www.langrenn.com

13.07.2008
Tour de Romsdal - Nesaksla Rett Opp





Nesaksla Rett Opp Resultatliste Åndalsnes 11.07.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Jenter 12-13 år
1 Aud Irene Bredeli Isfjorden IL 34:18
2 Ingvill Aasheim Isfjorden IL 40:14 05:56
3 Rikke G Dahle Skåla IL 43:58 09:40
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Jenter 14-15 år
1 Mathea Gjeitnes Skåla IL 38:39
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 16-19 år
1 Karoline Grøvdal Isfjorden IL 27:37
2 Tuva Toftdahl Heming IL 29:11 01:34
3 Synnøve Solemdal Tingvoll 33:55 06:18
4 Martine Udnes Weng Njård 35:17 07:40
5 Marita Rustad Martinsen ÅIF 36:40 09:03
6 Ragnhild Lund Johansen Varegg IL 38:11 10:34
7 Ingunn Dahle Unhjem Isfjorden IL 39:39 12:02
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

Kvinner 20-24 år
1 Kari Vikhagen Gjeitnes Skåla IL 31:05
2 Lene Bergesen Asker SK 31:10 00:05
3 Mariell Rostille Åndalsnes IF 40:27 09:22
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Kvinner 30-34 år
1 Unni Ødegård Molde og Omegn IF 30:06
2 Elise Reiten NOTEAM 30:27 00:21
3 Eva Nystøm Team Herbalife 31:35 01:29
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Kvinner 35-39 år
1 Brynhild Synstnes Åndalsnes IF 29:29
2 Frid Harstad Molde CK 33:55 04:26
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Kvinner 40-44 år
1 Ellinor Grytten Molde og Omegn IF 35:48
2 Turid Solheim Statens vegvesen 36:34 00:46
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Gutter 12-13 år
1 Tobias Solgaard Vågstranda Idrettslag 31:15
2 Eirk Hustad Åndalsnes IF 33:50 02:35
3 Henrik Pettersen Molde og Omegn IF 35:50 04:35
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3
eTiming versjon 3.0 12.07.2008 00:44:05 Side:1
Nesaksla Rett Opp Resultatliste Åndalsnes 11.07.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Gutter 14-15 år
1 Simen Hestad Valdres Langeløperlag 27:22
2 Simon Tomren Tomrefjord IL 28:58 01:36
3 Jørn Hustad Åndalsnes IF 29:34 02:12
4 Øyvind Flobergsæter Lesja IL 36:52 09:30
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Menn 16-19 år
1 Sjur Prestsæter Team Subway 24:40
2 Michael Ericsson Team Subway 25:18 00:38
3 Rune Malo Ødegård Molde og Omegn IF 27:03 02:23
4 Knut Sindre Mølmen IF BIRKEBEINEREN 27:32 02:52
5 Hans Jørgen Kvåle Brandbu IF 27:35 02:55
6 Martin Flåten Åndalsnes IF 28:30 03:50
7 Øyvind Hjelle Molde og Omegn IF 28:52 04:12
8 Tore Andre Hustad Åndalsnes IF 29:20 04:40
9 Børge Godejord Molde og Omegn IF 29:47 05:07
10 Ruben Rostille Isfjorden IL 32:07 07:27
11 Vegard Eliassen Molde CK/Team 36:10 11:30
12 Kristian Eliassen Molde CK/Team 36:28 11:48
Antall 12 Påmeldte: 14 Startende: 12

Menn 20-24 år
1 Morten Eilifsen IK Rindalstroll 23:19
2 Runar Ødegård Vistdal IL 31:16 07:57
3 Steinar Hovde Molde og Omegn IF 32:56 09:37
4 Mads Åge Madsstuen Euronics, Raufoss 33:21 10:02
5 Jan Roger Hagen Straumsnes IL 33:31 10:12
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 5

Menn 25-29 år
1 Andreas Svanebo Cybercom Group 23:41
2 Nils Ivar Ringdal Måndalen IL 28:18 04:37
3 Håkon Fedt Velledalen IL 32:07 08:26
4 Jøran Valseth Åndalsnes IF 33:33 09:52
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

Menn 30-34 år
1 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF 28:08
2 Even Mork Svalbard Turn 33:58 05:50
3 Knut Ole Gundersen JOH B.I.L 35:06 06:58
4 Gunnar Luther Team Hummel 37:03 08:55
5 Øystein Skiri Åndalsnes IF 48:43 20:35
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

Menn 35-39 år
1 Even Olsen Team Anton Sport 26:11
2 Esten Rekkertbø Koren Innfjorden IL 26:21 00:10
3 Sven Nylund Molde Olymp 26:39 00:28
4 Ingvar Grønseth Bud IL 27:09 00:58
5 Martin Flinta Team Avélo Bikes/Buff 28:41 02:30
6 Christian Reusch Heming IL 29:49 03:38
7 Erik Brekken Åndalsnes IF 29:55 03:44
8 Frode Dahle ÅIF 31:39 05:28
9 Morten Omland ICA Norge 35:27 09:16
10 Kennet Kamp NOTEAM 36:53 10:42
11 Roger Svendsen Team Hummel 38:49 12:38
12 Jøril Gjeitnes Skåla IL 44:04 17:53
Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12

Menn 40-44 år
1 Jon Tvedt Gular IL 22:10
2 Bård Smestad Multitude 27:50 05:40
3 Nils Henning Pettersen Molde CK 29:48 07:38
4 Per Jacob Kyrkjeeide Markane IL 33:16 11:06
5 Vegard Skrede NOTEAM 34:02 11:52
6 Fred Ivar Lyngstad Lyngstad IL 36:22 14:12
7 Arne Årsbog Romdals pg.klubb 37:14 15:04
8 Ståle Staurseth NOTEAM 40:29 18:19
DNF Finn Thorer Kjos ÅndalsnesIF
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

Menn 45-49 år
1 Magnor Rypdal Isfjorden IL 24:45
2 Kåre Gunnar Bakke IIL 27:12 02:27
3 Edmund Melkild Rekdal IL 28:37 03:52
4 Tony Kavli NOTEAM 30:18 05:33
5 Ole Johan Sæther Isfjorden IL 30:30 05:45
6 Bjørn Brubæk Skåla IL 32:54 08:09
7 Bård Vestre Sykkylven Sykkelklubb 32:59 08:14
8 Håvard Rognerud Åndalsnes IF 33:02 08:17
9 Gunnar Bergsvik Skåla IL 34:14 09:29
10 Jon Asle Døving Stiansen & Co AS 34:25 09:40
11 Morten Lund Johansen Varegg IL 34:34 09:49
12 Jan Rød Nesset CK 37:40 12:55
DNF Terje Hole Åndalsnes IF
Antall 13 Påmeldte: 13 Startende: 13

Menn 50-54 år
1 Ottar Sætre Lauparen 33:03
2 Rolf Eide Sparebank1 34:24 01:21
3 Bjørn Bergsvik Skåla IL 35:37 02:34
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn 55-59 år
1 Per Arild Bolaas Steinkjær Skiklubb 32:42
2 Magne Orvik Molde og Omegn IF 33:00 00:18
3 Per Gunnar Kvenseth Villa Miljølaks 33:01 00:19
4 Kristian Stormyr Rolls-royce marine 41:24 08:42
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Menn 60-64 år
1 Arnt Kjersem Tresfjord IL 32:33
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
eTiming versjon 3.0 12.07.2008 00:44:06 Side:3

Menn 65-69 år
1 Ingvar Gridset Innfjorden IL 33:15
2 Sigmund Julshamn Fræna IL 42:39 09:24
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Menn 70-74 år
1 Jean Barel Elko Bil 38:18
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
eTiming - www.emit.no 12.07.2008 00:44:06 Side:4