kjølsrød Fossum IF 5:31:12
150 Marianne Jentoft Heggset   5:31:27
151 Elisabeth Myrstad   5:31:36
152 Lillian Berntsen   5:31:39
153 Sissel Espe Syril 5:31:56
154 Lena Aleksandersen   5:32:41
155 Siv Jacobsen Fjelltun 5:32:50
156 Birgit Sørlie   5:32:54
157 Marit Lindset Jonsvatnet IL 5:32:59
158 Mona Pedersen Østmarka IL, sykkel/Nets Active 5:33:19
159 Berte Søbstad Statoil BIL 5:33:23
160 Tone Axelsen   5:33:36
161 Heidi Skogli Visma Party Solutions 5:33:37
162 Ragnhild Aasgaard Lystad   5:33:39
163 Irene Mjelde   5:33:48
164 Trine Ruud Bråten   5:33:57
165 Stine Seeberg Sure Sokk SF 5:34:27
166 Tone Berg-Hansen Andebu 5:35:07
167 Trude Rostad   5:35:29
168 Anne Svarstad   5:35:50
169 Hege Stewart   5:35:56
170 Sidsel Skjelmerud Norcem/Leca/Bygg.no 5:36:00
171 Tone Rud Fekjær Fet skiklubb 5:36:12
172 Hege Berg Henriksen   5:36:15
173 Nina Huitfeldt Sandvold Torvald Klaveness 5:36:24
174 Bente H Hansveen   5:36:35
174 Liv Gjermundshaug Thoresen Team gjermundshaug 5:36:35
176 Anne Bender Schøyen NCC Bil 5:36:59
177 Hege Imset Matre Skiforeningen Glipptak 5:37:19
178 Nina Strømstad Hvam IL 5:37:22
179 Linda Platerink   5:37:24
180 Ellinor Møkkelgård IL dalguten 5:37:29
181 Berit Møkkelgård Rindal IL 5:37:31
182 Inger Lise Nysveen NLI Dæhli 5:37:34
183 Elin Hermstad Kripos Il 5:37:42
184 Kristine Herheim Bøås   5:38:50
185 Julie Bjerkem   5:39:19
186 Hilde Evensen   5:39:49
187 Bente Lervik DnB 5:40:38
188 Elisabeth Wilmann   5:40:56
189 Renate Markussen   5:41:58
190 Lise Sæhle   5:42:03
191 Kirsten Walaas Snarøya Sportsklubb 5:42:22
192 Anne Gunn Tingvold   5:42:25
193 Gerd Elisabeth Johnsrud DNB/Rye 5:42:26
194 Marit Messenlien Ingjerd Hødd 5:42:35
195 Vigdis Aas Fossum IF 5:42:38
196 Reidun Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski 5:42:48
197 Mona Nyland DnB 5:42:54
198 Lillian Valhovd TORO 5:43:25
199 Rikka Sandnes Risløkken Country Club 5:43:39
200 Elisabeth Danbolt Langhus K35 fotball 5:43:40
201 Trine Fossan Lillomarka skiklubb 5:44:10
202 Ellen Noren IBM Klubben 5:45:23
203 Ingrid Røhme Oslo 5:45:25
204 Anne Grete Hansæl Kvikne IL 5:45:57
205 Grete Astad   5:46:19
206 Lill Halvorsen   5:46:31
207 Gunn Sørmo   5:46:34
208 Kristin Brænden   5:46:49
209 Marianne Alværn If 5:46:50
210 Karin Hofstad Re Sykkelklubb 5:47:23
211 Hilde Ulvesli Nordea 5:48:08
212 Tone Anita Holst   5:48:14
213 Inger-Lise Brøste Langhus Fotball K35 5:48:52
214 Anne-Beate Belstad Gjerdrum 5:48:53
215 Kirsti Berg Skarvegjengen 5:48:58
216 Trude M. Backer Mortensen   5:48:59
217 Elisabeth Arnesen Skjetten beverly 5:49:04
218 Bente Kongsgård HIOA BIL 5:49:59
219 Solveig Ertesvåg Hødd 5:50:32
220 Britt Amundsen   5:51:17
221 Nina Merete Helgesen   5:51:20
222 Rannveig Venjum Sykehuset i Vestfold 5:51:23
223 Merethe Horgen   5:52:08
224 Marianne Olsen Sandøya Idrettslag 5:52:10
225 Berit T. Syvertsen Wild Flowers 5:52:22
226 Kari Strømmen   5:52:25
227 Helene Haugen   5:52:26
228 Ellen Grefstad Fossum IF 5:52:41
229 Tone Asbøll Meldal v.g.skole 5:52:47
230 Live Høystad   5:53:05
231 Cristin Wexelsen   5:53:24
232 Hege Lilly Galtung Kistefos AS 5:53:33
233 Annegret Tietz   5:53:53
234 Turid Kjos   5:53:57
235 Liv Dagfrid Skjerstad Atea ProAktiv 5:54:31
236 Hanne Skammelsrud Moe   5:54:34
237 Marianne Moen Gjerdrum IL 5:55:17
238 Bente Malones Høgskolen i Molde 5:55:53
239 Lena Horne Glims 5:56:27
240 Isabelle Vachaud   5:56:48
241 Anne Jones Deloitte BIL 5:56:56
242 nadine coloignier   5:57:06
243 Anette Lund Follestad   5:57:08
244 Wenche Solberg   5:57:09
245 Ann-Cathrine Holmen Statoil Heidrun 5:58:08
246 Hege Rundsveen Follebu Skiklubb 6:00:14
247 Karin Elisabeth Raastad   6:00:25
248 Synnøve Roald Langhus Fotball K35 6:01:14
249 Lill Anne Siljubergsåsen Oppegård IL 6:01:45
250 Merete Rørvik Lillomarka O-lag 6:01:50
251 Eva Knoph Nordstrand If 6:01:54
252 eva jensen   6:02:10
253 Karin Agnethe Semb Sykehuset i Vestfold 6:02:22
254 Heidi Falk   6:05:04
255 Signe Moen   6:05:23
256 Sissel Seland Fredrikstad Skiklubb 6:05:33
257 Ivana Kralova IFK Umeå 6:05:43
258 Gunnhild Aspelund   6:06:06
259 Tone Morstad   6:06:34
260 Marit Lund Nordox BIL 6:06:42
261 Hjørdis Asphol Istad IL 6:06:50
262 Siw Christine Hausmann Team Krank Gewesen 6:06:57
263 Unni Christensen   6:07:56
264 Siv Sollie   6:08:02
265 Aud Wold Nykirke 6:08:14
266 Grete Bratberg   6:09:09
267 Marjatta Lehtonen   6:09:19
268 Anne Kjølseth Ekerholt Team Selmer 6:09:44
269 Trude Myhre   6:10:04
270 Anne Katrine Giæver   6:10:30
271 Anne Cathrine Morseth   6:11:09
272 Karin Dalen   6:11:15
273 Lene Nikolaisen   6:11:19
274 svanhild Kvernberg Eidsvåg il 6:11:20
275 Tove Larsen Rælingen 6:12:06
276 Anne Perlaug Fossøy Hafslo IL 6:12:50
276 Janne Nilsen   6:12:50
278 Torild O. Bråthen Uno-X 6:13:24
279 Siri Hauge Fevik Ramnes IF 6:16:13
280 Reidun Strand Syril 6:17:24
281 Lise Segtnan Mosjøen IL-ski 6:18:22
282 Siv Heidi Breivik Widerøe Osl 6:19:38
283 Kari Lien Larsen SAS Bodø 6:19:43
284 Ingerid Wefring   6:22:34
285 Hjørdis Kværness   6:23:11
286 Mette Asheim   6:23:14
287 Aud Berit Fossøy   6:24:54
288 Hilde Hessevik   6:25:16
289 Ann Elin Ervik   6:26:15
290 Frida Thomassen   6:26:26
291 Hilde Halset Høgh   6:26:30
292 Inger Ødegaard Kongsvinger kommune 6:26:39
293 Brit Lønmo Andebu ungdomslag 6:26:47
294 Siri Merete Andreassen Alma Norge 6:26:57
295 Inger Johanne Hafnor torød og hårkollen idrettsforening 6:27:17
296 Bibbi Helen Nordby Skiforeningen 6:27:20
297 Karina Kraugerud Tverberg Hentes på Kvaratad 6:27:25
298 Marianne Larsen Bodylosjen 6:28:16
299 Kine Walbye   6:28:55
300 Berit Jevne   6:29:06
301 MONA HOLME GUNDERSEN   6:30:08
301 Helene Cowman   6:30:08
303 Anne-Merete Gårdsrud abc 6:30:40
304 Kirsti Ohnstad   6:31:05
305 Bente Bergestuen Rollsløkken Skole 6:33:19
306 Anne Kari Gjestvang   6:34:08
307 Kristin Strømme   6:35:56
308 Ingvild Mork   6:36:32
309 Colette Pepin   6:36:46
310 Karin Marie Røhne Felleskjøpet Agri bil 6:36:47
311 Kristin Nordsveen Sulen Ringsaker Kommune 6:37:36
312 Kari Nørbech   6:37:47
313 Torild Hvaal Møller ABC OUS 6:37:58
314 Berit Christensen Lauvåsen SK 6:39:00
315 Elin Sjødin Drange Varegg Fleridrett 6:40:58
316 Sølvi Abrahamsen Frisk Bris 6:41:14
317 Aina Brænden Friskis & Svettis Hamar 6:44:55
318 Karen Mathisen Ving bil 6:45:20
318 Birgit Wold   6:45:20
320 Merete Erikstein Roheim OpusCapita AS 6:45:24
320 Hilde Erikstein   6:45:24
322 Liv Nordbye Vegdirektoratet 6:46:13
323 Bente Larsen   6:47:00
324 Anne Berit Isaksen DFI 6:47:04
325 Mette Kvernland   6:49:36
325 Randi Rognerud   6:49:36
327 Ingunn Broch Hauge Syril 6:49:54
328 Ellen Marie Lillesvangstu Njøs Syril 6:50:03
329 Hilde Kjær OpusCapita AS 6:50:13
330 Rita Tesaker Skiforeningen 6:51:19
331 Live Mork   6:51:56
332 Anne Kristin Eitungjerde   6:52:31
333 Lisbeth Ness   6:55:40
334 Anne Marte Aae Sulland B.I.L 6:56:12
335 Astrid Solhaug Totens Sparebank BIL 6:57:02
336 Sissel Gundersen Tjom-kam 6:57:45
337 Marit Waal Rogne il 6:58:12
338 Heidi Tiberg   6:58:59
339 Solfrid Irene Bakkenget   7:01:34
340 Turid Arnesen   7:02:24
341 Berit Sel Ottestad IL Ski 7:03:14
342 Nina Isaachsen   7:04:02
343 Gerd Kristoffersen Opus Capita 7:04:07
344 Kristin Glestad Øen   7:04:08
345 Sidsel Tandberg Frogn kommune 7:05:16
346 Kristin Tande Storfjell Bydel Vestre Aker 7:05:50
347 Bjørg Winger UKB Stilla Tørsten 7:05:58
348 Rigmor J. Algrøy FMC Technologies 7:06:10
349 Gerd Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 7:06:12
350 Emmy Aanerud Raumatikerforbundet 7:07:33
351 Marianne Raknerud   7:07:42
352 Reidun Solberg Seim Statskog 7:08:19
353 Wenche Johanne Heden Statskog 7:08:20
354 Anne Svenberg   7:08:53
355 Hege Anett Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 7:10:03
356 Tone Merete Øvergård   7:14:12
357 Mari Lene Tunskaug   7:15:27
358 Mari Kjuus Arnesen Alma Norge 7:15:43
359 Lise Alexandersen   7:15:46
360 Anne G Lindstad   7:16:19
361 Cecilie Marken Eggedal 7:18:19
362 Sissel Laresn   7:18:25
363 Unni Johannessen   7:18:40
364 Mona Esbjørnsen Moelven BIL 7:20:15
365 Line Sandager   7:20:21
366 Synnøve Indrebø Skovli   7:22:07
367 Anne Strand Kiperberg   7:22:17
368 Nina Joa   7:24:34
369 Mette Sjaaeng SIH 7:24:47
370 Anita Ahmad   7:24:52
371 Anne Elisabeth Teinung   7:25:08
372 Hilde Sinding-Larsen   7:25:33
373 Lilian Pasman Volkswagen 7:27:21
374 Sissel Berge Ruud   7:30:22
375 Ellen Wiedswang   7:30:32
376 Karin Ingebrigtsen   7:31:30
377 Anne Mette Nielsen   7:31:51
378 Birgit Nora Lørdahl DNT LILLEHAMMER 7:32:36
379 Pernille Crow   7:32:44
380 Anne Kirstine Frandsen   7:32:46
381 Ingrid Dahl Hovland Korsvoll 7:33:32
382 Helle Danielsen Bedriftstema 7:34:39
383 Sissel Mette Arvesen   7:37:20
384 Marianne Engstrøm   7:37:54
385 Kristin Kleven   7:38:16
386 Ragnhild Glader Norgesgruppen 7:39:36
387 Jorunn E Haugan   7:43:17
388 Toril Kari Dale sprek og blid os 7:45:19
389 Lena Pedersen   7:45:44
390 Karin Pedersen Nets Active 7:45:52
391 Reidun Aardalsbakke Team Kvikklunsj 7:51:20
392 Åse Skofteby TjomKam 7:52:08
393 Hanne Grimstad   7:53:20
394 Kristin Nordistuen Team gjermundshaug 7:53:50
395 Gro Enger Westad   7:54:37
396 Ann Heidi Mo   7:55:29
397 Signy Henden Rustlie   7:55:39
398 Kirsti Annie Johansen Langhus K35 7:56:03
399 Anita Pedersen   8:01:25
400 Mari-Anne Øyhaugen   8:01:27
401 Berit Nygård   8:15:14
Annonse







Annonse