FredagsBirken - Klasse Menn 40 år og eldre


Annonse

FredagsBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 14. mars 2014


Klasse Menn 40 år og eldre - Uoffisielle resultater

Plass Navn Klubb Tid
1 Christian Stabell Eriksen Milslukern Sport 3:17:51
2 Tore Jensen Kjelsås 3:22:33
3 Per Torgeir Oshaug Os IL 3:22:36
4 Oskar Aarnes Tine Meieriet Frya 3:23:43
5 Jan Otto Nordeng Nordre Land IL 3:24:59
6 Håvard Bakken OSL BIL/ Feiring IL 3:25:05
7 Ståle Bokalrud   3:27:10
8 Jørgen Kaspersen OPIL 3:27:22
9 Steinar Kvåle Brandbu IF 3:28:53
10 L-O Nilsson MHSK 3:29:48
11 Mads Iversen Selmer 3:30:22
12 Arne-Gunnar Ellevold   3:35:03
13 Balder Hasvoll Skiforeningen 3:35:38
14 Christian Grotnes   3:36:07
15 Owe Jansson SOK Träff 3:36:23
16 Thomas Huber   3:37:11
17 Finn Klepsvik Team Milslukern 3:37:22
18 Andreas Haaland Moss skiklubb 3:39:02
19 Aslak Sira Myhre Milslukern Sport - Kaninbyen 3:41:34
20 Olav Marius Øyehaug Advokat Øyehaug BIL 3:42:06
21 Olaf Mønnich Grinrød Drøbak Frogn Ski 3:43:31
22 Geir Verpeide Stranda IL 3:44:00
23 Dagfinn Myklebust Team Sunnhetsbladet 3:44:40
24 Frede Hammerstad Langenga 3:45:06
25 Hans Jacob Jespersen DSR 3:45:45
26 Bernd Flandorffer   3:46:54
27 Knut Flyen Sport1 Tynset 3:47:06
28 Knut Pedersen Nybygda I-L 3:47:24
29 Steinar Svorkdal Meldal videregående skole 3:47:44
30 John Ljøkjel Roterud IL 3:47:48
31 Thomas Nore Telenor BIL 3:48:05
32 Steffen Adler   3:48:23
33 Jan Skogheim Team Furutangen 3:48:26
34 Kjell Sæterhaug Statskog Energi 3:48:33
35 Øyvind Evensen Åsbygda IL 3:48:47
36 Stian Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 3:48:53
37 Karl Erik Melbye Skjærdalen Ski og Rakfisk 3:48:54
38 Jakob Øyvind Nielsen Københavns skiklub 3:49:05
39 Terje Hansen Milslukern 3:49:31
40 Tore Kristiansen Bocata 3:50:06
41 Olav Berger Sector Alarm 3:50:40
42 Endre Haugen Sectra 3:51:47
43 Vegard Rene Carlsen   3:52:00
44 Hans Jørgen Bender Team Selmer 3:52:04
45 Thomas Frølich-Olsen TORO 3:52:13
46 Christen Seeberg Sure Sokk SF 3:53:15
47 øyvind Jensen fsc Ørje 3:53:32
48 Marius Utsigt Eiendomsmegler1 3:53:45
49 Tore Bye Norcem/Leca/Bygg.no 3:54:29
50 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 3:54:55
51 Espen Jaavall Rødenes IL 3:55:07
52 Vidar Berget   3:55:40
53 Per Christian Kjellgren Eggen IL 3:55:47
54 Geir Ove Frostad BDO 3:56:06
55 Ole-Johan Lillestøl   3:56:33
56 Helge Tørud MjøsSki 3:57:07
57 Rune Johansen SmartMotor 3:57:42
58 Erik Eide Røa IL 3:57:46
59 Bjarne Aurstad Nordre Eidsvoll/Oslo Lufthavn 3:57:48
60 Antoine Goetschy   3:57:49
61 Rune Tangen Granli 3:58:34
62 Stig Kjenaas Svene Il 3:58:59
63 Thore Berntsen Vågå IL 3:59:10
64 Øyvind Prytz   3:59:16
65 Inge Svae-Grotli DFI 3:59:22
66 John-Terje Sørensen Lyngen/Karnes IL 3:59:24
67 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 3:59:34
68 André Angelillo Norcem/Leca/Bygg.no 3:59:38
69 Per Inge Netland Istad IL 4:00:39
70 Torbjørn Saga Team Daniel 4:00:46
71 Erik Helli GIF Ski 4:00:52
72 Yngvar Christensen Sørøstre Sagtjernet Velforening 4:00:57
73 Per Egil Andersen   4:01:00
74 Harald Lillevik ÅF Infrastruktur AS 4:02:01
75 Helge Johannessen Volkswagen 4:02:17
76 Rune Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:40
77 Terje Hagen Øyer-Tretten IF 4:02:51
77 Steinar Malones Fræna Sykkelklubb 4:02:51
79 Espen Quillfeldt Schulze   4:03:12
80 Bjørnar Sørgård Team Powerade 4:03:13
81 Knut Morten  Vangen Miljødirektoratet BIL 4:03:37
82 Frank Nesensohn   4:03:42
83 Arvid Langseth Oppdal 4:03:57
84 Tor Ove Torgersen   4:04:13
85 Sverre Hovelsrud   4:04:18
86 Jardar Bugten Geall a chur 4:04:23
87 Sjur Kjetil Bakken   4:05:11
88 Knut Magnus Lund Gran IL 4:05:16
89 Roger Aksnes   4:05:41
90 Jon Arne Schjetne Fjällräven 4:06:12
90 Vidar Haugen   4:06:12
92 Frode Solem Byneset il 4:06:22
93 Bjørn Vegheim Gjerdrum IL 4:07:11
94 Vidar Moen Norcem/Leca/Bygg.no 4:07:15
95 Helge Flagstad Vang skiløperforening 4:07:32
96 Helge Lindstad Asker og Bærum Brannvesen B.I.L. 4:07:45
97 Svein Erik Sunde Sporveien 4:07:54
98 Kjetil Espedal Kjelsåslangrenn 4:08:06
99 Trond Bjøralt Kiserud   4:08:13
100 Andreas Vik BDO IL 4:08:17
101 Reidar Fossum Asker Skiklubb 4:08:19
102 Alf Kåre Andersen Skiforeningen/Infratek 4:08:40
103 Tore M. Andresen VFL 4:08:44
104 Sten-Oluf Horn Team Øverskauen 4:09:02
105 Dagfinn Asmyhr Klaveness BIL 4:09:10
106 Enno Swets Aibel BIL 4:09:29
107 Bjørn Røsten Team Foss 4:09:55
108 Morten Knudsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:10:37
109 Ole Løland Fredrikstad Skiklubb 4:10:53
110 Tore Bjørnstad Statskog SF 4:11:16
110 Harald Giesebrecht   4:11:16
112 Fredrik Amer Skiforeningen 4:11:33
113 Jarle Kristiansen Mjøndalen 4:11:45
114 Glenn Gahr Lunde FMC Technologies 4:11:46
114 Ole Aass Ingen 4:11:46
116 Ole Johan Kolseth Tormod Skilag 4:11:51
117 Sverre Junker Asker og Bærum brannvesen BIL 4:12:31
118 Endre Berntzen Widerøe 4:12:32
119 Stein Erik Skaret   4:12:33
119 Emil Onshuus Konnerud IL 4:12:33
121 Paul Myhre JAP 4:12:44
122 Magne Hansen Jevnaker if 4:13:37
123 Lars Andre Røkke Skullerud Sk 4:13:52
124 Morten Bråten   4:14:02
125 Kim Mørk   4:14:19
126 Bård Olsen Oslo Politis IL 4:15:03
127 Jonny Brynjulfsen   4:15:17
128 Lars Kristian Kvernberg Eidsvåg il 4:15:18
129 Jonas Karlsen   4:15:25
130 Thorleif Brustad Hvam IL 4:15:51
131 Kai H. Eidissen   4:16:05
132 Einar Grimstad Lillehammer cykleklubb 4:16:20
133 Kåre Brudal   4:17:03
134 Robert Palliser   4:17:17
135 Gunnar Morell Försvarets SK 4:17:32
136 Torkel Muri   4:17:40
137 Eero Leppänen   4:18:11
138 Jorma Pöyry   4:18:12
139 Asle Kvaase Østerdalen Garnison 4:18:16
140 Dag Johannessen Bryn BIL 4:18:43
141 Ola Thomas Morin IL Nordbjørn 4:18:44
142 Morten Dyrberg Polar 4:18:57
143 Øyvinn Olsen Westhagen Soon CK Ski 4:19:33
144 Odd-Ragnar Pettersen Moss Skiklubb/Telenor BIL 4:19:45
144 Erik Holme Fokus På Din Helse 4:19:45
146 Anders Haugen fjellblom i.l 4:19:54
147 Tore Hagen   4:19:59
147 Arild Schou   4:19:59
149 Tor Bjarne Kjernsholen   4:20:18
150 Jens Even Højlund Pedersen Skiforeningen 4:20:36
151 Svein Roger Sørli Team gjermundshaug 4:20:41
152 Knut Erik Jakobsen Langhus 4:20:48
153 Magnar Aanonsen OBRE 4:20:58
154 Ronny Ulvåknippa   4:21:26
155 Terje Bratheim Multiconsult BIL 4:21:45
156 Hans S Hagen Moen Sportsklubb 4:21:50
157 Nils Christian Blakli El Gringo 4:22:07
158 Geir Finstad Hvam IL 4:22:24
159 Øyvind Hansen GREFSEN IL 4:22:39
160 Morten Sandberg   4:22:42
161 Arild S Stana Hamar Skiklubb 4:22:43
162 Thor Moshagen Linberg Norcem/Leca/Bygg.no 4:22:44
163 Helmut Falk   4:23:00
164 Kjell Michaelsen   4:23:19
165 Bernt Christian Lie Team Mekonomen 4:23:25
166 Alf Andersen SIF ski 4:24:23
167 Tor Grønvik Hurdal IL 4:24:29
168 Ulf-Christian Dahle SK-Verket 4:25:15
169 Jan Erik Haugen TOBIL 4:25:28
170 Tom Eng Bardum 4:25:45
171 Baard Nygaard Black Label Sports 4:26:12
172 Arne Engen   4:26:20
173 Arve Markussen Team Øverskauen 4:26:30
174 Agnar Korshavn Nordre Land IL 4:26:36
175 Jan Ivar Ødegård Telenor BIL 4:26:40
176 Ole Morten Thorsvik Boc 4:26:46
177 Frode Amdahl Moelven BIL 4:27:09
178 Henrik Wilhelm Bøhm-Wang ØHIL 4:27:21
179 Ole Martin Sukke trøsken il 4:27:26
180 Lars Arne Gravseth HBL Sport 4:27:29
180 Glenn Jeppesen Strømmen og Lillestrøm sk 4:27:29
182 Gunnar Alvim Spydeberg IL 4:27:31
183 Trond Lerud Ihle IL 4:27:39
184 Tor Olav Trefjord Eidsvoll Sykkelklubb 4:27:48
185 Ole Albert Bøhn Alma Norge AS 4:27:52
186 Tor Olsen Arendal Triathlon 4:27:56
187 Kjetil Nergård Ullensaker skiklubb 4:28:13
188 Håvard Kalvåg   4:28:18
189 Ole Morten Lunden   4:28:41
190 Per Berg Fet skiklubb 4:28:42
191 Christian Jacobsen Eiendomsmegler1 4:28:46
192 Øyvind Leirset Drammen Roklubb 4:28:55
193 Espen Dieseth Frogner IL 4:29:06
194 Ole Kr. Andresen Bjørkelangen SF 4:29:24
195 Richard Røed HP IL 4:29:25
196 Torbjørn Dahl If Skadeforsikring BIL 4:29:27
197 Morten Bøås   4:29:34
198 Kåre Pettersen Lervik 4:29:36
199 Richard Ligård Team Ligaard 4:29:45
200 Vidar Bakken   4:29:47
201 Jarle Sørhaug Norcem/Leca/Bygg.no 4:30:00
202 Christian Frimann Volkswagen 4:30:26
203 Odd Arild Lehne Team Coremine 4:30:32
204 Mads Hellum pharmadesign 4:30:38
205 Terje Arnesen Turrenngutta 4:30:42
206 Atle Holden Røros 4:30:49
207 Sverre Hungnes Stranda SK 4:31:20
208 Jørgen Amdahl NTNU-BIL 4:31:30
209 Geir Høsøien SK Verket 4:31:49
210 Trond B. Holt Noil 4:32:31
211 Jostein Buraas Lillehammer Skiklub 4:33:17
211 Anders Larsen Hamar Kommune 4:33:17
213 Jan Erik Karlsen Gjøvik 4:33:22
214 Karl- Olav Lerskallen Team Tungtransport 4:33:24
215 Jørn Ødegård TOMRA BIL 4:33:41
216 Lars Erik Wenner Forsvaret Kolsås BIL 4:33:46
217 Anders Aasen HBL Sport 4:33:57
218 Tom Kristian Kurland Uno-X 4:34:05
218 Rolf Erik Sten   4:34:05
220 Knut Aaeng Team gjermundshaug 4:34:09
221 Ørnulf Hagberg Volkswagen 4:34:21
222 Gaute Nøkleholm NORSKOG 4:34:29
223 Eivind Torheim   4:34:37
224 Geir Tusvik Tieto B.I.L 4:34:41
225 Jan Olav Antonsen GK Norge 4:34:55
226 Halvor Haga Volkswagen 4:34:56
227 Trond Dalsheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:35:37
228 Kjell-Vegard Østhus Alma Norge 4:35:56
229 Sverre Hoggen   4:36:12
230 Jan Erik Lien Otta IL 4:36:19
231 Erik Granum Skiforeningen 4:36:53
232 Tom Berg   4:36:55
233 Finn Kamås Skiforeningen 4:36:58
234 Steinar Haugen Trondhjems Skiklubb 4:37:15
235 Kjell Søbye Lillehammer Skiklub 4:37:19
236 stian loeng Vpil 4:37:20
237 Inge Aslaksrud   4:37:21
238 Truls Ingebrigtsen   4:37:33
239 Svein Lindstad Norske Shell 4:37:36
240 Frode Haugen   4:37:43
241 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL 4:38:04
242 Jarle Løberg Skiforeningen 4:38:08
243 Gunnar Wiig asker og bærum brannvesen il 4:38:11
244 Tom Erik Vågen   4:38:34
245 Lars Sandberg Norcem/Leca/Bygg.no 4:38:42
246 Arve Danielsen Volkswagen 4:38:45
246 Morten Eide   4:38:45
248 Victor Aspelund Ringeriksbadet 4:38:54
249 Knut Skollerud Nettservice 4:39:11
250 Ove Morits Rønningen Team Solveig 4:39:19
251 Jan Arve Mehammer   4:39:20
252 Vidar Nomerstad   4:39:26
253 Ingolf Thorbjørnsen   4:39:40
254 Ole Herman Sønsterud Aker Xtra 4:39:55
255 Arne Nordengen   4:40:00
256 Ola Emil Heggset   4:40:02
257 Lars Fredrik Karlsen Skotbu Racing Team 4:40:05
257 Stein Kristoffersen Statoil Heidrun 4:40:05
259 Anders Falch Dahl SpareBank1 SMN 4:40:29
260 Tommy Larsen   4:40:39
261 Roar Eide   4:40:51
262 Harald Sørensen Lillomarka skiklubb 4:40:58
263 Ketil Johansen Isola 4:41:00
264 Øyvind Holden Vestre Slidre IL 4:41:09
265 Magne Aldrin FBI 4:41:34
266 Jan Roald   4:41:45
267 Ronny Thoresen Nexans BIL 4:41:46
268 Egil Theodorsen Sealed Air Norge 4:42:13
269 Ulf Tore Hekneby Volkswagen 4:42:20
270 Arne Ødegård Festina Lente 4:42:53
271 Tom Tell Norcem/Leca/Bygg.no 4:43:02
272 Tore Nyhus   4:43:05
273 Dag Roland DNB BIL 4:43:43
274 Tor Bernhardsen Asplan Viak 4:43:52
275 Henning Vedvik Guttu Ringebu/Fåvang 4:43:58
276 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 4:44:03
276 Arvid Mathiesen Rustad IL/Turogtrening 4:44:03
278 Roger Hem   4:44:26
279 Øystein Haug Abacos BIL 4:44:28
280 Svein Rud Johansen Skiforeningen 4:44:29
281 Reidar Kvinge Team Sunnhetsbladet 4:44:49
282 Tom Ness Bonus ski og golf 4:44:50
283 Steinar R. Berge Nikkelverk BIL 4:44:56
284 Håkon Wibstad Höegh Sport 4:45:03
285 Knut Ivar Paalsrud Romerike Ultraløperklubb 4:45:04
286 Christian Bakke Norcem/Leca/Bygg.no 4:45:17
287 Vegard Strøm Lørdagsgutta 4:45:18
288 Magne Lund Hamar Media 4:45:41
289 Thore Hagen Brandbu IF 4:45:44
290 Willy Haug Brevpost 4:46:11
291 Leif Erik Grønning   4:46:33
292 Espen Relbo   4:46:38
293 Sverre Edin   4:46:39
294 Lars Eivind Bjørnstad Oslo kommunes BIL 4:46:41
295 Henning Brun   4:46:55
295 Torbjørn Hauger Telenor Norge AS 4:46:55
297 Pål Ehrnst Nesodden SK 4:47:16
298 Ole Hans Øie   4:47:24
299 Knut Ola Halvorsen   4:47:30
300 Geir Oluf Hareland Gjesdal IL 4:47:32
301 Lars Sondre Dalsjø   4:47:41
302 Gunnar Haug   4:47:49
303 Kjell Arne Fjære   4:47:50
304 Kjetil Wigdel Vegvesen BIL 4:48:12
305 Jan Frydenlund Treningskompaniet 4:48:14
306 Nils Tanum baerum kom 4:48:15
306 Tor Erling Smedberg   4:48:15
308 Hugo Sollie Sande Sportsklubb 4:48:20
309 Rune Ludvigsen Skedsmo Skiklubb 4:48:36
310 Morten Lunner   4:48:38
311 Tor Arne Strømme IBM 4:48:59
311 Olav Osnes   4:48:59
313 Trond Tusvik OPIL 4:49:08
314 Even Berge TeleBIL Lillehammer 4:49:16
315 Torbjørn Lange   4:49:21
316 Svein Erik Bredli OPIL 4:49:32
317 Tor Gasmann Privat 4:49:43
318 Børre Hagen   4:49:49
319 Jan Erik Dalseng Veldre Friidrett 4:49:59
320 Terje Wuttudal Larsen Nordre Eidsvoll 4:50:01
321 Øystein Hauge Bækkelagets Sportsklubb 4:50:08
322 Christoph Tietz   4:50:23
323 Trond Taraldsvik Aker Solutions BIL 4:50:25
324 Håvard Waldum   4:50:30
325 Tore Kristiansen Moelven IL 4:50:36
326 Håvard Hjellseth NOV APL 4:50:48
327 Leslie Begby   4:51:08
328 Oddbjørn Nilsén   4:51:12
329 Hans Orset Torvikbukt IL 4:51:14
330 Frank Strand Bodø 4:51:16
331 Øyvind Skjerven   4:51:17
332 Terje Bråten Ullensaker skiklubb 4:51:34
333 Fredrik Kristiansen DE Service 4:51:35
334 Vidar Endal østre åbu IL 4:51:42
335 Fredrik S. Ruud CK Dynamo Ventil 4:51:46
336 Rune Felde Volkswagen 4:51:56
337 Øivind Bakken   4:52:29
338 Ove Glomsaas   4:52:32
339 Ståle Nordgaard Skarnes IL 4:52:33
340 Arild Kristiansen   4:52:38
341 Knut Sundberg Sundberg Aktiv 4:52:48
342 Jøran Nyeng Leksvik 4:52:50
343 Knut Markhus Volkswagen 4:53:05
344 Dimitry Tsesmetsis R & D Racing Team 4:53:12
345 Gisle Paulsen   4:53:30
346 Bård Bjøntegaard Ottestad 4:53:40
347 Olav Haugen Vårdalen S.L. 4:53:41
348 Johnny Repvik Fjellrot avd Stranda 4:53:43
349 Jan Helge Meli Siljan IL 4:53:53
350 Roman Sevcik   4:54:06
350 François HEROULT Biathlon Club de Montesson 4:54:06
352 Tore Amundsen   4:54:25
353 Espen Stampe Hmbil 4:54:29
354 Kristian Bjerke-Gulstuen   4:54:46
355 Roy Erik Landehagen Tryg 4:55:01
356 Jørgen Bøhn Eiger Corporate AS 4:55:03
357 Magnar Pedersen Larvik politiidrettslag 4:55:04
358 Per Thorsvald   4:55:05
359 Nils Johan Dahl The Ironing Man 4:55:14
360 Olav Tofte Kloppa Offroadklubb 4:55:23
361 Kim Martens Meyer Team dlh 4:55:45
362 Torbjørn Mæland Petoroaktiv 4:56:35
363 Espen Eriksen Otis 4:56:51
364 Henning Andersen Norcem/Leca/Bygg.no 4:56:59
365 Kolbjørn Langjord Mosjøen IL-ski 4:57:03
366 Tore Jensen Geodata AS 4:57:14
367 Jan Gustumhaugen   4:57:22
368 Oddmund Hansen ISACHSEN AS 4:57:23
369 Tore Bjark If Frøy 4:57:28
370 Henry Hamilton Rena leir 4:57:37
370 Per Sandengen Grovfjord 4:57:37
372 Petter Thams Ruud   4:58:15
373 Tore Bråten Eidsiva 4:58:27
374 Øyvind Kilstad TEAM LLENTAB 4:58:50
375 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/Team ADRA 4:58:55
376 Dag Mathisen Norconsult BIL 4:59:16
377 Pål Henning Berg Berg & Dalby 4:59:24
377 Jarle Ussvær Team Ussvær 4:59:24
379 Stein De Lange Team VFL 4:59:32
380 Egil Langeng Røros il 4:59:33
381 Knut Tranum Fjellfoten SK 4:59:34
382 Germano Zinni   4:59:51
383 Oddgeir Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 4:59:52
384 Bjørn Biribakken   5:00:27
385 Per Kristian Myra   5:00:28
386 anders fjellstadsveen Nammo BIL 5:00:30
387 Hans Øivind Dalby Berg & Dalby 5:00:37
388 Thomas Nygaard Turkameratene 5:00:39
389 Terje Lunder   5:00:47
390 Tore Rakvåg Kongsberg brann og redning idrettgruppe 5:00:49
391 Tore Arvid Juland   5:00:54
392 Hans Petter Andersson Uno-X 5:00:59
393 Bjørn Skogstad Kolboten Sykkelkubb 5:01:03
394 Kjetil Bjørge High Speed Racing 5:01:04
395 Tom Magne Tobiassen   5:01:10
396 Geir Gudbrandsen   5:01:25
397 Bruno Gauderon   5:01:28
398 Roger Aune Norcem/Leca/Bygg.no 5:01:47
399 Esten Murbreck Østerdal Garnison 5:02:17
400 Anders Monsson   5:02:38
401 Snorre Jensen Enable BIL 5:02:42
402 Ole Martin Stensli   5:02:49
403 Bjørn Norum PBM 5:03:20
404 Odd Morten Reitan   5:03:32
405 Hans Petter Sjøen Spydeberg IL Langrenn 5:03:39
406 Ronny Valjord Lillestrøm 5:03:42
407 Svein-Tore Kristiansen Tobøl IL 5:03:57
408 Thore H. Bjørnerud TB Revisjon as 5:04:07
409 Jan Gjerde   5:04:10
410 Kenneth Jakobsen Danske Bank 5:04:20
411 Eirik Hopland Norcem/Leca/Bygg.no 5:04:34
412 Lars Christerson Östersund skidlöparklubb 5:04:36
413 Vegard Valheim Steertec Raufoss 5:04:41
414 Åge Dalsjø Sørumsand IF 5:04:54
415 Arvid Tomasgård Follo politi B.I.L 5:05:10
416 Egil Aanrudhaugen Roterud IL 5:05:13
416 Trond Magne Gaaserud   5:05:13
418 Øystein Olimb   5:05:17
419 Pål  Lien   5:05:26
419 Stig Kjeldsrud   5:05:26
421 Hans Sandbu Eidsiva BIL 5:05:34
421 Hermund Slaatsveen   5:05:34
421 Henning Lerud Raufoss Fotball 5:05:34
424 Sigurd Klakeg Ingen 5:05:40
425 Erik Alver Alver Advokatfirma 5:05:41
426 Alf Arne Borgund   5:05:48
427 Øivind Løsåmoen Oslo brannkorps idretts lag 5:06:05
428 Cameron Smith Ful On Tri Club 5:06:32
429 Jørn Ove Hjelle IL Lauparen 5:06:46
429 Geir Haugli   5:06:46
431 Bjørn Rabstad Frokostkameratene 5:06:49
432 Lars Salvesen Eidsvoll Sykkelklubb 5:06:59
433 Torbjørn Lothe Vik Brødrene Dahl BIL 5:07:27
434 Ralf Hellmann   5:07:31
435 Arne Martin Humborstad Steertec Raufoss 5:07:44
436 Ola Kennedy   5:07:47
437 Roar Moen Tingvoll IL 5:07:54
438 Jan Espen Valdar   5:08:10
439 Jan-Erik Kleven Camfil Norge AS 5:08:20
440 Gunnar Rinde   5:08:28
441 Atle Schjøtt Asker Skiklubb 5:08:36
442 Harald Bråthen Aurskog Finstadbru sk 5:08:46
443 Rolf Inge Furuly   5:09:00
443 Thomas V. Lorentzen Team Skjetten Påfugl 5:09:00
445 Dagfinn Haget Statskog SF 5:09:03
446 Jon Alfred Sjaavaag Hurum CK 5:09:15
447 Rolf Edvard Strømnes   5:09:18
448 Pål Henning Torgersen TESS 5:09:52
449 Geir Nyland Eiendomsmegler1 5:10:03
450 Vidar Sanderud   5:10:28
451 Jan Trygg Norcem/Leca/Bygg.no 5:10:29
452 Trond Evensen Hoegh Sport 5:10:44
452 Einar Hopshaug Avinor 5:10:44
454 Sven Ivar Tomren   5:11:02
455 Per Jan Haursett Team Haursett 5:11:03
456 Ole-Johnny Nordby Privat 5:11:07
457 Erik Loen Team Loen 5:11:27
458 Helge Ommundsen   5:11:32
459 Knut Arild Løberg OPIL 5:11:41
460 Vidar Davidsen Vålerenga 5:11:43
461 Leif Sørsdal   5:11:54
462 Sven Schulz   5:12:04
463 Harald Håpnes   5:12:11
464 Tomas Sunde Brandbu IF 5:12:23
465 Ove Aa Mathisen Slevik GPSL 5:12:30
466 Martin Haanæs Molde og omegn Idrettsforening 5:12:39
467 Trond Vaagan Team Skjetten Påfugl 5:12:50
468 Glenn Melby   5:13:15
469 Stig Lauby   5:13:20
470 sten thure solli Røros 5:13:21
471 Risto Kemiläinen   5:13:29
472 Morten Henriksen   5:13:37
473 Tom Strømeng Alta if 5:13:47
474 Joe Sehnal Deer Grove XC 5:13:55
475 Kristofer Gamstedt   5:14:19
476 Stein Willy Andreassen   5:14:23
477 Rune Seljetun Malmgruben Skiklub 5:14:29
478 svein tore gartland   5:14:30
479 lasse knutsen Grøftegrevlingane 5:14:34
480 Petter Magnus Kristoffersen Steria AS 5:14:45
481 Stig Nyhagen Sparebanken Hedmark B.I.L 5:14:46
482 Nils Anders Kiær   5:15:03
483 Stein Hedemark   5:15:08
484 Thomas Hovde   5:15:13
485 Morten Georgsen SAS 5:15:18
486 Jürgen Fischer   5:15:24
487 Jens Morten Nesseth Tynset 5:15:29
488 Arne Mikkelsen   5:15:51
488 Touko Tuominen   5:15:51
490 Thomas R. Simonsen TEAM LLENTAB 5:16:39
491 Jørn Aasgaard   5:17:08
491 Terje  Olsen Team Powerade 5:17:08
493 Arvid Fjellandsbø Bærum kommune BIL 5:17:25
494 Haakon Gellein EGN Norge 5:17:48
495 Pål Vasbotten   5:18:09
496 Espen Schwabe Team DVS 5:18:28
497 Atle Stavdal   5:18:31
498 Nils-Inge Kruhaug   5:18:35
499 Arne Lind   5:18:39
500 Jon A Solheim   5:18:42
501 Bjørn Buchholdt Stor-Elvdal sk 5:18:48
502 Morten Gustu Stor-Elvdal Skiklubb 5:18:49
503 Per Reidar Høiness   5:19:21
504 Thomas Oppi Team Langholmen 5:19:31
505 Odd J Sønsterud Oslo brannkorps il 5:19:37
506 Tor Kolden Avokatfirmaet Alver AS 5:19:56
507 Vegard  Bjørnstad Veto Rør 5:20:15
508 Ove Myhre   5:20:19
509 Janne Gustavsson Norcem/Leca/Bygg.no 5:20:29
509 Knut  Endre   5:20:29
511 Harald Melby   5:20:36
512 Bjørn Harald Kvifte   5:21:45
513 Egil Landro   5:21:56
513 Lars Fredrik Pettersen   5:21:56
515 Rune Lundhagebakken Steertec Raufoss 5:22:10
516 Henrik Fuglerud   5:22:17
517 Ola Reidar Gulli Sparebanken Hedmark BIL 5:22:26
518 Miroslav Dasek Chlumec Ski Klub 5:22:54
519 Øyvind Solli   5:23:01
520 Rolf Erik Resell Meldal vidregående skole 5:23:38
521 Vidar Jørgensen Storelvdal skiklubb 5:24:03
522 Lars Aanerud   5:24:25
523 Audun Halvorsen   5:24:31
524 Eirik Vonheim   5:24:48
525 Oddbjørn Vegsund Larsbu IL 5:25:31
526 Morten Halvorsen   5:25:39
527 karl anton johansen   5:25:53
528 Atle Kristiansen Team Schenker NRE III 5:25:57
529 Jan Egil Pedersen Hamar Skiklubb 5:25:58
530 Per Anders Kartnes Team Schenker NRE III 5:26:02
531 Per Ståhl Team Schenker NRE III 5:26:03
532 Fredrik Stangebye-Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:26:04
533 Bjørn Inge Liberg Hamar privat 5:26:16
534 Grant Mcleod   5:26:28
535 Dag A. Tønsberg Norcem/Leca/Bygg.no 5:26:54
536 Geir Arne Wefald   5:27:31
537 Finn-Arne Lorentsen Aker Aktiv 5:27:46
538 Ola Opheim Koll I.L. 5:27:58
538 Bjørn Gundersen   5:27:58
540 Gunnar Skuseth Hessa IL 5:28:06
541 Knut Atle Hoen   5:28:10
542 Hans Petter Frøyland Handelsbanken 5:28:25
543 Helge Olsen Odfjell BIL 5:28:29
544 Vidar Ø Doknes Nordre Eidsvoll IL 5:28:31
545 Tom Espen Refstie   5:29:18
546 Nils Olav Owren Toppen IL. 5:29:19
547 Håvard Perersen   5:29:36
547 Sven-Åge Mailund NLI 5:29:36
549 Øivind Rasmussen   5:29:41
550 Lars-Erik Rødningsby Toppen Idrettslag 5:29:54
551 Dag Gundersen Frokostkameratene 5:29:56
552 Rune Holmefjord Jakobsen Landbruksselskapet 5:30:12
553 Helge Jostein Løseth Meldal videregående skole 5:30:41
554 Vidar Bakkestuen Rudsbygd Idrettslag 5:31:00
555 Dag Årtun Fred Olsen Sportsklubb 5:31:02
556 Jon Bjerkestrand Uno-X 5:31:04
557 Jone Stangeland Statoil BIL 5:31:57
558 Kjetil  Borgedahl Lunner 5:31:59
559 Finn Halvorsen Aker Subsea 5:32:14
560 Bernhard Gjerpe Re Sykkelklubb 5:32:22
561 Kai Smeby Team Slitin 5:32:28
562 Knut Findalen   5:32:38
562 Jørn-Erik Jøndal   5:32:38
564 Per Nygaard Sparebanken Hedmark B.I.L 5:32:43
565 Ketil Haugan   5:32:45
566 Krister Nordberg IF Kraft 5:32:55
567 Arne Sauar Grane 5:33:03
568 Arne Wiggo Rognås Team Ingvild 5:33:06
569 Roger Axelsen   5:33:36
570 Øyvind Mikaelsen   5:33:38
571 Kjetil Hognestad Lekolar BIL 5:33:55
572 Johnny Habostad TORO 5:33:59
572 Bjørn Arve Brune Stranda 5:33:59
574 Reidar Mjelde   5:34:09
575 Geir Mathisen Solar Blue Energy Skiteam 5:34:10
576 Frank Pettrém NCC Bil 5:34:19
577 Kåre Lie Høland IL 5:34:22
578 Dag Kaare Nordengen   5:34:52
579 Freddy Holstad Multiconsult BIL 5:35:01
580 Marius Ovesen Team Selmer 5:35:21
581 jo pedersen Grøftegrevlingane 5:35:25
582 Roar Thorrud Milslukern Sport 5:36:12
583 Per Anders Kindberg Milslukern Sport 5:36:14
584 Hans Wandall   5:36:22
585 Terje Fjellbekk   5:36:45
586 Magnus Larsen   5:36:46
587 Morten Bakken Skjetten Ski&Vin 5:36:48
588 Torleif Bjørvik   5:37:02
589 William Bertheussen LIK 5:37:43
590 Benno Møller Hansen   5:37:47
591 Niclas Roos SK Verket 5:37:52
592 Lasse Nikkola   5:37:54
593 Johnny  Berger   5:38:03
594 Jan Olav Halmøy EnterCard 5:38:04
595 Arne-Rino Bergli   5:38:19
596 Steinar Tønnesen   5:38:31
597 Dag Midtfjord   5:38:39
598 Per Ivar Kjølnes Sundtjønn trimmerene 5:38:40
599 Glenn Tore Jensen   5:38:41
600 Ole Ørstvet   5:38:47
601 Jørn Breinholt NSP, Nuuk langrendsklub 5:39:38
602 Nils Fostvedt   5:39:39
603 Peter Groule   5:39:43
604 Lars Hansson SSS 5:39:56
605 Jørn Goldstein ATEA 5:40:00
606 Michael Bors   5:40:07
607 Christer Becker Kraft Skidor 5:40:17
608 Trond Kjølstad Schenker AS 5:41:00
609 Kjell Eirik Irgens Henanger Bergen Triathlon Club 5:41:16
610 Christian Ødegård Team Selbusporten 5:41:27
611 Magnar Sætre NAV Hedmark BIL 5:41:33
612 Amund Bø HRA tur og trim 5:42:11
613 Mattias Borg Statoil Heidrun 5:42:18
614 Glenn Hjelkerud Alpha Elektro 5:42:32
615 Tom Jensen Team DVS 5:42:38
616 Øystein  Holmen Visma Party Solutions 5:42:42
617 Morten Saurstrø Secotools/Vanvik 5:42:43
618 Geir Skøien   5:43:08
619 Michael Victor Aldridge Tønsberg Klubbsykkel 5:43:14
620 Taisto Kosonen   5:43:58
621 Olav Gjervan Bygdø IL - Ski 5:44:09
622 Rune Sommervold Hommelvik i.l. 5:44:13
623 Morten Dahl Hansen Seco Tools 5:45:03
624 Mikael  Blomqvist   5:45:20
625 Frank Ø. Jacobsen Fjelltun 5:45:22
626 Rune Grindal BRUKARA 5:45:54
627 Knut Gulliksen   5:45:56
628 Geir Axelsen   5:45:58
629 Tom Tusvik   5:46:32
630 Dag Christian Fosse Borgen Skiklubb 5:46:52
631 Morten Furuseth   5:46:54
632 Tor Belstad Gjerdrum 5:47:00
633 Arne Egil Stensåsen   5:47:01
634 Petter Tusvik   5:47:02
635 Jan Terje Dragvoll Soon CK Ski 5:47:10
636 Magne Nordheim Team Dell 5:48:07
637 Hans Martin Andreassen   5:48:48
638 Jens Høyer Olsen FIF Hillerød Orientering 5:49:10
639 Per Olav Eriksen   5:49:20
640 Mats Morell Mora SK 5:49:31
641 Stig Aimar Gundersen Moss skiklubb 5:49:38
642 Joachim Karlsen   5:50:06
643 Jon Anders Kvist   5:50:22
644 Åge Odden   5:50:23
645 Per Lyder Nyland   5:50:35
646 Anders Ahlberg Norcem/Leca/Bygg.no 5:52:27
647 Ragnvald Holst-Larsen   5:52:36
648 Bjørn Tore Bergmo   5:52:46
649 Rune J. Sørensen   5:53:22
650 Gunnar Børge Pedersen Bjoneroa IL 5:53:29
651 Frank Roger Eriksen   5:53:32
652 Amund Grønhaug Hedalen IL 5:54:52
653 Jørn Olaf Johnsen TEAM LLENTAB 5:55:45
654 Odd Brenne Varteig Idrettslag 5:56:01
655 Jan Vadlejch Ski Klub J50 5:56:09
656 Bjørn Angeltveit   5:56:22
657 Gunnar Horne Rustad IL 5:56:32
658 øyvind Jensen   5:56:36
659 Ovar Sandaker   5:56:46
660 Øivind Gundersen Frokostkameratene 5:56:49
661 Mats Kvarud   5:56:57
662 Asbjørn Aksnes   5:57:47
663 Trond Hansen Gjensidige Sport 5:57:51
664 Jon Kolstø   5:58:32
665 Øystein Vilsvik   5:58:33
666 Erdal Lars Hallvard   5:58:34
667 Bjørn Trumet SOLPOL 5:58:49
668 Olav Tveit   6:00:03
669 Svein Gunnar Huset Hedalen IL 6:00:13
670 Frank Foyn   6:00:27
671 Reidar Merli   6:00:44
672 Frank Erik Johansen   6:00:51
673 Kjetil Høgli Sweco BIL 6:00:57
674 Azem Hajzeri   6:00:59
675 Henry Meyer Forsvaret Kolsås BIL 6:01:06
676 Finn Christensen Oppegård IL 6:01:42
677 Kato Nordsveen   6:01:55
678 JON -KÅRE KJÆR Filtvet Fremad 6:02:00
678 Bjørn Erik Lennestad Filtvet Fremad 6:02:00
680 Tom Pettersen Tofte Fremad 6:02:01
680 KENT LURUD Filtvet Fremad 6:02:01
682 Anders Hovde Smalahovde 6:02:07
683 Håvard Hovdhaugen Nittedal IL 6:02:47
684 Ole Døhlen Bjerke IL 6:02:51
685 Einar Eilertsen Volkswagen 6:03:24
686 Svein Stavås   6:03:34
687 Ole Andreas Hansen NHF 6:03:43
688 Karl Petter Aarthun Tyrveli Akevitters 6:04:13
689 Rolf Marvin   6:04:15
690 Magne Fladby   6:05:22
691 Bjørn Inge Dissen Telenor Bedriftsidrett 6:05:32
692 Hannes Larsson Suomi Team 6:05:39
693 Josef Kral IFK Umeå 6:05:44
693 Knut Heggenes   6:05:44
695 Alf Fiskum   6:06:04
696 Arne Svartedal   6:06:30
697 Arne Røsdal   6:06:40
698 Arild Bjørge Statskog SF/Fjelltjenesten 6:06:54
699 Tore Svenskerud   6:07:11
700 Per Erik Stræte   6:07:15
701 Lars Erik Jensen   6:07:22
702 Knut Wittingsrud Solar Blue Energy Ski Team 6:08:52
703 Helge Jensen   6:09:51
704 PHAT LAM   6:10:01
705 Svein Fladby   6:10:10
706 Yngve Nikolaisen   6:11:17
707 Arild Roen OK ØST 6:11:55
708 Vidar Karlsen   6:11:58
709 Arild Myrvoll   6:12:23
710 DIRK BALLIERE   6:15:15
711 Tore Solvar Karlsen UKB Stilla Tørsten 6:16:05
712 Odd Nordsteien Meldal videregående skole 6:16:17
713 Jens Hove   6:16:31
714 Erik Svinsås-Loe   6:17:08
715 Hans Christian Valen   6:17:10
716 Rolf Johannessen   6:17:20
717 Espen Larsen   6:17:43
718 Roy Ingar Nyborg Setskog IF 6:17:45
719 Krister Granlie   6:17:49
720 Geirr Olsen   6:18:40
721 Erling Nyvoll   6:19:16
722 Tommy Østlund Hamar kommune bedriftsidrettslag 6:20:57
723 Knut Munkeby Levanger 6:21:13
724 Thomas Mølstad   6:21:23
725 Hans Bjarne Øen   6:22:18
726 Thorer Egeland spydeberg il. 6:22:34
727 Hans Olaf Kirkeng   6:22:42
728 Arne Skjærseth Toppklubben 6:23:18
729 Egil Andre Iversen   6:23:21
730 Bue Ulfstein Viniplan as 6:23:28
731 Hermund Danielsen Norcem/Leca/Bygg.no 6:24:30
732 Sveinar Kristiansen Volkswagen 6:24:33
732 Tor Ingar Grinden   6:24:33
734 Petter Christensen   6:24:35
735 Ketil Skillingstad Team RSA 6:25:00
736 Anders Ervik   6:26:05
736 Ronald Lindberg Meldal videregående skole 6:26:05
738 lasse solberg   6:26:22
739 Jon Bråthen   6:27:03
740 Roger Olsen   6:28:05
741 Alf Mathias Lilleengen   6:28:31
742 Ole Alvim Spydeberg IL 6:28:34
743 Terje Wolla   6:28:55
744 Dag Haugan Jessheim ski 6:29:25
745 Asle Bjørn Pisani GUNDERSEN   6:30:05
746 Tor Erik Nicolaisen Steertec Raufoss 6:31:57
747 Øyvind W. Bakke   6:32:03
748 Albert Herman Nylende   6:32:44
749 Knut Erik Øverby KTECH As 6:32:54
750 Trond Sandaker KTECH As 6:33:02
751 Halvor Torgersrud   6:34:16
752 Gunnar Sundal   6:34:29
753 Geir Andersen Volkswagen 6:36:05
754 Ivar Breivik   6:36:21
755 Per Magne Haugen Røros il 6:36:26
756 Hans Henrik Heggum Privat 6:40:12
757 Vidar Hoen   6:40:15
758 Ole Studsgård Frisk Bris 6:40:23
759 Ove Drange Varegg Fleridrett 6:40:54
760 Kjeld Ejvind Betzer   6:42:40
761 Stein Sandberg Tine 6:43:31
762 Morgan Nilsen Lervaag   6:44:09
763 Morten Arnesen   6:44:12
764 Bjørn Erik Olsson   6:44:56
765 Ørjan Faye Holm Oslo Budservice As 6:45:43
766 Jan Knoph Nordstrand If 6:46:01
767 Finn Rosenvinge Kolvereid Idrettslag 6:47:28
768 Bernt Ole Sommervold Eiendomsmegler1 6:48:15
769 Dag Fjeld   6:48:28
770 jan åge Tømte Eidsvoll Sykkelklubb 6:48:30
771 Pål Andresen Storebrand Sport 6:48:49
772 Tom Næss   6:50:22
773 Odd Jarle Strønen   6:51:31
774 Jan Petter Mikaelsen   6:52:13
775 Halgrim Øistad GD 6:52:57
776 Thomas Haugen Alma Norge 6:54:06
777 Fredrik Engstrøm   6:55:38
778 Roger Normann Wiik   6:55:40
778 Oddvar Ness   6:55:40
780 Gisle Kogstad   6:55:50
781 Svenn Ole Madsen   6:56:02
782 Sverre Aae Asker Ck 6:56:13
783 Norbert Angerer   6:59:26
784 kurt eilertsen   6:59:45
785 Rune Wolff   7:01:41
786 Tore Lie NAVIL 7:02:23
787 Christer Zakariassen   7:02:59
788 Henning Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 7:04:49
789 Tor-Erling Johansen Fjell og sykkelservice 7:06:13
790 Jarle Blegeberg   7:06:35
791 Erik Aanerud Mestergruppen 7:07:32
792 Lasse Tom Kristiansen   7:09:23
793 Erkki Kilpeläinen   7:10:47
793 Raimo Valkonen   7:10:47
795 Jon Arne Markhus I.L.GRO 7:12:12
796 Ole Gjermundshaug Team gjermundshaug 7:14:16
797 Kim Richard Olsen Psycho Tuning on ski 7:15:02
798 Ole Anders Authen   7:15:30
799 Tare Steiro Statskog SF 7:15:31
800 Bengt Sandaker   7:15:42
801 Per Bergsli   7:16:47
802 Evald Millehaugen   7:17:57
803 Odd Brandal Hareid IL 7:18:08
804 Bernt Johannessen   7:18:40
805 Bjørn Skovli   7:22:09
806 Alf Jørgen Reiss Marthinsen   7:22:11
807 Jostein Kiperberg   7:22:16
808 Dag Reinemo   7:24:03
809 Håkon Joa   7:24:08
810 Ole Jonny Gigernes Nes Ski 7:25:59
811 Tor Gigernes Nes Ski 7:26:04
812 Stig Johansson   7:27:05
813 Lasse Schmidt   7:31:25
814 erik strandås   7:32:47
815 Even Remøy   7:32:50
816 Trond Fearnley "På Treninga" Kolbotn 7:33:34
817 Bengt Danielsen Bedriftstema 7:34:41
818 Finn Atle Lønnkvist FP IL 7:34:45
819 Gard Kristiansen Liverpool 7:36:03
820 Odd Sund TEAM LLENTAB 7:42:08
821 Ole-Reidar Aardalsbakke Team Kvikklunsj 7:51:20
822 Hans Kristian Jensen Tjom-kam 7:52:08
823 Cato  Wedum   7:52:43
824 Rune Dynna   8:05:06
825 Knut Haugom Hapro BIL 8:05:13
Annonse







Annonse