Hvittingen Opp 2009

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Gutt - 12 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Erik Gellein Halvorsen NOTEAM 6 49:34
Niklas Gustavsen Botne Skiklubb 56 40:27
Hermann Hegg Botne Skiklubb 13 53:23
Kristian Hegg Botne Skiklubb 5 46:22
Øyvind Kjeldsberg Gjerdrum 47 40:25
Eivind Kjennrud Sande Sportsklubb 46 40:46
Kristofer Liset Ivrig IL 7 40:09
Martin Nåtedal Ivrig IL 22 46:57
Martin Saxe Kjeldsberg Gjerdrum 48 40:21
Peder Skjeldal Hof IL 8 36:16
Eirik Teien Sande Sportsklubb 45 51:49
Fullførte:11 Påmeldte:11 Startende: 11
Jente 12-16 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mette Liset Ivrig IL 1 43:00 00:00
2 Liv Marit Skjeldal Hof IL 11 47:13 04:13
3 Vilde Zimmermann Hana NOTEAM 14 50:40 07:40
4 Synne Eggum Myrvang NOTEAM 3 50:41 07:41
5 Birgitte Holmen NOTEAM 4 59:20 16:20
6 Helene Kjeldsberg Gjerdrum 2 59:25 16:25
Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6
Gutt 12-16 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Henrik Andersen Stokke IL 21 30:40 00:00
2 Magnus Abrahamsen Stokke IL 18 31:34 00:54
3 Brage Reier Groven Sturla 12 33:18 02:38
4 Eirik Stryken Haug Botne Skiklubb 19 33:42 03:02
5 Lars Gellein Halvorsen NOTEAM 16 36:04 05:24
6 Lars Gellein Halvorsen Botne Skiklubb 80 36:46 06:06
7 Marius Trane Hof IL 20 37:34 06:54
8 Mathias Almenningen Hof IL 17 39:04 08:24
Fullførte:8 Påmeldte:8 Startende: 8
Gutt junior 16-19 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Aleksander Hol NOTEAM 40 29:59 00:00
2 Eirik Mysen Oseberg Skilag 30 30:00 00:01
3 Bjørnar Granerød Stokke IL 32 30:44 00:45
4 Simen Lanes NOTEAM 35 31:25 01:26
5 Nicolai Norseng Ivrig IL 31 31:46 01:47
6 Simen Gunhildstad NOTEAM 33 31:52 01:53
7 Joachim Klungset NOTEAM 34 31:54 01:55
8 Håkon Norseng Ivrig IL 29 33:46 03:47
9 Haakon Bergsholm NOTEAM 42 34:35 04:36
10 Kent Ivar Bjørnsen Sollund Botne Skiklubb 28 36:45 06:46
Fullførte:10 Påmeldte:10 Startende: 10
Damer Senior 20-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mari K Bruflot Tambarskjelvar 37 35:10 00:00
2 Karoline B Teien Sande Sportsklubb 36 36:28 01:18
3 Cesilie Hegna Holmestrand TRI 38 42:12 07:02
4 Åslaug Randen NOTEAM 41 42:27 07:17
5 Tone Steen Gran NOTEAM 39 44:01 08:51
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5
Damer Master II 40-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Heidi Morken Berger IL 49 35:39 00:00
2 Inger Liset Ivrig IL 50 36:44 01:05
3 Mona Kjeldsberg Gjerdrum 52 38:24 02:45
4 Bjørg Marit Sollie Ivrig IL 51 45:49 10:10
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4
Menn master 60-70 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Rolf Nielsen NOTEAM 57 43:56 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1
Menn master 50-60 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Christian Prestegård Fanaråk IL / Kondis 61 35:14 00:00
2 Andreas Brekk NOTEAM 63 35:49 00:35
3 Einar Iversen Gjerdrum 62 40:37 05:23
Master II menn 40-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oddbjørn Homstvedt NOTEAM 68 31:18 00:00
2 Lars Elverum NOTEAM 69 32:15 00:57
3 Leif Erik Tangen Botne Skiklubb 65 32:48 01:30
4 Arne Nåtedal Ivrig IL 71 33:51 02:33
5 Kjetil Sælid Botne Skiklubb 70 37:28 06:10
6 Kåre Enerhaugen Botne Skiklubb 85 37:50 06:32
7 Knut Skjeldal Hof IL 66 38:16 06:58
DNS8 Robert Olsen Botne Skiklubb 67
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8
Menn senior 20-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristian Horntvedt Stokke IL 75 27:23 00:00
2 Stian Bergsto NOTEAM 74 29:28 02:05
3 Mats Buan Aas Hof IL 77 31:22 03:59
4 Øystein Askjem Holmestrand TRI 83 31:49 04:26
5 Dag Hansen Holmestrand SK 72 32:07 04:44
6 Ove Sollie NOTEAM 82 32:44 05:21
7 Martin Sagen Botne Skiklubb 81 32:57 05:34
8 David Ekroll Holmestrand TRI 79 34:16 06:53
9 Pål Espen Stengran NOTEAM 73 34:36 07:13
10 Fredrik Stenesta Lille NOTEAM 76 35:00 07:37
11 Knut Nåtedal Ivrig IL 78 42:12 14:49
Fullførte:11 Påmeldte:11 Startende: 11
Totalt: Antall: 67


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut