-->
22.12.2003
NC-senior - Lillehammer - Sprint kvinner





Norges Cup
VM-mønstring
20. - 21. desember 2003

Resultater søndag 21. desember


Sprint 

Rennleder: Per Morten Lund
Løypesjef: Trond Hårberg
Teknisk delegert: Fridtjof Rannem

P.g.a. problemer med resultatdata for kvinnefinalene i sprint, har vi kun tatt med en forenklet oversikt for de som kom til finalehitene. For øvrige resultater; se resultatlisten for prologen.  Vi beklager det inntrufne.

Junior kvinner
Senior kvinner
Junior menn

Senior menn

 

Junior kvinner
Plass N a v n Klubb
1     Astrid Øvstedal Strindhgeim IL
2     Liv-Miriam Nordtømme Henning Skilag
3 Marion Solbjørg NTG / Vestringen IL
4     Ingrid Urdahl Vaaler IF
5     Kari Vikhagen Gjeitnes Skåla IL
5 Kristin Sønstegård NTG / Vestringen IL
7 Berthe Annette Svenskerud Vang Skiløperforening
8 Silvana Bucher Sveits
9 Betty Ann Nilsen NTG / Vestringen
10 Silje Kreken Almeland Kvam Langrenn- og Skiskyt.
11 Caroline Tangen Sjåstad/Vestre Lier IL
12 Annette Brøto Ringkollen Skiklubb
13 Mariann Eriksrud NTG / Sjåstad/Vestre Lier
14 Marianne Aas Krog Bjerke IL
15 Elise Aunet Tyldum Overhalla IL
16 Marit Rognmo Tromsø Skiklub

Senior kvinner
Plass N a v n Klubb
1     Unni Ødegård Molde og Omegn IF - Ski
2     Ingvild Aas Østre Toten Skilag
3 Anja Rynning Veum Lillehammer Skiklub
4     Ann Eli Tafjord Valldal IL
5     Sara Svendsen Tromsø Skiklub
6 Ingvild Engesland Gry IL
7 Hilde Feiring Kjelsås IL
8 Ingrid Knotten IL Varden
9 Guro Strøm Solli Drevja IL
10 Solfrid Braathen Høybråten og Stovener IL
11 Merethe Braathen Høybråten og Stovener IL
12 Solveig Rueslåtten Geilo IL
13 Therese Engen Raufoss IL
14 Kjersti Nordberg Henning Skilag
15 Ragnhild Skjærli Østre Toten Skilag
16 Ingri Aunet Overhalla IL
17 Stine Lillebudal Leik IL
18 Magni Solum Nor IL
19 Henriette Sand Sjåstad/ Vestre Lier IL
20 Tone Tangen Myrvold Rustad IL
21 Gunn Elisabeth Ulkestad Strindheim IL
22 Lene Axelsen Ringkollen Skiklubb
23 Lydia Weydahl Høybråten og Stovner IL
24 Karen B Kristoffersen Sørkedalen IF
25 Tove Andersen IL Varden
26 Kristin Skei Leksvik IL
27 Ruth Sørum Gran IL
28 Heidi Bjerke Strindheim IL
29 Ragnhild Hoel Nor IL
30 Ellen Sandbakken Skåbu-Tverrbygda IL
31 Hanne Bjercke Rustad IL
32 Katrine Aas Krog Bjerke IL