Hovedlandsrennet - Lillehammer - Sprint klassisk jenter 15 år

Resultatliste J 15 år Sprint klas.   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag 02:52,85(3) 1 1 1 A
2 Anikken Gjerde Alnæs Frogner IL 02:52,81(2) 1 2 2 A
3 Aurora Solbakk Andersen Asker SK 02:53,49(6) 1 3 3 A
4 Ine Løvlien Kirkenes & Omegn SK 03:01,06(26) 2 1 4 A
5 Synne Lindemark Asker SK 02:54,40(7) 2 2 5 A
6 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 02:53,48(5) 3 3 6 A
7 Ingvild Kildal Jardar IL 02:54,63(8) 2 4 1 B
8 Linn Eriksen Heming, IL 02:55,91(11) 2 5 2 B
9 Thea Krokan Murud Roterud IL 02:53,23(4) 1 6 3 B
10 Kristin Hjelstuen Lyn Ski 02:51,85(1) 1 4 4 B
11 Eirin Christina Roland Udnæs Lillehammer Skiklub 02:55,45(9) 2 6 5 B
12 Ingvild Aksnes Leksdal IL 02:55,68(10) 3 5 6 B
13 Kristine Vognild Bjerke IL Ski 02:56,48(12) 3    
14 Ingeranne Nakstad Byaasen Skiklub 02:57,90(14) 3    
15 Guro Bergsvand Heming, IL 03:00,49(23) 3    
16 Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF 02:57,80(13) 4    
17 Hege Langmo Ålen IL 02:58,52(16) 4    
18 Jorunn Kvakland Byaasen Skiklub 03:00,22(21) 4    
19 Ida Uvsløkk Normann Børsa IL-ski 03:00,50(24) 4    
20 Siri Sandsengen Rogne IL 03:01,73(29) 4    
21 Emilie Slåtto Gomnes Holeværingen, IL 02:58,10(15) 5    
22 Mari Heringstad Heidal IL 03:00,13(20) 5    
23 Renate Tjetland Gjesdal IL 03:00,47(22) 5    
24 Julie Vollum Bø Lillehammer Skiklub 03:01,45(27) 5    
25 Mia Govasmark Steinkjer SK 03:01,68(28) 5    
26 Charlotte Myhre IL Varden 02:58,63(17) 6    
27 Karoline Næss Bjerke IL Ski 02:59,47(18) 6    
28 Emilie Kongsten Skimt 02:59,61(19) 6    
29 Silje Skjelsvik Lillehammer Skiklub 03:00,65(25) 6    
30 Lena Jansson Ringebu/Fåvang SK 03:02,81(30) 6    
31 Hege Djukastein Bulken IL 03:02,92(31)      
32 Synne Myhre Koll IL 03:03,24(32)      
33 Vilde Ryen Asker SK 03:03,28(33)      
34 Annvor Teigen Nestås Bulken IL 03:03,41(34)      
35 Solveig Askevold Ulsund Strindheim IL Ski 03:03,52(35)      
36 Marie Jakola Skansen Vadsø SK 03:03,93(36)      
37 Hildegunn Gjelten Smedås Nansen, IL 03:04,04(37)      
38 Camila Hengebøl Fossum IF 03:04,28(38)      
39 Solveig Benum Vestre Bærums Verk IF 03:04,31(39)      
40 Anniken Sofie Riksaasen Vågå IL Ski og Friidrett 03:04,98(40)      
41 Ellen Gyllan Hanssen Ankenes SK 03:05,47(41)      
42 Marte Jensen IL Runar 03:05,48(42)      
43 Jenny Andreassen Moe Ås IL 03:05,81(43)      
44 Wenche Aune Snildalsli Krokstadøra IL 03:06,13(44)      
45 Oda Amalie Bakkalia Sauland IL 03:06,26(45)      
46 Thea Lerfaldet Holeværingen, IL 03:06,31(46)      
47 Kristin Sandeggen Alvdal IL 03:06,51(47)      
48 Anja Gaare Gamst Bardufoss og Omegn IF 03:06,68(48)      
49 Karen Anna Kvemo Lierne IL 03:07,07(49)      
50 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 03:07,81(50)      
51 Vilde Finne Kolvereid IL 03:07,93(51)      
52 Sissel Slaastad Gjerdrum IL 03:08,00(52)      
53 Guro Gresseth Skjelstadmark IL 03:08,19(53)      
54 Sunniva Reitan Riibe Hamar SK 03:08,58(54)      
55 Vibeke Linn Follebu SK 03:08,69(55)      
56 Kristin Haugland Strindheim IL Ski 03:08,83(56)      
57 Henrikke Kongsten Tømt Skimt 03:09,37(57)      
58 Victoria Johansen Skiptvet IL 03:09,67(58)      
59 Sigrid Halldorsson Korlevoll, IL 03:09,87(59)      
60 Hanne Setsaas Hoven Selbu IL 03:10,19(60)      
61 Lillann Gulbrandsen Gran IL 03:10,29(61)      
62 Marie Renee Sørum Gangsø Svea Skilag 03:10,46(62)      
63 Maren Lien Fossum IF 03:10,70(63)      
64 Thea Øvregard Røhme IL Bjørn 03:10,80(64)      
65 Amanda Veiby Mysen IF 03:11,20(65)      
66 Elisabeth Børset Sokna IL 03:11,24(66)      
67 Tiril Marie Thodesen Sande Stokke IL 03:11,28(67)      
68 Nathalie Skyttermoen Follebu SK 03:11,30(68)      
69 Frida Øygard Jølster IL 03:11,42(69)      
70 Julie Groseth Holeværingen, IL 03:11,56(70)      
71 Dina Erika Hansen Nesodden IF 03:11,64(71)      
72 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 03:11,76(72)      
73 Henriette Heitmann Mikkelsen Alta IF 03:11,82(73)      
74 Maren Transet ROS, IL 03:12,10(74)      
75 Line Sundsvik Frol IL 03:12,20(75)      
76 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 03:12,34(76)      
77 Ida Marie Strømseng Eriksen Tromsø SK Langrenn 03:12,55(77)      
78 Liv Kaia Eriksson IL Varden 03:12,58(78)      
79 Kristin Handeland Sauda IL 03:12,65(79)      
80 Helene Albertsen Dahlen Ekne IL 03:12,69(80)      
81 Solveig Torsvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:12,73(81)      
82 Anne Margit Urbø Åmdal IL 03:13,07(82)      
83 Kari Grinde Hovin IL 03:13,14(83)      
84 Thea Oland Ørn, IF 03:13,57(84)      
85 Agnes Holstad Vind IL 03:14,14(85)      
86 Henriette Ekeland Svenningsen Bjørndal IF 03:14,19(86)      
87 Pia Skyttersæter Iversen Heming, IL 03:14,31(87)      
88 Eline Kokvoll Nansen, IL 03:14,43(88)      
89 Susanne Iren Hansen Skjervøy IK 03:14,49(89)      
90 Hilde-Marie Heksem Haltdalen IL 03:14,56(90)      
91 Siri Solås Greaker Gjerdrum IL 03:14,74(91)      
92 Frida Bustad Kjelsås IL 03:14,75(92)      
93 Sunniva Renå Hamre Hommelvik IL 03:15,54(93)      
94 Thea Ørbeck Gjerdrum IL 03:15,59(94)      
95 Mari Sigstad Kvam IL 03:16,20(95)      
96 Ellen Søhol Lie Fossum IF 03:16,25(96)      
97 Nora Gotaas Buøen Bærums Verk IF 03:16,51(97)      
98 Maren Dyrdal Selbu IL 03:16,58(98)      
99 Bettina Frogh Holeværingen, IL 03:16,71(99)      
100 Julie Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 03:17,45(100)      
101 Signe Lussand Selheim Viljar, IL 03:17,86(101)      
102 Mathilde Rundhaug Bossmo og Ytteren IL 03:18,40(102)      
103 Hege Kne Galåen Røros IL 03:18,75(103)      
104 Elise Tvedt Engen Holeværingen, IL 03:18,80(104)      
105 Gry Anette Andersen Sør-Fron IL Ski 03:18,86(105)      
106 Line Birgitte Solvang Storsteinnes IL 03:19,11(106)      
107 Marit Bjerkreim Fossum IF 03:19,38(107)      
108 Hanna Storlien Veldre Ski 03:19,92(108)      
109 Christine Øiestad Syvertsen Rygene IL 03:20,08(109)      
110 Guro Asdøl Midtmageli Øyer-Tretten IF 03:20,08(110)      
111 Anette Kjellbergvik Lødingen IL 03:20,14(111)      
112 Silje M Lunner Gran IL 03:20,19(112)      
113 Thea Andersskog Malvik IL 03:20,45(113)      
114 Marthe Berg Krokstadøra IL 03:20,59(114)      
115 Hilde Østnor Lierne IL 03:20,84(115)      
116 Anne Beathe Guldseth Selbu IL 03:21,04(116)      
117 Sigrid Lid Byggland Høydalsmo IL 03:21,81(117)      
118 Synne Hegg Bergan Lødingen IL 03:22,44(118)      
119 Jenny Stokke Selbu IL 03:22,67(119)      
120 Ida Tomtum Gjøvik SK 03:23,65(120)      
121 Kristin Solberg Stordal IL 03:24,68(121)      
122 Marthe Lerfald Nilssen Grong IL 03:24,87(122)      
123 Helene Rognstad Grutle Tynset IF 03:25,03(123)      
124 Karoline Strømsvåg Roterud IL 03:25,05(124)      
125 Kathrine Hovd Spillum IL 03:25,18(125)      
126 Marte Vestermo Nesje Salangen IF-Ski 03:25,27(126)      
127 Anette Ellevold Tynset IF 03:25,33(127)      
128 Ida Skogmo Spillum IL 03:26,31(128)      
129 Ida Andersskog Malvik IL 03:27,19(129)      
130 Pålina Kalinina Kirkenes & Omegn SK 03:27,55(130)      
131 Mia Hansen Polarstjernen, IL 03:27,71(131)      
132 Trine Nerem Emblem IL 03:28,67(132)      
133 Ingrid Bjugan Hegdahl Steinkjer SK 03:29,43(133)      
134 Marit Solhaug Næss Driv IL 03:29,51(134)      
135 Ida Marie Flønes Stjørdals-Blink, IL 03:30,50(135)      
136 Marte Nyløkken Helseth Ottestad IL 03:33,77(136)      
137 Thora Ljungquist Lyn Ski 03:33,77(137)      
138 Maiken Lillehagen Olden Gjøvik SK 03:38,28(138)      
139 Lene Jevnesveen Biri IL 03:40,81(139)      
140 Viktoria Fenes Utskarpen IL 03:41,09(140)      
141 Lise Skaug Gustavsen Mesnali Skilag 03:44,86(141)      
142 Silje Lunde Varteig IL 04:07,91(142)