SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP: LØRDAG: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM-RESULTATER: LØRDAG: 30 km: Kvinner| FRE: Stafett: Menn| TOR: Stafett: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Morten Harjo Pettersen ute på 15 km fristil i Beitosprinten 2013. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Morten Harjo Pettersen ute på 15 km fristil i Beitosprinten 2013. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Harjo Pettersen tok Julesprinten

Bare 9 sekunder skilte det mellom Morten Harjo Pettersen og nærmeste forfølger i Julesprinten søndag. Mellom senior-vinner June Rognmo og nest raskeste dame var det enda mindre margin.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Julesprinten - Inntil topp 6 kvinner og menn
Vadsø, Finnmark - 29. desember 2013

Kvinner senior 5 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rognmo,June Sandnes IL 18:34
2 Wickstrøm,Monica Polarstjernen, IL 20:29
DNS Idström,Tiina Inarin Yritys  
K 19/20 år 5 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løvlien,Ine Lillehammer Skiklub 18:41
2 Virta,Janina Inarin Yritys 19:55
K 17 år 5 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Dørmænen,Birgitte Vadsø Skiklubb 19:16
2 Vorren,Kaja Seim Polarstjernen, IL 19:40
3 Njuolla,Linn Birgitte Forsøk, IL 21:01
Menn senior 10 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pettersen,Morten Harjo Vadsø Skiklubb 29:41
2 Mikkelsen,Espen Vadsø Skiklubb 29:50
3 Andersen,Peter Lillehammer Skiklub 30:23
4 Stock,Daniel Lillehammer Skiklub / Team Coop Talent 30:32
5 Sætre,Erlend Skippervik Forsøk, IL 30:51
6 Munkebye,Øyvind Forsøk, IL 35:23
M 19/20 år 10 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Erikstad,Audun Vadsø Skiklubb / Team Varanger 31:52
2 Ulvang,Jørgen Sæternes IL Varden 33:06
3 Erichsen,Morten Ilar, IL / Team Varanger 34:22
4 Lønhaug,Patrick Vadsø Skiklubb / Team Varanger 35:49
5 Trosten,Daniel NNS/ Forsøk, IL 36:19
6 Gundersen,Sigurd J Vadsø Skiklubb 36:42
M 18 år 10 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eilertsen,Eirik Renna NNS/ Kirkenes & Omegn Skiklubb / Team Sør-Varanger 33:45
2 Johansen,Mikkel L. Kirkenes & Omegn Skiklubb 34:02
3 Mikkelsen,Alexander Kirkenes & Omegn Skiklubb / Team Sør-Varanger 34:08
DNS Jørgensen,Roar Vadsø Skiklubb / Team Varanger  
M 17 år 10 km klassisk    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pleym,Johannes Jonassen Vadsø Skiklubb 39:44

Komplette resultater Julesprinten 2013 alle klasser


SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus