Resultater König Ludwig Lauf 2009

Kvinner 50 km klassisk


 

 

 
1. Hansson Jenny 1980 S-Valadalen 2:15.44,8 ----- (1047) D 21 1.
2. Hansson Sandra 1980 N-Jevnaker 2:18.32,7 2.47,9 (1046) D 21 2.
3. Lintzen Nina 1978 S-Sandviken 2:22.15,2 6.30,4 (1050) D 31 1.
4. Balting Marion 1976 Poppenhausen 2:25.26,7 9.41,9 (2438) D 31 2.
5. Karjaluoto Suvi 1978 FI-Jyvaeskylae 2:28.50,1 13.05,3 (1116) D 31 3.
6. Liland Fredriksen Marit 1987 N-Oslo 2:28.52,5 13.07,7 (2198) D 21 3. 

 

Herrer 50 km klassisk


 

 

 
1. Rezac Stanislav 1973 CZ-Jablonec nn 1:59.42,7 ----- (1003) H 36 1.
2. Ahrlin Jerry 1978 S-Valadalen 1:59.43,1 0.00,4 (1002) H 31 1.
3. Cattaneo Marco 1974 I-Caronno, Varese (VA) 1:59.43,4 0.00,7 (1036) H 31 2.
4. Aukland Anders 1972 N-Lommedalen 1:59.43,5 0.00,8 (1005) H 36 2.
5. Tynell Daniel 1976 S-Borlaenge 1:59.44,3 0.01,6 (1001) H 31 3.
6. Aukland Jorgen 1975 N-Tonsberg 1:59.52,8 0.10,1 (1008) H 31 4.
7. Freimuth Thomas 1980 Bodenmais 2:00.12,2 0.29,5 (1032) H 21 1.
8. Laugaland Audun 1981 N-Oslo 2:00.52,2 1.09,5 (1044) H 21 2.
9. Utistog Svein Olav 1984 N-Osteras 2:00.52,4 1.09,7 (1041) H 21 3.
10. Sutter Martin, A-Mellau 1980 SV Mellau 2:00.52,5 1.09,8 (1017) H 21 4.
11. Hansen Haavard 1976 N-Trondheim 2:00.59,0 1.16,3 (2062) H 31 5.
12. Palmer Anders 1976 S-Mora 2:03.34,7 3.52,0 (1007) H 31 6.
13. Rosvall Martin, S-Umea 1978 Lycksele IF 2:05.23,2 5.40,5 (1012) H 31 7.
14. Sutter Stefan, A-Mellau 1982 SV Mellau 2:05.23,6 5.40,9 (1034) H 21 5.
15. Steurer Thomas 1977 A-Vils 2:05.24,1 5.41,4 (1015) H 31 8.
16. Gjerdalen Gard F. 1982 N-Krokkleiva 2:05.24,7 5.42,0 (5055) H 21 6.
17. Naess Ole Jacob, N-Larvik 1972 Nanset IF 2:05.32,0 5.49,3 (1057) H 36 3.
18. Sjoestroem Olle, S-Gnarp 1985 Orsa SK 2:05.34,5 5.51,8 (1055) H 21 7.
19. Egger Arnold Jun. 1981 A-Kössen 2:05.34,6 5.51,9 (1062) H 21 8.
20. Andersson Rickard 1974 S-Mora 2:06.01,7 6.19,0 (1059) H 31 9.
21. Meingast Roy 1988 Steinbach 2:06.02,7 6.20,0 (1029) H 21 9.
22. Muehlematter Marco 1982 CH-Bönigen b. Interlaken 2:08.15,8 8.33,1 (2304) H 21 10.
23. Sandberg Johan, S-Umea 1968 Kraftstaven ski team 2:08.29,4 8.46,7 (1031) H 41 1.
24. Tingeloef Ulf, S-Vaennaesby 1973 Kraftstaven Ski Team 2:08.30,0 8.47,3 (1020) H 36 4.
25. Jaersenholt Paer-Anders, S-Ulriceha 1969 Valadalen SK 2:08.59,4 9.16,7 (1086) H 36 5.
26. Krogsveen Tore 1985 N-Faavang 2:09.08,7 9.26,0 (1026) H 21 11.
27. Pazdersky Marek 1981 CZ-Liberec 2:09.31,6 9.48,9 (2267) H 21 12.
28. Furrer Martin 1962 CH-Lenzerheide 2:09.32,7 9.50,0 (1035) H 46 1.
29. Kajari Priit 1968 EE-Tallinn 2:09.42,6 9.59,9 (1027) H 41 2.
30. Lintzen Johan 1973 S-Lulea 2:09.55,3 10.12,6 (1039) H 36 6.
31. Suter Thomas 1982 CH-Wald ZH 2:10.10,5 10.27,8 (1067) H 21 13.
32. Varis Kari 1983 FI-Joensuu 2:11.01,9 11.19,2 (1019) H 21 14.
33. Heun Alexander, Gersfeld 1986 SKG Gersfeld 2:11.37,2 11.54,5 (2103) H 21 15.
34. Karjaluoto Heikki 1977 FI-Jyvaeskylae 2:11.37,7 11.55,0 (1056) H 31 10.
35. Lipburger Josef 1974 A-Hittisau 2:12.13,5 12.30,8 (1037) H 31 11.
36. Seidel Thomas 1983 Klingenthal 2:12.13,6 12.30,9 (1061) H 21 16.
37. Graf Urs 1975 CH-Aeschi b. Spiez 2:12.39,6 12.56,9 (2130) H 31 12.
38. Ivanov Sergey 1979 RUS-Balashikha 2:12.59,6 13.16,9 (1091) H 21 17.
39. Stoeggl Thomas 1977 A-Elsbethen 2:13.45,8 14.03,1 (2241) H 31 13.
40. Goebel Florian, Willingen 1972 SC Willingen 2:13.52,3 14.09,6 (1022) H 36 7.
41. Lund Tor Martin, N-Larvik 1971 Nanset IL 2:13.52,6 14.09,9 (2027) H 36 8.
42. Haugen Simen, N-Stavern 1966 Nanset IF 2:13.52,7 14.10,0 (5041) H 41 3.
43. Goetzel Conrad 1982 Klingenthal 2:14.22,9 14.40,2 (1060) H 21 18.
44. Ena Leif, FI-Sundom 1979 IK Falken 2:14.30,3 14.47,6 (1088) H 21 19.
45. Innselset Jan Erlend, N-Oslo 1974 Team Fjelluft 2:14.42,8 15.00,1 (1079) H 31 14.
46. Jonasson Niklas, S-Mora 1973 Svegs IK 2:14.51,7 15.09,0 (1095) H 36 9.
47. Floerl Fritz 1950 A-Kössen 2:14.59,2 15.16,5 (2433) H 56 1.
48. Reichart Hans-Werner 1971 Scheidegg 2:14.59,6 15.16,9 (2238) H 36 10.
49. Georgi Mario 1985 Holzhau 2:14.59,7 15.17,0 (1188) H 21 20.
50. Harju Antti, FI-Joensuu 1978 Joensuu 2:15.03,0 15.20,3 (1065) H 31 15.
51. Fischer Simon 1981 Oberreute 2:15.10,1 15.27,4 (2215) H 21 21.
52. Fischer Andreas 1975 Oberammergau 2:15.22,7 15.40,0 (1040) H 31 16.
53. Eidem Steinar 1983 N-Trondheim 2:15.27,2 15.44,5 (1619) H 21 22.
54. Wurm Norbert 1960 Neuschönau 2:15.44,9 16.02,2 (2177) H 46 2.
55. Jeschke Marc, Wildflecken 1975 Salomon Nordic Team 2:17.39,5 17.56,8 (2445) H 31 17.
56. Meister Markus 1976 Erbendorf 2:18.24,4 18.41,7 (1074) H 31 18.
57. Hansen Ole Jakob, N-Larvik 1972 Nanset IL 2:18.32,6 18.49,9 (2028) H 36 11.
58. Albert Sven 1971 Tannenbergsthal 2:18.33,2 18.50,5 (2242) H 36 12.
59. Kreken Tom, N-Oslo 1973 Nanset IF 2:18.39,7 18.57,0 (1944) H 36 13.
60. Naess-Ulseth Eirik, N-Oslo 1956 Team Coremine 2:18.40,4 18.57,7 (1081) H 51 1.
61. Reichenberger Thomas 1965 Warmensteinach 2:19.00,6 19.17,9 (1054) H 41 4.
62. Nylund Dag 1961 N-Loten 2:19.01,9 19.19,2 (1073) H 46 3.
63. Nylund Sven 1969 N-Molde 2:19.21,2 19.38,5 (1072) H 36 14.
64. Grimmer Nicholas 1983 AUS-Yackandandah 2:19.31,6 19.48,9 (1028) H 21 23.
65. Seidel Philipp 1986 Klingenthal 2:20.58,8 21.16,1 (2285) H 21 24.
66. Lavonen Tommi 1981 FI-Anjala 2:21.17,5 21.34,8 (1066) H 21 25.
67. Essbach Jens, Klingenthal 1977 Klingenthal 2:21.19,4 21.36,7 (2135) H 31 19.
68. Albinsson Bjoern, S-Mora 1962 Tanums IF 2:21.24,4 21.41,7 (1096) H 46 4.
69. Pedevilla Robert 1978 A-Neustift im Stubaital 2:21.25,6 21.42,9 (1158) H 31 20.
70. Andersson Niclas 1964 S-Falkoeping 2:21.28,8 21.46,1 (1210) H 41 5.
71. Hofer Georg 1974 A-Neustift im Stubaital 2:21.31,5 21.48,8 (1156) H 31 21.
72. Zoennchen Birk, Hermsdorf 1970 SV Hermsdorf 2:21.38,1 21.55,4 (1114) H 36 15.
73. Vihinen Tapio 1972 FI-Espoo 2:21.55,2 22.12,5 (1053) H 36 16.
74. Vinsvold Nils Harald 1978 S-Mjondalen 2:21.59,3 22.16,6 (1586) H 31 22.
75. Larsson Mats, S-Aeppelbo 1965 Malungs IF 2:22.11,8 22.29,1 (2197) H 41 6.
76. Hurynowicz Adam, S-Knutby 1969 Knutby IF 2:22.17,8 22.35,1 (1097) H 36 17.
77. Thonfeld Frank 1979 Essen 2:22.38,2 22.55,5 (2323) H 21 26.
78. Kuerschner Markus 1971 A-Neustift im Stubaital 2:22.39,7 22.57,0 (1159) H 36 18.
79. Paernpuu Raivo 1967 EE-Harjumaa 2:22.56,6 23.13,9 (1033) H 41 7.
80. Schoder Joerg 1978 Freiburg 2:23.10,6 23.27,9 (1093) H 31 23.
81. Smolykov Alexsandr 1969 RUS-Nerehta 2:23.15,1 23.32,4 (2297) H 36 19.
82. Ullstrand Patrik 1970 S-Kolmarden 2:23.29,6 23.46,9 (1182) H 36 20.
83. Vaeisaenen Janne 1981 FI-Tuusula 2:23.33,4 23.50,7 (1078) H 21 27.
84. Bjergaard Stig, N-Oslo 1966 Nydalen SK 2:23.35,5 23.52,8 (1121) H 41 8.
85. Ranalter Heinz 1971 A-Neustift im Stubaital 2:23.43,6 24.00,9 (1157) H 36 21.
86. Ernst Manuel, CH-Muttenz 1982 SSC Riehen 2:23.46,4 24.03,7 (1087) H 21 28.
87. Suchy Jiri 1976 CZ-Praha 2:23.53,6 24.10,9 (1021) H 31 24.
88. Maier Wolfgang 1986 A-Murau 2:24.02,2 24.19,5 (1273) H 21 29.
89. Bergsvand Knut, N-Larvik 1965 Nanset IF 2:24.02,4 24.19,7 (1825) H 41 9.
90. Neumeier Michael 1969 Ohlstadt 2:24.11,3 24.28,6 (2261) H 36 22.
91. Soovik Anders, S-Ytterby 1976 Goteborgshamn 2:24.13,4 24.30,7 (1099) H 31 25.
92. Zahradka Tomas 1966 CZ-Bakov 2:24.52,2 25.09,5 (2230) H 41 10.
93. Debertin Dirk 1967 Karlsruhe 2:24.56,0 25.13,3 (1068) H 41 11.
94. Richter Jens, Waldheim 1966 FSV Waldheim 2:25.12,4 25.29,7 (1146) H 41 12.
95. Klampe Indrek 1973 EE-Voru 2:25.46,2 26.03,5 (1084) H 36 23.
96. Gustafsson Thomas 1967 S-Bjoerklinge 2:25.55,3 26.12,6 (1606) H 41 13.
97. Flornes Svein, N-Stavanger 1968 Hafrsfjord SK 2:27.04,9 27.22,2 (1478) H 41 14.
98. Lischke Jens 1969 Klingenthal 2:27.24,5 27.41,8 (2211) H 36 24.
99. Foss Stein Arne 1973 N-Oslo 2:27.30,2 27.47,5 (1064) H 36 25.
100. Burling Magnus, S-Stockholm 1971 Taby IS 2:27.31,7 27.49,0 (5062) H 36 26.
101. Jonsson Erik 1985 S-Lycksele 2:27.35,4 27.52,7 (2044) H 21 30.
102. Rausse Angelo 1960 I-Nove (VI) 2:27.35,8 27.53,1 (1071) H 46 5.
103. Matousek Milos 1973 CZ-Liberec 2:27.45,2 28.02,5 (2265) H 36 27.
104. Tervo Tuomas 1983 FI-Hyvinkaeae 2:27.59,9 28.17,2 (1871) H 21 31.
105. Stoenner Peer 1961 Villingen-Schwenningen 2:28.07,8 28.25,1 (1127) H 46 6.
106. Ricca Paolo, I-Livigno (SO) 1964 SC Livigno 2:28.09,0 28.26,3 (1181) H 41 15.
107. Ciprian Stefano 1972 I-Villorba (TV) 2:28.37,8 28.55,1 (2287) H 36 28.
108. Simeon Walter 1969 CH-Davos Platz 2:28.40,3 28.57,6 (1094) H 36 29.
109. Dr. Krylov Valeri, RUS-Obninsk 1962 Euroservis 2:28.43,6 29.00,9 (5027) H 46 7.
110. Dr. Krieger Stefan 1970 Haar 2:28.54,0 29.11,3 (5080) H 36 30.
111. Schuler Franz 1962 A-Schwoich 2:29.06,7 29.24,0 (2423) H 46 8.
112. Schmucki Stefan, CH-Davos Platz 1969 SC Davos 2:29.06,8 29.24,1 (1082) H 36 31.
113. Bormolini Alfredo, I-Livigno (SO) 1965 SC Livigno 2:29.07,8 29.25,1 (2077) H 41 16.
114. Berthold Ronny 1977 Pobershau 2:29.15,9 29.33,2 (1120) H 31 26.
115. Rasskazov Andrey 1961 RUS-Balakovo, Saratov R. 2:29.54,8 30.12,1 (1872) H 46 9.
116. Urusov Ravil 1960 RUS-St. Petersburg 2:29.57,1 30.14,4 (1106) H 46 10.
117. Schoenberger Stefan 1962 Bodenmais 2:29.57,7 30.15,0 (2179) H 46 11.
118. Hatlevoll Willy 1958 N-Oslo 2:29.57,8 30.15,1 (1812) H 51 2.
119. Gmeiner Alois 1950 Schoenkirch 2:29.59,3 30.16,6 (2187) H 56 2.
120. Meusel Ronald 1970 Seifhennersdorf 2:30.01,2 30.18,5 (1108) H 36 32.
121. Ciprian Fausto 1978 I-Conegliano (TV) 2:30.08,6 30.25,9 (2286) H 31 27.
122. Odinsov Andrey 1960 RUS-Kostroma 2:30.10,0 30.27,3 (1194) H 46 12.
123. Stokke Erlend Rosseland, N-Lilleham 1987 Aaseral IL 2:30.16,2 30.33,5 (2076) H 21 32.
124. Ittmann Machiel 1969 NL-Hilversum 2:30.17,9 30.35,2 (2125) H 36 33.
125. Dr. Bubula Pawel 1980 PL-Wisniowa 2:30.22,3 30.39,6 (5059) H 21 33.
126. Volkov Oleg 1962 RUS-Kirov 2:30.41,4 30.58,7 (1868) H 46 13.
127. Lundvall Kent, S-Vallentuna 1979 Haverodals SK 2:30.52,3 31.09,6 (1117) H 21 34.
128. Gorev Kirill, RUS-St. Petersburg 1963 Moroz SC 2:31.02,6 31.19,9 (1124) H 46 14.