Hoffmann vant på hjemmebane

Christian Hoffmann vant 10km fristil i Ramsau. Kristen Skjeldal ble beste nordmann på 4.plass.
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
 1  47   Hoffmann Christian  AUT   *15:08:30  24:21.0  0.0    
 2  75   Teichmann Axel  GER   *15:22:30  24:28.8  +7.8    
 3  76   Angerer Tobias  GER   *15:23:00  24:32.5  +11.5    
 4  86   Skjeldal Kristen  NOR   *15:28:00  24:36.9  +15.9    
 5  79   Sommerfeldt Rene  GER   *15:24:30  24:37.5  +16.5    
 6  71   Hasler Markus  LIE   *15:20:30  24:37.9  +16.9    
 7  81   Hetland Tor Arne  NOR   *15:25:30  24:42.0  +21.0    
 8  73   Estil Frode  NOR   *15:21:30  24:46.2  +25.2    
 9  83   Filbrich Jens  GER   *15:26:30  24:53.5  +32.5    
 10  58   Leybyuk Roman  UKR   *15:14:00  24:57.7  +36.7    
 11  46   Swenson Carl  USA   *15:08:00  24:59.4  +38.4    
 12  70   Olsson Johan  SWE   *15:20:00  24:59.5  +38.5    
 13  88   Schluetter Andreas  GER   *15:29:00  25:01.1  +40.1    
 14  60   Dolidowitsch Sergei  BLR   *15:15:00  25:01.2  +40.2    
 15  78   Bauer Lukas  CZE   *15:24:00  25:07.4  +46.4    
 16  80   Aukland Anders  NOR   *15:25:00  25:07.5  +46.5    
 17  34   Golovko Andrei  KAZ   *15:02:00  25:07.6  +46.6    
 18  85   Fredriksson Mathias  SWE   *15:27:30  25:07.7  +46.7    
 19  49   Dementiev Evgenji  RUS   *15:09:30  25:08.6  +47.6    
 20  90   Soedergren Anders  SWE   *15:30:00  25:12.7  +51.7    
 21  67   Bajcicak Martin  SVK   *15:18:30  25:13.3  +52.3    
 22  74   Mae Jaak  EST   *15:22:00  25:16.4  +55.4    
 23  53   Botvinov Mikhail  AUT   *15:11:30  25:16.5  +55.5    
 24  52   Chebotko Nikolay  KAZ   *15:11:00  25:18.5  +57.5    
 25  62   Santus Fabio  ITA   *15:16:00  25:19.5  +58.5    
 26  68   Odnodvortsev Maxim  KAZ   *15:19:00  25:20.6  +59.6    
 27  28   Novikov Serguei  RUS   *14:59:00  25:22.5  +1:01.5    
 28  40   Freeman Kris  USA   *15:05:00  25:26.3  +1:05.3    
 29  55   Burgermeister Reto  SUI   *15:12:30  25:26.4  +1:05.4    
 30  66   Vilissov Vladimir  RUS   *15:18:00  25:26.7  +1:05.7    
 31  37   Jauhojaervi Sami  FIN   *15:03:30  25:27.9  +1:06.9    
 32  91   Valbusa Fulvio  ITA   *15:30:30  25:29.1  +1:08.1    
 33  7   Andresen Jan Egil  NOR   *14:48:30  25:31.1  +1:10.1    
 34  20   Schwienbacher Freddy  ITA   *14:55:00  25:32.8  +1:11.8    
 35  30   Bundi Gion Andrea  SUI   *15:00:00  25:33.3  +1:12.3    
 36  87   Rotchev Vassili  RUS   *15:28:30  25:33.7  +1:12.7    
 37  39   Urain Gerhard  AUT   *15:04:30  25:37.0  +1:16.0    
 38  84   Piller Cottrer Pietro  ITA   *15:27:00  25:37.1  +1:16.1    
 39  65   Magal Jiri  CZE   *15:17:30  25:37.2  +1:16.2    
 40  32   Isometsae Jari  FIN   *15:01:00  25:40.2  +1:19.2    
 41  59   Similae Tero  FIN   *15:14:30  25:43.2  +1:22.2    
 42  45   Checchi Valerio  ITA   *15:07:30  25:43.6  +1:22.6    
 43  44   Jonnier Emmanuel  FRA   *15:07:00  25:43.7  +1:22.7    
 44  89   Zorzi Cristian  ITA   *15:29:30  25:53.8  +1:32.8    
 45  8   Ivanov Mikhail  RUS   *14:49:00  25:55.8  +1:34.8    
 46  92   Di Centa Giorgio  ITA   *15:31:00  26:00.8  +1:39.8    
 47  82   Koukal Martin  CZE   *15:26:00  26:01.3  +1:40.3    
 48  69   Olschanski Vladimir  UKR   *15:19:30  26:05.0  +1:44.0    
 49  11   Schnider Christoph  SUI   *14:50:30  26:06.6  +1:45.6    
 50  42   Narusk Priit  EST   *15:06:00  26:06.7  +1:45.7    
 51  56   Brodar Nejc  SLO   *15:13:00  26:07.4  +1:46.4    
 52  35   Eder Johannes  AUT   *15:02:30  26:10.1  +1:49.1    
 53  29   Aasen Geir Ludvig  NOR   *14:59:30  26:11.8  +1:50.8    
 54  43   Hofstad Tore Ruud  NOR   *15:06:30  26:13.2  +1:52.2    
 55  31   Rousselet Alexandre  FRA   *15:00:30  26:14.7  +1:53.7    
 56  19   Komamura Shunsuke  JPN   *14:54:30  26:14.9  +1:53.9    
 57  36   Gumenyak Mikhail  UKR   *15:03:00  26:15.2  +1:54.2    
 58  23   Aschwanden Wilhelm  SUI   *14:56:30  26:16.0  +1:55.0    
 59  48   Larsson Mats  SWE   *15:09:00  26:16.9  +1:55.9    
 60  17   Rehemaa Aivar  EST   *14:53:30  26:17.6  +1:56.6    
 61  21   Legkov Alexander  RUS   *14:55:30  26:18.2  +1:57.2    
 62  64   Gutierrez Juan J.  SPA   *15:17:00  26:20.3  +1:59.3    
 63  25   Nikon Gennadiy  UKR   *14:57:30  26:21.0  +2:00.0    
 64  77   Batory Ivan  SVK   *15:23:30  26:22.0  +2:01.0    
 65  50   Kozu Masaaki  JPN   *15:10:00  26:24.1  +2:03.1    
 66  41   Horigome Mitsuo  JPN   *15:05:30  26:24.6  +2:03.6    
 67  1   Diethard Roland  AUT   *14:45:30  26:24.7  +2:03.7    
 68  54   Krezelok Janusz  POL   *15:12:00  26:25.3  +2:04.3    
 69  6   Larsson Martin  SWE   *14:48:00  26:26.0  +2:05.0    
 70  57   Ebisawa Katsuhito  JPN   *15:13:30  26:26.7  +2:05.7    
 71  16   Eremenko Dimirij  KAZ   *14:53:00  26:27.8  +2:06.8    
 72  38   Malak Michal  SVK   *15:04:00  26:29.3  +2:08.3    
 73  15   Grabmayer Markus  AUT   *14:52:30  26:30.3  +2:09.3    
 74  72   Vittoz Vincent  FRA   *15:21:00  26:34.8  +2:13.8    
 75  61   Zybailo Vladislavas  LTU   *15:15:30  26:36.3  +2:15.3    
 76  10   Gaillard Jean Marc  FRA   *14:50:00  26:37.2  +2:16.2    
 77  22   Hoegberg Anders  SWE   *14:56:00  26:38.3  +2:17.3    
 78  9   Flora Lars  USA   *14:49:30  26:45.8  +2:24.8    
 79  14   Saracco Cristian  ITA   *14:52:00  26:46.5  +2:25.5    
 80  33   Kreczmer Maciej  POL   *15:01:30  26:47.2  +2:26.2    
 81  26   Jallai Erki  EST   *14:58:00  26:50.0  +2:29.0    
 82  5   Tauber Martin  AUT   *14:47:30  26:55.7  +2:34.7    
 83  24   Antal Zsolt  RUM   *14:57:00  27:08.5  +2:47.5    
 84  27   Onda Yuichi  JPN   *14:58:30  27:16.0  +2:55.0    
 85  2   Ganner Norbert  AUT   *14:46:00  27:23.4  +3:02.4    
 86  13   Eder Johann  AUT   *14:51:30  27:29.3  +3:08.3    
 87  3   Eberharter Michael  AUT   *14:46:30  27:38.2  +3:17.2    
 DNF  4   Hauser Michael  AUT   *14:47:00       
 DNS  12   Kattilakoski Teemu  FIN   14:51:00       
 DNS  18   Petukhov Alexei  RUS   14:54:00       
 DNS  51   Repo Sami  FIN   15:10:30       
 DNF  63   Maechler Patrik  SUI   *15:16:30       

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut