Gåsburennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 10 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Stormoen,Henrik Veidal Vang Skiløperforening 08:29
  Wachmut,Emil Andre Ås Vang Skiløperforening 08:04
  Libakken,Torstein Vang Skiløperforening 07:46
  Årud,Ole Espen S. Lillehammer Skiklub 08:35
  Brynestad,Sigurd Ranheim Brumunddal Ski 06:31
  Sveen,Vebjørn Redalen IL 05:24
  Busterud,Henrik Vang Skiløperforening 06:40
  Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 06:07
  Lindstad,Sivert Vang Skiløperforening 06:07
  Karlsen,Kristian Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:13
  Hovde,Håvard Veldre Ski 06:25
  Aas,Oscar Rolid Redalen IL 05:28
  Mangset,Even Brumund IF 06:49
  Sandnes,Håkon Brumunddal Ski 07:56
  Drager,Håvard Raufoss IL Langrenn 05:44
  Fredriksberg,Sander Vang Skiløperforening 05:52
  Sandnes,Olav Brumunddal Ski 06:53
  Kristiansen,Jonas Gjelleråsen IF 07:12
  Nannestad,Erik Høisveen Veldre Ski 06:50
  Støeng,Eivind Bang Hamar SK 06:50
  Kringlebotn,Olav Ottestad IL 07:28
  Larsen,Kristian Veldre Ski 06:05
  Nordhagen,Halvor Jømna/Heradsbygd Langrenn 07:11
  Eriksen,Viktor Steen Bækkelagets SK 05:27
DNS Evensen,Espen Søgård Nordbygda/Løten Ski  
Resultatliste J 10 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Lindstad Børresen,Agnes Ottestad IL 07:12
  Bjørn,Aurora Ulsaker Vang Skiløperforening 06:05
  Baklid,Thea Sildnes Konnerud IL 06:48
  Skogsholm,Fransiza NOTEAM 06:05
  Krogsti,Lise Veldre Ski 09:21
  Lome,Anine Ottestad IL 05:57
  Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL 06:45
  Wiest,Heidi Therese Ottestad IL 07:58
  Nyhagen,Elin Nordbygda/Løten Ski 07:49
  Ross,Ebba Dromsrud Vang Skiløperforening 08:20
  Øverby,Andrine Hernes IL 07:46
  Nordlund,Nora Furnes Skiløperforening 06:55
  Berge,Ingeborg Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 06:28
  Bergebakken,Cecilie Jømna/Heradsbygd Langrenn 07:05
  Lindmoen,Gina Raufoss IL Langrenn 06:29
DNS Stuan,Ida Helgestad Nordbygda/Løten Ski  
Resultatliste G 9 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Ellingsrud,Petter Vang Skiløperforening 06:23
  Pettersen,Hermann Berge Runar 08:08
  Wiken,Johannes Vang Skiløperforening 07:58
  Trontveit,Jonas Vang Skiløperforening 06:47
  Trøen,Kim Vang Skiløperforening 06:33
  Kristoffer Alm,Karsrud Raufoss IL Langrenn 05:43
  Bråten,Ole Johan Vang Skiløperforening 08:05
  Nymoen,Marcus Ø. Grue IL 06:09
  Rustad,Sigurd Myhr Vang Skiløperforening 07:13
  Karterud,Herman Nordbygda/Løten Ski 07:43
  Melby,Njaal Ellegaard Vang Skiløperforening 06:37
  Wuttudal,Kristian Marius Nordre Eidsvoll IL 07:38
  Lindmoen,Petter Raufoss IL Langrenn 05:46
  Brenna,Didrik Lundhaug Magnor UL 06:17
  Toresen,Kristian Aleksander Bækkelagets SK 06:32
  Myhr,Petter Vallset IL 06:18
  Skurdal,Sigurd Ottestad IL 06:16
  Frøisland,Eskil Vang Skiløperforening 06:58
  Thorsteinsen,Andreas Vang Skiløperforening 07:21
  Runi,Bertil Østli Mogutten IL 08:33
  Brønsrud,Magnus Bærums Verk IF 07:07
  Lande,Jakob Vaaler IF 08:10
DNS Bjørgen,Andreas Hamar SK  
DNS Rivenes,Lars Vaaler IF  
Resultatliste J 9 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Dengerud,Karianne Olsvik Kjelsås IL 07:50
  Frisinger,Hanna Raufoss IL Langrenn 08:03
  nordeng,julia Hernes IL 07:59
  BJØRNDAL,MIA Nordre Eidsvoll IL 07:53
  Martinsen,Elida Veidal Vang Skiløperforening 07:33
  Ziesler,Camilla Sandnes IL 06:16
  Gullikstad,Pernille Søre Ål IL 07:21
  Nilsen,Hanne Nybygda IL 07:52
  Hanne,Myhr Vallset IL 07:05
DNS Bjørdalen,Mia Nordre Eidsvoll IL  
Resultatliste G 8 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Abell,Marius Lillebakken Drøbak-Frogn IL 08:30
  Brynestad,Lars Ranheim Brumunddal Ski 07:23
  strand,sander Vang Skiløperforening 08:06
  Opsal,Mats Veldre Ski 06:56
  Nyberg,Aleksander Åslia Skilag 07:40
DNS Bordal,Even Veldre Ski  
DNS Løvseth Langedal,Sivert Gjøvik SK  
Resultatliste J 8 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Sandnes,Lisa Brumunddal Ski 09:44
  Korsæth,Kjersti Engen Lillehammer Skiklub 09:51
  Larsen,Sissel Sofie Veldre Ski 09:41
  Harviken,Mathilde Strandbygda IL 08:26
  Aas,Pernille Rolid Redalen IL 07:18
  Seim,Solvor Hamar SK 10:44
  Aaseth,Frida Lundsten Moelven IL 10:05
  Sandnes,Karoline Brumunddal Ski 09:27
  Kampenhøy,Hanne Nordbygda/Løten Ski 09:06
  Lome,Camilla Ottestad IL 10:08
  Nilssen,Mina Holmen Brumund IF 08:45
DNS Myklebust,Karen Vang Skiløperforening  
DNS Sveen,Carina Strandbygda IL  
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Helgestad,Fredrik Hamar SK 08:15 + 00:00
2 Arnesen,Ivar Jevne Hamar SK 08:43 + 00:28
3 Baklid,Truls Sildnes Konnerud IL 08:46 + 00:31
4 HEGGELUND,SIMEN EGER Raufoss IL Langrenn 08:56 + 00:41
5 Gravdahl,Magnus Raufoss IL Langrenn 09:00 + 00:45
6 Berg,Sindre Jømna/Heradsbygd Langrenn 09:03 + 00:48
7 Gullikstad,Henrik Søre Ål IL 09:05 + 00:50
8 Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 09:06 + 00:51
9 Saugstad,Lars Brumunddal Ski 09:07 + 00:52
9 Omdahl,Martin Røste Vind IL 09:07 + 00:52
11 Resell,Åsmund Koll IL 09:10 + 00:55
12 Sømoen,Eirik Vang Skiløperforening 09:13 + 00:58
13 Støeng,Sverre Bang Hamar SK 09:16 + 01:01
14 Lomsdalen,Sivert Redalen IL 09:24 + 01:09
15 Kringlebotn,Lars Ottestad IL 09:25 + 01:10
16 Henriksen,Sture Meland Hamar SK 09:29 + 01:14
17 Frisinger,Martin Raufoss IL Langrenn 09:33 + 01:18
18 Kletthagen,Vetle Redalen IL 09:40 + 01:25
19 Eidheim,Torjus Åslia Skilag 09:45 + 01:30
20 Skurdal,Harald Ottestad IL 09:47 + 01:32
21 myhr,Håkon Vallset IL 09:52 + 01:37
22 Ellingsen,Emil Hamar SK 09:53 + 01:38
22 Lande,Selmer Vaaler IF 09:53 + 01:38
24 Lindstad Børresen,Even Ottestad IL 10:01 + 01:46
25 Wirstad,Markus Åslia Skilag 10:04 + 01:49
26 Wirstad,Amund Åslia Skilag 10:05 + 01:50
26 Hafslund,Oscar Alexander Nordbygda/Løten Ski 10:05 + 01:50
28 Bjørndal,Øyvind Nordre Eidsvoll IL 10:07 + 01:52
29 Karlstad,Lars Even Vaaler IF 10:32 + 02:17
30 Schjølberg,Eskil Nesodden 10:34 + 02:19
31 Runi,Kristoffer Østli Mogutten IL 10:38 + 02:23
32 nordsveen,eirik Vang Skiløperforening 10:46 + 02:31
33 Skofsrud,Henrik Nybygda IL 11:12 + 02:57
DNS Kollstrøm,Gustav Vang Skiløperforening  
DNS Brukvangen,Ole-Einar S. Vang Skiløperforening  
DNS Matre,Philip Imset Njård  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindmoen,Marthe Raufoss IL Langrenn 09:01 + 00:00
2 Karsrud,Kristine Alm Raufoss IL Langrenn 09:10 + 00:09
3 Thomte,Tina Andrea Vind IL 09:37 + 00:36
4 Helseth,Ane Nyløkken Ottestad IL 09:47 + 00:46
5 Narum,Dorte Hamar SK 09:51 + 00:50
6 Johansen,Karoline Weea Nordbygda/Løten Ski 09:53 + 00:52
7 Pedersen,Elise Nybygda IL 09:58 + 00:57
7 Nilsen,Kristin Nybygda IL 09:58 + 00:57
9 Sveen,Christina Strandbygda IL 09:59 + 00:58
10 Harviken,Johanne Strandbygda IL 10:10 + 01:09
11 Bjørgen,Sigrid Hamar SK 10:31 + 01:30
12 Jevanord,Camilla Moelven IL 10:53 + 01:52
13 Torgerhagen,Silje Ottestad IL 10:54 + 01:53
14 Slokvik,Martine Ottestad IL 11:08 + 02:07
15 Skogli,Silje Strandbygda IL 11:18 + 02:17
16 Fjeld,Kristine Brumunddal Ski 11:50 + 02:49
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jakobsen,Kristian Gjøvik SK 09:40 + 00:00
2 Reinemo,Per Ivar Hamar SK 09:59 + 00:19
3 Fivelstad,Ola Gol IL 10:12 + 00:32
4 Seim,Sivert Hamar SK 10:39 + 00:59
5 Murud,Eivind Krokan Roterud IL 10:40 + 01:00
6 Sørum,Hans Kristian Brumund IF 10:42 + 01:02
7 Bordal,Johannes Veldre Ski 10:43 + 01:03
8 Aaseth,Sivert Moelven IL 10:45 + 01:05
9 Thorslund Otterstad,Amund Vang Skiløperforening 11:03 + 01:23
9 Hattestad,Erik Roterud IL 11:03 + 01:23
11 Medlien,Daniel D. Moelven IL 11:19 + 01:39
12 Nyberg,Kristoffer Åslia Skilag 11:28 + 01:48
13 Nordeng,Tobias Hernes IL 11:34 + 01:54
14 Thoresen,Sindre Siggerud IL 11:57 + 02:17
15 Bråten,Jens Erling Vang Skiløperforening 12:02 + 02:22
DNS Grini,Even Veldre Ski  
DNS Broen,Kristian Karset Vang Skiløperforening  
DNS Rustad,Martinus Myhr Vang Skiløperforening  
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skarpenes,Hermine Bækkelagets SK 10:37 + 00:00
2 Emilsen,Marte Nordbygda/Løten Ski 10:47 + 00:10
3 Løberg,Andrine Vang Skiløperforening 10:57 + 00:20
4 Nielsen,Jenny Engeskaug Hamar SK 11:05 + 00:28
5 Sukke,Trude Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn 11:10 + 00:33
6 Sletten,Hanna Vaaler IF 11:14 + 00:37
7 Korsvold,Kristine Vang Skiløperforening 11:23 + 00:46
8 Pettersen,Kristina Berge Runar 11:24 + 00:47
9 Karset,Sigrid Hafsahl Vang Skiløperforening 11:46 + 01:09
10 Bjørndal,Emma Nordre Eidsvoll IL 11:51 + 01:14
11 Midtsundstad,Kine Vaaler IF 12:07 + 01:30
12 Lindberg,Sina Kjellmyra IL 12:29 + 01:52
13 Roaldstveit,Anine Vang Skiløperforening 12:48 + 02:11
14 Dahlsveen,Vilde Moelven IL 12:52 + 02:15
15 Dahl,Cecilie Torp Vang Skiløperforening 13:48 + 03:11
16 NORDBRENDEN,MAREN ANDREA Hernes IL 14:25 + 03:48
Resultatliste Funk. stående 1,2km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hulleberg,Morten Nybygda IL 06:58 + 00:00
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rivenes,Andreas Vaaler IF / Team Solør Ski 10:07 + 00:00
2 Skarpnord,Henrik Brumunddal Ski 10:32 + 00:25
3 Jevanord,Kristian Moelven IL 10:34 + 00:27
4 Tveita,Jørgen Rustad IL 10:42 + 00:35
5 Nannestad,Tord Høisveen Veldre Ski 10:58 + 00:51
6 Emilsen,Henrik Nordbygda/Løten Ski 11:01 + 00:54
7 Gustavsson,Carl Theodor Heming, IL 11:16 + 01:09
8 Hovland,Niklas Biri IL 11:19 + 01:12
8 Bollum,Sondre Gjøvik SK 11:19 + 01:12
10 Elisenberg,Jørgen Hamar SK 11:23 + 01:16
11 Bordal,Simen Veldre Ski 11:29 + 01:22
12 Madsen,Ådne Tverfjell Koll IL 11:36 + 01:29
13 Sandnes,Henrik Brumunddal Ski 11:41 + 01:34
14 Dengerud,Erik Olsvik Kjelsås IL 11:44 + 01:37
15 Bjerkevoll,Erik Gjellan Bækkelagets SK 11:46 + 01:39
16 Netteland,Henrik Nordbygda/Løten Ski 11:49 + 01:42
17 Nordlund,Einar Furnes Skiløperforening 11:51 + 01:44
17 Ulven,Sverre Sveen Moelven IL 11:51 + 01:44
19 Lundby,Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL 11:54 + 01:47
20 Dæhli,Sivert Veldre Ski 12:07 + 02:00
21 Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening 12:08 + 02:01
22 Bakke,Jonas Persson Driv IL 12:28 + 02:21
23 Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub 13:00 + 02:53
24 Stubbom,Jan Martin Veldre Ski 13:36 + 03:29
25 Larsen,Amund Furnes Skiløperforening 13:46 + 03:39
DNS Baksjøberget,Ulrik Vang Skiløperforening  
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nygaard,Andreas Kjellmyra IL / Team Solør Ski 10:54 + 00:00
2 Nordhagen,Simen Jømna/Heradsbygd Langrenn 11:16 + 00:22
3 Bråten,Truls Sagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:06 + 01:12
4 Riibe,Eskil Reitan Hamar SK 12:17 + 01:23
5 Karlsen,Arne Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:19 + 01:25
6 Bordal,Henrik Veldre Ski 12:28 + 01:34
7 Løchting,Vetle Strandbygda IL 12:29 + 01:35
8 Toresen,Jens Petter Bækkelagets SK 12:32 + 01:38
9 Klynderud,Øivind Østre Toten Skilag 12:33 + 01:39
10 Drager,Hans Marius Raufoss IL Langrenn 12:36 + 01:42
11 Engebakken,jonas Nordbygda/Løten Ski 12:41 + 01:47
12 Bergebakken,Daniel Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:50 + 01:56
13 ANDERSEN,MARTIN SKJØSTAD Furnes Skiløperforening 12:52 + 01:58
14 Berge,Vebjørn Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 12:55 + 02:01
15 Hovde,Krister Veldre Ski 12:57 + 02:03
16 Løvseth Langedal,Børge Gjøvik SK 12:59 + 02:05
16 Nordlund,Sindre Furnes Skiløperforening 12:59 + 02:05
18 Bjugstad,Andre Brøttum IL 13:13 + 02:19
19 Jakobsen,Knut Einar Gjøvik SK 13:28 + 02:34
20 Stuan,Håkon Helgestad Nordbygda/Løten Ski 13:43 + 02:49
21 Pettersen,Sander N. Berge Runar 14:43 + 03:49
22 Lofthus,Einar Lillehammer Skiklub 15:32 + 04:38
DNS Aurland,Joachim Kjellmyra IL / Team Solør Ski  
DNS Rolid,Mathias Aas Redalen IL  
DNS myklebust,sigurd Vang Skiløperforening  
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Syversen,Mille Bøhm Bækkelagets SK 11:33 + 00:00
2 Skarpenes,Pernille Bækkelagets SK 12:03 + 00:30
3 Westlie,Ingvild Tvedt Vang Skiløperforening 12:10 + 00:37
4 Ziesler,Caroline Sandnes IL 12:13 + 00:40
5 Nielsen,Maren Engeskaug Hamar SK 12:30 + 00:57
6 Omdahl,Karoline Røste Vind IL 12:36 + 01:03
7 Ahlsand,Selma Kjelsås IL 12:38 + 01:05
8 Svindland,Ida-Helen Hernes IL 12:43 + 01:10
9 Narum,Eldbjørg Hamar SK 13:02 + 01:29
10 Løberg,Oda Christine Vang Skiløperforening 13:05 + 01:32
11 Eriksen,Elena Steen Bækkelagets SK 13:08 + 01:35
12 Melby,Ingeborg Vang Skiløperforening 13:09 + 01:36
13 Larsen,Anne Veldre Ski 13:52 + 02:19
14 Kjærnet,Marte Frogner IL 14:05 + 02:32
15 Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 14:08 + 02:35
16 Fjeldstad,Una Vang Skiløperforening 14:18 + 02:45
17 Nerby Solberg,Amalie Nordbygda/Løten Ski 14:21 + 02:48
18 Bjørndal,Hege Nordre Eidsvoll IL 14:27 + 02:54
19 Ødegård,Karoline Bjørgan Vang Skiløperforening 14:39 + 03:06
DNS Wolhaug,Stine Eidsvold Værks Skiklub  
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haug,Karoline Hamar SK 12:30 + 00:00
2 Andersen,Nora Hui Hamar SK 13:06 + 00:36
3 Ahlsand,Anine Kjelsås IL 13:14 + 00:44
4 Kornstad,Emma Vestby Vaaler IF / Team Solør Ski 13:23 + 00:53
5 Welhaven,Marte Hamar SK 13:33 + 01:03
6 Brynestad,Andrea Ranheim Brumunddal Ski 14:12 + 01:42
6 Bakken,Kristina Linesdatter Hamar SK 14:12 + 01:42
6 Skogsholm,Malika NOTEAM 14:12 + 01:42
9 Dehli,Eline Brøttum IL 14:37 + 02:07
10 Frisinger,Karin,Marie Raufoss IL Langrenn 14:44 + 02:14
11 Skinnehaugen,Emma Hamar SK 15:22 + 02:52
12 Slokvik,Kristine Ottestad IL 15:29 + 02:59
13 Hamnes,Idunn Øyer-Tretten IF 16:11 + 03:41
14 Olstad,June Vang Skiløperforening 16:57 + 04:27
DNS Nygaard,Jenny Kjellmyra IL / Team Solør Ski  
DNS Sukke,Mari Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Thorslund Otterstad,Mina Vang Skiløperforening  
DNS Broen,Stine Karset Vang Skiløperforening  
Resultatliste G 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub 13:50 + 00:00
2 Gilde,Vebjørn Hernes IL 14:15 + 00:25
3 Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK 14:34 + 00:44
4 Nilsen,Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub 14:37 + 00:47
5 Hustad,Jørgen Åsen IL 14:40 + 00:50
6 Bonkerud,Sondre Veldre Ski 14:42 + 00:52
7 Granseth,Robert Roland Lillehammer Skiklub 14:45 + 00:55
8 Aamodt,Ola Westby Vang Skiløperforening 14:59 + 01:09
9 Mauer,Jostein Sollihagen Høybråten og Stovner IL 15:07 + 01:17
10 Korsæth,Truls Engen Lillehammer Skiklub 15:08 + 01:18
11 Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF 15:14 + 01:24
12 Smedås,Ola Viken Hamar SK 15:15 + 01:25
13 Løchting,Sindre Strandbygda IL 15:17 + 01:27
14 Gundersen,Odin Kjellmyra IL / Team Solør Ski 15:26 + 01:36
15 Nordby,Gaute Wiig Njård 15:31 + 01:41
16 Skaare,Nikolai Korvald Koll IL 15:33 + 01:43
17 Dalby,Håvard Ottestad IL 15:34 + 01:44
18 Arnesen,Simen Jevne Hamar SK 15:40 + 01:50
19 Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 15:44 + 01:54
20 Lofthus,Dag Lillehammer Skiklub 16:14 + 02:24
21 Skarpnord,Håkon Brumunddal Ski 16:40 + 02:50
22 Korsæth,Erik Engen Lillehammer Skiklub 16:56 + 03:06
23 Smaaberg,Lars Fivelstad Gol IL 16:59 + 03:09
24 Westlie,Vetle T. Vang Skiløperforening 17:08 + 03:18
DNS Nilsgård,Halvor Løkken Åslia Skilag  
DNS Skjelbæk,Haakon Ottestad IL  
DNS Adsen,Johnny Christoffer Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Hattestad,Ole Anders Lillehammer Skiklub  
DNS Dahl,Øyvind Hasund Lillehammer Skiklub  
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub 14:28 + 00:00
2 Kjorstad,Sigurd Harpefoss IL 14:33 + 00:05
3 Trøen,Remi Vang Skiløperforening 14:34 + 00:06
4 Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 14:57 + 00:29
5 Ommelstad,Magnus Torpa Ski 15:18 + 00:50
6 Thoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL / Team Odal 15:24 + 00:56
7 Kjonerud,Kristian Roterud IL 15:31 + 01:03
8 Nordlunde,Kristoffer Follebu SK 15:33 + 01:05
9 Fandrem,Sivert Lillehammer Skiklub 15:40 + 01:12
10 Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag 15:48 + 01:20
11 Skar,Kristian Hoffsbakken Ring IL 15:49 + 01:21
12 Auråen,Eirik Drøbak-Frogn IL 15:51 + 01:23
13 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 16:06 + 01:38
14 Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn 16:07 + 01:39
15 Sletten,Henrik Vaaler IF 16:15 + 01:47
16 Granrud,Anders Thorshaug Rendalen IL 16:21 + 01:53
17 Dukefoss,Henrik Lillehammer Skiklub 16:22 + 01:54
18 Lie,Arne Laurit Rossebø Vaaler IF / Team Solør Ski 16:24 + 01:56
19 Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 16:36 + 02:08
20 Utby,Tobias Ottestad IL 16:43 + 02:15
21 Fjeld,Erlend Brumunddal Ski 17:07 + 02:39
22 Dahl,Even Brøndbo Hamar SK 17:56 + 03:28
DNS Holtklimpen,Amund Roterud IL  
DNS Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub  
DNS Andersen,Henrik Stokke IL  
DNS Kornstad,Marius Vestby Vaaler IF / Team Solør Ski  
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordgården,Sigrid Vestringen IL 16:18 + 00:00
2 Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 16:29 + 00:11
3 Thyli,Mathilde Raufoss IL Langrenn 16:52 + 00:34
4 Solbakken,Maja Engerdal SP.kl. 16:53 + 00:35
5 Strøm,Ann Kristin Hamar SK 18:06 + 01:48
6 Austberg,Maria Theresia Øyer-Tretten IF 18:31 + 02:13
7 Danielsen,Oda E. Nilseng Nittedal IL 19:02 + 02:44
DNS Sund,Eline Kjellmyra IL / Team Solør Ski  
DNS Hanstad,Linda N. Sørskogbygda IL  
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Murud,Thea Krokan Roterud IL 16:21 + 00:00
2 Bø,Julie Vollum Lillehammer Skiklub 17:14 + 00:53
3 Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub 18:10 + 01:49
4 Lie,Ellen Søhol Fossum IF 19:14 + 02:53
5 Andersen,Gry Anette Sør-Fron IL Ski 20:31 + 04:10
6 Helseth,Marte Nyløkken Ottestad IL 21:31 + 05:10
DNS Udnæs,Eirin Christina Roland Lillehammer Skiklub  
Resultatliste K 17 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Markset,Anne-Tine Njård / Team Statkraft Oslo Akershus 15:50 + 00:00
2 Thorshaug Granrud,Britt Rendalen IL 16:31 + 00:41
3 Udnæs,Marthe Cecilie NTG-L/ Lillehammer Skiklub 16:41 + 00:51
4 KARSET,RAGNHILD M. HAFSAHL Vang Skiløperforening 16:42 + 00:52
5 Tveita,Elise Rustad IL / Team Kollen 17:26 + 01:36
6 Dybdal,Marianne Hernes IL 17:38 + 01:48
7 Grønvold,Hilde Pandum Vang Skiløperforening 19:02 + 03:12
DNS Gabrielsen,Kari Vang Skiløperforening  
Resultatliste K 18 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rognstad,Audhild Bakken NTG-L/ Søre Ål IL 16:07 + 00:00
2 Dæhli,Dina Veldre Ski 16:49 + 00:42
3 Tomter,Tina Hamar SK 17:00 + 00:53
4 Bjørli,Marte Hamar SK 17:33 + 01:26
5 Gullord,Kjersti Biri IL 18:08 + 02:01
6 Sætha,Barbro Øyer-Tretten IF 18:26 + 02:19
7 Kværnæs,Nina Rendalen IL 19:25 + 03:18
Resultatliste K 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nydal,Britt Ingunn Njård / Team Sector Alarm 31:04 + 00:00
2 Nordsletten,Marie Njård / Team Kollen 32:20 + 01:16
3 Rolijordet,Ellen Kolbukameratene / Gjøvik/Toten 32:26 + 01:22
4 Steira,Bente Størmer NTG-L/ Forsøk, IL 33:35 + 02:31
5 Nomerstad,Thea-Karoline Moelven IL / Team Sjusjøen 33:42 + 02:38
6 Hughes,Fiona British XC Nordic ski team 34:18 + 03:14
7 Thornes,Marthe Mina Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 34:36 + 03:32
8 Young,Sarah British XC Nordic ski team 35:05 + 04:01
9 Øvstehage,Marianne Vestringen IL 36:40 + 05:36
DNS Sveum,Elisabeth Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn  
DNS Østberg,Ingvild Flugstad Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn  
DNS Aronsveen,Lene Njård  
DNS Strøm,Trine Lise Hamar SK  
Resultatliste Kvinner senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Hilde Gjermundshaug Nybygda IL 29:56 + 00:00
2 Sandbakken,Ellen Kjelsås IL / Team Bolig 30:52 + 00:56
3 Nilsen,Inger Liv Bjerkreim Bækkelagets SK / Team NTNU 31:28 + 01:32
4 Pedersen,Eli Gjermundshaug Nybygda IL 31:51 + 01:55
5 Myhre,Marthe Katrine Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 32:30 + 02:34
6 Engen,Therese Rustad IL 32:45 + 02:49
7 Moxnes,Eldbjørg Dirdal Gjerdrum IL 32:59 + 03:03
8 Skjærli,Ragnhild Strindheim IL Ski 33:30 + 03:34
9 Storslett,Anne Moelven IL / Team Sjusjøen 33:58 + 04:02
10 Gjelten,Berit NTNUI 34:06 + 04:10
11 Huseby,Ann-Karin Harestua IL / Team Hadeland 34:23 + 04:27
12 Karset,Marthe Kristine Hafsahl Heming, IL 34:32 + 04:36
13 Svenkerud,Berthe Annette Rustad IL 34:49 + 04:53
14 Musgrave,Posi British XC Nordic ski team 36:35 + 06:39
DNS Nilsen,Betty Ann Bjerkreim Bækkelagets SK  
DNS Pedersen,Ida Gjermundshaug Nybygda IL  
DNS Urdahl,Ingrid Strindheim IL Ski  
DNS Steira,Nina Størmer Forsøk, IL  
Resultatliste M 18 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thoner,Halvor Korbøl NTG-L/ Slåstad IL / Team Odal 28:18 + 00:00
2 Ommelstad,Oddgeir Torpa Ski / Team Synnfjell 28:50 + 00:32
3 Frogner,Audun Sveen Vang Skiløperforening 28:57 + 00:39
4 Nordli,Simen Engebretsen Vang Skiløperforening 29:03 + 00:45
5 Ramstad,Håkon Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 29:24 + 01:06
6 Johansen,Tobias Strand Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 29:55 + 01:37
7 Njål Engen,Ekre Søre Ål IL 30:24 + 02:06
8 Hermann,Håkon Furnes Skiløperforening 30:26 + 02:08
9 Skjeldnes,Torgeir Brøttum IL / Team Sjusjøen 30:46 + 02:28
10 Utby,Haakon Hamar SK 34:59 + 06:41
DNF Danielsen,Teodor Nilseng Nittedal IL / Team Synnfjell  
DNS Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK  
DNS Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski  
Resultatliste M 19/20 år 15km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Holund,Hans Christer Nittedal IL / Team Synnfjell 40:44 + 00:00
2 Musgrave,Andrew British XC Nordic ski team 41:10 + 00:26
3 Moe,Markus HSG/ Oseberg Skilag 41:22 + 00:38
4 Skinstad,Petter Soleng Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 41:33 + 00:49
5 Berger,Atle Rehn Raufoss IL Langrenn / Gjøvik/Toten Langrenn 41:59 + 01:15
6 Hamilton,Edvard NTG-L/ Sør-Fron IL Ski 42:15 + 01:31
7 Thyli,Vetle Raufoss IL Langrenn / Gjøvik/Toten Langrenn 42:44 + 02:00
8 Roterud,Stian Raufoss IL Langrenn 42:59 + 02:15
9 Prestsæter,Sjur NTG-L/ Lillehammer Skiklub 43:02 + 02:18
10 Bånerud,Håkon Stuge Lyn Ski 43:07 + 02:23
10 Goplen,Kristoffer Torpa Ski / Team Synnfjell 43:07 + 02:23
10 Markset,Trygve Njård / Team Sector Alarm 43:07 + 02:23
13 Kvikstad,Anders Raufoss IL Langrenn / Gjøvik/Toten Langrenn 43:20 + 02:36
14 Nordrum,Morten Valberg Ringebu/Fåvang/NTG Lillehammer 43:22 + 02:38
15 Hagen,Anders Senderud Jømna/Heradsbygd Langrenn 43:34 + 02:50
16 Mauer,Andreas S. Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 44:21 + 03:37
17 Sæle,Eirik Dimmen Lillehammer Skiklub 45:07 + 04:23
18 Aaslund,Simen Rise Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 45:21 + 04:37
19 Skaare,Rasmus Korvald Lyn Ski 46:18 + 05:34
20 Berg,Even Langseth Grue IL / Team Solør Ski 46:28 + 05:44
21 Olsen,Bjørner Ringebu/Fåvang SK 46:37 + 05:53
22 Platt,Simon British XC Nordic ski team 47:05 + 06:21
23 Nilsen,Morten Nybygda IL 47:20 + 06:36
24 Opsahl,Vegard Grue IL / Team Solør Ski 48:37 + 07:53
25 Rønning,Erik Jømna/Heradsbygd Langrenn 48:56 + 08:12
DNF Oustad,Emil Ottestad IL  
DNF Vister,Joakim Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen  
DNF Fivelstad Smaaberg,Simen Gol IL  
DNS Stranden,Alex British XC Nordic ski team  
DNS Osvold,Marius Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Buchholdt,Morten Stor-Elvdal SK  
DNS Barron,Peter James British XC Nordic ski team  
Resultatliste M 17 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Young,Andrew British XC Nordic ski team 28:01 + 00:00
2 Nydal,Erlend Moian Njård / Team Kollen 28:51 + 00:50
3 Bakke,Henrik Driv IL / Team Synnfjell 29:22 + 01:21
4 Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening 29:39 + 01:38
5 Smith,Callum British XC Nordic ski team 29:48 + 01:47
6 Øren,Henrik Bye NTG-L/ Lillehammer Skiklub 29:56 + 01:55
7 Vister,Fredrik Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen 30:10 + 02:09
8 Schwenke,Fredrik Lyn Ski 30:37 + 02:36
9 Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening 30:43 + 02:42
10 KVERNEVIK,THOR EMIL Vang Skiløperforening 31:10 + 03:09
11 Carlson,Håkon Hjelle Lillehammer Skiklub 31:32 + 03:31
12 Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn 31:35 + 03:34
13 Strøm,Thomas Veldre Ski 31:56 + 03:55
14 Newman,Wilhem British XC Nordic ski team 31:58 + 03:57
15 Larsen,Simen Furnes Skiløperforening 32:13 + 04:12
16 BRANDVOLD,Bendik Kjelsås IL 33:59 + 05:58
DNS Aronsveen,Espen Njård / Team Kollen  
DNS Rønning,Håkon Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS BUSTERUD,JØRGEN THOMASGAARD Vang Skiløperforening  
DNS Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL / Team Solør Ski  
Resultatliste Menn senior 15km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub / Team Hedmark Oppland 40:12 + 00:00
2 Pettersen,Øystein Bækkelagets SK 40:38 + 00:26
3 Gundersen,Emil Søbak Vang Skiløperforeing /Team Nor 40:54 + 00:42
4 Nordby,Sindre Wiig Njård / Team Sector Alarm 41:13 + 01:01
5 Odsæter,Lars Vingli Lillehammer Skiklub / Team NTNU 41:20 + 01:08
6 Bjerkli,Atle Harestua IL 41:52 + 01:40
6 Nydal,Hallvard Moian Njård / Team Sector Alarm 41:52 + 01:40
8 Opsahl,Eivind Vang Skiløperforening 41:54 + 01:42
9 Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik SK 42:52 + 02:40
10 Jørstad,Per Lillehammer Skiklub 43:00 + 02:48
11 Leistad,Petter Vaaler IF / Team Solør Ski 43:26 + 03:14
12 Lunde,Daniel Harestua IL / Team Hadeland 43:39 + 03:27
13 Toftegaard,Lars A. Brøttum IL / Team Sjusjøen 44:07 + 03:55
14 Krogsveen,Tore Henning Skilag 44:09 + 03:57
15 Gullhav,Anders Nordby Høybråten og Stovner IL 44:22 + 04:10
16 Korsmo,Frode Moelven IL / Team Sjusjøen 45:39 + 05:27
17 Sveen,Helge Strandbygda IL 45:51 + 05:39
18 Bakken,Tor Erik Øyer-Tretten IF 45:54 + 05:42
19 Hovde,Johannes Nybygda IL 47:14 + 07:02
20 Indby,Ivar Hesselberg Nordbygda/Løten Ski 48:39 + 08:27
21 Gilde,Rune Hernes IL 49:37 + 09:25
22 Amrud,Bård Erland Ringebu/Fåvang SK 50:02 + 09:50
DNS Kvam,Asgeir NTNUI  
DNS Janson,Fridtjov Valde Ringebu/Fåvang SK  
DNS Mæhlum,Nils Einar Brøttum IL / Team Sjusjøen  
DNS Bakken,Rolf Hernes IL  
DNS Sveen,Simen Andreas Ring IL / Team Sjusjøen  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut