Hodlekverennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Hodlekverennet

 

Vanlig renn

Arrangør

Sogndal IL langrenn

 

Sted

Hodlekve

 

 

 

Dato

28.12.08

Plas

Navn

Klubb

 

 

Slutt-tid

Diff

Jenter 8 år

 

Skaar Synnøva Kårstad

Førde IL

 

 

11:16

 

Gutter 8 år

 

Kvam Håvar

Hafslo IL

 

 

7:37

 

 

Rauset Simen

Fjellhug/Vere

 

 

10:10

 

 

SKREDE JOHAN JOHANNE

Sogndal IL

 

 

8:47

 

 

ULLEBØ Christian

Høyang, IL

 

 

Mangler

 

Jenter 9 år

 

Kvile Synneva Iren

Førde IL

 

 

9:00

 

 

LUND Maria

Kaupanger IL

 

 

7:11

 

Gutter 9 år

 

Cirotzki Eirik U

Hafslo IL

 

 

Mangler

 

 

Lefdal Lars Thorsnes

IL Bjørn

 

 

6:23

 

 

Meløy Mathias

Hafslo IL

 

 

7:18

 

 

SKREDE ERIK JOHANNES

Sogndal IL

 

 

8:09

 

 

Strømmen Henrik Husevåg

Førde IL

 

 

7:32

 

Jenter 10 år

 

Bukve Inger Aafedt

Jotun IL

 

 

8:22

 

 

Dvegedal Kristin

Årdalstangen

 

 

7:14

 

 

Haug Synne

Årdalstangen

 

 

9:35

 

 

Nundal Camilla

Årdalstangen

 

 

8:37

 

 

Røhme Kaia Øvregard

IL Bjørn

 

 

7:32

 

 

Skaar Inga

Førde IL

 

 

6:15

 

 

Steig Irene

Luster IL

 

 

6:08

 

 

Tistel Andrine Sleire

Dalsøyra IL

 

 

7:41

 

Gutter 10 år

 

Eide Matias Sollid

Fjellhug/Vere

 

 

6:13

 

 

Henjesand Erlend

Syril IL

 

 

6:20

 

 

Mjelstad Andreas

Syril IL

 

 

6:30

 

 

Moen Taule Håvard

Førde IL

 

 

6:09

 

 

Nedrehagen Robin

Syril IL

 

 

6:03

 

 

Rauset Eirik

Fjellhug/Vere

 

 

6:23

 

 

Sekse Runar

Hafslo IL

 

 

5:57

 

 

Stedje Eirik

Sogndal IL

 

 

5:45

 

Jenter 11 år

1

Cirotzki Andrea u

Hafslo IL

 

 

12:55

 

2

Pollen Renate Øye

Førde IL

 

 

13:08

0:13

Gutter 11 år

1

Ullebø Sedrik Engebø

Høyang, IL

 

 

8:33

 

2

Sandvoll Brage

Førde IL

 

 

9:30

0:57

3

Hove Jonas Skjeldestad

Sogndal IL

 

 

9:57

1:24

4

Bukve Vegard Aafedt

Jotun IL

 

 

9:58

1:25

5

Haugen Kristian

IL Bjørn

 

 

10:26

1:53

6

Øyre Vegard

Sogndal IL

 

 

10:56

2:23

 

Lefdal Henrik Thorsnes

IL Bjørn

 

 

10:56

2:23

8

Kvile Aleksander Sunde

Førde IL

 

 

11:07

2:34

9

Hustveit Arne Bjelde

Sogndal IL

 

 

12:43

4:10

10

Orrestad Håkon

Sogndal IL

 

 

12:59

4:26

Jenter 12 år

1

Lingjerde Anne Marte

IL Bjørn

 

 

9:53

 

2

Sekse Marita

Hafslo IL

 

 

10:32

0:39

3

HOVLAND Jenny

Årdalstangen

 

 

10:42

0:49

Gutter 12 år

1

Stedje Håvard

Sogndal IL

 

 

8:38

 

2

Søderholm Ole-Morten

Syril IL

 

 

8:50

0:12

3

Røysum Espen

Syril IL

 

 

8:59

0:21

4

Eide Mats Sollid

Fjellhug/Vere

 

 

9:03

0:25

5

Engen Tord Aaland

Kyrkjebø IL

 

 

9:05

0:27

6

Virkesdal Lasse

Dalsøyra IL

 

 

9:08

0:30

7

Kristiansen Rolf Inge

Syril IL

 

 

9:19

0:41

8

Rauset Andreas

Fjellhug/Vere

 

 

9:46

1:08

9

Dale Bjørnar

Kaupanger IL

 

 

10:27

1:49

10

Sætre Tobias

Sogndal IL

 

 

11:25

2:47

Jenter 13 år

1

Lefdal Bertine Thorsnes

IL Bjørn

 

 

11:20

 

2

Røhme Ane Øvregard

IL Bjørn

 

 

11:22

0:02

3

Lund Ingrid

Kaupanger IL

 

 

13:46

2:26

Gutter 13 år

1

Moen Taule Erlend

Førde IL

 

 

9:55

 

2

Wold Endre

Vik IL

 

 

10:23

0:28

3

Hegrenes Vegard S

Førde IL

 

 

10:45

0:50

4

Sandvoll Sondre

Førde IL

 

 

10:58

1:03

5

Fodnes Sivert

Årdalstangen

 

 

12:21

2:26

6

Solheim Krister

Årdalstangen

 

 

12:28

2:33

7

HAUG SONDRE

Årdalstangen

 

 

12:39

2:44

Jenter 14 år

1

Erfjord Marte

Hafslo IL

 

 

13:46

 

2

Dalaker Ida

Kaupanger IL

 

 

14:23

0:37

Gutter 14 år

1

Bu Torstein

Førde IL

 

 

9:37

 

2

Steig Geir

Luster IL

 

 

9:54

0:17

3

Grimsbø Bendik

Førde IL

 

 

10:16

0:39

4

Hovland Eirik

Årdalstangen

 

 

10:37

1:00

5

Finstad Mathias

Førde IL

 

 

10:39

1:02

6

Dvergedal Kennet

Årdalstangen

 

 

11:10

1:33

7

K. FARESTVEIT Anders

Sogndal IL

 

 

11:17

1:40

Jenter 15 år

1

Røhme Thea Øvregard

IL Bjørn

 

 

15:58

 

Gutter 15 år

1

Leirdal Mats Bjørnar

IL Bjørn

 

 

13:14

 

2

Lund Johannes

Kaupanger IL

 

 

14:07

0:53

3

Strømmen Kjetil Husevåg

Førde IL

 

 

14:26

1:12

4

Munkvold Oddne

Førde IL

 

 

14:29

1:15

5

Pollen Roger Øye

Førde IL

 

 

15:02

1:48

6

Fodnes Vegard

Årdalstangen

 

 

15:59

2:45

 

Schmidt Stig Øystein

IL Bjørn

 

 

Mangler

 

Jenter 16 år

1

Skaar Kårstad Anna

Førde IL

 

 

15:12

 

Gutter 16 år

1

S Evjestad Hallvard

IL Bjørn

 

 

12:49

 

2

Søderholm Eirik

Syril IL

 

 

15:12

2:23

3

Meløy Jakob

Hafslo IL

 

 

15:17

2:28

4

Gjelsvik Håvard

Førde IL

 

 

15:38

2:49

Kvinner 17 år

1

Farestveit Helga

Sogndal IL

 

 

34:50

 

Menn 17 år

1

Bogetveit Håvard Gutubø

Førde IL

 

 

24:15

 

2

Evjestad Thomas

IL Bjørn

 

 

25:04

0:49

3

Bøe Jevnaker Anders

Raufoss IL

 

 

26:26

2:11

4

Øygard Eivind

Jølster IL

 

 

26:29

2:14

5

Haugen Geir Olav

IL Bjørn

 

 

28:36

4:21

6

Hustveit Johannes Bjelde

Sogndal IL

 

 

30:15

6:00

7

Røneid Trond

IL Bjørn

 

 

31:14

6:59

 

Øygard Knut Olav

Jølster IL

 

 

Brutt

 

Kvinner 18 år

1

Høgheim Hildegunn

Syril IL

 

 

32:37

 

2

Hildenes Elisabeth

Eid IL

 

 

32:54

0:17

3

Skålbones Ida Kristin

Eid IL

 

 

35:27

2:50

Menn18 år

1

Hegrenes Martin

Førde IL

 

 

24:30

 

2

Wold Asbjørn

Vik IL

 

 

25:34

1:04

3

Nyland Simen

IL Bjørn

 

 

26:43

2:13

4

Nes Vegard

Sogndal IL

 

 

27:26

2:56

Kvinner 19-20 år

 

Bjørset Annika

Førde IL

 

 

Mangler

 

Menn 19-20 år

1

Gaasø Trygve Henden

Fjellhug / Ve

 

 

35:49

 

2

Bjelle Sondre Lekve

Sogndal IL

 

 

39:31

3:42

3

Kullsveen Mathias Leirgul

Eid IL

 

 

40:34

4:45

4

Henanger Thomas

Årdalstangen

 

 

44:07

8:18

Menn senior

1

Skålbones Jo Inge

Eid IL

 

 

40:29

 

2

Skår Eivind

Førde IL

 

 

42:25

1:56

Kvinner senior

1

Hegrenes Eirin

Førde IL

 

 

35:05

 

 

Aa Benedikte

Hyen IL

 

 

Mangler

 

Menn veteran

1

Hegrenes Ola

Førde IL

 

 

42:33

 

2

Ullebø Bernt

Høyang, IL

 

 

46:23

3:50

3

Engen Stig

Kyrkjebø IL

 

 

47:32

4:59

4

Orrestad Geir

Sogndal IL

 

 

48:56

6:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut