Elin Tora Hoel Sjaastad smiler fornøyd etter å ha ha blitt raskeste dame fra Rena til Lillehammer i FredagsBirken 2013. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Elin Tora Hoel Sjaastad smiler fornøyd etter å ha ha blitt raskeste dame fra Rena til Lillehammer i FredagsBirken 2013. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Hoel Sjaastad vant FredagsBirken

Turrenn - Birkebeinerrennet

RESULTATER BEGGE KVINNEKLASER - NÅ MED 118 + 302 TIDER: Elin Tora Hoel Sjaastad fra Gjerdrum IL var raskeste dame over fjellet fra Rena til Lillehammer i FredagsBirken. - Tiden var kanskje ikke kjempebra, men det var en veldig fin tur i et flott arrangement, smiler vinneren.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

- Målet var å gå under 4 timer, smiler løperen vi har foran oss.

Med tiden 3 timer 56 minutter og 43 sekunder nådde Elin Tora Hoel Sjaastad fra Gjerdrum IL målet med litt over 3 minutter.

Skiene får sin del av æren.

- Jeg hadde veldig godt feste og god gli, forklarer vinneren i sin første Birken-tur.

- Du fikk kanskje litt drahjelp av mannfolka, sprø Langrenn.com.

- Jeg gikk fra dem oppover, mens de gled fra meg nedover, men jeg gikk vel aldri helt alene, ler Hoel Sjaastad.

Men noen andre damer så hun ikke. Det tok nemlig over 8 minutter før neste dame passerte målstreken.

---

FredagsBirken - 54 km klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2013


Kvinner 40 år og oppover - nb! Klasse 16 til 39 år følger nedenfor

1 Rannveig Ohren Fåberg 4:07:10
2 Hilde  Ivarrud Luftkrigsskolen 4:24:45
3 Anne Gine Olrud Scandpower BIL 4:32:37
4 Cathrine Gundhus Dyrberg   4:37:25
5 Anita Torp Drøbak 4:41:46
6 Kristin  Wisløff-Aase   4:42:53
7 Cathrine Hartveit   4:45:33
8 Ingunn Haugsbø Gulli SI-Kongsvinger 4:45:38
9 Merete Meier Turøy Statoil BIL 4:46:14
10 Gry Mona Bjørsland Åslia skilag 4:47:31
11 Marit Five Skedsmo Skiklubb 4:47:57
12 Hildegunn Feten Tveit   4:49:12
13 Gro Rugseth NIH 4:49:36
14 Lill Susann Lerudsmoen Kjellmyra 4:50:03
15 Line Rylandsholm   4:51:25
16 Nina Engen   4:52:23
17 Kristin Vasseljen Bærums skiklub 4:52:37
18 Anne Christine Bache Team Aktiv 4:53:05
19 Gunhild Therese Fossesholm Vestfossen Idrettsforening 4:53:36
20 Kristin Øidvin Rustad IL 4:54:41
21 Tonje Johansen   4:54:46
22 Guro Bu Merraholtet Ski 4:56:00
23 Helen Selboe Romerike Runners Team 4:56:00
24 Else Britt Herheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:58:01
25 Mirella Elisa Wassiluk   4:58:38
26 Hege Edvardsen Norsk Gjenvinning Norge 5:00:27
27 Janne Haugdal   5:00:36
28 Marianne Kveberg Guldahl   5:01:10
29 Berit Strand   5:01:47
30 Astri Gulli Lehne BDO 5:02:37
31 Lise Lundby DNT Gjøvik og Omegn 5:03:02
32 Mette Gunhildrud   5:03:48
33 Rita Midthaug Team NonStop 5:03:57
34 Cathrine Johannessen Lommedalen IL 5:04:43
35 Anne Skadal   5:06:30
36 Åse Kari Lien Garnæs Pellestova 5:07:26
37 Sille Grjotheim DNV VBIL 5:08:12
38 Sidsel Arnkværn Vang Skiløperforening 5:09:22
39 Anny Øie   5:10:00
40 Gunn Walmann Maihaugen-bil 5:10:01
41 Hege Bunes   5:10:13
42 Kari Vestli Strandbygda Ski 5:10:25
43 Helle Stenestø Lille Sande Sportsklubb 5:10:34
44 Sigrunn Hegg   5:11:37
45 Liv Kristin Kielland team Kielland 5:11:48
46 Katrine Solbakken Det Norske Veritas 5:13:19
47 Anne Kristine Risvand Myrseth   5:14:12
48 Anne L Rønning   5:14:22
49 Ragnhild Brennhovd Stampejentud'n 5:15:27
50 Anne Helene Osberg Selmer 5:15:53
51 Siv Vatland Amdal Team Aktiv 5:16:52
52 Ellen Bøhmer   5:17:50
53 Kari Strand Båtnes Lillehammer Skiklub 5:18:28
54 Elisabeth Stai Nes 5:18:32
55 Roya Øverjordet   5:18:46
56 Cecilie Bonnevie   5:19:07
57 Kristin Grinde-Andersen   5:19:09
58 Jorunn Sandberg   5:19:23
59 Gerd Eli Varsi Ghost 5:19:51
60 Anne-Marie Otter   5:20:21
61 Torill Vagstad ESBIL 5:20:35
62 Jasmin Knoph   5:21:25
63 Mette Hofgaard Volkswagen 5:21:48
64 Trine Tjøm Telenor BL/FossumIF 5:22:42
65 Thea Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 5:23:02
66 Lillian Amundsen Ihlen Koll 5:23:38
67 Astrid Brevik Åsen IL 5:24:13
68 Aina Selstad Statoil 5:25:17
69 Astrid Lindstad   5:26:50
70 Tove Hernes NCC Bil 5:26:59
71 Rita Dybdal Elverum kommune 5:27:33
72 Hanne Kristin Bratlie   5:27:35
73 Anne-Brit Strandset   5:27:57
74 Runa Systad Volkswagen 5:28:18
75 Kirsten Tungevåg P4 5:29:50
76 Ingrid Østby Hagen   5:29:51
77 Anne Svarstad   5:29:51
78 Bodil Sandbakken   5:30:07
79 Mette Mortensen Andersen Jentene på tur 5:30:08
80 Marianne Bøe   5:32:06
81 Anni Røe   5:32:20
82 Anne Kleven Namdal SK 5:32:55
83 Heidi Løkken Bergløkken Raufoss I.L. 5:34:10
84 Tone C Hofgaard SKD BIL 5:34:58
85 Elin Solbakken NCC Bil 5:35:26
86 Kristin Meli Reitan   5:36:15
87 Anne-Lise Hugdahl Team Coop 5:36:17
88 Linda Grebstad Grinde Syril 5:36:21
89 Sissel Wie   5:36:23
90 Stine Seeberg Sure Sokk SF 5:36:34
91 Kari Fagerhøi jentenepaatur 5:36:49
92 Unni Sandvik Strandbygda il 5:37:05
93 Anette Hansen Drammen Strong 5:37:25
94 Gunn Berit Jomaas Fossum 5:37:44
95 Karianne Marcussen Lyn Ski 5:37:45
96 Anna Marit Bartnes Ringebu-Fåvang skiklubb 5:38:11
97 Marianne Øverlie   5:38:24
98 Pernille Schjønsby Østmarka OK 5:39:08
99 Ellen Nykaas   5:39:08
100 Tone T Endrerud IL Flåværingen 5:39:20
101 May Irene Bye Norcem/Leca/Bygg.no 5:39:53
102 Elin W Andersen   5:40:26
103 Marianne E Evensen   5:41:07
104 Kari Landheim Austlid   5:41:15
105 Monica Eidissen Handelsbanken BIL 5:41:50
106 Merete Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 5:42:09
107 Hilde Poppe   5:42:10
108 Anikka Vestlund   5:42:17
109 Åsa Nes   5:42:21
110 Inger Helene Nermo Ull/Kisa 5:42:23
111 Lise Raahauge Danmark 5:42:55
112 Bente Bratlie Kirkhorn   5:44:13
113 Kjellaug Myklebust   5:44:16
114 Mona Solli Kristoffersen Soknedalen IL 5:44:29
115 Elisabeth Scheel Zayed Volkswagen 5:44:55
116 Hilde Fossum   5:46:29
117 Aud-Jorun Hovind Blaker IL 5:46:31
118 Lene Røtterud   5:46:56
119 Kristin Johnsen Petoro Aktiv 5:46:57
120 Sissel Steien Lauvåsen SK 5:47:13
121 Anniken Teigen Gravem Petoroaktiv 5:47:40
122 Benedicte Olsen   5:47:57
123 Kristin Grindstad Aker Solutions 5:48:38
124 Lotta Legernes Tyrving 5:48:51
125 Aase Marie Hundere Rådtassen 5:49:21
126 Wenche Myhre Dahle Felleskjøpet Agri bil 5:49:22
127 Ingun S. Sundqvist   5:49:29
128 Nina Huitfeldt Sandvold   5:49:48
129 Herdis Nundal   5:50:19
130 Tone Lien Birken 5:50:34
131 Hege Johansen   5:50:57
132 Kjersti Ruud Walaas Campus Kristiania BIL 5:51:36
133 Berit Nybakk   5:52:10
134 Trine Fossan Lillomarka skiklubb 5:52:11
135 Sylvi Tallhaug Blaker IL 5:52:30
136 Stine Kirkeby Onninen 5:52:36
137 Mona Johansen Åsbygda IL 5:52:56
138 Marianne Moen Gruvelia 5:53:46
139 Siw Eidem Sjøvik   5:54:02
140 Guri Rasmussen   5:54:10
141 Birgit Sørlie Stampejentud'n 5:54:31
142 Siri Hoseth Tvedt   5:54:56
143 Grete Bratberg   5:55:53
144 Hilde Thorbjørnsrud Team PD 5:56:17
145 Gyda Pedersen   5:56:48
146 Liv Hordvik   5:56:52
147 Kjersti Amb Nysveen GE Healthcare 5:56:55
148 Anne Turid Vangen Jordet Nammo B.I.L 5:57:00
149 Hege Elisabeth Arnesen Berg-Hansen 5:57:08
150 Charlotte Habberstad Svendsen Berg-Hansen 5:57:08
151 Signe Fløtre   5:57:17
152 Elisabeth Østheim   5:57:38
153 Henriette Smestad Romerike Runners 5:58:36
154 Torhild Tangen Olsen Ull/Kisa 5:59:24
155 Turid Bergdal   5:59:34
156 Rachel Grinde-Andersen TRY IL 6:00:19
157 Øyvor Mathisen Grotli   6:01:14
158 Trine Ruud Bråten   6:01:35
159 Inger Nygård   6:02:26
160 Randi Gabrielsen Vang Skiløperforening 6:02:55
161 Jenny Lampe Lilleseth   6:03:16
162 Nina Strømstad   6:04:03
163 Tove Blix   6:04:26
164 Birthe Hegstad Team Coop 6:04:29
165 Erna Opseth EidskogAktiv 6:04:42
166 Tove Elisabet Børsting Holmlia SK 6:05:03
167 Elin Birketvedt Studentsamskipnaden i Oslo 6:05:26
168 Liv Randi Dyrhol   6:05:54
169 Torild Wickstrøm GE Healthcare BIL 6:06:12
170 Inger Rossvoll   6:06:42
171 Sissel Fornes   6:07:10
172 Marianne Enger   6:07:15
173 Hilde Straumann   6:07:15
174 Hanne Skammelsrud Moe   6:07:20
175 Mona Irene Larsen   6:07:39
176 Randi Grethe Gråv   6:08:18
177 Vilbjørg Ohren Ådal il 6:09:57
178 Annica Øygard CK Nittedal 6:10:04
179 Christin Ottmann Lommedalen IL 6:11:07
180 Mette Villand Reichelt   6:11:27
181 Line Kristiansen   6:11:27
182 Eline Mosling   6:12:27
183 Ellen Liland   6:12:30
184 Hilde Marie Angell Eid Skedsmo Skiklubb 6:12:44
185 Mona Nyland   6:13:55
186 Cecilie Ramsøy Haugerud   6:14:11
187 Renate Markussen   6:14:18
188 Toril Storrøsæter Surnadal 6:15:41
189 Ingunn Myklebust   6:15:42
190 Helene Haugen   6:15:51
191 Bente Mostulien Vestues   6:16:08
192 Gro Lykke Geomatikk As 6:16:59
193 Ingrid Rogne   6:17:00
194 Marit Lund   6:17:42
195 Berit T. Syvertsen Wild Flowers 6:18:29
196 Ragnhild Aasgaard Lystad Sørum IL 6:18:40
197 Nina Blix   6:18:51
198 Gro Selås Syril 6:19:07
199 Hege Skinner   6:20:13
200 Kristine Krog Stjerneklubben 6:20:15
201 Trude Rostad   6:20:29
202 Hilde Kleven Krossholm Bærums Verk IF 6:21:56
203 Gunn Sørmo   6:22:06
204 Birgit Taje LS Bil 6:22:07
205 Reidun Strand Syril 6:22:30
206 Inger Karin Engen NVE Bil 6:23:13
207 Hilde Løken Larsen Norsk Titanium Components 6:24:34
208 Wenche K Skymoen Solør CK 6:24:37
209 Kristin Strømme   6:24:54
210 Tone Morstad   6:26:41
211 Frøydis Esbjørnsen   6:27:23
212 Bente Lervik DnB 6:27:37
213 Anne Flugstad Øistuen Dokka vgs/ Etnedal skilag 6:27:37
214 Berit Nygaard   6:28:04
215 Annbjørg Fauskanger Molde sjukehus 6:28:32
216 Inger Bergmann-Paulsen   6:29:46
217 Sigfrid Stendahl Lillehammer Skiklubb 6:30:56
218 Evy Strømstad   6:32:45
219 Ingrid Flesland   6:32:49
220 Wenche Traasdahl   6:33:15
221 Astrid Solhaug Totens Sparebank BIL 6:33:53
222 Anne Olaug Olsen   6:34:29
223 Berit Sel Ottestad IL Ski 6:35:38
224 Lill-Ann Ruud   6:35:39
225 Merete Jansen   6:37:44
226 Mette Knutsen Storebrand Sport 6:37:59
227 Tove Larsen Rælingen 6:39:01
228 Jorunn Nordahl Rælingen 6:39:20
229 Signe Auen Langestrand Sande Sportsklubb 6:42:54
230 Elin Westerheim Lommedalen IL 6:44:00
231 Marit Nordal   6:45:01
232 Trude Tansø Botne SK 6:45:40
233 Eva Britt Gjerde Piiksi Botne Skiklubb 6:45:42
234 Britt Neegaard Haugo   6:47:37
235 Inger Tove Nilsen   6:48:14
236 Turid Skjerve   6:50:40
237 Marit Kirkelund   6:52:15
238 Barbo Aasgaarden   6:52:18
239 Ruth Marie Rasmussen Torvikbukt IL 6:52:35
240 Inger Linaker UKB Stilla Tørsten 6:54:06
241 Tone Strandvik Før 6:55:00
242 Tonje C. A. Schmidt   6:56:04
243 Elisabeth Gullaksen Bærums Verk IF 7:00:21
244 Britt Amundsen   7:01:16
245 Liv Nordbye Vegdirektoratet BIL 7:01:26
246 Hanne Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no 7:03:56
247 Anne Brit Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 7:03:56
248 Mari Ann Hjelle   7:03:57
249 Hege Kvitting Norcem/Leca/Bygg.no 7:03:58
250 Gry Knudsen Norcem/Leca/Bygg.no 7:03:58
251 Hege Anett Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 7:04:24
252 Karianne  Vadseth   7:05:42
253 Bibbi Helen Nordby Skiforeningen 7:05:43
254 Nina Pedersen   7:06:07
255 Monica Haugan   7:06:08
256 Kari Kummeneje   7:06:54
257 Eli Skjeseth ringsaker idrettsforening 7:07:29
258 Line Lofstad Andersen   7:09:45
259 Inger Haugland Egeland Spydeberg IL 7:10:42
260 Helena Vesterlund Alnö 7:11:01
261 Heidi Tiberg   7:11:20
262 Aud Lundstad Team Coop 7:12:33
263 Gøril Johnsen Team Coop 7:12:33
264 Berit Christensen Lauvåsen SK 7:13:29
265 Live Paulsrud   7:14:56
266 Guri Skansen   7:14:57
267 Karen Mathisen Ving bil 7:18:19
268 Ragnhild Nersten Fossum IF 7:18:30
269 Jorunn Wagnild Fløttum Sokna IL 7:19:08
270 Britta Friis Rustad 7:19:09
271 Grete Wagnild Sokna IL 7:19:12
272 Janicke L. Rasmussen   7:19:14
273 Margit Wagnild   7:19:15
274 Kjersti Skøien   7:21:30
275 Guro Hellesnes   7:21:31
276 Liv Kaatorp Hamar Skiklubb 7:21:51
277 Torhild Dragsten   7:22:26
278 Tove Holt OBOS BIL 7:23:01
279 Anita Aarnes Södra BIL 7:24:03
280 Anne Marit Hegge   7:25:15
281 Marianne Larsen Bodylosjen 7:28:58
282 Bente Bye   7:29:21
283 Hilde Alm   7:29:39
284 Gunhild Kveine BDO 7:29:41
285 Mona Nyberg   7:29:43
286 Turid Fjeld   7:33:09
287 Therese Wasshaug   7:33:24
288 Inger Lium Leirvik   7:33:43
289 Tove Lunner Sport 1 Bjørkelangen 7:34:53
290 Pilar Fite CEFUC 7:36:17
291 Grete Elisabeth Myrberg   7:39:32
292 Siri Kristin Karlsen   7:42:50
293 Signy Henden Rustlie   7:48:05
294 Mette Sjaaeng   7:51:17
295 Karin Pedersen Nets Active 7:51:17
296 Cathrine Jakobsen   7:53:08
297 Ann Heidi Mo   7:55:21
298 Nina Svindal Rosenberg   8:01:50
299 Ylva Viktoria Nordli   8:08:18
300 Brynhild Seim   8:18:05
301 Birgit Nora Lørdahl   8:21:36
302 Kjersti Olimb Salte   8:22:55

 

Kvinner 16 til 39 år - nb! Klasse 40 år og eldre er ovenfor

1 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum il ski 3:56:43
2 Anne Storslett Moelven IL / G-Team 4:05:10
3 Kjersti Simensen Synergi Helse 4:06:20
4 Hanna Heieren Steensen OPIL / TRY 4:10:19
5 Hanne Sagsveen Hjorthaug   4:24:27
6 Hilde Redtrøen Tylldal IL 4:25:18
7 Marthe Tøsse Løvseth Friskis & Svettis / SVV 4:29:35
8 Hege Cecilie Kvam Romerike politi idrettslag 4:32:18
9 Carina Haugen Drøbak 4:41:45
10 Maria Hasselgård   4:44:50
11 Therese Francke Peab BIL 4:47:51
12 Kari-Anne Dingstad Spydeberg 4:52:59
13 Anne Kjersti Briskerud Hof Il 4:53:00
14 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 4:54:27
15 Elin Merete Pedersen Ihle IL 4:57:02
16 Camilla Hesselberg dbqp 4:58:33
17 Camilla Stuen Sand Høgtun Folkehøyskole 4:59:13
18 Karoline Schjetne Tuppetrim 5:03:52
19 Nina Gilberg   5:04:41
20 Signe Kristine Stokstad   5:05:24
21 Kaja Krogh NTNUI 5:06:18
22 Jøran Helene Stake Forsvarsstaben 5:06:48
23 Agnethe Fløtlien   5:08:58
24 Trine Gjerdrum Stellander   5:09:12
25 Anne M. Fretland Danielsen   5:10:06
26 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 5:10:26
27 Heidi Tronbøl Fet O-lag 5:10:52
28 Anne Nilsen   5:12:47
29 Kari Lien   5:16:03
30 Rebekka Marie Knoph Hagen   5:21:24
31 Marianne Efskind Harr Team Hippo 5:22:54
32 Tone Baasland Frisk Bris 5:23:29
33 Nina Sveen   5:24:57
34 Randi Skei Bakketun   5:25:24
35 Heidi Grindstad Hufserypene 5:25:36
36 Hanne R Simonsen   5:27:13
37 Hanne Syverstuen   5:27:35
38 Tone Westerheim Åslia skilag 5:28:42
39 Kristin Blystad Bjerke   5:30:46
40 Cathrine Kristiansen Holst   5:31:09
41 Jannike Torjusen Fredrikstad Skiklubb 5:32:27
42 Martine Yttervik Hognestad   5:32:42
43 Guro Motterud Lesjaverk 5:33:14
44 Karianne Sørbøen Stampejentud'n 5:33:45
45 Nina Kristin Fagerhøi Syversen jentenepaatur 5:36:50
46 Linn Anneth Myrann   5:37:45
47 Elin Wøllo   5:38:46
48 Bente Helle IL Flåværingen 5:39:04
49 Linda Grøndalen Engerdal sykkelklubb 5:40:34
50 Anette Skilbred   5:42:28
51 Line Birgitte Granum Jøta   5:42:36
52 Marthe Olimb   5:45:48
53 Pernille Stampe   5:46:14
54 Mari Torgunrud   5:49:39
55 Gro Vestues   5:50:55
56 Ingvild Johnsen Gatsoft 5:51:18
57 Erin Bachynski   5:53:32
58 Ingunn Hillestad   5:53:33
59 Nina Svarttjernet   5:53:36
60 Stine Dysthe Næss   5:54:22
61 Siri Holstad Johannessen Hufserypene 5:54:25
62 Lene Silkoset Tilley   5:54:57
63 Marianne Risåsen   5:55:38
64 Trude Folkøy Brenden Team NonStop 5:58:43
65 Karoline Bergdal   5:59:35
66 Marie Underdalshaugen Tormod Skilag 6:00:52
67 Elin Nygård   6:00:57
68 Vibeke Fornes   6:02:56
69 Ingrid Mæhlum Prestrud   6:04:33
70 Inger-Marie Thorvaldsen Frisk Bris 6:04:39
71 Åshild Raanaa Nørstebø Lesja IL 6:07:00
72 Kjersti Vold Sectra 6:07:58
73 Marit Emilie Husstøyl   6:08:17
74 Hilde Haug Simonhjell Kråkstad 6:08:52
75 Kristine Vea Kjølen   6:13:11
76 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 6:14:24
77 Ingrid Nygaard   6:16:21
78 Maria Greger Hellgren   6:20:20
79 Ingvild Skirbekk Sagmoen   6:20:26
80 Cecilie Bøhmer Grønstad   6:20:26
81 Magdalena Woloszyn   6:21:38
82 Beate Brekke Hellerud   6:22:33
83 Laila Haugen Wik Mjøsen Skog 6:23:30
84 Karin Stensheim   6:24:06
85 Anna Malmhäll   6:29:04
86 Ann Kristin F. Mongstad   6:32:08
87 Linda Galaasen Bakken   6:34:03
88 Mari Langøien Waalekalv   6:34:04
89 Cathinka Lerstad   6:35:21
90 Ida Solheim   6:39:02
91 Marte Semb Fevang Shake 6:41:11
92 Kristin Hansen Teigen Sparebanken Øst BIL 6:41:24
93 Rønnaug Eike Team Sports Link 6:42:15
94 Gina Langestrand Sande Sportsklubb 6:42:28
95 Ann-Helen Bakken   6:47:58
96 Astrid Pedersem   6:48:47
97 Marie Pedersen   6:49:15
98 Marta Stensheim Haugen   6:51:19
99 Tine Marie Hansen TESS 6:52:56
100 Torunn Brandvold   6:52:59
101 Karoline Rønning   6:56:52
102 Vilde Vår Høydal   6:58:43
103 Lise-Marie Brobakken Svingvoll 7:02:28
104 Hilde Hestangen Asker i.l 7:07:55
105 Sofie Steffensen Hjelseng   7:09:45
106 Kathrine Olsen   7:10:05
107 Line Salomon Norcem/Leca/Bygg.no 7:10:27
108 Mari Nordin Hustveit Skrim IL 7:10:43
109 Henriette Kirkeby   7:12:16
110 Jonlaug Stavnes   7:12:16
111 Anniken Sylta TORO 7:13:41
112 Lillian Valhovd TORO 7:19:43
113 Evy Johansen   7:21:20
114 Stine Tørhaug   7:29:15
115 Annette Neverrøsten Vinjeøra IL 7:31:44
116 Randi Sannes Krokstadøra il 7:51:01
117 Helene Valhovd TORO 8:07:40
118 Anne Kari Taraldrud Rømskog Il 8:18:06

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse