Resultater Budorrennet 2009



Budorrennet Klassisk 2009
Resultatliste
03.01.2009

K 16 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Rebekka Dybvig Nes Ski 1
Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende: 0

M 16 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anders Fjell ROS, IL 5 2:22:25 00:00
2 Vebjørn Gilde Hernes IL 4 2:25:04 02:39
3 Didrik Hopen ROS, IL 3 2:30:08 07:43
4 Dojn Gundersen Kjellmyra IL 206 2:47:39 25:14
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5

M 17-18 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hans Høisveen Nannestad Veldre Ski 10 2:38:50 00:00
2 Vegard Øie Nordbygda/Løten Ski 8 2:51:17 12:27
3 Simen Fjuk Vestreng Bjørkelangen SF 9 3:03:00 24:10
4 Petter Andersen Sauge Aurskog/Finstadbru SK 7 3:03:01 24:11
DNS Mats Walby Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 6
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 4

M 19-20 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Emil Oustad Ottestad IL 266 2:32:45 00:00
2 Erik Rønning Jømna/Heradsbygd Langrenn 12 2:33:02 00:17
3 Kristian Myhre Hellerud Kongsvinger IL Ski 11 2:38:22 05:37
4 Mathias Benjaminsen Lillomarka Skiklubb 15 2:42:47 10:02
5 Hans Alexander Mangen Stovnerkameratene 204 2:45:13 12:28
6 Marius Øie Nordbygda/Løten Ski 13 2:51:21 18:36
7 Vegard Nyeng Skedsmo Skiklubb 276 3:07:42 34:57
DNS Vegard Ruttenborg Østre Toten Skilag 14
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 7

K 21-25 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mari Johanna Brox Oslostudentenes IK - Ski 20 2:35:43 00:00
2 Eli Gjermundshaug PedersenNybygda IL 17 2:36:21 00:38
3 Berit Gjelten NTNUI - Ski 18 2:47:24 11:41
eTiming Utskrevet:03.01.2009 15:59:55 Side:1
NORDBYGDA SKI
Budorrennet Klassisk 2009
Resultatliste
03.01.2009
4 Selma Næss-Ulseth Oslo Sportslager 212 3:22:21 46:38
DNS Ida Gjermundshaug PederseNn ybygda IL 19
DNS Magnus Bjørndal Feiring IL 16
Fullførte:4 Påmeldte:6 Startende: 4

M 21-25 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eirik Watterdal Nøtterøy IF 29 2:11:27 00:00
2 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL 22 2:12:32 01:05
3 Steffen Saeterhagen PAULSERNustad IL 24 2:14:45 03:18
4 Tore Krogsveen Henning IL 228 2:16:55 05:28
5 Petter Leistad Vaaler IF/ Team Solør Ski 23 2:17:24 05:57
6 Anders Nordby Gullhav Høybråten og Stovner IL 25 2:21:14 09:47
7 Simen Berger Magnor UL 28 2:25:44 14:17
8 Harald Solhaug Næss Driv IL/ Team Synnfjell 27 2:31:00 19:33
9 Lasse Blom Ukjent klubb - ski 31 2:31:41 20:14
10 Asgeir Kvam NTNUI - Ski 21 2:32:09 20:42
11 Kent Remi Bjørnbakken Sørskogbygda IL 184 2:33:03 21:36
12 Eirik Messelt Stor-Elvdal SK 202 2:34:30 23:03
13 Kristian Nilsen Nybygda IL 179 2:41:45 30:18
14 Thomas Sveen Sørskogbygda IL 30 2:48:36 37:09
15 Hans T Nygaard Vestringen IL 176 2:53:35 42:08
16 Lars Fossedal Larvik Ski 156 2:54:38 43:11
DNS Lars Frederic Nordbakken Gjerdrum IL 26
Fullførte:16 Påmeldte:17 Startende: 16

K 26-30 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Tille Marie Breda Sande Sportsklubb 33 2:56:43 00:00
2 Maria Berg Milslukeren Sport 274 3:09:53 13:10
3 Lene Løchen Ukjent klubb - ski 251 3:21:49 25:06
DNS Therese Engen Rustad IL 32
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

M 26-30 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Vigen Hattestad Ørje IL 262 2:10:42 00:00
2 Eivind Opsahl Vang Skiløperforening 152 2:11:06 00:24
3 Øysten Solbjørg Vestringen IL 221 2:13:26 02:44
4 Per Ola Gasmann Ørje IL 39 2:17:22 06:40
5 Tony Andre Bjørnbakken Hernes IL 38 2:23:18 12:36
6 Nicolas Wærenskjold Oslo Sportslager 213 2:27:41 16:59
7 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 41 2:27:47 17:05
8 Morten Ask Varde IL 42 2:27:57 17:15
9 Øystein Rodem Begeistringen IL 256 2:33:54 23:12
10 Stian Grymyr Svea Skilag 165 2:37:47 27:05
11 Kristian Sørli Rustad IL 37 2:48:33 37:51
12 Øyvind Berntsen Kjellsås Avdank 253 2:59:15 48:33
13 Håvard Ellefsen Ukjent klubb - ski 269 3:00:13 49:31
14 Andreas Strand Ukjent klubb - ski 36 3:01:03 50:21
15 Aleksander Phyllips Kjellsås Avdank 252 3:03:53 53:11
16 Peder Strand Ukjent klubb - ski 35 3:08:09 57:27
17 Paul André Ruud Åsen IL 40 3:08:26 57:44
18 Anders Holt Moen Kjellsås Avdank 254 3:19:22 1:08:40
19 Tor Kåre Andersen Ringebu/Fåvang Skiklubb 231 3:31:01 1:20:19
DNS Lars Høgnes Ringkollen Skiklubb 34
Fullførte:19 Påmeldte:21 Startende: 20
K 31-35 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stine Kirkevik Asker Skiklubb 249 2:42:52 00:00
2 Britt Gjermundshaug Milslukeren Sport 149 2:50:41 07:49
3 Elisabeth Nordby Ukjent klubb - ski 230 3:09:04 26:12
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

M 31-35 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vidar Igeltjørn Korlevoll, IL 216 2:25:10 00:00
2 Mikal Reed Stovnerkameratene 219 2:32:15 07:05
3 Håvard Aas Klubb IK 198 2:33:03 07:53
4 Tommy Stener Stener Skogsteam 181 2:34:01 08:51
5 Bendik Drevatne Rustad IL 48 2:36:23 11:13
6 Andreas Hagen Svea Skilag 164 2:38:24 13:14
7 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 281 2:48:53 23:43
8 Stian Fjeldstad Nielsen Ukjent klubb - ski 43 2:49:48 24:38
9 Erich Keller Tem Icom 180 2:49:49 24:39
10 Ian Ballentine London 223 2:54:02 28:52
11 Tom Rødsbakken Åslia Skilag 195 2:56:49 31:39
12 Ole Sølvik CK Nittedal 243 3:02:54 37:44
13 Oddbjørn Grimsbø Raufoss IL 240 3:03:04 37:54
14 Frode Øverby Hernes IL 258 3:04:23 39:13
15 Kristoffer Enger Fondsfinans 171 3:06:11 41:01
16 Ketil Opland SAAS BIL 46 3:07:21 42:11
17 Halvor Finstad Vang Skiløperforening 49 3:09:52 44:42
18 Lars Simensen Ukjent klubb - ski 47 3:40:08 1:14:58
eTiming Utskrevet:03.01.2009 15:59:55 Side:3
NORDBYGDA SKI
Budorrennet Klassisk 2009
Resultatliste
03.01.2009
19 Asgeir Bakken Ukjent klubb - ski 255 3:54:32 1:29:22
DNS Kjetil Holen Fenstad Spkl 44
DNS Ole Marius Eriksen Gjøvik Skiklubb 45
Fullførte:19 Påmeldte:21 Startende: 19

K 36-40 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hege Skari Lillehammer Skiklub 189 2:42:20 00:00
2 Hanne Lilleby Gjøvik Skiklubb 199 2:49:40 07:20
3 Gry Wikborg Stovnerkameratene 50 3:19:26 37:06
4 Ellen Søgård Nordbygda/Løten Ski 187 3:26:03 43:43
5 Berthe Blakstvedt Ukjent klubb - ski 244 3:26:16 43:56
6 Britha S Russeland Ukjent klubb - ski 245 3:43:21 1:01:01
DNS Monica Hiller Oppegård IL 51
Fullførte:6 Påmeldte:7 Startende: 6

M 36-40 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Tor Erik Bakken Øyer-Tretten IF 57 2:22:27 00:00
2 Gudmund Harlem Milslukeren Sport 232 2:23:34 01:07
3 Eivind Lande Magnor UL 58 2:24:23 01:56
4 Jørn Hemma Team G-Sport Lillehammer 259 2:25:09 02:42
5 Max Bern Hansen Ukjent klubb - ski 61 2:25:48 03:21
6 Morten Grøan Team Oslo Sport 264 2:25:49 03:22
7 Gjert Andre Nereng Gjøvik Skiklubb 210 2:28:54 06:27
8 Jørgen Synnestvedt Åsen IL 234 2:32:48 10:21
9 Eldar Frøland Oslostudentenes IK - Ski 235 2:33:44 11:17
10 Aslak Berglund Milslukeren Sport 272 2:35:20 12:53
11 Mats Hansen-Møllerud Grue IL 170 2:36:13 13:46
12 Morten Tronbøl Hokåsen 168 2:36:16 13:49
13 Morten Endreson Tirsdagskameratene 280 2:37:17 14:50
14 Per Arne Solheim Åsen IL 233 2:38:11 15:44
15 Sindre Bårdseng Vang Skiløperforening 158 2:40:00 17:33
16 Erik Haugen Næroset IL 59 2:40:12 17:45
17 Bjarne Lie Grue IL 173 2:43:34 21:07
18 Håkon Stenbakken Ukjent klubb - ski 241 2:45:11 22:44
19 Eskil Myrmo Ukjent 53 2:49:34 27:07
20 Atle Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 220 2:50:53 28:26
21 Jo Dale Fet Skiklubb 239 2:51:17 28:50
22 Ulf Erik Strand Strandbygda IL 63 2:51:37 29:10
23 Anders Kielland Oslostudentenes IK - Ski 66 2:52:07 29:40
24 Tore Solem Brumunddal Ski 200 2:55:09 32:42
25 Vegard Aarflot Ukjent klubb - ski 172 2:58:28 36:01
26 Johannes Almås Furnes Skiløperforening 226 3:02:05 39:38
27 Bent Granby FOPIL 56 3:03:53 41:26
28 Erik Hagen Hamar Skiklubb 68 3:05:48 43:21
29 John Arvid Svindland Ukjent klubb - ski 55 3:09:21 46:54
30 Kjell-Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 60 3:09:43 47:16
31 Steinar Hanstad Sørskogbygda IL 62 3:11:10 48:43
32 Magne A Janitz Ukjent klubb - ski 155 3:14:19 51:52
33 Jan Børre Johansen Spydeberg IL 162 3:14:50 52:23
34 Ole Morten Svenkeud Ukjent klubb - ski 270 3:15:48 53:21
35 Brede Jevanord Nammo 182 3:18:33 56:06
36 Roar Moen Team Sportsgutta 160 3:19:24 56:57
37 Morten Røsaasen Team Sportsgutta 159 3:22:11 59:44
38 Frode Vilster Sørli Sørli Games 229 3:43:44 1:21:17
39 Carl Christian Bachke Fondsfinans 148 3:54:33 1:32:06
40 Kjetil Bakken Fondsfinans 64 4:04:40 1:42:13
DNS Morten Parthaugen Torpa Ski 65
DNS Tommy Aasmundsen Raufoss og Gjøvik SK 67
DNS Vidar Bekken Ukjent 52
DNS Kay Håvard Nyhus Ukjent 54
Fullførte:40 Påmeldte:44 Startende: 40

K 41-45 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL 69 2:27:11 00:00
2 Ragnhild Bolstad Åslia Skilag 72 2:40:38 13:27
3 Unn Barbro Holden Eliassen Røros IL 71 2:49:40 22:29
4 Sissel Kullseth Østvold Team Hitec UCK 265 3:10:02 42:51
5 Liv Hilde Lundstein Øyer-Tretten IF 73 3:11:10 43:59
6 Pia Neegaard Lillehammer Skiklub 190 3:14:07 46:56
7 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda/Løten Ski 169 3:15:51 48:40
8 Kari Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 70 3:22:34 55:23
9 Sissel Brath Lillehammer Skiklub 201 3:32:27 1:05:16
10 Kristin Moen Ukjent klubb - ski 246 3:38:07 1:10:56
Fullførte:10 Påmeldte:10 Startende: 10

M 41-45 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Erling Jevne Øyer-Tretten IF 87 2:14:49 00:00
2 Rune Svartvadet Gjensidige 208 2:21:09 06:20
3 Kjell Karlsen Magnor UL 96 2:23:20 08:31
4 Jon Anders Græsli Hamar Skiklubb 93 2:26:05 11:16
5 Espen Eide Ukjent 151 2:26:09 11:20
6 Kjell Arild Lierhagen Ringsaker IF 248 2:29:48 14:59
7 Lars Erik Stinterud Lillehammer Skiklub 278 2:31:14 16:25
8 Anders Blakstvedt Heming, IL 81 2:33:34 18:45
9 Ola Kjonerud Team G-Sport Lillehammer 74 2:33:58 19:09
10 Magne Loftesnes Fet Skiklubb 238 2:36:03 21:14
11 Frank Grønvold Lillomarka Skiklubb 79 2:36:18 21:29
12 Gjermund Nereng Fluberg Skiklubb 75 2:37:37 22:48
13 Ole Marcus Huse Team G-Sport Lillehammer 89 2:38:20 23:31
14 ottar moum larssen Raknehaugen Sk 82 2:38:35 23:46
15 Jørn Erik Smørbøl Magnor UL 167 2:39:14 24:25
16 Arnfinn Nereng Hydro BIL 209 2:39:19 24:30
17 Ole J. Venger Pedersen Eidsvold Værks Skiklub 76 2:39:36 24:47
18 Arild Skjold Ukjent klubb - ski 218 2:41:39 26:50
19 Martin Dahling Hernes IL 260 2:46:56 32:07
20 Ragnar Utby Ottestad IL 267 2:47:28 32:39
21 Svein Hjelmås Lyn Ski 150 2:49:47 34:58
22 Birger Wernberg Ottestad IL 78 2:52:34 37:45
23 Trond Flatemo Strandbygda IL 84 2:53:38 38:49
24 Ole Kristian Bang Hamar Skiklubb 250 2:54:37 39:48
25 Espen Ristvedt Milslukeren Sport 273 3:02:22 47:33
26 Bjørn Nordvik Oppegård IL 80 3:06:20 51:31
27 Tore Nesset Østre Toten Skilag 236 3:11:18 56:29
28 Jan Olav Wilhelmsen Askim IF 177 3:18:19 1:03:30
29 Terje Hovde Ottestad SK 88 3:19:47 1:04:58
30 Morten Olsen Ottestad SK 91 3:23:04 1:08:15
31 Geir Lindholm Ukjent klubb - ski 279 3:25:35 1:10:46
32 Oddvar Utkvitne FOPIL 95 3:28:27 1:13:38
33 Eirik Arildset Ukjent klubb - ski 247 3:31:38 1:16:49
34 Ståle Danielsen Fondsfinans 86 3:31:52 1:17:03
35 TORE STENSBY Mattilsynet BIL 92 4:09:40 1:54:51
DNS Helge Sveen Strandbygda IL 94
DNS Svein Olav Høyen Ukjent klubb - ski 90
DNS Tore Bjørn Ringås J/H Sykkel 83
DNS Jan Olav Beitmyren Torshov Idrettsklubb 77
Fullførte:35 Påmeldte:40 Startende: 36
K 46-50 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marit Grumstad Svea Skilag 99 2:53:40 00:00
2 Turid Dehli Lillehammer Skiklub 100 2:58:30 04:50
3 Anne Guri Jevne Hamar Skiklubb 97 2:59:51 06:11
4 Marita Jacobsen Lillehammer Skiklub 98 4:00:26 1:06:46
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4
eTiming Utskrevet:03.01.2009 15:59:55 Side:6
NORDBYGDA SKI
Budorrennet Klassisk 2009
Resultatliste
03.01.2009

M 46-50 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Jon Fjell ROS, IL 107 2:17:24 00:00
2 Dag Nylund Nordbygda/Løten Ski 119 2:26:23 08:59
3 Frode Holst Nordre Oppdalen IL 118 2:26:46 09:22
4 Trond Ristvedt Milslukeren Sport 271 2:27:06 09:42
5 Audun Strandlie Gjøvik Skiklubb 225 2:32:19 14:55
6 Lars Hansen-Møllerud Grue IL 174 2:35:27 18:03
7 Rune Gilde Hernes IL 116 2:35:50 18:26
8 Ketil Berstad Heming, IL 117 2:36:07 18:43
9 Johs Hemma Brøttum IL 261 2:38:26 21:02
10 Håkon Østberg Gjøvik Skiklubb 224 2:38:47 21:23
11 Leif Sørensen Rustad IL 104 2:39:23 21:59
12 Jonny Storbråten Rustad IL 188 2:40:37 23:13
13 Otto Grafsrønningen Hernes IL 257 2:41:05 23:41
14 Tom O Christensen Glassverket IF 194 2:41:29 24:05
15 Jostein Mjønerud Sørum IL 242 2:45:02 27:38
16 Bjørn Hagen ROS, IL 161 2:45:33 28:09
17 Morten Roger Andersen Halden SK 113 2:48:49 31:25
18 Richard Schjølberg Nesodden IF 112 2:50:56 33:32
19 Carl Peter Tønseth Lyn Ski 114 2:51:21 33:57
20 Per Ivar Svartholt Moelven Våler 166 2:52:23 34:59
21 Thor Wiig Ukjent klubb - ski 268 2:55:58 38:34
22 Geir Horn BOC 191 2:56:23 38:59
23 Terje Lundby Vang Skiløperforening 185 2:56:35 39:11
24 Gyrd Nannestad Ringsaker IF 115 2:56:52 39:28
25 Tormod Leistad Vaaler IF 111 2:58:10 40:46
26 Trond Haugen Frogner IL 105 3:00:02 42:38
27 Tore Nilsen Hvam IL 207 3:02:59 45:35
28 Bjørn Gundersen Kjellmyra IL 205 3:10:14 52:50
29 Tom Scmarning Rustad IL 193 3:11:45 54:21
30 Per Henning Graff Askim IF 186 3:28:10 1:10:46
31 Ola Brevig Nordbygda/Løten Ski 108 3:52:44 1:35:20
32 Øyvind Aasen Hydro BIL 101 4:09:38 1:52:14
33 Herman Bakke Nordbygda/Løten Ski 157 4:30:19 2:12:55
DNF Reidar Svensson Skarnes IL 102
DNS Andreas Karlsen Ring IL 106
DNS Jo Brenden Ukjent klubb - ski 109
DNS Leif Øverland Rustad IL 110
DNS Trygve G. Slokvik Ottestad IL 103
Fullførte:33 Påmeldte:39 Startende: 35
eTiming Utskrevet:03.01.2009 15:59:55 Side:7
NORDBYGDA SKI
Budorrennet Klassisk 2009
Resultatliste
03.01.2009

K 51-55 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Annlaug Brandslien Søre Ål IL 183 3:25:45 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M 51-55 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Per Briskelund Gjøvik Skiklubb 163 2:22:44 00:00
2 Per Solbakken Lillehammer Skiklub 178 2:31:04 08:20
3 Erling SKOGASEL Team Sunkost Odda 125 2:31:07 08:23
4 Willy Hatlevold Ukjent 120 2:37:12 14:28
5 Inge Nessiøy Ull-Kisa 222 2:37:26 14:42
6 Ståle Samuelsen Ukjent klubb - ski 129 2:38:29 15:45
7 Per Ole Nygaard Vestringen IL 175 2:40:00 17:16
8 Pål Bjerke Nannestad IL 211 2:41:45 19:01
9 jon gunnar karterud Nordbygda/Løten Ski 135 2:42:29 19:45
10 Stein Roar Hopen StatoilHydro BIL 134 2:43:21 20:37
11 Arne Brandslien Vestringen IL 127 2:44:48 22:04
12 Ola Indergaard Konnerud IL 131 2:46:22 23:38
13 Olav Eik-Nes Ottestad IL 132 2:46:23 23:39
14 Håvard Håkonsen Moelven IL 123 2:47:28 24:44
15 Knut Brox Nordreisa IL 128 2:48:43 25:59
16 HERMANN IVER HANSEN Maxbo Torstvedt, Hurum 122 2:53:12 30:28
17 Herman Messelt Stor-Elvdal SK 203 2:57:20 34:36
18 Kai Petter Westerheim Furnes Skiløperforening 124 2:57:47 35:03
19 Stein Øvre Ukjent klubb - ski 133 3:00:23 37:39
20 Arild Nygaard Kjellmyra IL 217 3:13:16 50:32
21 geir torke Nordbygda/Løten Ski 126 3:18:27 55:43
22 Arne Skårholen Nordbygda/Løten Ski 283 3:31:02 1:08:18
23 Øystein Sørli Ukjent klubb - ski 121 3:39:40 1:16:56
DNS Tore Gresmo Hof IL 130
Fullførte:23 Påmeldte:24 Startende: 23

M 56-60 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Olaf Knai Hurdal IL 138 2:38:40 00:00
2 Olaf Lia Baker Hansen 140 2:40:22 01:42
3 Gjermund Kjærstad Rustad IL 275 2:41:34 02:54
4 Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 227 2:44:25 05:45
5 Johnny Tørklepp DNB NOR 215 2:45:24 06:44
6 Kjell Brodal Furnes Skiløperforening 136 2:45:26 06:46
7 Dag Erichsrud Oslostudentenes IK - Ski 137 3:07:57 29:17
8 Evald Nedrym Søre Ål IL 263 3:22:07 43:27
9 Arne Stonor Søre Ål IL 139 3:24:04 45:24
Fullførte:9 Påmeldte:9 Startende: 9

M 61-65 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kjell Ivar Skjemstad Svea Skilag 142 2:51:02 00:00
2 Per Arne Bakken Søre Osen IL 282 2:53:40 02:38
3 Stig Skogen RHHD 196 3:24:26 33:24
4 Arvid Helge Larssen Oslo Politiets Idrettslag 141 4:17:03 1:26:01
DNS Erik Sandberg Stor-Elvdal SK 143
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 4

M 66-70 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Finn Magnar Hagen Åslia Skilag 192 2:38:43 00:00
2 Håkon Svendsen Ukjent klubb - ski 144 2:50:06 11:23
3 Per Vivelstad Åslia Skilag 197 3:04:43 26:00
4 Gunnar Kavli Nordbygda/Løten Ski 145 3:30:06 51:23
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

M 71-75 år 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Sven Anton Bunæs Eidsvold Værks Skiklub 147 3:04:46 00:00
2 Einar Berger Oslo Politiets Idrettslag 146 3:56:52 52:06
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M 76 år og eldre 45km klas.
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Håvard Hansen Ukjent klubb - ski 154 2:20:24 00:00
2 Simen Sjølie Ukjent klubb - ski 153 3:08:29 48:05
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2
Totalt: Antall: 278
eTiming Utskrevet:03.01.2009 15:59:56 Side:9
NORDBYGDA SKI