-->

Gåsburennet 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 10 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Arnås Jødahl,Sindre Vang Skiløperforening 07:27
  Bjørgen,Andreas Hamar SK 06:49
  Brenna,Didrik Lundhaug Magnor UL 06:13
  Brynsrud,Magnus Bærums Verk IF 06:50
  Brække,Sindre Veldre Ski 07:23
  Bråten,Ole Johan Vang Skiløperforening 08:03
  Ellingsbø,Petter Vang Skiløperforening 06:29
  Frøisland,Eskil Vang Skiløperforening 06:35
  Karsrud,Kristoffer Alm Raufoss IL 05:55
  Karterud,Herman Nordbygda/Løten Ski 07:17
  Lande,Jacob Vaaler IF 07:27
  Lunde,Martin Nordvold Åslia Skilag 06:46
  Melby,Njaal Ellegaard Vang Skiløperforening 06:46
  Olstad,Sjur Veldre Ski 07:33
  Petter,Myhr Vallset IL 06:26
  Resell,Sturla Aamodt Koll IL 07:07
  Rivenes,Lars Vaaler IF 07:32
  Rustad,Sigurd Myhr Vang Skiløperforening 07:33
  Sagstuen,Kasper Gjøvik SK 09:19
  Skramstad,Håkon Nordbygda/Løten Ski 07:09
  Skurdal,Sigurd Ottestad IL 06:40
  Sollien,Even Ingolf Hamar SK 06:37
  Sæter,Jørgen Solhaug Os IL 06:14
  Sømoen,Jørgen Vang Skiløperforening 07:30
  Thorsteinsen,Andreas Vang Skiløperforening 06:52
  Toresen,Kristian Aleksander Bækkelagets SK 07:07
  Trontveit,Jonas Vang Skiløperforening 07:16
  Trøen,Kim Vang Skiløperforening 06:57
  Wiken,Johannes Vang Skiløperforening 08:15
  Østerud Nymoen,Marcus Grue IL 06:45
Resultatliste J 10 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Barli,Ida Moelven IL 08:39
  FRISINGER,HANNA Raufoss IL 08:16
  Hagen,Ingeborg Tynset IF 07:20
  Lyngen,Katrine Brække Veldre Ski 07:33
  Martinsen,Elida Veidahl Vang Skiløperforening 08:54
  Morken,Maria Norheim Kjelsås IL - ski 07:43
  Myhr,Hanne Vallset IL 07:14
  Nilsen,Hanne Nybygda IL 08:50
  Noren,Lotte Hamar SK 07:48
  Rønn,Kristine Harpefoss IL 07:20
  Slåen,Anna Tormod Skilag 06:41
  Stubrud,Hege Lindvik Søre Ål IL 07:00
  Ziesler,Camilla Sandnes Idrettslag 06:22
Resultatliste G 9 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brynestad,Lars Ranheim Brumunddal Ski 07:09
  Gjøren,Lars Lomsdal Vang Skiløperforening 08:21
  Langedal,Sivert Løvseth Gjøvik SK 07:06
  Linn,Håvard Follebu SK 08:02
  Mauseth,Bendik Vang Skiløperforening 08:14
  Nyberg,Aleksander Åslia Skilag 07:50
  Olsen,Even Veldre Ski 09:38
  Opsal,Mats Veldre Ski 07:17
DNS Skille,Torjus Tveito Strandbygda IL  
  Strand,Sander Eng Vang Skiløperforening 07:54
DNS Welhaven,Fredrik Hamar SK  
Resultatliste J 9 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bårdseng,Anna Vang Skiløperforening 09:04
DNS Harviken,Mathilde Hauge Strandbygda IL  
  Larsen,Sissel-Sofie Johnsen Veldre Ski 10:30
  Lome,Kamilla Ottestad IL 08:34
  Seim,Solvor Hamar SK 10:18
  Skoglund Kampenhøy,Hanne Nordbygda/Løten Ski 09:24
  Sveen,Carina Strandbygda IL 06:48
  Svenkerud,Tina ROS, IL 08:56
  Vestli,Emma Vang Skiløperforening 13:06
  Aaseth,Frida Lundsten Moelven IL 10:01
Resultatliste G 8 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Andersen,Erlend Åslia Skilag 07:26
  Aurland,Jonas Kjellmyra IL 08:25
  Bordal,Even Veldre Ski 08:39
  Ellingsbø,Karl Olav Vang Skiløperforening 08:40
DNS Flagstad,Fredrik Steinbakken Nordbygda / Løten Ski  
  Hillestad,Andre Boysen Vang Skiløperforening 13:28
  Kvernvolden,Ole Magnus Ottestad IL 08:18
  Lindstad,Simen Vang Skiløperforening 08:28
DNS Lunde,Jørgen Åslia Skilag  
  Lunde,Jørgen Nordvold Åslia Skilag 07:39
  Ross,Hermann Dromsrud Vang Skiløperforening 09:03
  Stubrud,Bjørn Lindvik Søre Ål IL 08:12
Resultatliste J 8 år 1,2km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bagsjøberget,Hedda Vang Skiløperforening 09:23
  Byfuglien,Frida Brumunddal Ski 10:34
  Evensen,Hanna Søgård Nordbygda / Løten Ski 09:41
  Kvamme,Kristine Vegårshei IL 09:32
  Nordlund,Ingeborg Furnes Skiløperforening 09:16
  Nymoen,Mia Østerud Grue IL 10:32
  Sandnes,Karoline Brumunddal Ski 09:15
  Slåen,Marie Tormod Skilag 09:15
  STENBERG,INGRID Strandbygda IL 08:40
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skaarseth,Iver Lillehammer Skiklub 09:34 + 00:00
2 Sætre,Sivert Harpefoss IL 10:06 + 00:32
3 Udnæs,Oskar Roland Lillehammer Skiklub 10:09 + 00:35
4 Strøm,Jonas Vang Skiløperforening 10:17 + 00:43
5 Seim,Sivert Hamar SK 10:35 + 01:01
6 Murud,Eivind Krokan Roterud IL 10:36 + 01:02
7 Bordal,Johannes Veldre Ski 10:41 + 01:07
8 Udnæs,Elias Roland Lillehammer Skiklub 10:55 + 01:21
9 Smaaberg,Ola Fivelstad Gol IL 11:03 + 01:29
10 Granseth,Audun Roland Lillehammer Skiklub 11:08 + 01:34
10 Thorslund Otterstad,Amund Vang Skiløperforening 11:08 + 01:34
12 Holm,Vemund Åslia Skilag 11:12 + 01:38
13 Tiller,Vegar Moelven IL 11:28 + 01:54
14 Røragen,Audun Breen Hamar SK 11:32 + 01:58
15 Nyberg,Kristoffer Åslia Skilag 11:38 + 02:04
16 Olstad,Lars Veldre Ski 11:47 + 02:13
17 Brække,Vegard Veldre Ski 11:49 + 02:15
18 Bråten,Jens Erling Vang Skiløperforening 12:03 + 02:29
19 Medlien,Daniel D. Moelven IL 12:09 + 02:35
20 BROEN,KRISTIAN KARSET Vang Skiløperforening 12:51 + 03:17
21 Rustad,Martinus Myhr Vang Skiløperforening 12:54 + 03:20
DNS Aaseth,Sivert Lundsten Moelven IL  
DNS Gropen,Anders Veldre Ski  
DNS Berntsen,Sander Veldre Ski  
DNS Solbakken,Hågen Sørskogbygda IL  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordlunde,Mari Follebu SK 10:24 + 00:00
2 Løberg,Andrine Vang Skiløperforening 10:40 + 00:16
3 Midtskogen,Maiken Min Stor-Elvdal SK 10:41 + 00:17
4 Sukke,Trude Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn 11:25 + 01:01
5 Bergersen,Mathilde Bangstad Hamar SK 11:51 + 01:27
6 Lindberg,Sina Kjellmyra IL 11:54 + 01:30
7 Korsvold,Kristine Vang Skiløperforening 11:56 + 01:32
8 Amundsen,Amalie Fjæstad Konnerud IL 12:01 + 01:37
9 Snarvold Sletten,Hanna Våler/Team Solør 12:03 + 01:39
10 Linvollen,Inger Marit Roterud IL 12:27 + 02:03
11 jevnesveen,marie stundal Roterud IL 12:35 + 02:11
12 Karset,Sigrid Anne Hafsahl Vang Skiløperforening 12:44 + 02:20
13 Midtsundstad,Kine Vaaler IF 12:56 + 02:32
14 Vold,Henriette Schøyen Hamar SK 13:13 + 02:49
15 Dahl,Cecilie Torp Vang Skiløperforening 13:28 + 03:04
16 Roaldstveit,Anine Vang Skiløperforening 14:14 + 03:50
DNS Gustavsson,Charlotta Heming, IL  
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 09:56 + 00:00
2 Aas,Oscar Rolid Redalen IL 10:21 + 00:25
3 Sperstad,Albert Bærums Verk IF 10:41 + 00:45
4 Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 10:47 + 00:51
5 Karlsen,Kristian Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 10:49 + 00:53
6 Hovde,Håvard Veldre Ski 10:58 + 01:02
7 Holen,Erik Honganvik Magnor UL 11:03 + 01:07
8 Brynestad,Sigurd Ranheim Brumunddal Ski 11:22 + 01:26
9 Larsen,Kristian Veldre Ski 11:34 + 01:38
10 Lindstad,Sivert Vang Skiløperforening 11:37 + 01:41
11 Fredriksberg,Sander Stokkli Vang Skiløperforening 11:42 + 01:46
12 Søgård Evensen,espen Nordbygda/Løten Ski 12:00 + 02:04
13 Kvernvolden,Lars Håkon Ottestad IL 12:05 + 02:09
14 Nordli,Simen Ottestad IL 12:08 + 02:12
15 Jenssen,Håvard Solheim Hamar SK 12:09 + 02:13
16 Støeng,Eivind Bang Hamar SK 12:17 + 02:21
17 Busterud,Henrik Vang Skiløperforening 12:24 + 02:28
18 Lang-Ree,Anders Søgnebotten Ottestad IL 12:30 + 02:34
19 Welhaven,Andreas Hamar SK 12:31 + 02:35
20 Kjonerud-Waage,Oskar Ottestad IL 12:34 + 02:38
21 Tørres,Jens Gjelland Roterud IL 12:57 + 03:01
22 Bagsjøberget,Oliver Vang Skiløperforening 13:17 + 03:21
23 Libakken,Torstein Vang Skiløperforening 13:18 + 03:22
24 Jenssen,Henrik Hamar SK 13:31 + 03:35
25 Narum,Sverre Hamar SK 14:10 + 04:14
26 Jevnesveen,Oskar Roterud IL 14:28 + 04:32
27 Wachsmuth,Emil Andre Vang Skiløperforening 14:59 + 05:03
DNS Nannestad,Erik Høisveen Veldre Ski  
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stakston,Sigrid Søre Ål IL 10:25 + 00:00
2 Lome,Anine Ottestad IL 10:44 + 00:19
3 Bjørn,Aurora Ulsaker Vang Skiløperforening 11:16 + 00:51
4 Granøien,Tuva Ertzaas Bærums Verk IF 11:47 + 01:22
5 Skogsholm,Franziska Åslia Skilag 11:48 + 01:23
6 Berge,Ingeborg Fallbakken Nordbygda / Løten Ski 11:59 + 01:34
7 Baklid,Thea Sildnes Konnerud IL 12:06 + 01:41
8 Rud,Eline Søre Ål IL 12:12 + 01:47
9 Johnsen,Thea Mabel Forbord Gjelleråsen IF 12:16 + 01:51
10 Skyttermoen,Silje Therese Follebu SK 12:17 + 01:52
11 Børresen,Agnes Lindstad Ottestad IL 12:40 + 02:15
12 Kant Galaaen,Jenny Margrethe Hernes IL 13:20 + 02:55
13 Stuan,Ida Nordbygda / Løten Ski 13:23 + 02:58
14 Nordlund,Nora Furnes Skiløperforening 13:25 + 03:00
15 Ross,Ebba Dromsrud Vang Skiløperforening 14:13 + 03:48
16 Wiest,Heidi Therese Hamar SK 14:47 + 04:22
17 Krogsti,Lise Hveem Veldre Ski 14:55 + 04:30
18 Hillestad,Julie Boysen Vang Skiløperforening 15:01 + 04:36
DNS Bergebakken,Cecilie Strandbygda IL  
DNS Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL  
Resultatliste Menn FH Stå 1,2km klass.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hulleberg,Morten Nybygda IL 11:04 + 00:00
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordhagen,Simen Strandbygda IL 11:32 + 00:00
2 Engelstad,Øystein Tallhaug Brumunddal Ski 11:37 + 00:05
3 Aurland,Joachim Kjellmyra IL 12:05 + 00:33
4 Thoner,Gjermund Korbøl Slåstad IL 12:11 + 00:39
5 Saanum,Oddvar Sagbakken Tolga IL 12:13 + 00:41
6 Nygårdseter,Are Vegårshei IL 12:16 + 00:44
7 Nygaard,Andreas Kjellmyra IL 12:17 + 00:45
8 Hagen,Torstein Tynset IF 12:18 + 00:46
9 Johnsen,Karl Jonas Follebu SK 12:39 + 01:07
10 Slåen,anders Tormod Skilag 12:40 + 01:08
11 Berget,Espen Veldre Ski 12:51 + 01:19
12 Moen,Brede Tynset IF 12:54 + 01:22
12 Løchting,Vetle Strandbygda IL 12:54 + 01:22
14 Engebakken,Jonas Nordbygda/Løten Ski 12:59 + 01:27
15 Nordlund,Sindre Furnes Skiløperforening 13:01 + 01:29
15 Stubrud,Håkon Lindvik Søre Ål IL 13:01 + 01:29
17 Karlsen,Arne Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 13:15 + 01:43
18 Tronbøl,Henning Sand IF 13:18 + 01:46
19 Noren,Matias Sølvsberg Hamar SK 13:22 + 01:50
20 Hemiø,Henrik Strandbygda IL 13:23 + 01:51
21 Bratland,Øivind Vestringen IL 13:30 + 01:58
22 Langedal,Børge Løvseth Gjøvik SK 13:34 + 02:02
23 Hovde,Krister Veldre Ski 13:51 + 02:19
24 Stuan,Håkon Nordbygda / Løten Ski 13:57 + 02:25
25 Bordal,Henrik Veldre Ski 13:59 + 02:27
26 Fossheim Asplin,Peder Follebu SK 14:07 + 02:35
27 Ringkilen,Lasse Sand IF 14:11 + 02:39
28 Toresen,Jens Petter Lillomarka SK 14:23 + 02:51
29 Bjugstad,Andre Brøttum IL 14:32 + 03:00
30 Andersen,Wilhelm Klingenberg Grue IL 14:46 + 03:14
31 Bråthen,Joakim Magnor UL 15:12 + 03:40
32 Myklebust,Sigurd Vang Skiløperforening 15:49 + 04:17
DNS Andersen,Martin Skjørstad Furnes Skiløperforening  
DNS Brovold,Ola Bergfall Tynset IF  
DNS Hagen,Torstein Tynset IF  
DNS Riibe,Eskil Reitan Hamar SK  
DNS Berge,Vebjørn Fallbakken Nordbygda / Løten Ski  
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haug,Karoline Hamar SK 13:08 + 00:00
2 Nordlunde,Marte Follebu SK 13:30 + 00:22
3 Linn,Sigrid Follebu SK 13:52 + 00:44
4 Welhaven,Marte Hamar SK 13:55 + 00:47
5 Østvang,Marit Tolga IL 14:04 + 00:56
6 Nygaard,Jenny Kjellmyra IL 14:05 + 00:57
7 Brenden,Anne Marte Redalen IL 14:08 + 01:00
8 Sugaren,Astrid Tolga IL 14:11 + 01:03
9 Wilson,Silje Hamar SK 14:14 + 01:06
10 Holm,Johanne Åslia Skilag 14:26 + 01:18
11 Andersen,Nora Hui Hamar SK 14:27 + 01:19
12 Broen,Stine Karset Vang Skiløperforening 14:28 + 01:20
13 Bakken,Kristina Linesdatter Hamar SK 14:41 + 01:33
14 Dehli,Eline Brøttum IL 14:57 + 01:49
15 Brynestad,Andrea Ranheim Brumunddal Ski 15:11 + 02:03
16 Vestby Kornstad,Emma Vaaler IF 15:18 + 02:10
17 Kjorstad,Mari Harpefoss IL 15:19 + 02:11
18 Snarvold Sletten,Kristiane Våler/Team Solør 15:34 + 02:26
18 Slokvik,Kristine Ottestad IL 15:34 + 02:26
20 Frisinger,Karin Marie Raufoss IL 15:53 + 02:45
21 Thorslund Otterstad,Mina Vang Skiløperforening 16:01 + 02:53
22 Hamnes,Idunn Øyer-Tretten IF 17:16 + 04:08
DNS Sukke,Mari Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Moen,Elise Gjøvik SK  
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 12:02 + 00:00
2 Stakston,Petter Søre Ål IL 12:19 + 00:17
3 Kjonerud,Håkon Roterud IL 12:30 + 00:28
4 Baklid,Truls Sildnes Konnerud IL 12:34 + 00:32
5 Sæter,Steffen Solhaug Os IL 12:51 + 00:49
5 Saugstad,Lars Brumunddal Ski 12:51 + 00:49
5 Helgestad,Fredrik Hamar SK 12:51 + 00:49
8 Resell,Åsmund Koll IL 13:01 + 00:59
9 Arnesen,Ivar Jevne Hamar SK 13:22 + 01:20
9 Kvamme,Kristian Vegårshei IL 13:22 + 01:20
11 Støeng,Sverre Bang Hamar SK 13:27 + 01:25
12 berg,sindre Jømna/Heradsbygd Langrenn 13:31 + 01:29
13 Frisinger,Martin Raufoss IL 13:46 + 01:44
13 Rudland,Hans Kristian H. Kvam IL 13:46 + 01:44
15 Lomsdalen,Sivert Redalen IL 13:48 + 01:46
16 Skyttermoen,Christian Follebu SK 13:50 + 01:48
17 Henriksen,Sture Meland Hamar SK 13:53 + 01:51
18 Skurdal,Harald Ottestad IL 13:58 + 01:56
19 Rønn,Kjetil Harpefoss IL 14:01 + 01:59
19 Sømoen,Eirik Vang Skiløperforening 14:01 + 01:59
21 Brukvangen,Ole-Einar Vang Skiløperforening 14:04 + 02:02
22 Forbord Johnsen,John Birk Gjelleråsen IF 14:05 + 02:03
23 Ellingsen,Emil Hamar SK 14:10 + 02:08
24 Sagbakken,Odd Gundersen Tolga IL 14:13 + 02:11
25 Kringlebotn,Lars Ottestad IL 14:14 + 02:12
26 Nyaas,Anders Tynset IF 14:18 + 02:16
27 Morken,Ask Norheim Kjelsås IL - ski 14:33 + 02:31
27 Brusveen,Torstein Furuseth Vingrom IL 14:33 + 02:31
29 Børresen,Even Lindstad Ottestad IL 14:40 + 02:38
30 Granseth,Henrik Roland Lillehammer Skiklub 15:09 + 03:07
31 Lande,Selmer Vaaler IF 15:25 + 03:23
32 Myhr,Håkon Vallset IL 15:31 + 03:29
33 Arnås Jødahl,Åsmund Vang Skiløperforening 16:19 + 04:17
34 nordsveen,eirik Vang Skiløperforening 17:10 + 05:08
DNS Heggelund,Simen Eger Raufoss IL  
DNS Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL  
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mæhlum Johansen,Marte Østre Toten Skilag 13:21 + 00:00
2 Alm Karsrud,Kristine Raufoss IL 13:51 + 00:30
3 Thomte,Tina Andrea Vind IL 13:59 + 00:38
4 Seim,Ida Harto Heming, IL 14:20 + 00:59
5 Harviken,Johanne Hauge Strandbygda IL 14:24 + 01:03
6 Ziesler,Charlotte Sandnes Idrettslag 14:35 + 01:14
7 Græsli,Sara Hamar SK 14:52 + 01:31
8 Helseth,Ane Nyløkken Ottestad IL 14:53 + 01:32
9 Sagstuen,Susann Gjøvik SK 14:56 + 01:35
10 Weea Johansen,Karoline Nordbygda/Løten Ski 15:00 + 01:39
11 Narum,Dorte Hamar SK 15:11 + 01:50
12 Sveen,Christina Strandbygda IL 15:14 + 01:53
13 Bjørgen,Sigrid Hamar SK 15:19 + 01:58
14 Rangmel Hovde,June Hamar SK 16:14 + 02:53
15 Granøien,Eivor Ertzaas Bærums Verk IF 16:19 + 02:58
16 Torgerhagen,Silje Ottestad IL 16:21 + 03:00
17 Rudi Teige,Martine Kvam IL 16:26 + 03:05
18 Skogli,Silje Strandbygda IL 17:36 + 04:15
19 Hagen,Camilla Hamar SK 18:58 + 05:37
DNS Nilsen,Kristin Nybygda IL  
DNS Bakken,Karoline Vind IL  
DNS Nordsletten,Ingrid Wiborg Lyn Ski  
DNS Aaseth,Vilde Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Pedersen,Elise Nybygda IL  
DNS Slokvik,Martine Ottestad IL  
Resultatliste G 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjorstad,Sigurd Kongsli Harpefoss IL 15:27 + 00:00
2 Nymoen,Håvard Tolga IL 15:54 + 00:27
3 Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 15:57 + 00:30
4 Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub 16:00 + 00:33
5 Østvang,Bård Tolga IL 16:25 + 00:58
6 Granrud,Anders Thorshaug Rendalen IL 16:37 + 01:10
7 Nordlunde,Kristoffer Follebu SK 16:40 + 01:13
8 Barli,Sindre Moelven IL 16:41 + 01:14
9 Trøen,Remi Vang Skiløperforening 16:43 + 01:16
10 Sugaren,Oliver Tolga IL 16:52 + 01:25
11 Holen,Espen Honganvik Magnor UL 17:02 + 01:35
12 Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag 17:06 + 01:39
13 Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 17:07 + 01:40
14 Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub 17:08 + 01:41
14 Midtsundstad,Fredrik Vestby Vaaler IF 17:08 + 01:41
16 Aas-Eng,Per Buttingsrud Tolga IL 17:12 + 01:45
17 Skar,Kristian Hoffsbakken Ring IL 17:23 + 01:56
18 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 17:24 + 01:57
19 Thoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL / Team Odal 17:33 + 02:06
20 Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF 18:02 + 02:35
21 Vestby Kornstad,Marius Vaaler IF 18:12 + 02:45
22 Osvold,Vegard Strandbygda IL 18:17 + 02:50
23 Fjeld,Erlend Brumunddal Ski 18:21 + 02:54
24 Nygårdseter,Bjørnar Vegårshei IL 18:27 + 03:00
25 Bråthen,Johan Magnor UL 18:40 + 03:13
26 Jensvoll,Lars Eivind Kvam IL 18:44 + 03:17
27 Dahl,Even B Hamar SK 19:26 + 03:59
DNS Snarvold Sletten,Henrik Vaaler IF  
DNS Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Kjonerud,Kristian A Roterud IL  
DNS Vestli,Torstein Strandbygda IL  
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Murud,Thea Krokan Roterud IL 17:45 + 00:00
2 Udnæs,Eirin Christina Roland Lillehammer Skiklub 18:16 + 00:31
3 Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 20:09 + 02:24
4 Smedås,Hildegunn Gjelten Nansen, IL 20:31 + 02:46
5 Sigstad,Mari Vassdokken Kvam IL 20:41 + 02:56
6 Storlien,Hanna Veldre Ski 20:54 + 03:09
7 Riibe,Sunniva Reitan Hamar SK 21:33 + 03:48
8 Helseth,Marte Nyløkken Ottestad IL 22:38 + 04:53
DNS Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub  
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Græsli,Kristian Hamar SK 16:40 + 00:00
2 Skarpnord,Henrik Brumunddal Ski 16:43 + 00:03
3 Tyrom,Kjetil Follebu SK 16:56 + 00:16
4 Gustavsson,Carl Theodor Heming, IL 17:10 + 00:30
5 Aaseth,Vebjørn Strandbygda IL 17:22 + 00:42
5 Børsheim,Vegard Lillehammer Skiklub 17:22 + 00:42
7 Skaarseth,Anders Lillehammer Skiklub 17:23 + 00:43
8 Tveita,Jørgen Rustad IL 17:26 + 00:46
9 Jevanord,Kristian Moelven IL 17:36 + 00:56
10 Andersen,Vegard Åslia Skilag 17:40 + 01:00
11 Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 17:46 + 01:06
12 Elisenberg,Jørgen Hamar SK 17:47 + 01:07
13 Bollum,Sondre Gjøvik SK 17:50 + 01:10
14 Resell,Anders Aamodt Koll IL 18:02 + 01:22
15 Tiller,Simen Moelven IL 18:08 + 01:28
16 Sandnes,Henrik Brumunddal Ski 18:23 + 01:43
17 Asplin,Elling Fossheim Follebu SK 18:26 + 01:46
18 Baksjøberget,Ulrik Leinan Vang Skiløperforening 18:35 + 01:55
19 Bjerkevoll,Erik Gjellan Bækkelagets SK 18:36 + 01:56
20 Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening 18:48 + 02:08
21 Nannestad,Tord Høisveen Veldre Ski 18:49 + 02:09
22 Netteland,Henrik Nordbygda / Løten Ski 18:50 + 02:10
23 Bordal,Simen Veldre Ski 18:53 + 02:13
24 Saanum,Håvard Sagbakken Tolga IL 19:00 + 02:20
25 Lundby,Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL 19:08 + 02:28
26 Ulven,Sverre Sveen Moelven IL 19:25 + 02:45
27 Dæhli,Sivert Veldre Ski 19:27 + 02:47
28 Nordlund,Einar Furnes Skiløperforening 19:53 + 03:13
29 Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub 20:46 + 04:06
30 Stubbom,Jan Martin Veldre Ski 22:52 + 06:12
31 Råbøl,Halvor Lindvik Søre Ål IL 23:44 + 07:04
DNS gustavsson,carl theodor Heming, IL  
DNS Solbakken,Mikkel Sørskogbygda IL  
DNS Tronsmoen,Tore Norum Hamar SK  
DNS Nordsletten,Even Wiborg Koll IL  
DNS Skjerven,Sondre Mogutten IL  
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Smedås,Magni Nansen, IL 19:24 + 00:00
2 Morken,Kaja Norheim Kjelsås IL - ski 19:34 + 00:10
3 Østensen,Siri Østre Toten Skilag 19:46 + 00:22
4 Kant,Anna Emilie Hernes IL 19:53 + 00:29
5 Kvamme,Lisa Vegårshei IL 19:57 + 00:33
6 Westlie,Ingvild T Vang Skiløperforening 20:12 + 00:48
7 Svindland,Ida Helen Sundbyberg IK 20:35 + 01:11
8 Ziesler,Caroline Sandnes Idrettslag 20:37 + 01:13
9 Narum,Eldbjørg Hamar SK 20:57 + 01:33
10 Melby,Ingeborg Ellegaard Vang Skiløperforening 21:01 + 01:37
11 Skarpsno,Ellen Merethe Schjelde Alvdal IL 21:12 + 01:48
12 Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 21:14 + 01:50
13 Bø Bratlien,Siril Gausdal Skilag 21:26 + 02:02
14 Larsen,Anne Veldre Ski 23:11 + 03:47
15 Ødegård,Karoline Bjørgan Vang Skiløperforening 24:23 + 04:59
16 Martinsen,Andrea Kvarstad Vang Skiløperforening 24:27 + 05:03
DNS Syversen,Mille Bøhm Bækkelagets SK  
DNS Nielsen,Maren Engeskaug Hamar SK  
DNS Vegheim,Mari Gjerdrum IL - Ski  
DNS Nerby,Amalie Solberg Nordbygda/Løten Ski  
DNS Løberg,Oda Christine Vang Skiløperforening  
Resultatliste K 18 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Granrud,Britt Thorshaug Rendalen IL 18:14 + 00:00
2 Karset,Ragnhild Hafsahl Vang Skiløperforening 18:22 + 00:08
3 Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub 18:32 + 00:18
4 Sandnes,Sigrun Olsen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 18:42 + 00:28
5 Tveita,Elise Rustad IL / Team Kollen 19:04 + 00:50
6 Dybdal,Marianne Hernes IL 20:00 + 01:46
7 Fauchald,Ragnhild Vind/Gjøvik Toten Langrenn 20:46 + 02:32
8 Gabrielsen,Kari Vang Skiløperforening 25:06 + 06:52
Resultatliste K 17 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Landheim,Hilde Losgård Tynset IF 17:19 + 00:00
2 Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 17:57 + 00:38
3 Thyli,Mathilde Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 18:13 + 00:54
4 Solbakken,Maja Engerdal SP.kl. 18:22 + 01:03
5 Kant,Marte Krtistin Hernes IL 18:37 + 01:18
6 Blystad,Oda Hovelstuen Hamar SK 18:48 + 01:29
7 Skaarseth,Stine Lillehammer Skiklub 18:54 + 01:35
8 Paulsen,Pia Helene Rustad IL 18:59 + 01:40
9 Solvold,Oda Rustad IL 19:11 + 01:52
10 Svendby,Kine Hagelund Brumunddal Ski 19:17 + 01:58
11 Nordli,Marte Vang Skiløperforening 19:20 + 02:01
12 Andersen,Tina Åslia Skilag 19:48 + 02:29
13 Sugaren,Sigrid Tolga IL 20:21 + 03:02
14 Byfuglien,Marianne Brumunddal Ski 20:22 + 03:03
DNF Ådlandsvik,Lene Sørskogbygda IL  
DNS Stenseth,Marianne Vang Skiløperforening  
DNS Berge,Marte Fallbakken Nordbygda/Løten Ski  
DNS Dehli,Marte Brøttum IL  
DNS Nordgården,Sigrid Vestringen IL  
Resultatliste K 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Østberg,Ingvild Flugstad Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 32:54 + 00:00
2 Weng,Heidi Driv IL / Team Synnfjell 33:41 + 00:47
3 Nakstad,Maria Strøm Byaasen SK 37:31 + 04:37
4 Dæhli,Dina Veldre Ski 38:29 + 05:35
5 Amundsen,Andrea F Konnerud IL 38:38 + 05:44
6 Tomter,Tina Hamar SK 39:48 + 06:54
7 Tornes,Marthe Mina Mesnali Skilag 40:32 + 07:38
8 Andersen,Tonje Jømna/Heradsbygd Langrenn 44:13 + 11:19
DNF Holmstrand,Kerstin Åmotfors IF  
DNF Nordsletten,Marie Wiborg Njård / Team Kollen  
DNF Kværnæs,Nina Rendalen IL  
DNS Urseth,Oda Tolga IL  
DNS Nomerstad,Thea-Karoline Moelven IL  
DNS Kongsten,Martine Skimt  
Resultatliste Kvinner senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nydal,Britt Ingunn Njård / Team Sector Alarm 34:35 + 00:00
2 Vikman,Ingrid Kjelsås IL - ski / Team Bolig 34:36 + 00:01
3 Persson,Ulrica Sunne SLF 34:51 + 00:16
4 Pedersen,Eli Gjermundshaug Team VitaePro 36:05 + 01:30
5 Myhre,Marthe Katrine Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 36:14 + 01:39
6 Pedersen,Ida Gjermundshaug Team VitaePro 36:36 + 02:01
7 Storslett,Anne Moelven IL 37:39 + 03:04
8 Karset,Marthe Kristine Hafsahl Heming, IL 38:25 + 03:50
DNS Bolstad,Ragnhild Åslia Skilag  
Resultatliste M 17 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub 30:55 + 00:00
2 Oldereid Andersen,Fredrik Ole Lyn Ski 31:55 + 01:00
3 Røssum,Ola Esten Kvam IL 32:47 + 01:52
4 Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF 33:08 + 02:13
5 Gilde,Vebjørn Strandbygda IL 33:23 + 02:28
5 Løchting,Sindre Strandbygda IL 33:23 + 02:28
7 Nilsen,Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub 33:24 + 02:29
8 Hoffsbakken,Erik Kaspersen Biri IL 33:25 + 02:30
9 Bonkerud,Sondre Veldre Ski 34:04 + 03:09
10 Arnesen,Simen Jevne Hamar SK 34:07 + 03:12
11 Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 34:25 + 03:30
12 Granseth,Robert Lillehammer Skiklub 35:04 + 04:09
13 Dalby,Håvard Ottestad IL 35:06 + 04:11
14 Smedås,Ola Viken Hamar SK 35:22 + 04:27
15 Ellingsen,Jonas Hamar SK 35:41 + 04:46
16 Leren,Tore Tolga IL 36:12 + 05:17
17 Smaaberg,Lars Fivelstad Gol IL 36:46 + 05:51
18 Adsen,Johnny Christoffer Jømna/Heradsbygd Langrenn 38:03 + 07:08
DNS Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn  
DNS Klevgård,Kristian Åslia Skilag  
Resultatliste M 18 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nydal,Erlend Moian Njård / Team Kollen 31:13 + 00:00
2 Bakke,Henrik Team Synnfjell / Team Synnfjell 31:38 + 00:25
3 Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening 32:11 + 00:58
3 Tuveng,Martin Berg Nansen, IL 32:11 + 00:58
5 Kvernevik,Thor Emil Vang Skiløperforening 32:43 + 01:30
6 Vister,Fredrik Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen 33:12 + 01:59
7 Schwencke,Fredrik Lyn Ski / Team Kollen 33:31 + 02:18
8 Larsen,Simen Kringsjå Furnes Skiløperforening 33:42 + 02:29
9 Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening 34:31 + 03:18
10 Petterson,Stian Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn 35:46 + 04:33
11 Strøm,Thomas Veldre Ski 36:02 + 04:49
12 Brandvold,Bendik Befring Kjelsås 36:08 + 04:55
13 Kjelland-Mørdre,Einar Lyn Ski / Team Kollen 36:47 + 05:34
DNF Carlson,Håkon Hjelle Lillehammer Skiklub  
DNS Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn  
DNS Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL  
Resultatliste M 19/20 år 15km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Goplen,Kristoffer Jørandli Torpa Ski / Team Synnfjell 46:06 + 00:00
2 Ramstad,Håkon Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 46:50 + 00:44
3 Thoner,Halvor Korbøl Slåstad IL / Team Odal 47:05 + 00:59
4 Prestsæter,Sjur Lillehammer Skiklub 47:33 + 01:27
5 Skjeldnes,Torgeir Brøttum IL 49:18 + 03:12
6 Jakobsen,Jens Nes Ski 49:22 + 03:16
7 Nilsen,Martin Bekken Sjåstad/Vestre Lier IL 49:23 + 03:17
8 Vike,Ingar Lismarka Skilag 49:27 + 03:21
9 Frogner,Audun Sveen Vang Skiløperforening 49:47 + 03:41
10 Aaslund,Simen Rise Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 50:33 + 04:27
11 Olsen,Bjørner Ringebu/Fåvang SK 51:21 + 05:15
12 Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski 52:52 + 06:46
13 Antonsen,Magnus Torp Jømna/Heradsbygd Langrenn 55:56 + 09:50
DNF Nordli,Simen Engebretsen Vang Skiløperforening  
DNF Mathiesen,Even Hornstuen Konnerud IL  
DNF Brovold,Erik Bergfall Tynset IF  
DNS Øverjordet,Amund Strømnes Eidsvold Værks Skiklub  
DNS Brennlien,Amund Veldre Ski  
DNS Nylund,Kristoffer E. Høybråten og Stovner IL / Team Kollen  
DNS Grindland,Ola Team Synnfjell  
DNS Dønåsen,Andreas Kjellmyra IL  
DNS Nafstad,Sjur Messel Byåsen IL  
DNS Myhre Hellerud,Kristian Kongsvinger IL Ski  
Resultatliste Menn senior 15km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Odsæter,Lars Vingli Lillehammer Skiklub 44:58 + 00:00
2 Nydal,Hallvard Moian Njård / Team Sector Alarm 45:11 + 00:13
3 Moe,Ola Erik Heen Gjerdrum IL - Ski 45:13 + 00:15
4 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen IL / Team Trøndelag 45:30 + 00:32
5 Skinstad,Petter Soleng Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 45:45 + 00:47
6 Pedersen,Morten Eide Lillehammer Skiklub 45:55 + 00:57
7 Andersen,Martin Team Norgeshus / Team Norgeshus 46:01 + 01:03
8 Markset,Kjell-Christian Bendixe Koll IL 46:18 + 01:20
9 Thyli,Vetle Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 46:30 + 01:32
10 Toftegaard,Lars A. Brøttum IL / Team Odal 47:02 + 02:04
11 Moe,Markus Oseberg Skilag 47:13 + 02:15
12 Holund,Hans Christer Nittedal IL / Team Synnfjell 47:16 + 02:18
13 Sørlund,Kristian Mesnali Skilag 47:43 + 02:45
14 Leistad,Petter Vaaler IF 48:50 + 03:52
15 Korsmo,Frode Moelven IL 50:32 + 05:34
16 Gullhav,Anders Nordby NTNUI - Ski 51:09 + 06:11
17 Almlid,Espen Hamar SK 53:39 + 08:41
18 Osvold,Marius Strandbygda IL 55:21 + 10:23
19 Roseth,Tore Ottestad IL 1:09:03 + 24:05
20 Dahl,Arne Koll IL 1:09:33 + 24:35
DNF Markset,Trygve Koll IL / Team Sector Alarm  
DNS Raastad,Karl Georg NOTEAM  
DNS Rosenberg,Marius Amundsen NOTEAM  
DNS Henriksen,Christian NOTEAM  
DNS Vister,Joakim Skirbekk Bækkelagets SK / Team Kollen  
DNS Mæhlum,Nils Einar Brøttum IL  
DNS Åsen,Tommy Hamar SK  
DNS Berg,Even Langseth Grue IL  
DNS Sveen,Simen Andreas Ring IL  
DNS Smedsrud,Trond Atle NOTEAM

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut