Resultater: Rekordløpet Lier| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Status "tidlig-snø"-løyper| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5| Ep. 6|
Skiløper Marthe Bjørnsgaard i løypa for Hafjell Opp. Her ved løpets høyeste punkt, Hafjelltoppen, 1065 meter over havet. Jotunheimen og fakkelmannen i bakgrunnen. Foto: Hafjell Opp.

Skiløper Marthe Bjørnsgaard i løypa for Hafjell Opp. Her ved løpets høyeste punkt, Hafjelltoppen, 1065 meter over havet. Jotunheimen og fakkelmannen i bakgrunnen. Foto: Hafjell Opp.

Hafjell Opp 2015 - Startliste

Skiløperne flokker til motbakkeløpet Hafjell Opp lørdag 12. september. Sjekk bare startlisten:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Påmeldte deltakere til hoveddistansen 8 km i Hafjell Opp lørdag 12. september:

Kvinner 8 km (Menn nedenfor)

Bjerknes Embla, Drøbak-Frogn IL K16-19
BURAAS Marte Sofie, Lillehammer IF K16-19
Rydning Madelen, SKIPTVET K16-19
Torgersen Kristine, Lillehammer Skiklubb K20-29
Aspesletten Julie, Lillehammer IF K20-29
Bjørnsgaard Marthe, Lillehammer Skiklubb K20-29
Brevik Marie Emmeline, Gran IL K20-29
BYGGLAND Sigrid Lid, Høydalsmo Idrettslag K20-29
Dyrhovd Margrete Røssum, Krødsherad IL K20-29
FALLA Maiken Caspersen, Gjerdrum IL K20-29
Fredriksen Ingerid, Lillehammer Skiklubb K20-29
Jegteberg Ingunn, Lillehammer Skiklubb K20-29
Jensen Marte Louise, IL Runar Ski K20-29
Krüger Solveig Hegstad, Lyn, Lyn Ski K20-29
Lie Hanne Marthe, Øyer/Tretten IF K20-29
Mikkelsen Henriette H., Lillehammer Skiklubb K20-29
Nielsen Cathrine Sjølie, Øyerjentene/ Oslo K20-29
PEDERSEN Ida Gjermundshaug, Sykehuset Innlandet K20-29
ROALDSTVEIT Tonje, Vang Skiløperforening K20-29
Sætha Barbro, Øyer/Tretten IF K20-29
Skaarseth Stine, Lillehammer Skiklubb K20-29
Størmer Steira Bente, Forsøk K20-29
Aarnes Unni, ØYER K30-39
Elvenes Christine, HAKADAL K30-39
HAUGEN Stine, Rustad IL K30-39
Klepp Jannicke, Drøbak-Frogn IL K30-39
Haaland Kaja, Søre Ål IL K40-49
Hammerich Torhild, OSLO K40-49
Holder Siv, Moss K40-49
Sæterbakkenjevne Inger-Lise, Øyer Tretten K40-49
Svegaarden Kari, ØYER K40-49
Bratberg Ragnhild, Pellestova K50-59
Krüger Inger Hegstad, Lyn, Lyn Ski K50-59
Høyvik Berit, LILLEHAMMER K60-69
Korvald Birgit, OSLO K60-69

* Deltakerliste alle klasser og alle distanser.

Menn 8 km
Bakkestuen Vebjørn Hallberg, Brøttum IL/ Team Sjusjøen M16-19
Bratbak Emil, Lillehammer Skiklub M16-19
BREDVOLD Per Ola flaten, BRØTTUM M16-19
Gullikstad Henrik, Lillehammer Skiklub - Skilinja M16-19
Hattestad Erik, Lillehammer Skiklub M16-19
HOEL Amund, Frogner IL M16-19
Kolstadbakken Anders, Rogne IL M16-19
Korsæth Bror, Varteig IL M16-19
Loen Torjus, Lillehammer Skiklub M16-19
Offigstad Simen, Øyer Tretten If M16-19
Ringstad Marius Buskenes, Lillehammer Skiklub M16-19
STENSHAGEN Mattis, Follebu SK M16-19
Udnæs Oskar, Lillehammer Skiklub M16-19
Udnæs Elias, Lillehammer Skiklub M16-19
AUGDAL Eirik Sverdrup, Team Veidekke Innlandet M20-29
Borgersen Jørgen, Team Gabbro M20-29
Engen Oddbjørn, OSLO M20-29
Folkvord Ingvar, Lillehammer Skiklubb M20-29
Folkvord Sindre, Lillehammer Skiklubb M20-29
Hamnes Vegard, Lillehammer Skiklubb M20-29
Hansen Andreas, NESODDTANGEN M20-29
HOEL Johan, Ullensaker/Kisa IL M20-29
Holm Markus Emaus, Lillehammer Skikubb M20-29
Johansen Eirik, Lillehammer Skiklubb M20-29
Kampenhøy Anders, Team Parkettpartner M20-29
Kjonerud Kristian A., Lillehammer Skiklub M20-29
Kvåle Gaute, Røldal IL M20-29
Landsverk Halvor Dagssøn, Herkules Friidrett M20-29
Letrud Alexander, ØYER M20-29
LIE Sturla, TIF Viking M20-29
Løwstrøm Nyenget Martin, Lillehammer Skiklubb M20-29
dahl Christian, DNB M20-29
Olsen Eirik Kurland, Lillehammer Skiklubb M20-29
Pedersen Morten Eide, Lillehammer Skiklubb M20-29
Puigdefabregas Marcos, Lillehammer Skiklubb M20-29
Røer Sigurd Lund, Bækkelagets SK M20-29
STOCK Daniel, Lillehammer Skiklub M20-29
Storlien Ole Martin, Mjøsski M20-29
Taugbøl Håvard Solås, Lillehammer Skiklubb M20-29
TURVOLL Joar, Vik IL M20-29
Andby Ørjan, OSLO M30-39
Aune Kristian, LILLEHAMMER M30-39
Flisen Robert, HAKADAL M30-39
Kokslien Mikko, Søre Ål IL M30-39
Malasevskis Andris, ØYER M30-39
Offigstad Oddvin, Øyer-Tretten IF M30-39
RYKHUS Eirik, Øyer Tretten M30-39
Viberg Sindre, Eidsiva BIL M30-39
Hovden Martin, Oppegård IL M40-49
Jevne Erling, Øyer Tretten M40-49
Johnsen Trond, Raufoss IL Langrenn M40-49
Karfjell Eivind, Oslofjord triatlon, Peak Print AS M40-49
Lagethon Erik, Øyer-Tretten IF M40-49
Rohn Øyvind, Skedsmo Skiklubb M40-49
Seim Reidar, Hamar Skiklubb M40-49
Stenersen Jo, Øyer Tretten Idrettsforening M40-49
Szacinski Gaute, TRETTEN M40-49
BERG Trond Olav, Bøler IF Friidrett M50-59
Bjerknes Ulf, Drøbak-Frogn IL M50-59
Huse Sverre Theodor, Overtoppen M50-59
Sætha Bjørn Ola, Øyer/Tretten IF M50-59
Seiersten Per, GJØVIK M50-59
Folkvord Bjørn E, Sandnes IL, PwC M60-69
Klyve Stein, OK Moss M60-69
Olderkjær Vidar, Gjøvik Friidrettsklubb M60-69
Sto Arne, Søre Ål IL Avd. Danmark M60-69
Larsen Svein, LILLEHAMMER M70+

Deltakerliste alle klasser og alle distanser.


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus
Annonse