www.langrenn.com

SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater er under nyhet nr 4

IL NORs julerenn

Tips en venn  Skriv ut
27.12.2009 - Trond Harald Sand

Resultatliste G 14 år 3,0km klas. 1 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Telebond,Magnus Klæbu IL 07:43 + 00:00
2 Vollset,Kristoffer By Klæbu IL 08:11 + 00:28
3 Sjøli,Øystein Ellefsen Klæbu IL 08:14 + 00:31
4 Steinsvoll,André Leik, IL 08:17 + 00:34
5 Eid,Aksel Leik, IL 08:24 + 00:41
6 Jenssen,Jan Thomas Hommelvik IL 08:25 + 00:42
7 Wisløff,Aleksander Ranheim SK 08:28 + 00:45
8 Nordby Kjelsberg,Petter Leik, IL 08:31 + 00:48
9 Klæbo,Johannes Høsflot Byåsen IL 08:33 + 00:50
10 Bævre,Vebjørn Trønsdal Rindals-Troll, IK 08:45 + 01:02
11 Lilleløkken,Jostein Rindals-Troll, IK 08:47 + 01:04
12 Selvnes,Vegard Orkdal IL 08:54 + 01:11
13 Brattbakk,Magnus Snøhetta IL 09:06 + 01:23
14 Lurvik,Kristoffer Darell Ranheim SK 09:11 + 01:28
15 Bjørseth,Ole Andreas Bratsberg IL 09:21 + 01:38
16 Ørstad Forbregd,Ola Oppdal IL 09:25 + 01:42
17 Flytør,John Einar Føll Fjellørnen IL 09:29 + 01:46
18 Staveli,Espen Løfshus Orkdal IL 09:58 + 02:15
Resultatliste G 13 år 3,0km klas. 1 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Flataker,Ole Morten Hommelvik IL 08:09 + 00:00
2 Stav,Vegard Flå IL 08:37 + 00:28
3 Svinsås,Jo Rindals-Troll, IK 08:50 + 00:41
4 Vårheim,Vegard Fjellørnen IL 08:53 + 00:44
5 Berdal,Øystein Orkdal IL 09:13 + 01:04
6 Ekren,Filip Melhus IL 09:16 + 01:07
6 Rolfsen,Simen Thune Fossum IF 09:16 + 01:07
8 Remmen,Olav Andreas Tiller IL 09:19 + 01:10
8 Lund,Martin Orkdal IL 09:19 + 01:10
10 Tørset,Jonas Nergård Rindals-Troll, IK 09:23 + 01:14
11 Norli,Aksel Rindals-Troll, IK 09:26 + 01:17
11 Aas,Sebastian Jonsvatnet IL 09:26 + 01:17
13 Kirkholt,Lars Olav Rindals-Troll, IK 09:40 + 01:31
14 Bjerkan,Rasmus Sætrum Byåsen IL 09:41 + 01:32
15 Stjern,Lars Bakk Melhus IL 09:46 + 01:37
16 Næss,Sigbjørn-Martin Tiller IL 09:52 + 01:43
17 Aasved,Christian Byåsen IL 09:53 + 01:44
18 Unsgård,Even Byneset IL 09:54 + 01:45
19 Bakkhaug,Sondre Flatås IL 09:56 + 01:47
20 Kvam,Erik Dalguten IL 10:01 + 01:52
21 Flytør,Borgar Føll Fjellørnen IL 10:05 + 01:56
22 Berdal,Tore Kyrksæterøra IL 10:15 + 02:06
23 Garberg,Anders Bredesen Orkdal IL 10:42 + 02:33
24 Sørensen,Johan B. Flatås IL 10:54 + 02:45
25 Sæther,Joakim Trønder-Lyn IL 11:01 + 02:52
26 Heggem,Tølløv Rindals-Troll, IK 11:19 + 03:10
Resultatliste J 14 år 3,0km klas. 1 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Spets,Julie Stendahl Melhus IL 08:38 + 00:00
2 Bostad,Guro Strindheim IL 09:15 + 00:37
3 Sand,Trude Hommelvik IL 09:28 + 00:50
3 Heggem,Marte Lysaker Byåsen IL 09:28 + 00:50
5 Gravdal,Thea Enge Strindheim IL 09:29 + 00:51
6 Skaanes,Marte Strindheim IL 09:31 + 00:53
6 Bakken,Silje Leik, IL 09:31 + 00:53
8 Renå,Eiril Fuglem Hommelvik IL 09:38 + 01:00
9 Sæther,Frida Byaasen Skiklub 09:39 + 01:01
10 Skulbru,Hanne Nidelv IL 09:44 + 01:06
10 Vognild Volden,Åshild Strindheim IL 09:44 + 01:06
12 Dannervik,Ingrid Surnadal IL 09:45 + 01:07
12 Myhre,Julie Byåsen IL 09:45 + 01:07
14 Holum,Rebecka Wanvik Melhus IL 09:49 + 01:11
15 Schive,Johanne Byåsen IL 09:56 + 01:18
16 Schjetlein,Emma Sæther Byåsen IL 10:03 + 01:25
17 Haugan,Maren Malvik IL 10:08 + 01:30
18 Fløttum,Kristin Våga Skaun IL 10:12 + 01:34
19 Skåre,Synne Alette Fjær Strindheim IL 10:28 + 01:50
20 Dybdahl,Silje Ohma Fjellørnen IL 10:35 + 01:57
21 Evjen,Marie Strømsvik Orkanger IF 10:48 + 02:10
22 Dalum,Synnøve Kyrksæterøra IL 10:51 + 02:13
23 Andersen,Monica Melhus IL 10:54 + 02:16
24 Opphaug,Hanne Orkanger IF 10:55 + 02:17
25 Schjølberg,Anna Røros IL 10:57 + 02:19
Resultatliste J 13 år 3,0km klas. 1 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lien,Emilie Byåsen IL 09:29 + 00:00
2 Berg,Julie Victoria Leksvik IL 09:36 + 00:07
3 Reitan,Synne Støren Sportsklubb 09:44 + 00:15
4 Unsgård,Maren Leik, IL 09:51 + 00:22
5 Michelsen,Kristine Solem Byåsen IL 10:08 + 00:39
6 Eide,Ingeborg Byåsen IL 10:11 + 00:42
7 Vestermo-Reitan,Helga Hovin IL 10:21 + 00:52
8 Trøen,Oda Ålen IL 10:29 + 01:00
9 Arnekleiv,Maja Dombås IL 10:34 + 01:05
10 Høgholt,Maren Rindals-Troll, IK 10:40 + 01:11
11 Rykhus Aa,Ragnhild Dombås IL 10:45 + 01:16
12 Wingan,Ragnhild Kyrksæterøra IL 11:03 + 01:34
13 Sødal,Ane Kyrksæterøra IL 11:15 + 01:46
14 Andersen,Oda Esphaug Hovin IL 11:43 + 02:14
Resultatliste G 16 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lilleberg,Severin Byåsen IL 14:12 + 00:00
2 Syrstad,Torleif Lundamo IL 14:18 + 00:06
3 Valstadsve,Vegard Rønning Stjørdals-Blink, IL 15:04 + 00:52
4 Nymoen,Jonas Os IL 15:06 + 00:54
5 Gråberg,Yngve Carlson Dombås IL 15:17 + 01:05
6 Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL 15:24 + 01:12
7 Ebbesen,Petter Orkanger IF 15:31 + 01:19
8 Kvam,Andreas Dalguten IL 15:48 + 01:36
9 Eidsli,Andreas Skaun IL 15:59 + 01:47
10 Myrmo,Magne Rennebu IL 16:00 + 01:48
11 Haugen,Espen Strindheim IL 16:12 + 02:00
12 Sponås,Oddbjørn Surnadal IL 16:17 + 02:05
13 Oddli,Anders Orkanger IF 16:21 + 02:09
14 Vangen,Martin Fjellørnen IL 16:24 + 02:12
15 Skåre,Eirik Fjær Strindheim IL 16:31 + 02:19
16 Føll,Jan Petter Fjellørnen IL 16:36 + 02:24
17 Asp,Simon Hommelvik IL 16:37 + 02:25
18 Holseth,Martin Orkanger IF 16:40 + 02:28
19 Eid,Ingebrigt Leik, IL 16:44 + 02:32
20 Johnsen,Eirik Lingås Ranheim SK 16:57 + 02:45
Resultatliste G 15 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ekren,Thomas Melhus IL 14:26 + 00:00
2 Flataker,Erling Engesvold Hommelvik IL 15:24 + 00:58
3 Trøen,Jon Kristian Ålen IL 15:29 + 01:03
4 Aune,Martin Skogn IL 15:33 + 01:07
5 Renå,Tomas Hommelvik IL 15:35 + 01:09
6 Riseth,Fredrik Melhus IL 15:38 + 01:12
7 Myrmo,Håkon Rennebu IL 15:51 + 01:25
8 Hovin,Martin Melhus IL 16:01 + 01:35
9 Asphaug,Thomas Melhus IL 16:08 + 01:42
10 Bjørkli,Sondre Hommelvik IL 16:32 + 02:06
11 By,Knut Anders Aunemo Orkdal IL 16:33 + 02:07
12 Norland,Ådne Snøhetta IL 16:42 + 02:16
13 Rykhus Aa,Syver Dombås IL 16:48 + 02:22
14 Sølberg,Andreas Leik, IL 16:58 + 02:32
15 Nicolaisen,Ole Løkken IF 17:08 + 02:42
16 Riseth,Aleksander Melhus IL 17:11 + 02:45
17 Reitan,Anders Ålen IL 17:37 + 03:11
18 Sundset Moe,Bjørn Byaasen Skiklub 18:06 + 03:40
19 Reitan,Kåre Ålen IL 18:31 + 04:05
20 Ulseth,Per Morten Klæbu IL 19:14 + 04:48
Resultatliste J 16 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Langmo,Hege Ålen IL 16:57 + 00:00
2 Normann,Ida Uvsløkk Børsa IL 17:23 + 00:26
3 Snildalsli,Wenche Aune Krokstadøra IL 17:54 + 00:57
4 Setsås Hoven,Hanne Selbu IL 18:00 + 01:03
5 Grinde,Kari Hovin IL 18:26 + 01:29
6 Schei,Thea Orkdal IL 18:31 + 01:34
7 Berg,Marthe Krokstadøra IL 18:36 + 01:39
8 Muan,Mari Meldal IL 18:51 + 01:54
9 Holum,Madelène Wanvik Melhus IL 19:29 + 02:32
10 Garberg,Hege Sæther Orkdal IL 22:10 + 05:13
Resultatliste J 15 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Håbrekke,Mari Øyaas Melhus IL 16:47 + 00:00
2 Wollan,Karoline Byåsen IL 17:44 + 00:57
3 Benum,Mari Dahl Byåsen IL 18:04 + 01:17
4 Lien,Marie Byåsen IL 18:10 + 01:23
5 Mathisen,Marianne Tiller IL 18:14 + 01:27
6 Sjøvold,Pauline Røros IL 18:27 + 01:40
7 Bakkhaug,Vilde S. Mosvik IL 19:01 + 02:14
8 Renå,Tine Marit Hommelvik IL 19:21 + 02:34
9 Garberg,Gøril Bredesen Orkdal IL 19:48 + 03:01
10 Østhus,Ingrid Nor, IL 20:15 + 03:28
11 Storrønning,Sunniva Byåsen IL 21:03 + 04:16
12 Kristiansen,Martine T. F. Byåsen IL 23:06 + 06:19
Resultatliste K 19/20 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Benum,Silje Dahl Byåsen IL 16:04 + 00:00
2 Aagaard,Tine Byaasen Skiklub 16:20 + 00:16
3 Ulsund,Marit Strindheim IL 16:37 + 00:33
4 Jenssen,Elisabeth Hommelvik IL 17:06 + 01:02
5 Fremo,Tina Byåsen IL 18:09 + 02:05
6 Moe,Kristin Byåsen IL 18:29 + 02:25
Resultatliste K 18 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Buhrkall,Vilde H. Mosvik IL 15:59 + 00:00
2 Hyttehaug,Heidi Budal IL 16:08 + 00:09
3 Kalvå,Anne Kjersti Lundamo IL 16:17 + 00:18
4 Haugen,Tonje Uvsløkk Børsa IL 16:42 + 00:43
5 Sandnes,Berit Røros IL 17:20 + 01:21
6 Landrø,Randi Skaun IL 17:47 + 01:48
7 Stokken,Frida Byåsen IL 18:09 + 02:10
Resultatliste K 17 år 5,0km klas. 2 x kort   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørnli,Silje Kant Sokna IL 17:44 + 00:00
2 Løseth,Hanne Buvik IL 17:55 + 00:11
3 Langåker,Ragnhild Øie Malvik IL 18:49 + 01:05
4 Bakken,Stine Leik, IL 19:30 + 01:46
5 Sklet,Vera Strindheim IL 20:13 + 02:29
Resultatliste M 18 år 10,0km klas. 3 x lang   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løfald,Hallvard Rindals-Troll, IK 26:15 + 00:00
2 Skogstad,Per Harald Lundamo IL 27:15 + 01:00
3 Brynhildsvoll,Ove Tydal IL 27:34 + 01:19
4 Mæhre,Sondre Byåsen IL 27:45 + 01:30
5 Holthe,Fredrik S. Byåsen IL 28:15 + 02:00
6 Talsnes,Rune Leik, IL 28:30 + 02:15
7 Vognild Volden,Vemund Strindheim IL 28:47 + 02:32
8 Rikstaddal,Morten Lund Leik, IL 28:59 + 02:44
9 Helgemo,Andreas Byåsen IL 29:21 + 03:06
10 Hoem,Felix Surnadal IL 30:14 + 03:59
11 Stav,Ole Kristian Flå IL 30:32 + 04:17
Resultatliste M 17 år 10,0km klas. 3 x lang   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moholt,Even Ålen IL 26:34 + 00:00
2 Engan,Sondre Melhus IL 26:56 + 00:22
3 Stensås,Anders Lundamo IL 27:22 + 00:48
4 Stensås,Magnus Lundamo IL 27:25 + 00:51
5 Aunli,Lars Ove Kyrksæterøra IL 27:35 + 01:01
6 Riseth,Martin Melhus IL 27:41 + 01:07
7 Løfald,Gjermund Rindals-Troll, IK 27:45 + 01:11
8 Grut,Ingebrigt Rennebu IL 27:47 + 01:13
9 Simonsen,Erik Fjellørnen IL 28:08 + 01:34
10 Røen,Lars Bakken Rindals-Troll, IK 28:30 + 01:56
11 Kregnes,Olav Lundamo IL 28:33 + 01:59
12 Sommerseth,Martin Lysø Byåsen IL 28:37 + 02:03
13 Vedvik,Emil Ranheim SK 29:09 + 02:35
14 Brøndbo,Knut Kåre Løkken IF 29:55 + 03:21
15 Nesvold,Ola Ålen IL 29:58 + 03:24
16 Olsen,Christian Byåsen IL 30:46 + 04:12
17 Rindalsholt,Martin Andreas Grøn Strindheim IL 31:09 + 04:35
Resultatliste Kvinner senior 10km klas. 3 x la   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stemland,Kristin Mürer Byåsen IL 29:04 + 00:00
2 Bø,Kjersti Strindheim IL 30:53 + 01:49
3 Bjørnli,Heidi Kant Sokna IL 32:49 + 03:45
4 Dretvik,Katrine NTNUI - Ski 33:13 + 04:09
5 Dahl,Christine Strindheim IL 34:11 + 05:07
Resultatliste M 19/20 år 15km klas. 4 x lang   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tønseth,Didrik Byåsen IL 33:33 + 00:00
2 Moholt,Magnus Ålen IL 33:38 + 00:05
3 Telebond,Eirik Klæbu IL 34:55 + 01:22
4 Bjørseth,Marius Bratsberg IL 35:17 + 01:44
5 Broen,Anders Kjeka Klæbu IL 35:54 + 02:21
6 Oldervoll,Sondre Byåsen IL 35:58 + 02:25
7 Undebakke,Vidar Ranheim SK 36:04 + 02:31
8 Solli,Tarjei Skogn IL 36:37 + 03:04
8 Flaaøien,Kenneth Klæbu IL 36:37 + 03:04
8 Berg,Mads Erik Krokstadøra IL 36:37 + 03:04
11 Kvernstad,Eirik Kyrksæterøra IL 37:28 + 03:55
12 Rundgreen,Mathias Byaasen Skiklub 37:51 + 04:18
13 Olsen,Henrik André Byåsen IL 38:14 + 04:41
14 Svendsen,Fredrik Byåsen IL 40:06 + 06:33
15 Slettestøl,Gaute S. Heimdal Ski 40:23 + 06:50
Resultatliste Menn senior 15km klas. 4 x lang   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rønning,Eldar Skogn IL 32:10 + 00:00
2 Steen,Andreas Myran Leksvik IL 33:41 + 01:31
3 Ansnes,Ronny Fredrik Klæbu IL 33:42 + 01:32
4 Lykkja,Hans Petter Dalguten IL 33:43 + 01:33
5 Kjølstad,Johan Skogn IL 33:51 + 01:41
6 Kolstad,Jonas Austmo Henning Skilag 34:03 + 01:53
7 Bjørgård,John Strindheim IL 34:04 + 01:54
8 Myrland,Anders Skogn IL 34:12 + 02:02
9 Ulsund,Einar Byåsen IL 34:19 + 02:09
10 Hammer,Kristian Riseth Byåsen IL 34:38 + 02:28
11 Sæther,Jonas Henning Skilag 34:52 + 02:42
12 Hyttehaug,Lars Budal IL 35:24 + 03:14
13 Bjørseth Berdal,Tore Byåsen IL 35:25 + 03:15
14 Skaanes,Øyvind Strindheim IL 35:41 + 03:31
15 Storrønning,Christer Tylldal IL 36:19 + 04:09
16 Jensen,Lars Trønder-Lyn IL 36:22 + 04:12
17 Rønning,Ole Skogn IL 36:35 + 04:25
18 Svinsås,Morten Rindals-Troll, IK 36:36 + 04:26
19 Hilmo,Jo Vegard Tydal IL 36:39 + 04:29
20 Horg,Bjørn Lundamo IL 36:50 + 04:40
21 Sandbakk,Sindre NTNUI - Ski 37:00 + 04:50
22 Thonstad,Audun Strindheim IL 37:10 + 05:00
23 Sandvik,Tor-Einar Meldal IL 37:16 + 05:06
24 Thonstad,Jarle Heimdal Ski 39:39 + 07:29

27.12.09 15:14:15 eTiming versjon 3.0 Emit as


* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut


Nyttårsraketten 2009

Strindheimstafetten 2009

FIS-renn - Campra - 15 km klassisk herrer

FIS-renn - Campra - 10 km klassisk kvinner

FIS-renn - Krasnogorsk - 30 km klassisk herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil kvinner

Svarstadrennet 2009

Røldalsrennet 2009

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk kvinner

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk herrer

Romjulsrennet i Hurdal 2009

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil kvinner

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil herrer

Ribberennet i Sogn og Fjordane 2009

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil herrer

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil kvinner

Tour de ski China - 3,8 km fristil fellesstart kvinner

Tour de ski China - 5,7 km fristil fellesstart herrer

Romjulsrennet i Drevja 2009