FredagsBirken - Klasse Menn 16 til 39 år


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 14. mars 2014


Klasse Menn 16 til 39 år - Uoffisielle resultater

Plass Navn Klubb Tid
1 Håvard Lucasen Statskog SF 3:06:52
2 Arne Olav Wagenius Magnat Center 3:16:50
3 Thomas Voreland Ringkollen Skiklubb 3:17:50
4 Johan Svedberg DNO International BIL 3:22:09
5 Atle Brobakken Klubb Idrettsklubb 3:22:27
6 Anders Puntervold Hammer Team Aker 3:25:04
7 Sindre Weydahl Båstad IL, Ski 3:26:55
8 Jens Haugland Uno-X 3:32:39
9 Andrè Bjugstad Brøttum IL 3:32:54
10 René Havstein Team Sunnhetsbladet 3:34:19
11 Cato Steinsvåg Eidsdal IL 3:38:05
12 Thomas Bjerke Kjekkas IF 3:39:20
13 Lars-Petter Weyer-Larsen Baba Ganoush/Selmer 3:40:27
14 Aleksander Myklebust Oslostudentenes Idrettsklubb 3:43:45
15 Jan Helge Rustbakken Steertec Raufoss 3:44:22
16 Bjørn Skoglund Åsbygda IL 3:44:41
17 Petter Bergstrøm Soon CK Ski 3:45:22
18 Erik Marius Nygaard Kil Ski 3:45:57
19 Nils-Gunnar Abrahamsen Røa IL 3:48:49
20 Joachim Ussvær Granberg   3:52:20
21 Lars Jakobsson IFK Skövde 3:53:50
22 Vegard Holm Gundersen Team G-Sport Asker 3:53:52
23 Ola Andersen-Gott Vågå IL 3:54:37
24 Rene Lover Nesbyen IL 3:55:34
25 Henning Olsrud SK Rye / Intility 3:56:40
26 Marius Ackenhausen TEAM KC 3:57:41
27 Per Strømseth Lillehammer ck 3:57:47
28 Hans Eric B Risheim   3:57:51
29 Audun Markeng Regnskapsconsult 3:58:07
30 Torstein Tangene Team Rugde 3:58:39
31 Sven Tore Sørdal Syvde IL 3:59:04
32 Arild Ravlo Hersleth Birken Warriors 3:59:13
33 Mats Nysæter Team Knut 4:00:18
34 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer Skiklubb 4:01:26
35 Trond Nilsen Lillehammer Skiklubb 4:02:31
36 Snorre Hammerø Moen Sparebank1SMN 4:02:40
37 Robert Kvinge Team Sunnhetsbladet 4:03:42
38 Richard Havstein Team Sunnhetsbladet 4:03:45
39 Anders Nordhagen PwC Gardermoen 4:04:11
40 Peter Andreas Vik Skimt IL 4:04:42
41 Kristoffer Kjelstadli Larsbu IL 4:05:05
42 Lasse Skarpengland   4:05:14
43 Borgar Rudi Steinvik   4:05:29
44 Øyvind Karlsson   4:05:35
45 Tomas Holmestad Gjøvik Skiklubb/Lillehammer2016 4:05:45
46 Bjørn Joakim Borgen Solar Blue Energy Skiteam 4:05:46
47 Jon Meiholt Beating Boris Club 4:06:02
48 Even Skeide Eidsvold Værks Skiklub 4:06:05
49 Helge Danielsen   4:09:07
50 Magnus Lundell Larsen   4:09:14
51 Frank-Jakob Sandbakk Markane IL 4:09:22
52 Henrik Samdal Intility 4:09:33
53 Jon Ola Kjølhaug   4:10:15
53 Philip Imset Matre RSK 4:10:15
55 Amund Teigen Reppen Cross Country 4:10:34
56 Jon Erik Niedzwiedzki Tessand IL 4:11:26
57 Martin Mayer Beating Boris Club 4:12:03
58 Thomas Kristiansen Tobøl IL 4:12:29
59 Marco Hunstad Skiforeningen 4:13:03
60 Ole Christian Haugen Hornindal IL/ Polar Electro 4:13:11
61 Joachim Christensen Handelshøyskolen BI 4:13:17
62 Marius Loe Heggen   4:13:39
63 Oddbjørn Stavseng High Speed Racing 4:14:09
64 Kim Baade   4:15:03
65 Morten Seberg DB Schenker 4:15:39
66 Petter Handeland Team Handeland 4:15:54
67 Jonas Førre Høivik   4:15:57
68 Odin Dager Moe Vestre Aker Skiklubb 4:16:15
69 Stig Atle Fevik Drengsrud Trimteam 4:16:21
70 Mick Semb Wever FINN.no 4:17:28
71 Fredrik Borg Johannessen Larvik politiidrettslag / Team Borg 4:18:14
72 Øyvind Wiborg Hagen   4:18:27
73 Per Kristian Jonassen   4:20:27
74 Tor Kristian Hansen Norsk Tipping 4:20:45
75 Peder Nordbye Rundberget Ready 4:21:29
76 Henrik Borge Berits Utvalgte 4:21:32
77 Jon Bleken Rudsbygd Fotball 4:21:40
78 Kristoffer Storli Pedersen Team Andreplassen 4:21:47
79 Ruben Amble Hirsti   4:22:04
80 Thomas Danielsen   4:22:34
81 Trond Nesbakk   4:23:26
82 Joakim Gabrielsen   4:23:32
83 Asgeir Wærås Tripple AS 4:24:16
84 Espen Bakken Arntzen de Besche 4:24:33
85 Anders Engh   4:25:09
86 Jørn Hindklev Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:12
87 Stian Berg Fillipsveen   4:25:20
88 Morten Risberg   4:25:40
89 Vegar Antonsen Sofiemyr judokwai 4:25:46
90 Audun Sørland Tyristubben, IF 4:25:50
91 Geir Gjessing Skotbu 4:25:59
92 Pål Bakke   4:26:44
93 Henrik Lehne Drangsland   4:26:45
94 Espen Dahl Andersen Team Rugde 4:28:17
95 Andreas Fløtra Norcem/Leca/Bygg.no 4:28:39
96 Jonas Moum Ussvær Team Chelsea 4:28:52
97 Petter Lorns Lyngstad Klæbo Tyrili Klatreklubb 4:28:58
98 Julius Mørk Volkswagen 4:29:06
99 Andreas Alvenes Eiendomsmegler 1 Oslo Akershus 4:29:10
100 Aleksander Aurstad Sir Aleks Clothing 4:29:32
101 Bjørn Torgersen   4:30:11
102 Øyvind Ursin Intility 4:30:27
103 Jørgen Thorsen Stræte   4:30:50
104 Svein Gøran Bortne SK Verket 4:31:28
105 Henrik Lie   4:31:35
106 Theodor Bjørnstad Engebakken   4:31:51
107 Martin Grevle Haug   4:31:53
108 Arne Fredheim Team Rugde 4:33:00
109 Vegard Aanonsen Troll Karateklubb Bushido 4:33:05
110 Stein Gunnar Bergslien   4:33:12
111 Vidar Jenssen   4:34:02
112 Joachim Berge   4:34:22
113 Thor Aksel Starum   4:34:33
114 Trym Torgan Rema 1000 Kalbakken 4:34:46
115 Morten Sagerud Sykehuset Innlandet 4:34:58
116 Steffen Patrick Mussche EGN Norge 4:35:13
117 Magnus Strømnes   4:35:17
118 Geir Gunnesmæl Vind IL 4:35:23
119 Per Kristian Bergstrøm Vang skiløperforening 4:35:29
120 Knut Thomas Hagen Egmont KMN 4:35:55
121 Carl-Axel Bang-Ellingsen   4:36:00
122 Christian Tangene Team Rugde 4:36:10
122 Ola Thune Øritsland Berits Utvalgte 4:36:10
124 Ole Martin Johnsen   4:36:21
125 Kristian Øye   4:36:22
126 Jonas Egeberg DNB BIL 4:36:30
127 Mats Berg   4:36:44
128 Hans Magnus Gjerlaug Filadelfiakirken 4:36:49
129 Sean Monaghan   4:36:59
130 Jens Erik Skaug   4:37:28
131 Dan Sødergren Polar 4:37:30
132 Steffen Strømmen   4:37:34
133 Richard Alim Soon CK 4:37:53
134 Ketil Lier Volkswagen 4:38:12
135 Fredrik Rønningen   4:38:30
136 Mats Nordsveen Team gjermundshaug 4:38:35
137 Anders Retterås Business Analyze AS 4:39:08
138 Kristian Skallerud   4:39:25
139 Halvard Fredheim   4:39:46
140 Eirik Berg Mærli   4:39:59
141 Per Hongslo Stjørdals Blink 4:40:00
142 Audun Ruud   4:40:37
143 Sindre Ruud   4:40:43
144 Robert Brovold   4:40:48
145 Stian Svarve Wibstad   4:40:52
146 Øyvind Rakkestad Rødenes IL 4:41:39
147 Atle Nilsen   4:42:29
148 Stig Uthushagen GK Norge 4:42:37
149 Mattias Jighede Nya Långenäs 4:42:56
150 Cyril Milleret Beating Boris Club 4:43:17
151 Gisle Greiner   4:43:21
152 Mikael Møller Jægervatnet IL 4:43:23
152 Kjetil Jr. Bjørge High Speed Racing 4:43:23
154 Thor Arve Sunde   4:44:03
155 Njål Solberg Greiner   4:44:22
156 Eirik Gulbrandsen   4:44:38
157 Kjetil Aksnes   4:44:48
158 Mads Hjort   4:45:20
159 Torstein Mellem Team Helvig 4:45:51
160 Kjetil Alfarrustad   4:45:56
161 Anders Moesgaard Jacobsen   4:46:09
162 Yan Linaker Dahl   4:47:24
163 Nils-Fredrik Solem St Cast-le-Guildo 4:47:25
164 Øystein Vasset Ecolab Elite 4:48:24
165 Espen Arnesen Norsk Tipping BIL 4:49:10
166 Tobias Fagerland   4:49:21
167 Simen Lødøen NMBUI 4:49:25
168 Hans-Petter Ruud Statskog SF/Sollia fjellstyre 4:49:38
169 Sindre Fossnes Multiconsult BIL 4:49:57
170 Terje Gammelsæter   4:50:14
171 Espen Bjerke Twin team 4:50:32
172 Marius Tuverud Gangnes Team Rugde 4:50:41
173 David Mertz SIL BIL 4:50:57
174 Kristoffer Inderhaug Intility 4:51:05
175 Martin Kvifte   4:51:15
176 Kenneth Gillberg FINLAND 4:51:59
177 Ludvig Vestin Vibyggerå SK 4:53:05
178 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:53:06
179 Terje Alstad ANB 4:53:09
180 Lars Tore Svenskerud Hpil 4:53:21
181 Kenneth Askjem   4:53:44
182 Kim Einar Tingvold   4:54:07
183 Eystein Steigen   4:54:30
184 Fredrik Helset DNB B.I.L. 4:54:32
185 Erik Gravermoen Jensen Tyristubben, IF 4:54:46
186 Sigmund Høye   4:54:54
187 Rune Onsum Moelven IL 4:54:59
187 Jan Haglund FINLAND 4:54:59
189 Henrik Hjelle   4:55:37
190 Martin Lie Høland IL 4:55:42
191 Annbjørn Vasdal   4:55:55
192 Magnus Lundstrøm Drøbak Frogn Idrettslag 4:55:59
193 Carl Christian Delp Bergsjø   4:56:08
194 Håvard Rugeldal Intility 4:56:13
195 Marius Hammer Uno-X 4:56:14
196 Didrik Seland Fredrikstad IF 4:56:27
197 Marius Moe Fet 4:57:05
198 Adrian Bach team superbirknæt 4:57:22
199 Carl Håkon Gustafsson team superbirknæt 4:57:25
200 Einar Sølsnes   4:57:35
201 Vidar Bjørkedal Kviane IL 4:57:48
202 Jostein Angeltvedt Uvdal IL 4:57:59
203 Joon Gustav Hammerstad Lyn 4:58:49
204 Kjetil Andresen   4:58:59
205 Tom-Erik Stein ÅBOGEN IL 4:59:00
206 Kristian Hansen   4:59:06
207 Steffen Isaksen   4:59:13
207 Kai-Rune Bjella-Fosshaug   4:59:13
209 Stian Aune TEAM LLENTAB 4:59:29
210 Martinus Skuseth Hessa IL 4:59:52
211 Geir Sogge Johnsen   5:00:43
211 Morten Roland Makrell IL 5:00:43
213 Anders Juliussen SK Verket 5:01:08
214 Even Engkrog Gudbrandsen   5:01:25
215 Amund  Torgersrud Treahøgda Skilag 5:01:51
216 Torstein Barlund NLI Dæhli 5:02:25
217 Cato Olsen   5:03:41
218 Anders Haukjem   5:03:56
219 Knut Ove Eggum   5:04:17
220 Eivind Fagerli Shell 5:04:45
221 Heine Mohn SkiOrDie 5:04:47
222 Tor Eirik Ferstad   5:04:51
223 Erik Frellsen   5:05:19
224 Frank Andresen   5:05:24
225 Mikkel Haugen   5:06:10
226 Nikolai Løvstad   5:06:43
227 Anders Flismyren Helland   5:07:48
228 Håvard Gulliksen   5:08:08
229 Jørgen Skuseth Hessa IL 5:08:37
230 Gunnar Nerstad   5:08:42
231 Mikkel Stensås Svanevik Syril 5:09:04
232 Tore Østerbø Ålesund BK 5:09:18
233 Ole Christian Espedal TESS 5:09:58
234 Tor Egil Brox Bjørkestien Skilaug 5:11:03
235 Torstein Heggstad Ålesund BK 5:11:04
236 Magnus Opsahl Frisk Bris & NAV 5:11:13
237 Simen Andersen Sparebanken Hedmark B.I.L 5:11:17
238 Vegard Bremnes   5:11:24
239 Jonathan Bourne Statkraft 5:11:34
240 Stian Nicolajsen   5:12:08
241 Lars Henning Tønnesen   5:12:12
242 Kyrre Olavsrud   5:12:30
243 Erik Knudsen   5:12:31
244 Bent Cato Kirkeng   5:12:41
245 Jo Monssen   5:13:11
246 Knut Arne Kvernflaten   5:13:51
247 Tor Trondsen SK Verket 5:13:58
248 Jørn Tangvald Lyngmyr   5:14:15
249 christian jørgensen   5:14:30
250 Magnus Kristoffersen Orkla 5:14:38
251 Harald Magnus Kvifte   5:14:39
252 Fredrik Bruun Volkswagen 5:15:24
253 Mads Hallbing Lyngaas Veto Rør 5:15:25
254 Marcel Da Rocha   5:15:49
255 Lars Øyvind Aasgaard   5:15:59
256 Kay Andre Borgund   5:16:29
257 Kay Ingvald Pedersen Smaalenene SK 5:16:37
258 Ivar Vigdal Team Powerade 5:17:09
259 Ole Sigurd Snekvik Coop Aktiv + 5:17:18
260 vidar Berge Mosvik IL 5:17:24
261 Nigel Catzikiris   5:18:16
262 Stian Røsdal Statoil BIL 5:18:19
263 Laurits Koppervik   5:18:26
264 Einar Helgesen   5:19:17
265 Erlend Hogstad   5:19:19
266 Mats Knudsen   5:19:39
267 Andre Kristiansen Securitas 5:19:40
268 Eivind Ellingsen Rotvær Velociped 5:19:42
269 Håkon Aksnes   5:19:43
269 Tormod Midtskog   5:19:43
271 Nicolas Cornejo Poblacion 5:20:05
272 Joakim Brynhildsvolld   5:20:36
272 Per Ole Grindvold Bærum Skiklubb 5:20:36
274 Magnus Andersen DE Service 5:20:42
275 Kenta Pedersen Brennes Auto Moss 5:20:59
276 Øyvind Riiser Evje Elixia 5:21:08
277 Stian Kristoffersen   5:21:11
278 Olav Andreas Kvarme Nes 5:21:24
279 Hans Tore Eggum   5:22:07
280 Petter Skjærseth Toppklubben 5:22:34
281 Mathias Hole Svoren HiOA Lacrosse 5:22:52
282 Marcel Smid   5:23:37
283 Sveinung Olavesen   5:24:28
284 Daniel Hano Lia IL 5:24:37
285 Joachim Harg DnB 5:24:50
286 Arni Nielsen Peab BIL 5:24:58
287 Mads Ribe   5:25:15
288 Oscar Toll MHS Karlberg/Försvarsmakten 5:25:16
289 Carl-Johan Grape MHS Karlberg/Försvarsmakten 5:25:17
290 Kenneth Pedersen   5:25:18
291 Christer Martinsen   5:25:21
292 Jørgen Aanonsen Larsen Aanonsen gum 5:25:23
293 Joakim Ekseth Team Schenker NRE III 5:26:03
294 Andreas Gundersen Frokostkameratene 5:26:16
295 Jonathan Lindberg MHS Karlberg/Försvarsmakten 5:26:47
296 Tomas Willumsen Søgne 5:26:53
297 Anders Fodstad Toppklubben 5:28:16
298 Erlend Ulstein   5:28:35
299 Odd Arne Sjøli   5:28:58
300 Kjetil Nordstrøm DNB BIL 5:29:37
301 Frode Arnesveen   5:29:44
302 Knut Ødegård Team Selbusporten 5:30:08
302 Kristian Digranes   5:30:08
304 Vidar Kalsund TORO 5:30:20
305 Morten Syversen   5:30:26
306 Fredrik Nilsen Team Powerade 5:30:58
307 Lars-Petter Hovland   5:31:25
308 Torstein Paulsen   5:32:15
309 Magnus Langøien Waalekalv Nabla Eulers 5:33:33
310 Nicholai Løvgreen Team DVS 5:34:02
311 Vegard Hestdalen NCC Bil 5:34:22
312 Harald Solli Intility 5:34:27
313 Richard Moen Spydeberg, Geir Moen AS 5:35:57
314 Idar Bjørdal   5:36:14
315 Lars Arnar Johansen Steertec Raufoss 5:36:16
316 Kim Roar Hansen ISACHSEN AS 5:36:42
317 Kjell Kristian Nygaard Kil Ski 5:37:01
318 Lars Gulbrand Tokerud Tyrili 5:38:01
319 Andreas Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:38:25
320 Oscar Bollingmo-Drevland   5:38:27
321 Kjetil Isaksen Birken Warriors 5:38:58
322 Håkon Ahlsen Grimstad   5:39:48
323 Tom-Erik Myhre   5:40:31
324 Lars Birkheim Østerdalen Garnison 5:40:56
325 Morten Røraas FMC 5:40:58
326 Joachim Kjeldal Eiendomsmegler1 5:41:22
327 Kenny Armstrong   5:42:11
327 Even Kravik   5:42:11
329 Stig Kristiansen Moelven IL 5:42:21
330 Simen Svenberg   5:42:27
331 Pål Løvdahl Ski Bygg 5:43:26
332 Johan Slåtten   5:43:43
333 Geir Gjerde DnB Næringsmegling 5:45:08
333 Markus Sæther   5:45:08
335 Lars Erik Liljebäck Norcem/Leca/Bygg.no 5:46:11
336 Torbjørn Morten Løkken   5:46:22
337 Anders Kvistad Holm Volda 5:46:42
338 Alvar Øyasæter   5:47:38
339 Marius Lyngstad   5:48:11
340 Vegard Rønning the running team 5:49:36
341 Rune Løkken   5:50:52
342 Einar Hartvig Olsen Lavkarbo 5:51:06
343 Jonny Aas Ski Bygg 5:51:43
344 Anders Sørsdal Nyhus Ådal il 5:52:41
345 Oddbjørn Dugan Team Sjapper 5:53:22
346 Ole-Martin Finstad CK Victoria 5:54:30
347 Helge Bratland   5:56:26
348 Tore Rønhovde Korlevoll il 5:57:05
349 Petter  Løsåmoen   5:57:10
350 Geir Ove Rapp   5:57:54
351 Mads Buhaug IL Krigsskolen 5:58:08
352 Petter Furan IL Krigsskolen / Skiforeningen 5:58:18
353 Øystein Eklund   6:00:14
354 Marius Strønen   6:00:18
355 Phat Quang Nguyen   6:00:38
356 Olav Austdal   6:00:39
357 Jonas Syrstad Meldal IL 6:01:10
358 Marius Marvin   6:01:39
359 Eirik Heggenes   6:02:06
360 Marius  Bentzen Solar Blue Energy Ski Team 6:03:20
361 Martin John Sweeney   6:04:36
362 Tore Hammersmark Frisk Brisken 6:04:37
363 Andrè Brandt   6:05:03
364 Sindre Ellefsen Ådal il 6:05:29
365 Erlend Lundring   6:05:57
366 Martin Høgseth   6:06:35
367 Daniel Grahl   6:07:39
368 Dag Fredrik Bruflot Elvebakken 6:08:34
369 Geir Arild Engh-Hellesvik BDO BIL 6:09:08
370 Jan Terje Jørgensen Ådal il 6:09:39
371 Ole-Johan Meyer Melin EGN Norge 6:10:11
372 Rasmus Klinge  Petersen Team DVS 6:12:33
373 Peter Holmen   6:14:28
374 Jelte Kornelis   6:14:36
375 Morten Brodersen Skedsmo Skiklubb 6:16:19
376 Kristoffer Braaten   6:16:25
377 Rune Lapstuen You`ll Never Walk Alone 6:16:29
378 Christoffer Finset LMS 6:17:30
379 Kjetil Amundsveen   6:18:38
380 Fredrik Svendsrud LMS 6:18:45
381 Anton Kovacevic   6:20:55
382 Knut Vegard Kolstad   6:21:25
383 Pål Hansen   6:21:36
384 Kenneth Jønsson   6:28:03
385 Anders Hellerud   6:28:42
386 Bjørn Erik Valråmoen Team gjermundshaug 6:29:02
387 Øyvind Henrik Nilssen Norgesgruppen 6:29:03
388 Ronny Jørgensen   6:29:06
389 Erik Svensrud   6:29:10
390 Øyvind Reistad Computas 6:29:39
391 Andreas Røsdal   6:30:00
392 Thomas Borgen Moen DE-Service 6:30:25
393 Rune Bråthen   6:32:12
394 Henning Brumoen Team Horndog 6:32:20
395 Hans Martin Sandager   6:32:22
396 Anders Lundbom Team Lundbom 6:32:54
397 Alf Olevik Ulvan   6:32:55
398 Henrik Lehn Wannebo   6:33:23
398 Stian Vaagan   6:33:23
400 sindre iversen   6:33:32
401 Olav R. Søbakk   6:35:48
402 Sander Svenberg   6:35:58
403 Ketil Gjerde Evry BIL 6:36:07
403 Eirik Andersen   6:36:07
405 Ole Petter Berg   6:37:01
406 Even Hansrud   6:39:12
407 Lars Klevmo   6:39:17
408 Stig Stamoen Team gjermundshaug 6:41:07
409 Stian Karlsen   6:41:24
410 Jonas Dinessen Eiendomsmegler1 6:42:49
411 Preben Grahl   6:46:00
412 Marius Wigen Andersen Smestad Ambulanse 6:48:52
413 Bjørn Brager   6:49:57
414 Erland Hagen Alma Norge 6:53:28
415 Daan Doets   6:53:43
416 clement salmon   6:53:45
417 Dardan Sletten   6:53:50
418 Lars Erik Hærum Lohne   6:54:22
419 Terje Mangseth   6:55:22
420 Ketil Vike Arnesen LMS 6:56:49
421 Hans Anders Skjølberg Eiendomsmegler1 6:57:01
422 Andreas Skogrand Kristensen LMS 6:57:28
423 Gustav Westman TEAM LLENTAB 6:59:16
424 Arne Hellebostad SkiOrDie 7:02:15
425 Henrik Brosvik SkiOrDie 7:02:18
426 Thomas Ness   7:03:41
427 Erik Lundbom Team Lundbom 7:07:31
428 clay ronny kåsa Psycho Tuning on ski 7:13:45
429 Birger Lønseth Jøtul B.I.l 7:15:29
430 Are Stian Føleide Team Powerade 7:17:00
431 André Vike   7:20:57
432 Frank Mellemstuen Team gjermundshaug 7:21:30
433 Torbjørn  Jeppesen   7:22:00
434 Christian Svendsen Volkswagen 7:22:50
435 Dag Erik Olsen   7:23:47
436 Marius Gigernes Vasastakarne/Telenor BIL 7:25:59
437 Andreas Gjermundshaug Team gjermundshaug 7:26:00
438 Tommy Mellemstuen Team gjermundshaug 7:27:38
439 Tommy Theodorsen Råde bmx 7:30:06
440 Centh Eilertsen   7:31:26
441 Kristian Ødegaard   7:45:04
442 Thomas Sand Tyrili 7:48:48
443 Steinar Lund   7:51:55
444 Adrian Bergseth, Bergseth Kristi   7:56:38
Annonse







Annonse