Hovedlandsrennet - Lillehammer - stafett jenter

1 Akershus lag 1 (6)     48:44,3
  Sylvia Nordskar 11:37,5 1   11:37,5 1    
  Ida S. Snortheim 12:51,4 4   24:28,9 2    
  Anikken Gjerde Alnæs 12:01,4 6   36:30,3 1    
  Rikke H. Andersen 12:14,0 4   48:44,3 1    
2 Oppland lag 1 (1)     48:56,4
  Berit Haugen 11:59,1 9   11:59,1 9    
  Eirin Udnæs 12:40,1 1   24:39,2 4    
  Thea Krokan Murud 11:58,9 5   36:38,1 3    
  Julie Vollum Bø 12:18,3 6   48:56,4 2    
3 Hedmark lag 1 (4)     48:58,3
  Oda Hovelstuen Blystad 12:28,9 19   12:28,9 19    
  Maja Solbakken 12:55,4 5   25:24,3 11    
  Lene Ådlandsvik 11:38,9 1   37:03,2 5    
  Hilde Losgård Landheim 11:55,1 1   48:58,3 3    
4 Oslo lag 1 (2)     48:59,9
  Karianne Jevne 11:51,7 4   11:51,7 4    
  Linn Eriksen 12:47,5 2   24:39,2 4    
  Kristin Hjelstuen 11:51,2 3   36:30,4 2    
  Tonje Myrvoll 12:29,5 8   48:59,9 4    
5 Troms lag 1 (7)     49:26,2
  Eline Heimdal 11:58,6 7   11:58,6 7    
  Kathrine Kvernmo 12:59,9 8   24:58,5 6    
  Silje Theodorsen 11:58,0 4   36:56,5 4    
  Frida Strand Kristoffersen 12:29,7 9   49:26,2 5    
6 Sør-Trøndelag lag 1 (3)     50:02,0
  Hege Langmo 11:56,8 6   11:56,8 6    
  Ida Uvsløkk Normann 13:06,0 9   25:02,8 8    
  Silje Kant Bjørnli 12:36,0 19   37:38,8 9    
  Ingeranne Nakstad 12:23,2 7   50:02,0 6    
7 Oslo lag 2 (19)     50:03,9
  Thea Hovelsrud Klaesson 11:52,5 5   11:52,5 5    
  Agnes Karlseng 13:06,9 10   24:59,4 7    
  Oda Solvoll 12:17,3 9   37:16,7 7    
  Pia Helene Paulsen 12:47,2 13   50:03,9 7    
8 Telemark og Vestfold lag 1 (12)     50:04,5
  Marthe Sem 12:20,1 14   12:20,1 14    
  Marte Jensen 13:39,5 24   25:59,6 18    
  Anna Ulvensøen 11:49,0 2   37:48,6 13    
  Pia Sofie Måbø 12:15,9 5   50:04,5 8    
9 Nord-Trøndelag lag 1 (5)     50:20,0
  Hanne Bøgseth 11:37,9 3   11:37,9 3    
  Ann Lise Grubbmo 12:49,6 3   24:27,5 1    
  Tonje Marie Skjelstadås 12:46,0 21   37:13,5 6    
  Sigrid Bårdsdatter Haugnes 13:06,5 18   50:20,0 9    
10 Akershus lag 2 (18)     50:25,2
  Ingvild Kildal 11:37,7 2   11:37,7 2    
  Aurora S. Andersen 12:58,1 7   24:35,8 3    
  Maren Lien 13:06,6 28   37:42,4 10    
  Igeborg Treu Røe 12:42,8 12   50:25,2 10    
11 Hedmark lag 2 (17)     50:25,3
  Marte Kristin Kant 11:58,6 7   11:58,6 7    
  Malin Brynhildsvold 13:20,6 15   25:19,2 10    
  Marianne Byfuglien 12:18,6 10   37:37,8 8    
  Kristin Sandeggen 12:47,5 14   50:25,3 11    
12 Oppland lag 2 (20)     50:25,5
  Stine Skaarseth 12:23,1 17   12:23,1 17    
  Lena Jansson 13:17,4 13   25:40,5 14    
  Mathilde Thyli 12:04,4 7   37:44,9 11    
  Kristine K. Torgersen 12:40,6 10   50:25,5 12    
13 Møre og Romsdal lag 1 (13)     50:51,3
  Mathea Gjeitnes 12:42,6 26   12:42,6 26    
  Fredrikke Pettersen 13:27,8 17   26:10,4 22    
  Berit Mogstad 12:32,7 17   38:43,1 19    
  Mari Støen Gussiås Gussiås 12:08,2 2   50:51,3 13    
14 Akershus lag 4 (43)     51:07,1
  Synne Lindemark 12:26,8 18   12:26,8 18    
  Kristin F. Eriksen 13:28,7 18   25:55,5 17    
  Solveig Benum Vestre 12:29,1 15   38:24,6 16    
  Vilde Ryen 12:42,5 11   51:07,1 14    
15 Akershus lag 3 (37)     51:19,6
  Emilie Kongsten 12:07,2 10   12:07,2 10    
  Camilla Hengebøl 13:23,5 16   25:30,7 12    
  Kristine Vognild 12:26,0 13   37:56,7 14    
  Victoria Ravatn 13:22,9 20   51:19,6 15    
16 Hordaland lag 1 (10)     51:43,9
  Ingvild Skare Thygesen 13:14,0 38   13:14,0 38    
  Hege Djukastein 13:36,8 22   26:50,8 28    
  Annvor Teigen Nestås 12:40,6 20   39:31,4 26    
  Hilde Fenne 12:12,5 3   51:43,9 16    
17 Buskerud lag 1 (8)     51:44,9
  Maren Aasheim 13:09,5 34   13:09,5 34    
  Marthe Mestvedthagen 13:35,2 21   26:44,7 27    
  Mari Myrvollen 12:11,5 8   38:56,2 24    
  Emilie Slåtto Gomnes 12:48,7 15   51:44,9 17    
18 Akershus lag 5 (45)     51:46,5
  Karoline Næss 12:36,5 22   12:36,5 22    
  Linn Baarlid 13:34,4 20   26:10,9 23    
  Berit Aamodt 12:26,4 14   38:37,3 18    
  Line Maria H. Melby 13:09,2 19   51:46,5 18    
19 Hedmark lag 3 (29)     51:46,6
  Ann Kristin Strøm 12:41,7 25   12:41,7 25    
  Hildegunn Gjelten Smedås 13:18,0 14   25:59,7 19    
  Tina Andersen 12:23,1 11   38:22,8 15    
  Kine Hagelund Svendby 13:23,8 21   51:46,6 19    
20 Oslo lag 3 (31)     51:52,0
  Fredrikke Fjellbu 12:22,5 16   12:22,5 16    
  Pia Skyttersæter Iversen 13:13,7 11   25:36,2 13    
  Ingrid Marie Andersen 13:13,8 32   38:50,0 22    
  Synne Myhre 13:02,0 16   51:52,0 20    
21 Oppland lag 3 (33)     52:02,3
  Hege Staum 12:21,6 15   12:21,6 15    
  Silje Skjelsvik 13:49,8 26   26:11,4 24    
  Marie R. Sørum Gangsø 12:24,8 12   38:36,2 17    
  Inger Pernille Hvalbye 13:26,1 23   52:02,3 21    
22 Sør-Trøndelag lag 2 (21)     52:16,4
  Wenche Aune Snildalsli 12:30,6 21   12:30,6 21    
  Jorunn Kvakland 13:15,9 12   25:46,5 15    
  Elisabeth Børset 12:59,7 25   38:46,2 20    
  Mali Galaaen Røsseth 13:30,2 25   52:16,4 22    
23 Finnmark lag 1 (11)     52:29,0
  Ine Løvlien 12:16,5 12   12:16,5 12    
  Åse Balsvik Valan 13:38,6 23   25:55,1 16    
  Henriette Mikkelsen 12:52,2 23   38:47,3 21    
  Elisabeth Wilsgård 13:41,7 27   52:29,0 23    
24 Troms lag 2 (26)     52:34,8
  Marie Voll Eek 12:55,7 30   12:55,7 30    
  Ellen Gyllan Hanssen 14:00,1 31   26:55,8 29    
  Ida Marie Eriksen 12:35,2 18   39:31,0 25    
  Marit Robertsen 13:03,8 17   52:34,8 24    
25 Nord-Trøndelag lag 2 (23)     52:50,0
  Ingvild Aksnes 12:08,1 11   12:08,1 11    
  Charlotte Myhre 13:53,7 30   26:01,8 20    
  Line Sundsvik 12:50,8 22   38:52,6 23    
  Ingrid Bjugan Hegdahl 13:57,4 33   52:50,0 25    
26 Agder og Rogaland lag 1 (15)     52:53,2
  Renate Tjetland 12:17,4 13   12:17,4 13    
  Josefine Nilsen 12:56,6 6   25:14,0 9    
  Tina Watne Moe 12:31,6 16   37:45,6 12    
  Christine Syvertsen 15:07,6 48   52:53,2 26    
27 Sør-Trøndelag lag 3 (30)     53:38,9
  Trude Nonstad Fornes 12:43,6 27   12:43,6 27    
  Kristin Haugland 13:50,1 27   26:33,7 26    
  Hilde Marie Heksem 13:11,1 30   39:44,8 28    
  Hanne Setsaas Hoven 13:54,1 31   53:38,9 27    
28 Akershus lag 8 (52)     53:44,1
  Nora G. Buøen 12:44,1 28   12:44,1 28    
  Sissel Slaastad 13:41,3 25   26:25,4 25    
  Ellen Søhol Lie 13:11,2 31   39:36,6 27    
  Siri S Greaker 14:07,5 36   53:44,1 28    
29 Nordland lag 1 (9)     53:53,6
  Matilde Rundhaug 12:38,7 24   12:38,7 24    
  Tine Bergkvist 13:30,0 19   26:08,7 21    
  Marte Pedersen 13:42,5 42   39:51,2 29    
  Emilie Ness Olsen 14:02,4 35   53:53,6 29    
30 Akershus lag 6 (48)     53:59,8
  Henrikke K. Tømt 13:09,6 35   13:09,6 35    
  Jenny A. Moe 13:51,8 28   27:01,4 31    
  Cathrine F. Bryn 13:05,0 27   40:06,4 30    
  Andrea Solbakken 13:53,4 30   53:59,8 30    
31 Oppland lag 4 (36)     54:00,9
  Lillan Gulbrandsen 13:16,5 39   13:16,5 39    
  Agnes Holstad 14:04,3 32   27:20,8 35    
  Vibeke Linn 13:14,0 33   40:34,8 35    
  Mari Lauvhaug Rye 13:26,1 23   54:00,9 31    
32 Hedmark lag 4 (34)     54:17,7
  Sunniva Reitan Riibe 13:20,5 40   13:20,5 40    
  Eline Kokkvoll 14:18,4 35   27:39,0 37    
  Sigrid Bilstad Neraasen 12:54,6 24   40:33,6 34    
  Marianne Stenseth 13:44,1 28   54:17,7 32    
33 Telemark og Vestfold lag 3 (51)     54:19,0
  Anne Jorunn Gohli 12:29,8 20   12:29,8 20    
  Thea Oland 14:30,7 40   27:00,5 30    
  Anne Margit Urbø 13:27,5 38   40:28,0 32    
  Marthe Øien 13:51,0 29   54:19,0 33    
34 Oslo lag 4 (32)     54:30,0
  Helene Margrethe Mejdell 12:37,3 23   12:37,3 23    
  Ida Hulbakklien Bakke 14:32,8 42   27:10,1 33    
  Frida Bustad 13:10,7 29   40:20,8 31    
  Synne Korsbrekke 14:09,2 37   54:30,0 34    
35 Akershus lag 7 (49)     54:32,8
  Ine Marie Raa 12:56,4 31   12:56,4 31    
  Thea Ørbeck 14:25,5 37   27:21,9 36    
  Marianne O. Bredesen 13:16,8 36   40:38,7 36    
  Ida Jahren Herud 13:54,1 31   54:32,8 35    
36 Troms lag 3 (40)     54:42,2
  Gunilla Engenes Hansen 13:23,5 41   13:23,5 41    
  Anja Gamst 14:17,0 34   27:40,5 38    
  Susanne Iren Hansen 13:01,6 26   40:42,1 37    
  Line Birgitte Solvang 14:00,1 34   54:42,2 36    
37 Finnmark lag 2 (24)     54:50,8
  Marie Jakola Skansen 12:59,1 32   12:59,1 32    
  Lizett Natalie Persen 14:06,3 33   27:05,4 32    
  Pålina Kalinina 13:26,2 37   40:31,6 33    
  Mia Niskanen Hansen 14:19,2 41   54:50,8 37    
38 Telemark og Vestfold lag 2 (27)     55:11,8
  Oda Amalie Bakkalia 13:46,2 46   13:46,2 46    
  Karoline Kvande 14:45,0 45   28:31,2 43    
  Tiril Thodesen Sande 13:14,8 34   41:46,0 40    
  Marta Ulvensøen 13:25,8 22   55:11,8 38    
39 Oppland lag 7 (50)     55:12,5
  Mari Heringstad 13:10,7 37   13:10,7 37    
  Mari Sigstad 14:32,4 41   27:43,1 39    
  Anniken Sofie Riksaasen 13:15,9 35   40:59,0 38    
  Marthe Trønnes 14:13,5 38   55:12,5 39    
40 Sør-Trøndelag lag 4 (38)     56:06,7
  Jenny Stokke 13:25,5 43   13:25,5 43    
  Solveig Askevold Ulsund 13:52,7 29   27:18,2 34    
  Kari Grinde 13:53,6 43   41:11,8 39    
  Thea Andersskog 14:54,9 46   56:06,7 40    
41 Østfold lag 1 (14)     56:25,6
  Viktoria Johansen 13:27,5 44   13:27,5 44    
  Ida Kirkerud Brødholt 15:48,0 48   29:15,5 49    
  Amanda Heie Veiby 13:35,8 41   42:51,3 46    
  Sara Oline Sydengen 13:34,3 26   56:25,6 41    
42 Nord-Trøndelag lag 3 (44)     56:41,7
  Mia Grovassmark 13:24,2 42   13:24,2 42    
  Karen Anna Kvemo 14:27,0 38   27:51,2 41    
  Vilde Finne 14:03,0 45   41:54,2 41    
  Guro Gresseth 14:47,5 45   56:41,7 42    
43 Oppland lag 5 (41)     56:50,5
  Gry Anette Andersen 13:55,0 49   13:55,0 49    
  Silje M. Lunner 15:06,9 46   29:01,9 47    
  Julie Sønsteby Flågen 13:31,3 39   42:33,2 44    
  Karoline Gisleberg 14:17,3 40   56:50,5 43    
44 Oppland lag 6 (47)     56:55,3
  Nathalie Skyttermoen 12:52,2 29   12:52,2 29    
  Guro A. Midtmageli 15:48,8 49   28:41,0 45    
  Karoline Strømsvåg 13:58,5 44   42:39,5 45    
  Ida Tomtum 14:15,8 39   56:55,3 44    
45 Buskerud lag 3 (42)     56:56,3
  Bettina Korgerud Frogh 13:03,9 33   13:03,9 33    
  Oda B. Simonsen 14:41,5 44   27:45,4 40    
  Maren Transet 14:31,3 50   42:16,7 43    
  Ingvild Grim Landsverk 14:39,6 43   56:56,3 45    
46 Møre og Romsdal lag 2 (28)     57:13,7
  Anne Kristin Hoel 14:17,6 52   14:17,6 52    
  Kristin Solberg 14:20,9 36   28:38,5 44    
  Elisabeth Hole 13:33,3 40   42:11,8 42    
  Tine Eirin Lyngstad 15:01,9 47   57:13,7 46    
47 Nord-Trøndelag lag 4 (56)     57:59,3
  Elise Kristoffersen 14:13,6 51   14:13,6 51    
  Kathrine Hovd 14:29,8 39   28:43,4 46    
  Hilde Østnor 14:30,6 49   43:14,0 47    
  Helene A. Dahlen 14:45,3 44   57:59,3 47    
48 Sør-Trøndelag lag 5 (53)     58:00,8
  Maren Dyrdal 13:49,4 48   13:49,4 48    
  Marthe Berg 15:21,6 47   29:11,0 48    
  Ida Andersskog 14:15,3 46   43:26,3 48    
  Anne Beathe Guldseth 14:34,5 42   58:00,8 48    
49 Hedmark lag 5 (39)     59:19,4
  Anette Ellevold 13:48,7 47   13:48,7 47    
  Marte Nyløkken Helseth 15:50,4 50   29:39,1 51    
  Helene Rognstad Grutle 14:16,1 47   43:55,2 49    
  Lise Skaug Gustavsen 15:24,2 52   59:19,4 49    
50 Akershus lag 9 (54)     59:24,6
  Julie Størmer 13:32,6 45   13:32,6 45    
  Dina E. Hansen 14:33,5 43   28:06,1 42    
  Vilde Breivik 16:00,7 53   44:06,8 50    
  Karoline E Skatteboe 15:17,8 51   59:24,6 50    
51 Mix TR/HO/TV lag 1 (58)     1:00:12,3
  Marte Nesje 13:10,5 36   13:10,5 36    
  Gunn Sissel Haugland 16:17,2 52   29:27,7 50    
  Sigrid Haldorsen 14:59,0 52   44:26,7 51    
  Camila Groth 15:45,6 53   1:00:12,3 51    
52 Mix NO/TV lag 1 (25)     1:00:45,3
  Synne Hegg Bergan 13:55,5 50   13:55,5 50    
  Viktoria Fenes 17:22,4 53   31:17,9 53    
  Anette Kjellbergvik 14:17,8 48   45:35,7 52    
  Sigrid Lid Byggland 15:09,6 49   1:00:45,3 52    
53 Mix TR/NT lag 1 (57)     1:00:59,3
  Marte L. Nilssen 14:53,4 53   14:53,4 53    
  Rebekka S. Dybvig 15:57,5 51   30:50,9 52    
  Marie G. Buøen 14:54,1 51   45:45,0 53    
  Ida Skogmo 15:14,3 50   1:00:59,3 53    
DNF Hedmark lag 6 (46)     27:36,2
  Eline Sund 13:38,4    13:38,4     
  Marte Fallbakken Berge 13:57,8    27:36,2     
  Marte Nordli 00:00,0    27:36,2    DNF
  Linda N. Hanstad 00:00,0    27:36,2    DNF
DNF Mix OS/OP lag 1 (35)     45:33,3
  Henriette Svenningsen 13:06,1    13:06,1     
  Thora Ljungqvist 16:52,7    29:58,8     
  Lene Jevnesveen 15:34,5    45:33,3     
    00:00,0    45:33,3    DNF
DNF Sogn og Fjordane lag 1 (16)     27:38,9
  Karoline Holsen Kyte 13:18,4    13:18,4     
  Frida Øygard 14:20,5    27:38,9     
  Thea Øvregard Røhme 00:00,0    27:38,9    DNF
  Anna Kårstad Skaar 00:00,0    27:38,9    DNF
DNF Buskerud lag 2 (22)     00:00,0
  Christiane Honerud Olsen 00:00,0    00:00,0    DNF
  Vibeke Stubberud 00:00,0    00:00,0    DNF
  Thea Lerfaldet 00:00,0    00:00,0    DNF
  Julie Groseth 00:00,0    00:00,0    DNF
DNS Akershus lag 10 (55)     00:00,0
    00:00,0    00:00,0    DNS
    00:00,0    00:00,0    DNS
    00:00,0    00:00,0    DNS
    00:00,0    00:00,0    DNS