Hemsedalsrennet 2010


Annonse

Resultatliste J 8 år og yngre 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Gullingsrud,Ingrid Røe Nesbyen IL 14:57
  Bodahl,Emilie Mjøndalen IF 13:47
  Forsland,Synne Kjenner Nesodden IF 14:34
  Hulbaklien,Eirin Vigerust Heming, IL 24:56
Resultatliste G 8 år og yngre 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Barnholt,Oskar Heming, IL 18:05
  Bækken,Marius Hemsedal IL 18:31
  Vatne,Simen Fossum IF 13:12
  Borkholm-Røstum,Knut Hokksund IL 11:57
  Ulsaker,Sindre Hemsedal IL 15:43
  Moe,Felix Heming, IL 10:16
  Rudningen,Halvor Hemsedal IL 11:39
  Alveberg,Jesper Ukjent skigruppe 18:06
Resultatliste J 9 år 2km klas. fellestart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brønmo,Julia Njård 13:54
  Barnholt,Julie Heming, IL 18:05
  Maseng,Tiril Hemsedal IL 14:08
  Tendal,Frida Rustad IL 11:23
  Flaget,Miriam Hemsedal IL 12:43
  Snortheimsmoen,Thea Vestre Slidre IL 10:58
  Markegård,Idunn Intelhus Hemsedal IL 14:22
  Systad,Johanne Midttun Lyn ski 11:31
  Hulbaklien,Live Vigerust Heming, IL 16:57
  Eriksen,Ella Strøm Bækkelagets SK 11:30
Resultatliste G 9 år 2km klas. fellestart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Borkholm-Røstum,Vebjørn Hokksund IL 11:37
  Kjelsrud Haug,Audun Mjøndalen IF 11:40
  Joranger,Tormod Johnson Fossum IF 10:26
  Bækken,Magnus Magnetun Hemsedal IL 12:56
  Yfantis,Georgios Svea Skilag 14:20
  Guttormsen,Simen Ski 12:17
  Ek,Jens Jutul IL 09:56
  Kirkebøen,Henrik Hemsedal IL 12:12
  Grenan,Fredrik Høvik 11:11
  Tveiten,Ask Solheim Bever'n, IL 09:44
  Thorset,Knut J Hemsedal IL 15:37
  Støren,Oskar Kirkebøen Lyn ski 10:58
Resultatliste J 10 år 2km klas. fellestart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Kildahl,Selma Elise Vollen Ungdomslag 10:14
  Hulbak,Guri Hemsedal IL 10:14
  Skåttun,Irmelin Vilde Høybråten og Stovner IL 09:48
  Lien,Ingvild Hemsedal IL 11:07
  Vegusdal,Cecilie Hulbaklien Skiforeningen 17:13
Resultatliste G 10 år 2km klas. fellestart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Sæther Halbjørhus,Brage Hemsedal IL 10:33
  Fosheim,Ivar Vestre Slidre IL 11:00
  Nilsen,Jeppe Øvrevoll Hosle IL 09:42
  Kirkeng,Andreas ROS, IL 08:31
  Moe,Wilhelm Heming, IL 09:05
  Forsland,Vetle Kjenner Nesodden IF 08:59
  Haugen,Mathias Østre Toten Skilag 08:37
  Gåsterud,Sigurd Torpo IL 11:02
  Sørumshaugen,Arngrim Gjøvik Skiklubb 08:35
  Storeide,Håvard E. Hemsedal IL 11:45
  Westgaard,Viktor Johansen Trøsken IL 12:05
  Alveberg,Jacob Ukjent skigruppe 13:12
Resultatliste J 11 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Borgersen,Mathilde Hokksund IL 13:38 + 00:00
2 Ulsaker,Elin Hemsedal IL 13:43 + 00:05
3 Bodahl,Julie Mjøndalen IF 13:54 + 00:16
4 Melhus,Kaia Heming, IL 15:11 + 01:33
5 Storeide,Solveig E. Hemsedal IL 22:09 + 08:31
6 Irgens,Nora Marie Innstrandens IL 23:21 + 09:43
Resultatliste G 11 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Jesper Nesodden IF 11:48 + 00:00
2 Lebiko,Sander Svea Skilag 12:11 + 00:23
3 Borgli,Even Skjaker Jaren IL 12:20 + 00:32
4 Motzfeldt,Andreas Lommedalens IL 12:56 + 01:08
5 Gullingsrud,Eivind Røe Nesbyen IL 13:06 + 01:18
6 Fantoft,Andreas Fana IL 13:07 + 01:19
6 Kirkebøen,Sander Hemsedal IL 13:07 + 01:19
8 Grøthe,Asle Torpo IL 13:18 + 01:30
9 Sekse,Runar Hafslo IL 13:25 + 01:37
10 Tyribakken,Bjørnar Stensrud Nesbyen IL 13:35 + 01:47
11 Rudningen,Andres Hemsedal IL 13:38 + 01:50
12 Midje,Jørgen Mjøndalen IF 13:51 + 02:03
13 Storås-Fromreide,Erik Fana IL 14:17 + 02:29
14 Braadlie,Markus Fana IL 14:37 + 02:49
15 Guttormsen,Sondre Ski 15:15 + 03:27
16 Vatne,Jonas Fossum IF 16:07 + 04:19
17 Johnson,Håvard Ukjent skigruppe 16:11 + 04:23
18 Kvamme-Jensen,Kristoffer Njård 19:12 + 07:24
Resultatliste J 12 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Seim,Katrine Hol IL 10:33 + 00:00
2 Engebretsen,Martine Heming, IL 11:16 + 00:43
3 Bakke,Hedda Hulbaklien Koll IL 11:38 + 01:05
4 Tendal,Hanna Rustad IL 12:01 + 01:28
5 Kildahl,Aurora Vollen Ungdomslag 12:47 + 02:14
6 Halbjørhus,Ingrid Marie Sæther Hemsedal IL 14:12 + 03:39
7 J Thorset,Linnea Hemsedal IL 14:34 + 04:01
8 Markegård,Hanne Intelhus Hemsedal IL 17:20 + 06:47
9 Brekke,Frida Emilie Husøy/Føynland IF 18:30 + 07:57
Resultatliste G 12 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moe,Oscar Heming, IL 10:32 + 00:00
2 Brøto,Emil Intelhus Gol IL 10:43 + 00:11
3 Husom,Amund Kirkebøen Lillehammer Skiklub 11:11 + 00:39
4 Kjelsrud Haug,William Mjøndalen IF 11:34 + 01:02
5 Komnæs,Kasper Rønning Fana IL 11:59 + 01:27
6 Aalrust,Håkon Lunder ROS, IL 12:08 + 01:36
7 Bjerkrheim,Birk Stian Nesbyen IL 12:09 + 01:37
8 Kirkeng,Ole Marius ROS, IL 12:14 + 01:42
9 Widerøe,Magnus Vollen Ungdomslag 12:47 + 02:15
10 Skalleberg,Sander Moe Fossum IF 12:58 + 02:26
11 Bonden,Eirik Sande Sportsklubb 12:59 + 02:27
12 Mestvedthagen,Sevat Hemsedal IL 13:55 + 03:23
13 Systad,Audun Midttun Lyn ski 14:14 + 03:42
Resultatliste J 13 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Melhus,Hanna Heming, IL 19:12 + 00:00
2 Aaserød,Maja Fossum IF 20:33 + 01:21
3 J Thorset,Ingrid Hemsedal IL 23:16 + 04:04
4 Sekse,Marita Hafslo IL 23:28 + 04:16
Resultatliste G 13 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Flaget,Vetle Hemsedal IL 18:26 + 00:00
2 Storeskar,Mikkel Hemsedal IL 18:43 + 00:17
3 Steinsvik,Simon Nesodden IF 19:11 + 00:45
4 Forsland,Trym Kjenner Nesodden IF 19:30 + 01:04
5 Rese,Morten Gol IL 19:50 + 01:24
6 Fleten,Mathias Gol IL 21:20 + 02:54
7 Ulsaker,Håvard Hemsedal IL 22:49 + 04:23
8 Støren,Wilhelm Kirkebøen Lyn ski 27:03 + 08:37
Resultatliste J 14 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jordheim,Guro Hemsedal IL 18:50 + 00:00
2 Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik Skiklubb 20:04 + 01:14
3 Nygaard,Jenny Kjellmyra IL 22:14 + 03:24
Resultatliste G 14 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Joranger,Vegard Johnson Fossum IF 16:28 + 00:00
2 Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag 17:14 + 00:46
3 Skåttun,Noah Lillomarka Skiklubb 17:31 + 01:03
4 Jordheim,Ola Hemsedal IL 17:32 + 01:04
5 Pedersen,Jonas Nesodden IF 18:22 + 01:54
6 Kirkebøen,Sigurd Hemsedal IL 18:32 + 02:04
7 Furusethagen,Knut Andre Raufoss IL 19:30 + 03:02
8 Mestvedthagen,Jakob Hemsedal IL 21:42 + 05:14
Resultatliste J 15 år 8 km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL 26:21 + 00:00
2 Omdahl,Karoline Røste Vind IL 30:09 + 03:48
Resultatliste J 15 år 8 km Handicap   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsen,Anne Karen Svea Skilag 39:29 + 00:00
Resultatliste G 15 år 8 km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bårtveit,Martin Geilo IL 24:21 + 00:00
2 Aalrust,Henrik Lunder ROS, IL 24:23 + 00:02
3 Rishoff,Øyvind Ringkollen Skiklubb 25:43 + 01:22
4 Skåttun,Vetle Høybråten og Stovner IL 25:48 + 01:27
5 Borgersen,Jørgen Hokksund IL 25:49 + 01:28
6 Flaget,Trym Ulrichsen Hemsedal IL 27:39 + 03:18
Resultatliste J 16 år 8 km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hengebøl,Camilla Fossum IF 26:23 + 00:00
2 Mestvedthagen,Marte Hemsedal IL 27:40 + 01:17
Resultatliste G 16 år 8 km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag 24:15 + 00:00
2 Welinder,Mikael Jaren IL 24:31 + 00:16
Resultatliste K 17-18 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fleten,Emilie Gol IL 1:30:12 + 00:00
2 Kvåle,Barbro Brandbu IF 1:30:31 + 00:19
3 Fleten,Thea Gol IL 1:46:48 + 16:36
4 Bonden,Inger Sande Sportsklubb 1:52:23 + 22:11
5 Stubberud,Vibeke ROS IL 1:56:26 + 26:14
Resultatliste K 19-20 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Saupstad,Ingrid Kjelsås IL - ski 1:33:56 + 00:00
Resultatliste K 21-25 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jorde,Liv Birgit Gol IL 1:31:11 + 00:00
2 Larsen,Unni Asker Skiklubb 2:18:36 + 47:25
Resultatliste K 26-30 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Breda,Tille Marie Sande Sportsklubb 1:43:50 + 00:00
2 Aass,Hilde NOTEAM 1:55:48 + 11:58
3 Kongslie,Kristin Asker Skiklubb 2:33:05 + 49:15
4 Pedersen,Kristin Blomberg Ernst & Young BIL 2:45:19 +1:01:29
Resultatliste K 31-35 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fjeld,Bente Ukjent skigruppe 1:50:43 + 00:00
2 Lagerberg,Cathrine Ukjent skigruppe 2:10:40 + 19:57
3 Lagerberg,Cecilie Ukjent skigruppe 2:36:00 + 45:17
4 Vinsvold,Ragnhild Ciber 2:37:57 + 47:14
Resultatliste K 36-40 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moe,Mette Pettersen Fossum IF 1:39:51 + 00:00
2 Brekke,Susann Kjelstrup Skiforeningen 2:08:39 + 28:48
Resultatliste K 41-45 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Liland,Hanne Viking, TIF 1:47:26 + 00:00
2 Motzfeldt,Therese Lommedalens IL 1:54:24 + 06:58
3 Johansen,Astrid NTNU 2:24:53 + 37:27
Resultatliste K 51-55 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Båsen,Live Vikersund IF 1:50:54 + 00:00
Resultatliste M 17-18 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fossli,Sondre Turvoll Hokksund IL 1:17:51 + 00:00
2 Fjell,Anders Konnerud IL 1:17:52 + 00:01
3 Westgaard,Markus Johansen Trøsken IL 1:20:15 + 02:24
4 Ek,Aleksander Dyrberg Jutul IL 1:23:08 + 05:17
4 Bjerkrheim,Kjetil André Nesbyen IL 1:23:08 + 05:17
6 Hulbak,Ole Hemsedal IL 1:26:51 + 09:00
7 Husom,Erland Kirkebøen Lillehammer Skiklub 1:27:50 + 09:59
8 Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 1:33:24 + 15:33
Resultatliste M 19-20 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Golberg,Pål Gol IL 1:17:50 + 00:00
2 Krogh,Finn-Hågen Tverrelvdalen IL 1:17:53 + 00:03
3 Fossli,Endre Turvoll Hokksund IL 1:21:01 + 03:11
4 Underdal,Sondre Gårdsrud Kjelsås IL - ski 1:21:12 + 03:22
5 Eriksrud,Lars Kåsine Rustad IL 1:24:47 + 06:57
6 Jelstad,Eirik Stærkeby Vikersund IF 1:29:00 + 11:10
7 Rønningen,Nicolay NTG Geilo 1:29:57 + 12:07
8 Velle,Henrik Bækkelagets SK 2:04:29 + 46:39
DNF Bjåland,Anders Engene Gol IL  
Resultatliste M 21-25 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken,Timo Andre Mjøndalen IF 1:17:50 + 00:00
2 Eriksen,Sondre Vikersund IF 1:20:37 + 02:47
3 Bækken,Simen Strindheim IL 1:21:00 + 03:10
4 Johansen,Eirik Torsnes Lørenskog Skiklubb 1:43:24 + 25:34
Resultatliste M 26-30 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mythe,Per Øyvind Hemsedal IL 1:17:54 + 00:00
2 Kongslie,Dag Erik Asker Skiklubb 2:17:18 + 59:24
Resultatliste M 31-35 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Grøthe,Ståle Hemsedal IL 1:19:47 + 00:00
2 Larsen,Eirik Asker Skiklubb 1:21:24 + 01:37
3 Sollie,Henrik Sportsidiot.com 1:21:33 + 01:46
4 Botten,Aslak Gol IL 1:24:45 + 04:58
5 Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 1:31:34 + 11:47
6 Kraugerud,Olav Fjeld Robøle vel 1:41:56 + 22:09
7 Aass,Torbjørn NTNUI 1:45:30 + 25:43
8 Brennhovd,Tor Olav Vestfossen IL 1:52:47 + 33:00
9 Fossdal,Nils Kristian Asker Skiklubb 3:30:39 +2:10:52
Resultatliste M 36-40 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tveiten,Ivar Bever'n, IL 1:17:57 + 00:00
2 Brandsdal,Helge Osterøy IL 1:21:34 + 03:37
3 Janitz,Magne André Moss Skiklubb 1:34:02 + 16:05
4 Owesen,Petter Hemsedal IL 1:46:17 + 28:20
Resultatliste M 41-45 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Arnfinn Nesodden IF 1:21:26 + 00:00
2 Folland,Rolf Hemsedal IL 1:22:40 + 01:14
3 Pedersen,Marius Nesodden IF 1:23:10 + 01:44
4 Trier,Øivind Thorvald Due Heming, IL 1:25:03 + 03:37
5 Reed,Rangvald Milslukern sport 1:27:05 + 05:39
6 Grenan,Håvard Høvik 1:28:02 + 06:36
7 Kildahl,Jan Vollen ski 1:30:32 + 09:06
8 Melhus,Ole Heming, IL 1:31:02 + 09:36
9 Widerøe,Tom Vollen Ungdomslag 1:31:41 + 10:15
10 Reed,Lars Bjarne Milslukern sport 1:34:11 + 12:45
11 Stubberud,ketil Huringen IF 1:35:09 + 13:43
12 Bonden,Bernt Sande Sportsklubb 1:36:38 + 15:12
13 Eikanger,Tom Eirik Statoilhydro 1:38:00 + 16:34
14 Kattnosa,Svein Åge Svea Skilag 1:39:52 + 18:26
15 Hefte,Kolbjørn Hemsedal IL 1:41:55 + 20:29
16 Jacobsen,Jan Erik Nesbyen IL 1:55:30 + 34:04
17 Braadlie,Dag Fana IL 2:12:40 + 51:14
18 Fromreide,Rune Fana IL 2:27:14 +1:05:48
Resultatliste M 46-50 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerkrheim,Tore Sportsmaster 1:19:50 + 00:00
2 Engebretsen,Knut Bull ski og kajakk Overtoppen/ 1:19:51 + 00:01
3 Fosheim,Eivind Vestre Slidre IL 1:23:30 + 03:40
4 Engebretsen,Andreas Beck Heming, IL 1:27:10 + 07:20
5 Liland,Eirik Birkebeineren, IF 1:33:43 + 13:53
6 Fleten,Knut Oscar Gol IL 1:37:26 + 17:36
7 Blomberg,Adam OK landehof 1:39:08 + 19:18
8 Juvik,Tore Bjørge bedrift 1:39:47 + 19:57
9 Fossøy,Anders Heddal IL 2:04:27 + 44:37
10 Hansen,Jan Petter UBIL 2:16:16 + 56:26
Resultatliste M 51-55 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjølgerud,Sverre Kr Vikersund IF 1:27:57 + 00:00
2 Skretteberg,Arne Vikersund IF 1:32:02 + 04:05
3 Flatmo,Sverre Jomar Vestre Slidre IL 1:32:28 + 04:31
4 Skogsholm,Bjarne Rena IL 1:32:35 + 04:38
5 Berger,Andreas Høybråten og Stovner IL 1:35:27 + 07:30
6 Nygaard,Arild Kjellmyra IL 1:40:01 + 12:04
7 Grøthe,Sverre Hemsedal IL 1:40:50 + 12:53
8 Stave,Torgny Ål IL 1:41:59 + 14:02
9 Kjørmo,Øyvind Mjøndalen IF 1:42:39 + 14:42
10 Hagen,Morten Høybråten og Stovner IL 2:00:36 + 32:39
11 Steineger,Jan Gneist Alpin 2:07:51 + 39:54
Resultatliste M 56-60 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thorsrud,Nils H Nesbyen IL 1:33:52 + 00:00
2 Hulbak,Nils-Erik Hemsedal IL 1:34:37 + 00:45
3 Grøthe,Kåre Hemsedal IL 1:35:33 + 01:41
4 Sletten,Tor Ål IL 1:42:48 + 08:56
5 Pettersen,Terje Ukjent skigruppe 1:44:26 + 10:34
6 Larsen,Jørgen Asker Skiklubb 1:57:53 + 24:01
Resultatliste M 61-65 år 28 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brennhovd,Herbjørn Gol IL 1:35:12 + 00:00
2 Torsethaugen,Eivind Torpo IL 1:46:45 + 11:33
3 Sjøberg,Åge Stovnerkameratene 1:47:32 + 12:20
4 Grønhovd,Kjell Vikersund IF 1:47:33 + 12:21

Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse