Eldar Rønning gikk de 54 kilometerne i Holmenkollmarsjen 2013 raskere enn alle andre. Foto: Magnus Nyløkken/Skiforeningen.

Eldar Rønning gikk de 54 kilometerne i Holmenkollmarsjen 2013 raskere enn alle andre. Foto: Magnus Nyløkken/Skiforeningen.

Holmenkollmarsjen - Disse stjernene stiller til start i elitepulja

- Det er fortsatt mulig å melde seg på, sier rennleder Ole Kristian Sørland til Langrenn.com, samtidig som han sender oss oversikten over den 210 mann sterke elitepulja spekket med både proffe langløpere og landslagsløpere.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Årets utgave av Holmenkollmarsjen samler en lang rekke landslagsløpere og VM-klare løpere.

I tillegg er naturlig nok også flere av de sterkeste langløperne på plass i startlista foran det 54 km lange turrennet som går fra Sørkedalen, gjennom Nordmarka og til mål i Holmenkollen.

Dagen er lørdag 7. februar 2015 og for eventuelle etternølere er det ennå muligheter.

- Det er fortsatt mulig å melde seg på, opplyser rennleder Ole Kristian Sørland (se link nedenfor oversikten med påmeldte).

Se ogsåDisse kvinnene går i elitepulja

---

Pulje 1 i Holmenkollmarsjen 2015

1 Martin Johnsrud Sundby Røa IL
2 Niklas Dyrhaug Tydal IL
3 Sjur Røthe  
? Didrik  Tønseth  
4 Eldar Rønning Skogn IL
5 Simen Østensen Norge
6 Chris Andre Jespersen Byåsen IL
7 Øystein Pettersen Team United Bakeries
8 Arne Post Team United Bakeries
9 Anders Mølmen Høst Lyn Ski
10 Christoffer Callesen Team LeasePlan Go
11 Kjetil Hagtvedt Dammen Team LeasePlan Go
12 Stian Hoelgaard Team LeasPlan Go
13 Stian Remseth Andresen Lyn ski
14 Morten Eide Pedersen Team COOP / Lillehammer Skiklub
15 Vetle Thyli Team United Bakeries
16 Tom Børre Lindholm Multiconsult BIL/ Asker Basketball Club
17 Steffen Sæterhagen Paulsen Team Oslo Sportslager
18 Joar Andreas Thele Lyn Ski /Flekkefjord Kajakklubb
19 Jonas Nielsen Team Oslo Sportslager
20 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås IL/Team Veidekke Oslofjord
21 Erling Christiansen Koll/Team Oslo Sportslager
22 Ole Christian Mork Swix Sport AS
23 Runar Hermo Hammerfest Skiklubb
24 Mats Håkon Breda Sande SK/Team Bjørn Myhre Sport
25 Henrik Sollie Team Oslo Sportslager
26 Håvard Nygaard BM Sport
27 Sindre Sætre Hammerlund Asker Skiklubb/Team NTNU
28 Morten Sønsteby Rustad IL / Team Oslo Sportslager
29 Stian Roti Svendby Lyn Ski/Team Milslukern
30 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslager
31 Vetle Juliussen Varteig IL
32 Eivind Haakenstad Godli Svea Skilag
33 Jan Olav Beitmyren Team Parkettpartner
34 Eivind Vold Oslo Kajakklubb/Milslukern SPORT
35 Geir Strandbakke Team Sport 1 Lillehammer / Lillehammer skiklubb
36 Sverre Waaler Kaas IL Heming
37 Tor Einar Hulløen Aaby Cycling
38 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL/Team Veidekke Oslofjord
39 Ola Kristoffer Tosterud NES SKI
40 Trond Olav Berg Rustad IL
41 Christian Melsom Myhre Heming / BDO
42 Erik Gjerdbakken Team Oslo Sportslager
43 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur
44 Trond Evald Hansen IL TRY / Stamina Active
45 Fredrik Skirbekk Vister Bækkelagets sk
46 David Støre Bull Ski & Kajakk / Jutul IL
47 Klaus Øiseth Team Milsluker`n/Øiseth Prosjektstyring
48 Fredrik Ole Olderseid Andersen Lyn Ski
49 Jacob Ziesler The Boston Consulting Group
50 Peder Myhre Bull Ski og Kajakk
51 Ronny Bråten Spydeberg langrenn
52 Kristian Braathen Høybråten og Stovner IL
53 Eirik Watterdal Nøtterøy IF
54 Per Anders Eskås Team Eskås
55 Kjartan Roland Bjerke IL-ski
56 Magnus Hals Team Baker Hansen
57 Sjur Skjeggestad Vestre Aker Velo/Skiforeningen
58 Steinar Hannestad Team Oslo Sportslager
59 Oddvin Offigstad Øyer-Tretten IF
60 Torbjørn Vala NTNUI
61 Thomas Rønbeck Viddelaget
62 Tore Malo Ødegård Fearnley Securities / Fearnsport
63 Andreas Beck Engebretsen Overtoppen/Bull Ski & Kajakk
64 Thorstein Molle Spydeberg/Norgesgruppen
65 Sverre Holt Telenor BIL/Fossum IF
66 Bo Engdahl IL Koll
67 Patrick Åserud Skiforeningen/LightFlight
68 Sondre Fossum TEAM SKIGO
69 Ståle Fenstad team skigo
70 Marius Borge Heir Fossum IF
71 John Christian Deighan Hanssen Asker skiklubb/Advokatfirmaet Lund & Co
72 Tom Erik Maast Skiforeningen
73 Ronny Bakke Milslukern Sport
74 Thomas Gifstad Oppegård IL
75 Anders Engene Bjåland Gol IL
76 Arild Hagesveen Team SKIGO
77 Stian Engevik Stord il
78 Lars Aanensen Milslukern Sport
79 Geir Ødegård Bene Agere
80 Eirik Asdøl Bærums Verk IF
81 Audun Weltzien LR Consulting
82 Lasse Østmo I.L. Nordlys
83 Jan Erlend Innselset Team Fjelluft
84 Eirik Asp The Boston Consulting Group
85 Ståle Grøthe HELBIL
86 Tomas Magnussen UNIT4 Agresso BIL
87 Thomas M Knutsen Oslo Sportslager/Østmarka IL
88 Øyvind Lund Gjerdrum IL / Team Aker
89 Kristian Ulriksen Tromsø Skiklubb / SpareBank 1 Nord-Norge
90 Marius Vegheim Veidekke
91 Marius Myrstad Team SKIGO
92 Nicolas Slick Wærenskjold Team Oslo Sportslager
93 Geir Olav Larsen Spenncon BIL / Ringkollen Skiklubb
94 Ole-Jacob Følling Nordic Ski Team
95 Øystein Rodem Driv Trening AS/ Uno X
96 Clemet Fougner SK RYE
97 Ulf Brenna DNB/ Il Try
98 Jørgen Hyvang Lyn ski/Hegnar media
99 Jens Aas IL TRY
100 Peder Huitfeldt Milslukern Sport / Heming Zenior
101 Espen Waage Skjeflo Innstrandens Idrettslag
102 Fredrik Grøvdal Lyn ski
103 Jens Bjertnæs Ernst & Young BIL
104 Espen Kristiansen Rustad IL
105 Morten Nævestad LYN SKI
106 Mathias Fossum Tirsdagstrening
107 Haakon Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb
108 Daniel Lunde Harestua IL
109 Jostein Nørbech Rambøll
110 Frode Holst Asker Entreprenør
111 Håkon Wold Drammens ballklubb
112 Terje Heggelund Team Aker/Aker Solutions
113 Arnfinn Pedersen Nesodden IF
114 Martin Sulland Holeværingen
115 Vegar Skildheim KSAT / Kvaløysletta Skilag
116 Vegard Fluge Samuelsen IL Try / Milsluker'n Sport
117 Paul Aksel Authen Båstad IL Ski/Team KPMG
118 Jan Magne Galåen Carnegie
119 Geir Moe Lyn Ski
120 Tor Erik Aurstad Skjåk IL
121 Sindre Palm Spydeberg IL/Team Veidekke Oslofjord
122 Lasse Eika Røa IL
123 Tor Helge Elverum Team 89 / BearingPoint / IL TRY
124 Gaute Glomlien Lyn Ski
125 Birger Andreas Bråthen Magnor UL
126 Ragnar Gundersen Koffeld BA-HR
127 Nils Petter Fremming Try
128 Aleksander Svien IL Heming/Heming Zenior
129 Svend Vinje Nordic ski team / Lyn ski
130 Bent Inglingstad Tollernes IL
131 Tore Myhrvold Veritas BIL
132 Thor-Erik Messel Bjørndal IF/ Skullerud sykkelklubb
133 Hans Kristian Stadheim Lyn Ski / Sunnylven IL
134 Frode Talmo BA-HR/ Koll
135 Morten Urdal Bakke The Boston Consulting Group
136 Jørn Schrøder Lyn Ski
137 Aadne Bækken Handelsbanken BIL
138 Lars Olav Dybdal Team Aker/Aker Solutions
139 Tomas Brikselli Norconsult
140 Erik Bråten Kjelsås IL
141 Espen Tobiasson Bækkelagets SK
142 Odd Arne Nerigård drammens ballklubb
143 Morten Andreas Lerø Veritas BIL
144 Espen Gundersen  
145 Tord Indredavik Team Brazzers Elite
146 Øyvind Waage Hanssen-Bauer NTNUI
147 Frode Martinussen Fossum IF
148 Geir Simonsen Telenor BIL/Drøbak-Frogn IL
149 Paul Vanberg Fossum IF/ Hank Williams Racing Team
150 Willy Hatlevoll Heming IL
151 Eirik Næss-Ulseth Team Coremine
152 Helge Bartnes Kjelsås IL
153 Joakim Skirbekk Vister Bækkelagets sk
154 Per Øystein Hansen Team Hufs
155 Lars Atle Holm Driv IL / Green Machines
156 Torkel Lappegård nittedal il
157 Geir Thoresen Røa IL
158 Frode Stubberud Løvenskiold-Teknikk
159 Øystein Bråta Active Brands
160 Sebastian Torgersen Lyn Ski
161 Yngve Aasum Statoil BIL Oslo
162 Helge Kolstad Sagene IF / ABB BIL
163 Kjell Vegard Opheim SG Finans/Team ParkettPartner
164 Håvard Madland Driv IL/Dagens Næringsliv
165 Thomas Ruud Sollien Lommedalens IL
166 Morten Dehli Bull Ski & Kajakk/skigo team 2
167 Rune Busch Sp.klubben Rye
168 Christian Bøhmer Svelvik SK
169 Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslager
170 Robin Mackenzie-Robinson Rye
171 Ådne Tverfjell Madsen Koll
172 Halvor Brochmann Klinikk for Alle Røa
173 Carsten Christensen NTNUI
174 Bredo Glomsrød Gimle IF/Team Ski Mill
175 Bjørnar Heiaas Bukholm Team Raske Gutter
176 Stian Levi Andresen Skanska Aktiv
177 Erlend Gjestrud Brynehein stakerlag
178 Johan Wigforss Yuppie Ski Club
179 Eirik Fiskvik Tynset IF
180 Trond G. Amundsen Lommedalens IL / Craft
181 Steinar Grini Hegnar Media/Team KPMG
182 Knut Lutnæs Skiforeningen/Team Hauken
183 Torgeir Løvmo Team Skigo / Kongsberg Oil & Gas
184 Alexander Hagen Soon CK Ski/ Bjørnstad Sport
185 Per Morten Hvattum Gran IL - RPI
187 Magnus Solberg Norkart BIL/Tormod Skilag
188 Eskil Gundersen Koffeld ABG Sundal Collier / Milsluker'n Sport
189 Trond Finjord Alta IF/Team Skigo
190 Henrik Wolf Meedom Norske Studenters Roklubb
191 Jakob Meløy NTNUI
192 Christian Stabell Eriksen Heming / Team Milsluker`n
193 Fredrik Haraldseth Bull Ski & Kajakk
194 Trond Kristian Andreassen Skedsmo Skiklubb
196 Simen Furnes Toppidrettsgymnaset i Telemark / IL Jardar
197 Anders Karlsen Nesodden IF
198 Jostein Hestmann Vinjerui Team Brazzers Elite
199 Ola Martner Göteborgs SK
201 Anders Birkenes JM Norge AS
202 Sigmund Rimstad NTNUI
203 Lars Falsen Habostad Superski
204 Helge Røstum Regjeringsadvokaten
205 Magnus L'abée-Lund Team Baker Hansen
206 Jespersen Cris Byåsen IL
207 Magnus Svingheim Gran Sport AS
208 Tor Halvor Bolkesjø E-CO BIL
209 Øyvind Anmarkrud Advokatfirmaet Haavind BIL
210 Henrik Gifstad Oppegård IL


Lenker
* Hjemmeside for Holmenkollmarsjen
* Løypeprofil, tidligere resultater, vær fra Yr.no, bilder med videre


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus