VM-SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| SISTE VM-RESULTATER: TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Junior-VM 10 km fristil fellesstart jenter

1 1 3425301 JOHAUG Therese NOR 12:06.1 1 25:24.7 0.0 35.00
2 5 3195059 BARTHELEMY Laure FRA 12:15.5 3 25:28.7 +4.0 38.67
3 18 3505497 LARSEN Lisa SWE 12:15.2 2 25:29.2 +4.5 39.13
4 57 3425410 OESTBERG Ingvild Flugstad NOR 12:30.2 7 25:36.5 +11.8 45.83
5 4 3425315 LAUVHAUG Hilde NOR 12:29.9 6 25:36.9 +12.2 46.20
6 52 3675010 LANCHAKOVA Vika KAZ 12:34.0 15 25:38.6 +13.9 47.76
7 29 3185259 HEINANEN Johanna FIN 12:30.5 9 25:43.2 +18.5 51.99
8 42 3185256 LAHTEENMAKI Krista FIN 12:33.4 14 25:51.3 +26.6 59.42
9 7 3205124 SIEGEL Monique GER 12:31.1 10 26:04.5 +39.8 71.54
10 49 3125046 LI Xin CHN 12:52.3 35 26:07.3 +42.6 74.12
11 9 3185168 NISKANEN Kerttu FIN 12:34.4 16 26:09.1 +44.4 75.77
12 19 3505481 BRODIN Hanna SWE 12:23.6 4 26:11.3 +46.6 77.79
13 30 3485491 TANYGINA Alevtina RUS 12:50.8 32 26:11.8 +47.1 78.25
14 28 3705023 BLASKOVA Barbara SVK 12:38.5 18 26:24.1 +59.4 89.54
15 10 3195061 DABUDYK Aurelie FRA 12:32.9 13 26:24.3 +59.6 89.73
16 61 3305165 KASHIWABARA Michiko JPN 12:54.9 38 26:24.6 +59.9 90.00
17 36 3505276 SVENSSON Therese SWE 12:30.4 8 26:25.3 +1:00.6 90.64
18 20 3485395 MARALSKAIA Ekaterina RUS 12:31.9 11 26:25.3 +1:00.6 90.64
19 13 3295089 GORRA Melissa ITA 12:32.3 12 26:26.8 +1:02.1 92.02
20 33 3155168 PETRZELOVA Tereza CZE 12:48.7 28 26:28.7 +1:04.0 93.77
21 12 3515142 PICHARD Lucy SUI 12:48.0 27 26:31.4 +1:06.7 96.24
22 11 3675018 MATROSOVA Marina KAZ 12:35.2 17 26:36.3 +1:11.6 100.74
23 23 3505405 FALK Hanna SWE 12:49.9 29 26:37.2 +1:12.5 101.57
24 2 3425302 NYDAL Britt Ingunn NOR 12:29.6 5 26:46.6 +1:21.9 110.20
25 45 3435040 GALEWICZ Martyna POL 12:51.2 33 26:51.5 +1:26.8 114.70
26 44 3485498 GUSCHINA Marina RUS 12:50.7 31 26:52.1 +1:27.4 115.25
27 8 3515112 STIFFLER Tatjana SUI 12:54.6 37 26:53.8 +1:29.1 116.81
28 64 3665025 HRAKOVICH Yana BLR 12:47.0 25 26:56.3 +1:31.6 119.11
29 48 3295141 AGREITER Debora ITA 13:03.1 39 26:57.4 +1:32.7 120.12
30 41 3675013 SEMYONOVYHK Yekaterina KAZ 13:06.5 46 26:57.8 +1:33.1 120.49
31 55 3565035 ERZEN Anja SLO 12:53.6 36 27:03.1 +1:38.4 125.35
32 17 3205181 WILHELM Karolin GER 12:39.3 19 27:07.1 +1:42.4 129.03
33 6 3295087 CASALI Ilenia ITA 12:43.2 23 27:09.4 +1:44.7 131.14
34 50 3695022 TSESELSKA Kateryna UKR 12:52.0 34 27:09.9 +1:45.2 131.60
35 46 3105084 MARSHALL Alysson CAN 13:03.5 40 27:10.7 +1:46.0 132.33
36 26 3535124 SARGENT Ida USA 12:50.0 30 27:14.2 +1:49.5 135.54
37 22 3535316 BRENNAN Rosie USA 12:46.8 24 27:15.0 +1:50.3 136.28
38 76 3665044 TATARINSKAYA Aleksandra BLR 13:21.7 54 27:15.2 +1:50.5 136.46
39 15 3535321 TURZIAN Alexa USA 12:47.5 26 27:21.2 +1:56.5 141.97
40 63 3105093 KROMM Marlis CAN 13:25.9 59 27:27.4 +2:02.7 147.66
41 47 3435036 BIESZCZAD Kinga POL 13:10.1 49 27:31.6 +2:06.9 151.52
42 31 3295144 DEBERTOLIS Ilaria ITA 13:04.6 42 27:32.7 +2:08.0 152.53
43 68 3665026 SERAFIMAVA Yuliya BLR 13:07.1 47 27:40.4 +2:15.7 159.60
44 21 3155089 AUGUSTINOVA Bohdana CZE 13:05.6 44 27:41.1 +2:16.4 160.24
45 27 3155088 SKRBKOVA Tereza CZE 13:05.9 45 27:50.2 +2:25.5 168.60
46 24 3485317 HLOPOTINA Olga RUS 13:04.2 41 27:52.2 +2:27.5 170.44
47 40 3495030 BLANES Beatriz SPA 13:10.9 50 27:52.9 +2:28.2 171.08
48 53 3395049 UDRAS Kaidi EST 13:20.4 51 27:53.1 +2:28.4 171.26
49 59 3535304 CALDWELL Sophie USA 13:22.1 55 27:53.2 +2:28.5 171.35
50 37 3195113 BUILLET Marion FRA 12:42.2 22 27:55.8 +2:31.1 173.74
51 39 3055046 MAYERHOFER Johanna AUT 13:23.4 56 27:58.8 +2:34.1 176.50
52 32 3515128 EMMENEGGER Carmen SUI 13:29.4 61 27:59.4 +2:34.7 177.05
53 54 3515175 LANGEL Tiffany SUI 13:34.1 62 28:03.6 +2:38.9 180.90
54 25 3565034 CEBASEK Alenka SLO 13:21.0 52 28:10.0 +2:45.3 186.78
55 35 3675019 SLONOVA Anastasia KAZ 13:10.0 48 28:10.6 +2:45.9 187.33
56 16 3055047 MUSCHET Kerstin AUT 13:23.7 57 28:17.0 +2:52.3 193.21
57 34 3125044 E Yingcui CHN 14:13.9 70 28:24.5 +2:59.8 200.09
58 65 3105104 DROLET Stephanie CAN 13:26.7 60 28:26.0 +3:01.3 201.47
59 66 3695017 MYKHNYUK Tetyana UKR 13:25.5 58 28:30.9 +3:06.2 205.97
60 69 3695028 GRYGORENKO Oleksandra UKR 13:53.9 63 28:34.9 +3:10.2 209.64
61 56 3395048 OJASTE Triin EST 13:21.5 53 29:02.5 +3:37.8 234.99
62 74 3705032 KYSELOVA Anna SVK 13:59.6 66 29:17.9 +3:53.2 249.13
63 67 3705030 OSUSOVA Zdenka SVK 14:06.7 68 29:24.3 +3:59.6 255.00
64 62 3435058 MORDARSKA Justyna POL 13:55.0 65 29:24.6 +3:59.9 255.28
65 58 3395055 KALDA Liis EST 14:25.7 72 29:37.2 +4:12.5 266.85
66 72 3665029 EREMICHEVA Svetlana BLR 14:03.1 67 29:41.2 +4:16.5 270.52
67 73 3785009 KOLGA Jevgenija LTU 14:08.4 69 29:53.0 +4:28.3 281.36
68 70 3225004 YOUNG Sarah GBR 14:19.4 71 30:07.7 +4:43.0 294.85
69 75 3555010 BRICE Anete LAT 14:43.6 74 30:37.1 +5:12.4 321.85
70 60 3395033 RJABOV Marit EST 14:30.5 73 30:46.7 +5:22.0 330.66
71 71 3225006 HUGHES Fiona-Elizabeth GBR 14:44.5 75 31:00.4 +5:35.7 343.24
Did Not Finish
3 3155073 HAJKOVA Eliska CZE 12:40.3 20
14 3185166 ANNILA Satu FIN 12:41.8 21
38 3195068 LANOE Aurelia FRA 13:05.1 43
43 3055045 KAML Elisabeth AUT 13:54.2 64
51 3695019 MYKHNYUK Galyna UKR
 

Annonse







Annonse