Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Furumomila 2009-5 km

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Jenter 12 - 13 år -- 5 km
1 Vilde N. Alfarrustad Strømmen IF 0 20:26,0
2 Amalie Honerud Olsen Mjøndalen IF 0 21:26,2 01:00,2
3 Hedda N. Alfarrustad Strømmen IF 0 22:03,8 01:37,8
4 Aurora Brox Eiker-Kvikk, IF 0 23:09,2 02:43,2
5 Sara Pedersen Drammen Svømmeklubb0 24:38,9 04:12,9
6 Gunda Sandli Privat 0 24:53,8 04:27,8
7 Kamilla Meisingseth Sjulstad Asker SK 0 25:14,0 04:48,0
8 MarleneWiklund Grønbeck Asker SK 0 25:14,7 04:48,7
9 Siri Runden Birkebeineren, IF 0 26:34,2 06:08,2
10 Silje Johannessen Simostranda 0 27:07,7 06:41,7
11 Kristiane Holm Modum Friidrettsklubb 0 27:07,9 06:41,9
12 Live Bendiksby Modum 0 32:12,5 11:46,5
13 Tilde Hagner Privat 0 36:53,7 16:27,7
14 Felicia Hagner Privat 0 36:54,0 16:28,0
15 Victoria Stockman Vikersund skole, trinn 5 0 39:29,9 19:03,9
Antall 15 Påmeldte: 19 Startende: 19
Jenter 14 - 15 år -- 5 Km
1 Heidi Mårtensson Modum Friidrettsklubb 0 20:04,9
2 Vilde Ryen Asker SK 0 20:34,6 00:29,7
3 Marie Rokke Jagland Lier 0 20:50,6 00:45,7
4 Rebecca Snekkenes Lørenskog Friidrettslag 0 21:24,0 01:19,1
5 Madeleine Heiberg Tjalve, IK 0 21:34,9 01:30,0
6 Ane Bakken Hodt Konnerud IL 0 22:14,1 02:09,2
7 June Bakken Hodt Konnerud IL 0 22:48,7 02:43,8
8 Kristine Berglia Eiker o-lag 0 22:56,7 02:51,8
9 Hege Høgli Andersen Eiker-Kvikk, IF 0 23:09,0 03:04,1
10 Jenny Alexandra Paladino Lørenskog Friidrettslag 0 23:33,4 03:28,5
11 Julie Bjore KIL 0 25:52,3 05:47,4
12 Julie Holter Heggdal Lørenskog Friidrettslag 0 26:07,8 06:02,9
13 Maria Føiland Lahel Flyers 0 26:13,0 06:08,1
14 Sunniva Brox Eiker-Kvikk, IF 0 27:25,3 07:20,4
15 Johanne Nyhus Krødsherad IL 0 29:04,0 08:59,1
Antall 15 Påmeldte: 17 Startende: 17
Jenter 16 - 17 år -- 5 km
1 Ingvild Breistein Svarstad Nydalen SK 0 19:47,0
2 Sandra Hannevig Pettersen Eiker-Kvikk, IF 0 20:34,2 00:47,2
3 Marie Nordby Nybø Konnerud IL 0 21:08,7 01:21,7
4 Maren Vigerust Graff Ringerike Friidrettsklubb 0 21:23,5 01:36,5
5 Dina Kristine Mølmen Birkebeineren, IF 0 24:02,2 04:15,2
6 Christiane Honerud Olsen Mjøndalen IF 0 24:26,7 04:39,7
7 Lise Smedberg Birkebeineren, IF 0 26:08,2 06:21,2
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7
Jenter 18 - 19 år -- 5 km
1 Silje Bæra Hørthe Modum Friidrettsklubb 0 18:14,4
2 Maria Aure Ringerike Friidrettsklubb 0 19:59,4 01:45,0
3 Elisabeth Petersen Lørenskog Friidrettslag 0 23:45,7 05:31,3
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3
Kvinner 20 - 22 år -- 5 km
1 Mari Haugen Modum Friidrettsklubb 0 18:35,8
2 Martine Nygaard Asker SK 0 20:51,7 02:15,9
3 Camilla Fjeldheim Hobøl Lørenskog Friidrettslag 0 23:04,4 04:28,6
4 Gala Zakharova Privat 0 23:06,3 04:30,5
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
Kvinner 23 - 34 år -- 5 km
1 Siri Grude Tjalve, IK 0 18:44,8
2 Linda Sand-Hanssen Modum Friidrettsklubb 0 23:22,2 04:37,4
3 Kari Strand Lierbygda OL 0 24:50,6 06:05,8
4 Mari Wold Henriksen Privat 0 31:50,8 13:06,0
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
Kvinner 35 -39 år -- 5 km
1 Aud Helen Honerud Olsen Mjøndalen IF 0 22:22,8
2 Henriette Smestad Romerike runners 0 23:51,1 01:28,3
3 Hanne Tuft Modum Friidrettsklubb 0 24:13,8 01:51,0
4 Renate Grytnes Privat 0 25:54,1 03:31,3
5 Marianne W. Grønbeck Asker SK 0 26:40,5 04:17,7
6 Marianne Ruud Privat 0 27:32,4 05:09,6
7 Maj Lene Nystuen Privat 0 28:43,0 06:20,2
8 Hege Nøvre Privat 0 32:00,7 09:37,9
9 May-Britt Bjølgerud Privat 0 32:25,7 10:02,9
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9
Kvinner 40 - 44 år -- 5 km
1 Bente Meisingseth Sjulstad Molde og Omegn IF 0 20:27,5
2 Sølvi Skilbrei Asker SK 0 27:20,5 06:53,0
3 Tove Frøiland Lahel Flyers 0 27:56,5 07:29,0
4 Kirsti Langvatn Nesodden IF 0 28:18,1 07:50,6
5 Trine B. Amundsen Privat 0 28:43,5 08:16,0
6 Åse Sørlie Edel Hassel Bil 0 28:51,7 08:24,2
7 Brit Runden Birkebeineren, IF 0 29:56,2 09:28,7
8 Kristine Hansen Dybdahl Storgaten Bilskade 0 31:59,6 11:32,1
9 Bjørg Hvidsten IL Moingen 0 33:36,7 13:09,2
10 Sissel Dybdahl Storgaten Bilskade 0 36:01,1 15:33,6
Antall 10 Påmeldte: 11 Startende: 11
Kvinner 45 - 49 år -- 5 km
1 Anne Marie Besseberg Synergi Helse 0 22:04,8
2 Torun Dyrkorn Eiker o-lag 0 22:14,7 00:09,9
3 Ann Elisabeth Gunnulfsen Eiker-Kvikk, IF 0 23:23,7 01:18,9
4 Solveig Fløtten Privat 0 24:44,5 02:39,7
5 Kate Alnes BIL - Universitetet i Oslo 0 26:02,0 03:57,2
6 Anne Kolsrud Privat 0 26:15,3 04:10,5
7 Anne Moian Nydal Asker SK 0 26:26,9 04:22,1
8 Gry Nessjøen Team Gry 0 32:50,0 10:45,2
Antall 8 Påmeldte: 11 Startende: 11
Kvinner 50 - 54 år -- 5 km
1 Synnøve Brox Sturla, IF 0 18:57,7
Kvinner 50 - 54 år -- 5 km
2 Sirpa Lilja Modum o-lag 0 25:07,5 06:09,8
3 Liv Østberg Aron Skiklubb 0 29:33,6 10:35,9
4 Anne Smedberg Birkebeineren, IF 0 29:45,0 10:47,3
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 5
Kvinner 60 - 64 år -- 5 km
1 Bjørg Tuftedal Nesbygda IF 0 25:49,6
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
Kvinner 65 - 69 år -- 5 km
1 Eva Carlsen NRK BIL 0 25:53,4
2 Sofie Jakobsen BIL - Universitetet i Oslo 0 26:05,6 00:12,2
3 Birgitte Bekkelund Røyken O-lag 0 28:07,1 02:13,7
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3
Gutter 12 - 13 år -- 5 km
1 Gustav Iden Norna-Salhus IL 0 18:28,9
2 Michael Besseberg Gjøvaag Eiker-Kvikk, IF 0 19:26,5 00:57,6
3 Sigurd Blom Breivik Bevern, IL 0 20:10,2 01:41,3
4 Oscar B. Lillemoen Sigdal Friidrettsklubb 0 20:23,9 01:55,0
5 Jonas Hegaard Olsen Mjøndalen IF 0 20:31,6 02:02,7
6 Bendik Skjønberg Holth Birkebeineren, IF 0 20:35,7 02:06,8
7 Herman Evju Birkebeineren, IF 0 20:44,7 02:15,8
8 Even Smeby Privat 0 21:05,2 02:36,3
9 Birk Bjerkrheim Privat 0 21:05,5 02:36,6
10 Vetle Ryen Asker SK 0 21:27,0 02:58,1
11 Lars Skyliholdt Haugfoss IF 0 21:37,0 03:08,1
12 Sondre Herland Norna-Salhus IL 0 21:47,8 03:18,9
13 Martin Bjørndalen Mathisen Simostranda 0 23:08,6 04:39,7
14 Ivar Heimstad Vikersund skole, trinn 7 0 23:09,0 04:40,1
15 Kaspar Lilja Modum o-lag 0 23:19,4 04:50,5
16 Erik Ramstad Modum Friidrettsklubb 0 24:22,4 05:53,5
17 Rune Johansen Modum Friidrettsklubb 0 24:33,5 06:04,6
18 Petter Stenbro Vikersund skole, trinn 6 0 24:45,1 06:16,2
19 Pål Spone Vikersund skole, trinn 7 0 24:54,4 06:25,5
20 Dag Sander Bjørndalen Modum Friidrettsklubb 0 24:58,7 06:29,8
21 Einar Moe Tandberg Vikersund skole, trinn 7 0 25:01,9 06:33,0
22 Niklas Gamst Schjerven Simostranda 0 25:13,8 06:44,9
23 Ferdinand Schjerven Konnerud IL 0 25:18,4 06:49,5
24 Tom Roger Finsrud Vikersund skole, trinn 7 0 25:35,9 07:07,0
25 Adrian Thorbjørnsen Konnerud IL 0 25:40,0 07:11,1
26 Magnus Ruud Konnerud IL 0 26:00,9 07:32,0
27 Eirik Hægstad Solberg Sportsklubb 0 26:07,4 07:38,5
28 Thomas Horne Olsen Mjøndalen IF 0 28:24,9 09:56,0
29 Jørgen Thingstad Vikersund skole, trinn 5 0 30:14,1 11:45,2
30 Benjamin Engebretsen Vikersund skole, trinn 6 0 33:52,0 15:23,1
31 Sander Åhlander Pedersen Vikersund skole, trinn 6 0 57:02,0 38:33,1
32 Roar Warhuus Vikersund skole, trinn 3 0 1:12:58,8 54:29,9
33 Jørgen Midje Mjøndalen IF 0 1:13:25,7 54:56,8
Antall 33 Påmeldte: 40 Startende: 40
Gutter 14 - 15 år -- 5 km
1 Magnus Hannevig Pettersen Eiker-Kvikk, IF 0 16:26,6
2 Endre Aamodt Valdres Langløparlag 0 16:29,4 00:02,8
3 Chrisander Skjønberg Holth Birkebeineren, IF 0 17:18,1 00:51,5
4 Vetle Christiansen Raumar OL/TNO 0 17:28,1 01:01,5
5 Martin Kristiansen IL ROS 0 17:44,7 01:18,1
6 Even Sæteren Hippe Valdres Langløparlag 0 18:01,6 01:35,0
7 Jørgen Dahl Paule Birkebeineren, IF 0 18:04,1 01:37,5
8 Magnus-Johan Færø Privat 0 18:27,3 02:00,7
9 Vegard Herland Norna-Salhus IL 0 19:30,7 03:04,1
10 Håvard B Larsen Tyristubben IF 0 19:32,0 03:05,4
11 Thomas Ryngøye Norna-Salhus IL 0 19:38,1 03:11,5
12 Joakim Smestad Rælingen Fotballklubb 0 20:42,5 04:15,9
13 Philip Lewis Privat 0 21:32,6 05:06,0
14 Håvard Grim Ros, IL 0 22:30,9 06:04,3
15 Poul C Østberg Aron Skiklubb 0 37:38,5 21:11,9
Antall 15 Påmeldte: 16 Startende: 16
Gutter 16 - 17 år -- 5 km
1 Ferdinand Kvan Edman Sturla, IF 0 15:33,3
2 Vegard Ølstad FIK Ren-Eng 0 15:52,6 00:19,3
3 Nikolai Smestad Lørenskog Friidrettslag 0 17:15,1 01:41,8
4 Kjetil Andre Bjerkrheim Nesbyen IL 0 17:25,6 01:52,3
5 Petter Rød Gulliksen Tyrving IL 0 17:34,2 02:00,9
6 Kristian Johansen Hytteplan Sport 0 17:46,7 02:13,4
7 Sigurd Flågan Kongsberg OL/TNO 0 18:03,7 02:30,4
8 Øyvind Paulsen Modum Friidrettsklubb 0 18:27,9 02:54,6
9 Preben Huse Modum Friidrettsklubb 0 19:12,0 03:38,7
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 10
Gutter 18 - 19 år -- 5 km
1 Jonas Lurås Hammer Lørenskog Friidrettslag 0 15:39,8
2 Halvdan_Emil Færø Privat 0 15:48,2 00:08,4
3 Robert Bergstå Svarstad IL 0 16:18,6 00:38,8
4 Robert Schwencke Tyrving IL 0 17:38,9 01:59,1
5 Torgeir Johansen Hytteplan Sport 0 19:11,5 03:31,7
6 Nicholas Lohrmann Nortek-gasellene 0 21:45,2 06:05,4
7 Sølve Eide Andersen Ringerike Friidrettsklubb 0 26:36,5 10:56,7
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7
Menn 20 - 22 år -- 5 km
1 Stian Bergstå Svarstad IL 0 16:23,9
3 Bendik Steinland Myhren Lørenskog Friidrettslag 0 17:19,8 00:55,9
4 Martin Lager Sigdal Friidrettsklubb 0 18:22,7 01:58,8
6 Karsten Kopland Modum Friidrettsklubb 0 21:53,6 05:29,7
7 Ole-Petter Gunnulfsen Privat 0 24:02,8 07:38,9
Antall 5 Påmeldte: 7 Startende: 7
Menn 23 - 34 år -- 5 km
1 Magnus Lindahl Nesbyen IL 0 16:58,6
2 Robert Hansen Storgaten Bilskade AS 0 17:18,8 00:20,2
3 Jon G Løvendal Hellas, IF 0 18:05,8 01:07,2
4 Ronnie Palm Privat 0 22:15,8 05:17,2
Menn 23 - 34 år -- 5 km
5 Kenneth Sandvold Birkebeineren, IF 0 23:03,6 06:05,0
6 Nikolai Færø Privat 0 25:32,7 08:34,1
7 Carl Fredrik Haugen Hassel Bil 0 27:05,4 10:06,8
8 Espen Olsen Hassel Bil 0 1:00:12,0 43:13,4
Antall 8 Påmeldte: 10 Startende: 10
Menn 35 - 39 år -- 5 km
1 Dag Bjørndalen Simostranda 0 19:41,5
2 Tommy Hansen Storgaten Bilskade 0 21:04,6 01:23,1
3 Frode Stokke Liungen IF 0 21:08,1 01:26,6
4 Håvard Ask Privat 0 23:41,6 04:00,1
5 Bjørn Ivar Nielsen Privat 0 24:22,0 04:40,5
6 Torstein Bovard Hassel Bil 0 1:00:12,0 40:30,5
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6
Menn 40 - 44 år -- 5 km
1 Kjell Arne Lilleland Holmenkol 0 19:58,4
2 Vidar Strand Lierbygda OL 0 19:58,8 00:00,4
3 Thomas Kaiser IF Sturla 0 20:21,2 00:22,8
4 Jarle Smestad Romerike runners 0 20:31,2 00:32,8
5 Chris Guldbakke Team Konnerud 0 20:35,0 00:36,6
6 Gunnar Eidal Elko BIL 0 20:57,8 00:59,4
7 Tommy Holst Solberg Sportsklubb 0 21:16,7 01:18,3
8 Henning Martinsen Jacks utvalgte 0 23:48,4 03:50,0
9 Arild Kind Privat 0 24:01,4 04:03,0
10 Frode Wagelid Eiker-Kvikk, IF 0 25:54,8 05:56,4
11 Georg A. Krogh Privat 0 26:25,2 06:26,8
12 Per Roar Brox Eiker-Kvikk, IF 0 27:25,9 07:27,5
13 Anstein Solum Åmot IF 0 1:40:06,8 1:20:08,4
Antall 13 Påmeldte: 13 Startende: 13
Menn 45 - 49 år -- 5 km
1 Ketil Horn Nortek-gasellene 0 17:48,7
2 Tore Bjerkrheim Sportsmaster 0 18:02,3 00:13,6
3 Terje Skinstad Drammen 0 18:40,5 00:51,8
4 Halvor Sveen Ready/Grieg Team 0 18:57,0 01:08,3
5 Petter Gunnulfsen Hafslund 0 19:58,1 02:09,4
6 Jan Morten Røkaas Privat 0 21:11,4 03:22,7
7 Bjørn Gulliksen Løplabbet 0 21:39,4 03:50,7
8 Jan Paulsen Sjåstad/Vestre Lier 0 24:22,9 06:34,2
9 Dag Runden Birkebeineren, IF 0 26:34,9 08:46,2
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9
Menn 50 - 54 år -- 5 km
1 Brede Huse Modum Friidrettsklubb 0 17:26,7
2 Einar Færø Privat 0 18:51,1 01:24,4
3 Gudmund Simonsen Herkules Friidrett 0 19:33,0 02:06,3
4 Erland Aure Sokndal Friidrettsklubb 0 21:46,8 04:20,1
5 Frode Ingvoldstad Sportsmaster 0 22:58,2 05:31,5
6 Per Eivind Løvdal Modum Friidrettsklubb 0 24:27,6 07:00,9
7 Atle Lohrmann Nortek-gasellene 0 26:08,0 08:41,3
8 Ole-Erik Gunnulfsen Nortek-gasellene 0 28:36,1 11:09,4
Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8
Menn 55 - 59 år -- 5 km
1 Knut Evanger Essilor 0 26:51,1
2 Nils Ole Halvorsen Privat 0 27:27,8 00:36,7
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2
Menn 60 - 64 år -- 5 km
1 Per Tallaksrud Solberg Sportsklubb 0 21:43,7
2 Ole Jonny Sørensen Hadeland Friidrettsklubb0 22:47,3 01:03,6
3 Sveinung Heiberg Strand Seljord Idrettslag 0 22:53,4 01:09,7
4 Roar Bottolfs Nettbuss 0 29:14,7 07:31,0
5 Jan Hermansen Privat 0 29:45,5 08:01,8
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 6
Menn 65 - 69 år -- 5 km
1 Ingebrigt Rygg Hønefoss 0 22:43,3
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
Menn 70 - 74 år -- 5 km
1 Kåre Hafskjold Kviteseid Idrettslag 0 28:57,6
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
Menn 75 - 79 år -- 5 km
1 Arne Oddvar Larsen Norpapp Hønefoss 0 29:46,0
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
Menn 80 --> -- 5 km
1 Harry Olsen Modum Friidrettsklubb 0 33:20,6
2 Magne Bekkelund Røyken O-lag 0 38:25,2 05:04,6
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2
Kvinner trimklasse -- 5 km
Vida Qvenlid Raumyrveien Springers 0
Elisabeth Wigaard Raumyrveien Springers 0
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2
Menn trimklasse -- 5 km
Ole Hægstad Solberg Sportsklubb 0
Olav Dale Siljord IL 0
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut