23.02.2008
Søre-Ål runden 2008





K 17-18 år 40km klas.
1 0003 Marthe Sogn Lien Ukjent skigruppe 2:32.44
2 0001 Maren Sogn Lien Ukjent skigruppe 2:48.13 15.29
3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
 

M 17-18 år 40km klas.
1 0019 Syver Gåsbakk Fossum IF 227418 2:18.14
2 0014 Vegar Wathne Bøyum SYRIL 236892 2:18.33 00.19
3 0017 Didrik Dukefoss Lillehammer Skiklub 229961 2:19.30 01.16
4 0018 Bjørn Øyvind Ottesen Vang Skiløperforening 248564 2:23.22 05.08
5 0010 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 219635 2:26.11 07.57
6 0012 Mats Nordhagen Brøttum IL 220029 2:26.36 08.22
7 0417 Halvor Grytting Harpefoss IL 213601 2:26.57 08.43
8 0015 Kristen Gjeterud Grue IL 219960 2:28.36 10.22
9 0013 Magnus Brøste Søre Ål IL 251745 2:30.42 12.28
10 0009 Martin Clausen Bekkelien Kjelsås IL 253512 2:32.40 14.26
11 0016 Kristoffer Jevne Bakken Lillehammer Skiklub 226430 3:38.02 1:19.48
11 0020 Tore Rud Johansen Lillehammer Skiklub 220183 3:38.02 1:19.48
13 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.
 

K 19-20 år 40km klas.
1 0025 Lone Sørlien Molstad Gjøvik Skiklubb 259092 2:45.46
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
 

M 19-20 år 40km klas.
1 0032 Håvard Ruud Olsen Mjøndalen 2:19.52
2 0031 Vegard Bonkerud Veldre Ski 2:21.22 01.30
3 0033 Åsmund Lindvik Råbøl Søre Ål IL 2:31.32 11.40
4 0034 John Frisli Ukjent skigruppe 257398 2:55.02 35.10
5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
 

K 21-25 år 40km klas.
1 0041 Anne Storslett Moelven IL 2:33.30
2 0043 Elisabeth Agnalt Ukjent skigruppe 3:08.29 34.59
3 0044 Johanne Stake Ukjent skigruppe 256543 3:21.43 48.13
4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
 

M 21-25 år 40km klas.
1 0056 Morten Eide Pedersen Lillehammer Skiklub 229825 1:49.16
2 0052 Eivind Opsahl Vang Skiløperforening 1:49.17 00.01
3 0053 Asgeir Årdal Jølster IL 1:53.21 04.05
4 0059 Jon Arild Halland Jølster IL 1:53.26 04.10
5 0051 Joachim Jacobsen Bækkelagets SK 1:56.09 06.53
6 0062 Anders Nygaard Rustad IL 1:57.35 08.19
7 0054 Emil Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 1:58.10 08.54
8 0057 Nils Einar Mæhlum Brøttum IL 1:58.28 09.12
9 0049 Ole Hovde Bakke Rudsbygd IL 235392 1:59.24 10.08
10 0060 Magnus Bleken Rudsbygd IL 2:01.49 12.33
11 0065 Tomas Moen Sør-Fron IL 2:03.58 14.42
12 0058 Lars Blomli Rudi Ringebu/Fåvang Skiklubb 207971 2:04.48 15.32
13 0048 Lars Petter Hauge Valldal IL 220316 2:05.02 15.46
14 0064 Eistein Hegge Sør-Frol IL 2:09.27 20.11
15 0055 Stian Granli Ukjent skigruppe 240267 2:09.37 20.21
16 0067 Heine Nysæther Bulken IL 219730 2:10.43 21.27
17 0050 Anders Hagehaugen Gausdal Skilag 253165 2:14.32 25.16
18 0061 Amund Hognestad Jensen Eidsvold Værks Skiklub 235638 2:18.24 29.08
19 0066 Kjetil Smedberg Ukjent skigruppe 2:31.49 42.33
20 0063 Frode Aarflot Team Aarflot 253879 2:44.26 55.10
21 0069 Lars Tore Gakkestad Bygland IL 2:47.17 58.01
22 0068 Kjetil Engen Lesja og Dovre Sykleklubb 3:08.04 1:18.48
22 påmeldte. 22 startet. 22 resultater.
 

K 26-30 år 40km klas.
1 0075 Hanne Trønnes Ottadalen sykkelklubb 238656 2:20.34
2 0077 Karen Hanne Raabe Hegge Sør-Frol IL 2:39.17 18.43
3 0076 Siw Engen Marken Nybygda Ski 37301 2:57.17 36.43
4 0074 Alexandra Abrahamson Lillehammer Skiklub 256748 3:37.00 1:16.26
6 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
 

M 26-30 år 40km klas.
1 0089 Øystein Solbjørg Vestringen IL 1:47.05
2 0083 Aslak Fisketjønn Morgedal IL 1:55.31 08.26
3 0092 Syver Berg-Dombås Ukjent skigruppe 243045 2:15.18 28.13
4 0086 Øyvind Aaen Ukjent skigruppe 218709 2:18.50 31.45
5 0084 Trond Prestrud Rudsbygd IL 2:20.19 33.14
6 0096 Jørgen Ringstad Jørstadmoen 257593 2:23.42 36.37
7 0088 Geir Arne Torgersrud Moelven IL 220214 2:27.28 40.23
8 0093 Birger Kristoffersen Ukjent skigruppe 239851 2:32.27 45.22
9 0416 Terje Jemterud Ukjent skigruppe 215364 2:33.28 46.23
10 0094 Even Krogsveen West. Geco BIL 247621 2:34.07 47.02
11 0095 Atle Berg Ukjent skigruppe 213335 2:46.53 59.48
12 0098 Eivind Tveter Ukjent skigruppe 245424 2:47.06 1:00.01
13 0082 Oddbjørn Aulstad Vestringen IL 257836 2:53.44 1:06.39
14 0097 Jørgen Thanem Ukjent skigruppe 258056 3:11.36 1:24.31
15 0127 Egil Weider Hartberg Ukjent skigruppe 258370 3:12.06 1:25.01
16 0090 Martin Askholm Ukjent skigruppe 3:31.02 1:43.57
17 0087 Ruben Larsen Ukjent skigruppe 3:33.40 1:46.35
18 påmeldte. 17 startet. 17 resultater.
 

K 31-35 år 40km klas.
1 0106 Valborg Madslien Lillehammer Sykehus BIL 2:23.48
2 0109 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 213623 2:40.27 16.39
3 0108 Cecili Busch-Christensen Ukjent skigruppe 233072 2:50.55 27.07
4 0107 May Lena Berg Nymoen Ukjent skigruppe 2:52.06 28.18
5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
 

M 31-35 år 40km klas.
1 0121 Trond Vognild Ukjent skigruppe 90308 2:01.36
2 0116 Runar Sannerud Team Sannerud 25234 2:05.39 04.03
3 0119 Morten Parthaugen Torpa Ski 37818 2:12.59 11.23
4 0122 Jonas Galde Bøverdalen IL 235100 2:15.54 14.18
5 0120 Cato Larsen Statkraft BIL 2:16.44 15.08
6 0128 Børre Storhagen Lillehammer Skiklub 26210 2:36.47 35.11
7 0113 Robert Molnar Ringebu/Fåvang Skiklubb 285703 2:39.46 38.10
8 0123 Mads Høgholen Abbott Norge BIL 211512 2:40.05 38.29
9 0125 Bergsvein Træthaug Ukjent skigruppe 26890 2:44.06 42.30
10 0115 Brian Dåsbjerg Ukjent skigruppe 2:47.27 45.51
11 0124 Bjørn Lykstad Ukjent skigruppe 240730 2:49.52 48.16
12 0414 Tom Ruud Lillehammer Sykkel 224872 2:51.28 49.52
13 0114 Erik Fotservoll Team Contar Olympiaparken 232966 3:07.32 1:05.56
16 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

K 36-40 år 40km klas.
1 0138 Hege Skari Lillehammer Skiklub 2:15.02
2 0140 Sigrund Larsen Haslum IL 2:23.04 08.02
3 0136 Anne Rindal Offigstad Øyer-Tretten IF 36330 2:24.00 08.58
4 0148 Margaretha Baumann Ukjent skigruppe 258827 2:24.07 09.05
5 0137 Hilde Grøneng Lillehammer Skiklub 33259 2:30.22 15.20
6 0147 Miriam Gulbrandsen Lillehammer Sykehus BIL 2:37.22 22.20
7 0141 Kari Klynderud Sundfør Lillehammer Skiklub 23082 2:37.45 22.43
8 0145 Monica Holten-Andersen Ukjent skigruppe 2:41.50 26.48
9 0143 Lillean Saur Vorkinn Lesja og Dovre Sykleklubb 253560 2:53.48 38.46
10 0139 Toril Mork Viken Åsmarka IL 2:58.06 43.04
Brutt 0146 Berit Nyhus Gausdal Skilag 213932
13 påmeldte. 11 startet. 10 resultater.

M 36-40 år 40km klas.
1 0174 Øyvind Viken Team G-Sport Lillehammer 1:51.18
2 0168 Tor Erik Bakken Øyer-Tretten IF 1:57.30 06.12
3 0165 Geir Evensen Søre Ål IL 15420 2:04.57 13.39
4 0167 Paul Aksel Authen Trøgstad Skiklubb 40252 2:06.04 14.46
5 0181 Gaute Freng Brøttum IL 2:09.02 17.44
6 0183 Kjetil Fugleberg Flo IL 21886 2:13.44 22.26
7 0178 Jens-Kristian Berg Ukjent skigruppe 231480 2:16.46 25.28
8 0176 Stig Roger Thomassen Team G-Sport Lillehammer 234568 2:16.56 25.38
9 0150 Tommy Mikkelsen Brummunddal Ski 68920 2:17.16 25.58
10 0179 Bjørn Ole Inglingstad Rustad IL 2:17.38 26.20
11 0162 Frank Øines Ullensaker Skiklubb 231120 2:20.21 29.03
12 0184 Bernt Tennstrand Mesnali 205086 2:21.14 29.56
13 0156 Morten Sjumann Anderssen Team G-Sport Lillehammer 18037 2:23.14 31.56
14 0159 Halvor Nordby Ukjent skigruppe 231105 2:23.25 32.07
15 0155 Anders Jøranli Ukjent skigruppe 230393 2:25.14 33.56
16 0177 Henrik Strøm-Roum Ukjent skigruppe 230394 2:26.10 34.52
17 0164 Tore Johansen Ottadalen sykkelklubb 238892 2:26.28 35.10
18 0166 Jan Lenndin Lillehammer Skiklub 235150 2:27.52 36.34
19 0173 Jostein Flata Lillehammer Sykehus BIL 47583 2:27.59 36.41
20 0160 Torbjørn Randen Sel IL 25840 2:29.15 37.57
21 0161 Torbjørn Mæhlum MS Svartor 19337 2:29.52 38.34
22 0154 Hans Erik Hårstadhaugen Gausdal Skilag 246784 2:30.33 39.15
23 0180 Ole Kristian Jensvoll Rinna IL 257708 2:31.15 39.57
24 0220 Per-Rune Regstad Ukjent skigruppe 257673 2:31.26 40.08
25 0171 Dagfinn Rognerud Lesja og Dovre Sykleklubb 47495 2:33.23 42.05
26 0163 Hans Slålien Bøverdalen IL 253561 2:46.29 55.11
27 0151 Arve Thorsberg Ukjent skigruppe 39355 2:46.41 55.23
28 0157 Ulf Prestegård Ukjent skigruppe 236290 3:11.54 1:20.36
29 0170 Thomas Weisser-Svendsen Ukjent skigruppe 252291 3:18.31 1:27.13
30 0117 Morten Carolin Ukjent skigruppe 3:30.05 1:38.47
Brutt 0153 Nils Christian Blakli Ukjent skigruppe 78233
34 påmeldte. 31 startet. 30 resultater.

K 41-45 år 40km klas.
1 0205 Turid Dehli Ukjent skigruppe 2:23.16
2 0200 Iren Tryggestad Rustad IL 2:31.28 08.12
3 0204 Hilde Gjestvang Feiring IL 204765 2:54.18 31.02
4 0201 Rigmor Wathne SYRIL 246753 2:59.34 36.18
5 0203 Else Hildeskor Ukjent skigruppe 246851 3:40.59 1:17.43
7 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

M 41-45 år 40km klas.
1 0222 Ragnvald Reed Milslukeren Sport 1:56.21
2 0242 Leif Størmer Bærums Verk IF 1:57.13 00.52
3 0221 Øystein Engesveen Team G-Sport Lillehammer 1:58.21 02.00
4 0228 Tor Håkon Viken Øyer-Tretten IF 15704 1:59.47 03.26
5 0237 Eirik Røysheim Søre Ål IL 10581 2:04.08 07.47
6 0219 Ola Kjonerud Team G-Sport Lillehammer 12149 2:07.47 11.26
7 0246 Harald Ringen Rustad IL 2:07.53 11.32
8 0212 Rune Brorson Svea Skilag 26411 2:09.02 12.41
9 0224 Torbjørn Bonkerud Veldre Ski 9829 2:10.29 14.08
10 0217 Jon Håvard Hågå Lesja IL 40948 2:10.58 14.37
11 0240 Arne Bjørke Sør-Fron IL 211950 2:13.24 17.03
12 0215 Morten Erik Hoff Team G-Sport Lillehammer 2:14.28 18.07
13 0232 Petter Lien Ukjent skigruppe 2:16.07 19.46
14 0235 Asgeir Fandrem Roterud IL 11276 2:16.41 20.20
15 0226 Kjell Rusten Øyer-Tretten IF 2:17.47 21.26
16 0243 Jon Odenrud Sør-Fron IL 33289 2:17.52 21.31
17 0238 Pål Sommerseth Ukjent skigruppe 231426 2:18.43 22.22
18 0239 Christen Tellefsen NLA BIL 201288 2:19.09 22.48
19 0214 Kolbjørn Høgåsen Lillehammer Skiklub 78088 2:19.48 23.27
20 0213 Ståle Bekkelien Sørbråten IL 207631 2:20.06 23.45
21 0227 Rune Engebråten Halmsås og Omegn Skilag 2:20.34 24.13
22 0211 Eyvind Martinsen Hvam IL 49252 2:24.48 28.27
23 0241 Jørn Hansveen Ukjent skigruppe 62163 2:29.48 33.27
24 0229 Ole Christian Lunna Ukjent skigruppe 2:34.56 38.35
25 0233 Tore Nesset Østre Toten Skilag 253198 2:44.01 47.40
26 0223 Kjetil Rognerud Lesja og Dovre Sykleklubb 3:03.25 1:07.04
27 0415 Gøran Melbø Tele BIL 222578 3:25.41 1:29.20
33 påmeldte. 27 startet. 27 resultater.
K 46-50 år 40km klas.
1 0252 Line Asplin Grundtvig Ukjent skigruppe 218399 2:44.34
2 0255 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 221570 2:51.06 06.32
3 0254 Anne Sørlien Gjøvik Skiklubb 16591 2:55.29 10.55
4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

M 46-50 år 40km klas.
1 0286 Bjørn Offigstad Øyer-Tretten IF 4860 2:10.55
2 0277 Richard Larsson Grorud IL 2:12.36 01.41
3 0265 Trond Buhaug Gjensidige BIL 8721 2:13.20 02.25
4 0262 Gunder Skjeggestad Gausdal Skilag 47901 2:13.35 02.40
5 0267 Hans Ivar Hattestad Vingrom IL 6653 2:14.00 03.05
6 0281 Ola Nørstebø Lesja IL 2:17.49 06.54
7 0290 Einar Thorsteinsen Lyn 13668 2:19.29 08.34
8 0279 Lars Kristian Dahl Lillehammer Skiklub 204461 2:19.30 08.35
9 0274 Sverre Andresen Wiersholm BIL 218577 2:20.02 09.07
10 0280 Arne Kolstad Ukjent skigruppe 2:21.13 10.18
11 0271 Terje Lundby Vang Skiløperforening 76876 2:21.52 10.57
12 0295 Øystein Løsteh Overtoppen IL 34540 2:24.15 13.20
13 0285 Torbjørn Ugelvik Rival, Spkl 254087 2:24.16 13.21
14 0273 Eivind Mæhlum Søre Ål IL 22959 2:24.25 13.30
15 0284 Kai Gjestvang Feiring IL 2:25.27 14.32
16 0291 Trygve Moe Ukjent skigruppe 222377 2:26.31 15.36
17 0298 Øyvind Solvang Ukjent skigruppe 232114 2:26.49 15.54
18 0245 Kjell Magne Tangen Torpa Ski 2:27.00 16.05
19 0266 Kjartan Aas Redalen IL 2:27.02 16.07
20 0299 Per Wiggo Richardsen Veritas BIL 34535 2:30.24 19.29
21 0294 Odd Danielsen ØTI 224752 2:31.38 20.43
22 0297 Geir Forsberg Nesodden IF - Ski 28258 2:33.26 22.31
23 0278 Konrad Trettengen Sør-Fron IL 77561 2:34.18 23.23
24 0283 Harald Nordhagen Brøttum IL 200566 2:34.20 23.25
25 0272 Ole Christian Myhren Søre Ål IL 246891 2:35.01 24.06
26 0287 Rune Strand Ødegård Brøttum IL 229723 2:37.49 26.54
27 0268 Tor Brubak Borsch Rexroth BIL 252950 2:38.17 27.22
28 0275 Masoud Ramezani Ukjent skigruppe 257898 2:39.36 28.41
29 0293 Ole Kristian Stenberg Ukjent skigruppe 243621 2:40.01 29.06
30 0296 Ketil Uggen Overtoppen IL 236403 2:55.15 44.20
31 0292 Lars Thomassen Ukjent skigruppe 2:58.45 47.50
32 0264 Pål Rosten Ukjent skigruppe 3:01.39 50.44
33 0236 Dag Nord Endotech Sport 56216 3:25.09 1:14.14
34 0270 Øyvind Aasen Hydro BIL 253054 3:31.42 1:20.47
Brutt 0261 Jon Arv Tøndevoldshaugen Dombås IL 211841
Brutt 0263 Ole Petter Sveen Redalen IL
39 påmeldte. 36 startet. 34 resultater.

K 51-55 år 40km klas.
1 0256 Marit Ellen Josefsen Torpa Ski 2:42.04
2 0300 Bjørg Ø. Simonsen Søre Ål IL 23969 2:51.46 09.42
3 0301 Tove Nyhus Follebu 7231 3:18.55 36.51
3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

M 51-55 år 40km klas.
1 0312 Per Solbakken Lillehammer Skiklub 8100 2:06.44
2 0321 Ola Rudi Ringebu/Fåvang Skiklubb 8877 2:11.39 04.55
3 0244 Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 2738 2:11.54 05.10
4 0314 Anders Bakken Lillehammer Skiklub 2:12.05 05.21
5 0313 Geir Owren Flatås IL 258258 2:18.28 11.44
6 0316 Andreas Mellbye Heming, IL 226171 2:18.34 11.50
7 0319 Arne Brandslien Vestringen IL 76938 2:18.58 12.14
8 0325 Tor Strand Fenstad Ski 197 2:20.36 13.52
9 0322 Trond Overn SK Rye 203173 2:23.53 17.09
10 0323 Geir Todal Holeværingen 209299 2:24.55 18.11
11 0307 Inge Østby Åsen IL 43178 2:28.20 21.36
12 0308 Bjørn Næsvold Søre Ål IL 234112 2:29.39 22.55
13 0269 Jon Arne Bruset Team G-Sport Lillehammer 219673 2:32.50 26.06
14 0317 Bråten Torgeir Halmsås og Omegn Skilag 7895 2:33.10 26.26
15 0324 Geir Nysæther Bulken IL 211686 2:39.05 32.21
16 0318 Gunnar Søderholm SYRIL 252037 2:47.20 40.36
17 0306 Geir Ottesen Vang Skiløperforening 252944 3:02.02 55.18
18 0309 Steinar Fossum Øyer-Tretten IF 253353 3:06.36 59.52
22 påmeldte. 18 startet. 18 resultater.
X-Sport Systemer DAG HOILT-VAGSNES 13:01:07

M 56-60 år 40km klas.
1 0347 Erik Hanssveen Søre Ål IL 2:02.07
2 0320 Olaf Knai Hurdal IL 17449 2:08.39 06.32
3 0346 Jon Andreas Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 2:14.01 11.54
4 0357 Per Ove Transeth Nordea BIL 2113 2:14.27 12.20
5 0372 Ola Holen Dombås IL 2658 2:21.13 19.06
6 0338 Ole Bakke Rudsbygd IL 514 2:21.26 19.19
7 0358 Arnfinn Stubberud Lillehammer Skiklub 28848 2:24.05 21.58
8 0359 Per Minge Nesodden IF - Ski 25407 2:26.08 24.01
9 0344 Bjørn Olav Sveinhaug Brøttum IL 2643 2:27.27 25.20
10 0339 Oddbjørn Åvangen Lesja IL 2:28.20 26.13
11 0342 Gudmund Forseth Vestringen IL 217910 2:28.37 26.30
11 0351 John Arne Sundgården Sør-Fron IL 28435 2:28.37 26.30
13 0379 Alf Gunnar Bendiksen Lillehammer Skiklub 77614 2:30.21 28.14
14 0349 Helge Horn Ukjent skigruppe 24170 2:30.25 28.18
15 0355 Sverre Fossen Lillehammer Skiklub 2:32.25 30.18
16 0335 Eivind Sigstad Biri IL 211796 2:34.26 32.19
17 0352 Lars Aaserud Ukjent skigruppe 4591 2:37.32 35.25
18 0337 Arngrim Ytterhus Ukjent skigruppe 253051 2:37.46 35.39
19 0333 Torgeir Solbrekken Ukjent skigruppe 2:37.49 35.42
20 0334 Erling Ellingsson Ukjent skigruppe 1554 2:38.55 36.48
21 0332 Jon Rinde DnB NOR BIL 4592 2:39.32 37.25
22 0340 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 2:39.57 37.50
23 0356 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklub 2:46.10 44.03
24 0348 Arild Stange Lillehammer Skiklub 28760 2:47.47 45.40
25 0343 Arne Stonor Søre Ål IL 2:50.33 48.26
26 0353 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 78172 2:57.12 55.05
27 0345 Tor Erik Urdahl Lillehammer Skiklub 201290 2:57.52 55.45
28 0354 Bjørn Karsten Olsen Skog-Data BIL 207555 3:00.33 58.26
29 0341 Mikael Finsveen Lillehammer Skiklub 218437 3:08.33 1:06.26
30 0336 Erik Almestad NMK Sør Gudbrandsdal 66953 3:14.12 1:12.05
30 påmeldte. 30 startet. 30 resultater.

M 61-65 år 40km klas.
1 0374 Rolf Rønning Søre Ål IL 2971 2:21.06
2 0367 Gunnar Hansen Sør-Frol IL 3162 2:32.05 10.59
3 0380 Nils Hagness Søre Ål IL 2847 2:32.28 11.22
4 0375 Morten Grundtvig Ukjent skigruppe 215051 2:40.35 19.29
5 0378 Øystein Hagen Vinstra IL 21984 2:44.35 23.29
6 0373 Dag Ivar Larsen Haslum IL 9193 2:46.12 25.06
7 0371 Harald Skjevdal Ringebu/Fåvang Skiklubb 6706 2:50.07 29.01
8 0368 Tor Nyhus Gardermoen Flystasjon BIL 258733 3:08.05 46.59
13 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

M 66-70 år 40km klas.
1 0390 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklub 2873 2:20.49
2 0388 Svein Larsen Søre Ål IL 2967 2:45.54 25.05
3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

M 71-75 år 40km klas.
1 0401 Åge Solberg Mogutten IL 8147 2:21.48
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

M 76 år og eldre 40km klas.
1 0412 Ivar Jacobsen Dombås IL 4:17.38
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.