Resultater Madshus Skimaraton 2010



 

Madshus Skimaraton 2010
Madshus Skimaraton Raufoss/Ø.Vardal/Øverby 21.02.2010

Rennleder: Svein Arne Dalby
Teknisk delegert: Jan Arild Berg

Resultat

M1 15-16 år 

Plass Start     Idretts   Tid
1 0005 Kristian Engeskaug Brumunddal ski 274322 2:31.02,3  
2 0002 Emil Skjelstad ØTS 234219 2:34.56,2 03.53,9
3 0006 Sigmund Langedal Breivik Koll   3:02.55,0 31.52,7
4 0004 Erlend Godager Gjø-Vard O-Lag 290618 3:11.12,6 40.10,3
5 0003 Simen Holter Hvam IL 23572 3:23.05,3 52.03,0
6 0001 Henrik Normannseth Oppegård IL   3:23.56,9 52.54,6

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater. M2 17-18 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0020 Martin Olsen ØTS 227777 2:25.08,3  
2 0028 Gaute Hovde Bø Lom IL 275514 2:25.20,3 00.12,0
3 0015 Fredrik Stensvold Bjerklu Øyer-Tretten IF 229979 2:25.29,3 00.21,0
4 0027 Andreas Hovde Bø Lom IL 275707 2:28.47,0 03.38,7
5 0025 Vegard Ølstad Gjø-Vard O-Lag 229959 2:29.22,7 04.14,4
6 0024 Tormod Håøy Grue Rustad IL 230990 2:31.03,4 05.55,1
7 0012 Arnkjell Sørhus Hustvedt Rustad IL 227786 2:31.33,5 06.25,2
8 0030 Pål Stenshagen Follebu skikl 283326 2:35.09,4 10.01,1
9 0023 Stian Petterson ØTS 227558 2:35.57,3 10.49,0
10 0022 Sindre Godager Gjø-Vard O-Lag 236117 2:46.54,3 21.46,0
11 0013 Bjørn-Ivar B Haug Harestua IL 237012 2:52.50,8 27.42,5
12 0017 Kristian Martinsen Gran IL 248029 2:59.51,2 34.42,9
13 0018 Marius Solhaug Team LagtOpp 229800 3:02.25,2 37.16,9
14 0016 Geir Martin Lunner BSF 268537 3:05.35,9 40.27,6
15 0026 Kristian Andresen Gran IL 248141 3:09.12,7 44.04,4
16 0031 Ådne Strandlie Gjøvik Skiklubb 290270 3:20.54,3 55.46,0
17 0011 Anders Hageengen Gjøvik Skiklubb 237049 3:23.01,9 57.53,6
18 0019 Martin Holter Hvam IL 227116 3:28.40,6 1:03.32,3
Brutt 0014 Even Flugstad Malmedal Gjøvik Skiklubb 227602    

21 påmeldte. 21 startet. 18 resultater. M3 19-20 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0045 Marius Vegheim Gjerdrum IL Ski   2:13.10,3  
2 0048 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening 219387 2:21.55,8 08.45,5
3 0049 Sindre Kåseth Gjøvik Skiklubb 213617 2:31.04,3 17.54,0
4 0047 Pål Jostein P Onsrud Team Treig 259682 2:32.19,1 19.08,8
5 0052 Tobias Strand Johansen Gjøvik Skiklubb   2:36.07,5 22.57,2
6 0051 Vegard Fredriksen Nittedal 227612 2:38.37,2 25.26,9
7 0043 Joar Axel Sollien Ingen 219752 2:48.38,4 35.28,1

13 påmeldte. 13 startet. 7 resultater. M4 21-25 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0079 Vegar Raaum Torpa Ski 213247 2:23.14,0  
2 0077 Stian Roterud Raufoss IL Langrenn 119779 2:25.07,5 01.53,5
3 0076 Sindre Tengesdal Skarphedin Langrenn 260526 2:26.45,3 03.31,3
4 0082 Eirik Rustad Gjerdrum IL Ski 290505 2:28.46,8 05.32,8
5 0065 Bård Holstad Torp Gjøvik Skiklubb 234841 2:33.03,8 09.49,8
6 0078 Tor Holan Mastein NTNU Langrenn 280861 2:33.21,6 10.07,6
7 0080 Vegard Solhaug Søndre Ål Sp.kl 256685 2:35.38,5 12.24,5
8 0072 Lars Erik N Strandvik Varde IL   2:40.02,6 16.48,6
9 0071 Jostein Mæland Moe Granvin IL   2:41.41,4 18.27,4
10 0070 Heine Nysæther Bulken IL 219730 2:43.27,7 20.13,7
11 0063 Anders Hamborg Nittedal 215711 2:53.28,3 30.14,3
12 0081 Eirik Gullord Gjø-Vard O-Lag 213466 3:02.37,8 39.23,8
13 0069 Even Bjerke Hurdal IL 283495 3:06.18,2 43.04,2
14 0068 Erik Olsen-Ruud Ingen 488545 3:12.06,0 48.52,0
15 0075 Ole Arne Horgen Reinli Gran IL 267250 3:16.15,1 53.01,1
16 0067 Erik Konttorp Solør CK 206097 3:21.09,9 57.55,9
17 0061 Aleksander Lundby Hurdal IL 283469 3:29.03,5 1:05.49,5
18 0066 Daniel Tveiten Haug UMBI-Ski 284890 3:41.03,0 1:17.49,0
19 0074 Ola Fosshaug Ingen 282387 4:10.02,5 1:46.48,5
20 0083 Fernando Cachago Brandbu IF   4:14.14,5 1:51.00,5
Brutt 0064 Anders Kvikstad Raufoss IL Langrenn 220790    

23 påmeldte. 23 startet. 20 resultater. M5 26.30 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0143 Espen Østlien Raufoss IL Langrenn   2:13.06,3  
2 0095 Arne Krogsveen Ringebu-Fåvang   2:23.31,6 10.25,3
3 0133 Tor Jonas Onsrud Team Treig 236275 2:25.19,2 12.12,9
4 0119 Nicolai Martinsen Intersport Sjølyst 45039 2:33.15,1 20.08,8
5 0136 Trygve Tømta Raumar OL 290081 2:33.49,7 20.43,4
6 0132 Terje Dalby Raufoss IL Langrenn 213133 2:42.07,6 29.01,3
7 0135 Torleif Seielstad Team G-Land 253736 2:43.02,0 29.55,7
8 0126 Ransmus Endre Bø Ernst & Young BIL 283328 2:43.22,8 30.16,5
9 0140 Magnus Nordby Krogstad Ernst & Young BIL 212950 2:44.15,6 31.09,3
10 0102 Erlend Slåtten Gjøvik Skiklubb 271566 2:51.21,3 38.15,0
11 0099 Carl Fredrik B Hamre Ingen 285253 2:52.09,4 39.03,1
12 0138 Vegar Strand Pricewaterhouse C 285275 2:52.23,8 39.17,5
13 0110 Ivar Sundsbø Fet skikl Rye 286249 2:55.09,2 42.02,9
14 0116 Kristian Nilsen Fet skikl Rye 241623 2:55.10,0 42.03,7
15 0111 Jan-Viggo Johansen Aladdin IL 276636 3:02.15,9 49.09,6
16 0105 Gorm Krogh Johnsen Tvedestrand   3:02.28,5 49.22,2
17 0128 Roar Sollie Tele BIL 283967 3:02.59,9 49.53,6
18 0107 Hans-Marius Johansen Ingen 287484 3:03.04,5 49.58,2
19 0093 Andreas Barstad Oslofjord Triathlon 258863 3:05.02,6 51.56,3
20 0120 Odd Magne Wåler Rye Spkl 268499 3:05.25,4 52.19,1
21 0115 Knut Matslien Bjørke Team Powerade 100038 3:08.49,0 55.42,7
22 0097 Audun B Fjeldheim Ingen 200989 3:10.50,9 57.44,6
23 0091 Alexander Karlsen GE Healthcare BIL 245926 3:12.50,3 59.44,0
24 0114 Kenneth Settem BDO Racing 282894 3:13.27,5 1:00.21,2
25 0125 Per Øyvind Bonkerud Multiconsult BIL 280762 3:18.15,8 1:05.09,5
26 0123 Øyvind Skjellerud Raufoss IL Langrenn 217703 3:18.22,1 1:05.15,8
27 0124 Per Gunnar Syrdalen Arendal CC 245166 3:18.51,9 1:05.45,6
28 0134 Torbjørn Lilleheier Safetec 226878 3:19.27,9 1:06.21,6
29 0129 Sindre Lindstad Smedsrud Ingen 275004 3:20.58,0 1:07.51,7
30 0137 Vegar Rognli Ernst & Young BIL 275794 3:22.12,6 1:09.06,3
31 0104 Geir Sandbakken Ingen 250900 3:23.06,7 1:10.00,4
32 0094 Andreas Storbråten Terra BIL 234134 3:24.07,7 1:11.01,4
33 0118 Morten Løkken Trevatn IL   3:24.56,5 1:11.50,2
34 0096 Arne Vidar Heilefossmo Masterbakk Atletkl 246678 3:30.58,3 1:17.52,0
35 0106 Harald Båtstrand Ingen 284608 3:33.05,5 1:19.59,2
36 0101 Erik Johansen Paroc AS 254295 3:41.15,7 1:28.09,4
37 0142 Anders Folkvang Borgen IL 246609 3:48.03,3 1:34.57,0
38 0139 Håkon Zia Skånhaug Ernst & Young BIL 268417 3:56.19,3 1:43.13,0
39 0117 Mats Dalevoll Ingen 291739 3:57.38,6 1:44.32,3
40 0122 Ole Andre Kleven Ingen 279581 4:11.35,1 1:58.28,8
41 0127 Raymond Engen Gudrun Allstars 284851 5:16.06,8 3:03.00,5
Brutt 0130 Sjur Heggelund Ingen 214476    

53 påmeldte. 53 startet. 41 resultater. M6 31-35 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0239 Vegard Østerbø Sørumshage Moen SpKL   2:21.13,2  
2 0243 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal IF Ski 40500 2:21.15,6 00.02,4
3 0197 Jonas Kinge Bergland Bækkelaget SpKl   2:24.41,5 03.28,3
4 0209 Øystein Myrland Klubb Idr.klubb 242433 2:27.59,3 06.46,1
5 0234 Hans Jørgen Lundby Ingen 39397 2:32.50,6 11.37,4
6 0219 Sindre Viberg Eidsiva BIL 58419 2:33.45,7 12.32,5
7 0216 Vegard Stensholdt Ingen   2:34.00,0 12.46,8
8 0235 Sverre Rotevatn Øystre Slidre IL 284834 2:34.56,1 13.42,9
9 0204 Morten Hvattum Lund Lundern Skikl 282348 2:35.12,3 13.59,1
10 0185 Espen Hagen Reinsvoll IF 278979 2:36.23,3 15.10,1
11 0183 Erik Myer Kristiansen Ingen 75709 2:37.41,0 16.27,8
12 0206 Oddbjørn Grimsbø Raufoss IL Orientering 41233 2:38.20,9 17.07,7
13 0221 Sturla Korsæth Trøsken IL 23710 2:39.18,8 18.05,6
14 0198 Jørn Dragerengen Reinsvoll IF 213048 2:42.52,5 21.39,3
15 0223 Sverre Thune Miljøbygg BIL 289095 2:45.51,9 24.38,7
16 0218 Simen Bredvold Weiby Telenor BIL 236076 2:46.26,9 25.13,7
17 0192 Hans Christian Byhring Sportskl Rye 34819 2:50.36,8 29.23,6
18 0222 Sverre Stræth Moss Skiklubb 248408 2:51.31,2 30.18,0
19 0177 Asbjørn Aas Handelsbanken Ca 90522 2:53.13,3 32.00,1
20 0202 Martin Jensen Team Powerade 222178 2:58.46,0 37.32,8
21 0179 Dag Smogeli Rusten Oslo Politi IL 282035 2:59.46,5 38.33,3
22 0215 Rune Kværndal Toten Sparebank BIL 218947 3:01.12,1 39.58,9
23 0236 Martin Aanjesen Ingen 242214 3:01.28,9 40.15,7
24 0178 Christen Egeland FMRO 274937 3:04.28,6 43.15,4
25 0176 Arnstein Volden NKGS BIL 268366 3:04.55,0 43.41,8
26 0173 Anders Norhagen Wik SYVDE IL 212071 3:06.40,3 45.27,1
27 0195 Helge Bakkehøi Statkraft BIL 268235 3:07.03,4 45.50,2
28 0232 Tommy Sørgård Ingen 260310 3:08.34,5 47.21,3
29 0191 Frode Rognstad Burgern Freeraiders 284865 3:08.38,3 47.25,1
30 0187 Espen Wiik Stigersand Feiring IL 274482 3:08.47,4 47.34,2
31 0227 Vebjørn Brandal Norgesgruppen 290522 3:08.51,1 47.37,9
32 0193 Håvard Andreas Fjeldheim Hjellnes Consult 67908 3:09.03,6 47.50,4
33 0241 Pål Widar Westlie Ingen 230260 3:09.32,4 48.19,2
34 0194 Heine Sirihaug UNE 267946 3:09.43,8 48.30,6
35 0186 Espen Rognli Kvaløysletta Skilag 282442 3:10.10,7 48.57,5
36 0214 Rolf Hongseth Forsvarets ing. 246693 3:10.33,3 49.20,1
37 0225 Tjærand Lyngnes Brumunddal ski 24316 3:11.32,0 50.18,8
38 0240 Ørjan Mydland Ingen 78164 3:11.42,7 50.29,5
39 0190 Frode Bakkerhøy EDB BIL   3:12.09,7 50.56,5
40 0205 Nils Bjørke Rambøll 78239 3:12.54,9 51.41,7
41 0220 Søren Hegndal-Andersen Treski 241985 3:12.56,8 51.43,6
42 0201 Magnus Esberg Lillehammer Skiklubb 285788 3:12.58,5 51.45,3
43 0182 Eirik Haagensen LS BIL 246200 3:19.08,9 57.55,7
44 0229 Freddy Knutrud Vestringen IL 249253 3:19.44,6 58.31,4
45 0181 Einar Sogstad Gjøvik Skiklubb 27263 3:20.17,4 59.04,2
46 0228 Tormod Grindstad Klubb Idr.klubb 274156 3:23.23,1 1:02.09,9
47 0172 Anders Bjerche Ingen 258497 3:24.36,9 1:03.23,7
48 0211 Paul Michelet Team Røa 287091 3:25.04,0 1:03.50,8
49 0184 Erling Rønningen Veidekke BIL 210982 3:29.10,7 1:07.57,5
50 0210 Pål Stenseth Gjøvik Skiklubb 283983 3:29.44,2 1:08.31,0
51 0199 Ken Cocozza Ingen 281249 3:38.17,5 1:17.04,3
52 0175 Are Haaland Ingen 207451 3:46.09,7 1:24.56,5
53 0171 Anders Bårtveit Ingen 284571 3:53.02,7 1:31.49,5
54 0200 Kristoffer Freding Gym 24 Skikl 283100 3:58.41,1 1:37.27,9
55 0188 Even Markestad Toten Sparebank 230442 4:01.21,6 1:40.08,4
56 0213 Robert Rhønnstad Telenor BIL   4:03.08,4 1:41.55,2
57 0217 Sebastian Dransfeld Ingen 238290 4:06.57,9 1:45.44,7
58 0212 Per Magne Nilsen Ingen 288099 4:11.48,3 1:50.35,1
59 0230 Anders Gustad Iversen Ihle IL   5:22.43,9 3:01.30,7
Brutt 0231 Terje Bradal Totenkranken 28549    

74 påmeldte. 74 startet. 59 resultater. M7 36-40 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0290 Olav Holter Team Sportsgutta 68221 2:21.14,3  
2 0296 Per Christian Pettersen Moss Skiklubb 219542 2:27.53,1 06.38,8
3 0329 Torbjørn Sveen Stokke Ingen 15370 2:30.31,6 09.17,3
4 0310 Thorstein Nereng Fluberg Skiklubb 16618 2:33.14,7 12.00,4
5 0303 Rune Hansen Snertingdal IF Ski 21272 2:36.13,8 14.59,5
6 0304 Rune Kvikstad Intersport Gjøvik   2:36.30,6 15.16,3
7 0316 Trond Johannessen Hatteland display 253485 2:36.57,0 15.42,7
8 0301 Roger Framnes Reinsvoll IF 257535 2:37.28,5 16.14,2
9 0281 Lars Helge Andersen Klubb Idr.klubb 253974 2:38.41,5 17.27,2
10 0257 Dag Halgeir Steinset Team Sportsgutta 21933 2:42.25,9 21.11,6
11 0314 Tore Skoglund Ingen 204640 2:45.35,0 24.20,7
12 0289 Olav Galde Team G-Land 276653 2:47.07,8 25.53,5
13 0264 Hans Olav Sethne IL Kolbukam 275112 2:48.11,5 26.57,2
14 0267 Ingar Halvorsen Gjøvik Skiklubb 267741 2:49.50,3 28.36,0
15 0321 Trond Røstadstuen Eina Sp.kl   2:51.04,7 29.50,4
16 0313 Tore Jakobsen Opplandske Betong 101631 2:52.31,7 31.17,4
17 0319 Bjørn-Olav Enger Jernbaneverket BIL Oslo   2:52.45,8 31.31,5
18 0302 Rolf Robøle-Sørensen Team Sportsgutta 31714 2:53.18,2 32.03,9
19 0323 Lars Kleppe Eidsiva BIL   2:53.52,1 32.37,8
20 0260 Frode Nordvik Team Sportsgutta 243642 2:54.04,3 32.50,0
21 0283 Magne Lilleland-Olsen Norconsult BIL 77339 2:55.25,4 34.11,1
22 0253 Bernt Petter Tendstrand Mesnali SK 205086 2:56.05,0 34.50,7
23 0259 Eirik Hestad Ingen 286609 2:56.15,1 35.00,8
24 0326 Lars Bjelvin Statoil BIL 235241 2:59.51,8 38.37,5
25 0282 Leif Olav Ringeli Klubb Idr.klubb 211856 3:01.39,4 40.25,1
26 0273 Jøran Pedersen Reinsvoll IF 225676 3:01.54,4 40.40,1
27 0272 Jonas Hellstrøm Ingen 246195 3:03.38,2 42.23,9
28 0306 Stein-Terje Lundgård Sørbygda IL 244524 3:03.46,3 42.32,0
29 0322 Dag Eirik Gjerken Wilhelmsen IL 200054 3:04.20,9 43.06,6
30 0254 Bjørge Nesengen Ingen 290203 3:04.31,0 43.16,7
31 0280 Lars Erik Gevelt NIF 207488 3:04.44,2 43.29,9
32 0255 Bjørn Steinar Posaasen Eidsvoll Sykkelklubb 45762 3:04.47,8 43.33,5
33 0266 Håvar Botterud Bærums Skiklubb 31965 3:06.09,3 44.55,0
34 0269 Ingvar Kristensen Ingen 101766 3:06.51,7 45.37,4
35 0324 Tom Bjerregård Kims Norge AS 201157 3:08.52,4 47.38,1
36 0256 Christopher Andreas Jense Telenor BIL 221377 3:10.56,4 49.42,1
37 0308 Svein Riste Ingen   3:10.57,3 49.43,0
38 0293 Pål Rønningen Søndre Land IL 281248 3:11.16,4 50.02,1
39 0275 Kim Tolfsen ØTS 243312 3:12.42,0 51.27,7
40 0295 Per Arne Jakobsen Eina Sportsklubb 225290 3:12.55,8 51.41,5
41 0325 Einar Krogh Bagn & Krogh 235244 3:14.48,5 53.34,2
42 0311 Tom Henning Hovi Gjøvik Sportsklubb 261143 3:17.07,9 55.53,6
43 0294 Pål Thune Klubb Idr.klubb 220038 3:17.47,4 56.33,1
44 0286 Morten Arnesen Vind IL 285883 3:20.03,3 58.49,0
45 0258 Dag Stian Lindstad Klubb Idr.klubb   3:20.33,0 59.18,7
46 0315 Torgeir Skjønhaug Fet o-lag 28496 3:22.17,2 1:01.02,9
47 0278 Knut Saxhaug Eidsvoll o-lag 77474 3:23.46,4 1:02.32,1
48 0262 Geir Borgli Miljøbygg BIL 289092 3:24.15,8 1:03.01,5
49 0328 Trond Rønningsveen Ingen 237634 3:25.29,3 1:04.15,0
50 0309 Sverre Grimstad Ingen   3:25.40,6 1:04.26,3
51 0261 Frode Tjønntveit Ingen 217671 3:25.52,5 1:04.38,2
52 0265 Harald Lyshaugen Raufoss og Gjøvik Sykkelk 279266 3:26.16,7 1:05.02,4
53 0288 Oddbjørn Skovseth TOL 21698 3:28.07,0 1:06.52,7
54 0299 Peter B. Gagnes Ingen 285220 3:44.51,1 1:23.36,8
55 0671 John Sivesindtajet Bøverbru IL 101428 3:47.46,6 1:26.32,3
56 0274 Jørn A. Friedrich-Aas Ingen 266873 4:03.47,2 1:42.32,9
57 0276 Kjetil Jahr Ingen 274995 4:03.58,4 1:42.44,1
58 0277 Kjetil Stamstad Ingen 281799 4:09.56,7 1:48.42,4
59 0285 Mats Johansen Team Fuglerud 274502 4:35.11,9 2:13.57,6
60 0263 Håkon Strand Strand Gym 284876 4:40.15,7 2:19.01,4

81 påmeldte. 81 startet. 60 resultater. M8 41-45 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0423 Arve Gjermundshaug Furnes IL 20044 2:20.00,1  
2 0335 Arnfinn Nereng Raufoss IL 237657 2:28.20,4 08.20,3
3 0341 Espen Stenersen Lund Team Sportsgutta 231075 2:28.57,1 08.57,0
4 0414 Asgeir Fløtlien Brøttum IL 16539 2:30.19,2 10.19,1
5 0403 Torkel Lappegård Nittedal Banquet 14844 2:30.39,1 10.39,0
6 0395 Thor Magne Ulven Eina Sportsklubb 41818 2:31.00,1 11.00,0
7 0374 Olve Skjetne Gjøvik Skiklubb   2:31.42,9 11.42,8
8 0405 Torstein Ingvaldsen Gjøvik Skiklubb   2:32.56,7 12.56,6
9 0411 Wiggo Gundersby Team Sportsgutta 71009 2:34.25,2 14.25,1
10 0346 Gjermund Nereng Fluberg Skiklubb   2:35.20,7 15.20,6
11 0383 Ronny Arntzen Gjøvik Skiklubb 209010 2:41.24,7 21.24,6
12 0334 Arild Hansen Gjøvik Skiklubb 258002 2:41.58,1 21.58,0
13 0339 Atle Sørensen Eidsvoll Værk Skikl 23832 2:43.06,7 23.06,6
14 0344 Geir Atle Engen Gjøvik Brann IL 206776 2:43.15,2 23.15,1
15 0381 Ragnar Skogsbakken Søndre Land IL 61856 2:44.01,2 24.01,1
16 0348 Gunnar Flaten Rustad IL 283440 2:44.03,1 24.03,0
17 0384 Rune Olsen Team Sportsgutta 225751 2:50.02,7 30.02,6
18 0386 Ståle Tandsether Klubb Idr.klubb   2:50.05,1 30.05,0
19 0377 Per Christian Gjørvad Ingen 19198 2:51.27,2 31.27,1
20 0353 Ian Ditlefsen Gjøvik Sportsklubb 261216 2:53.15,1 33.15,0
21 0361 Kent Søgård Hurum CK 45952 2:53.15,2 33.15,1
22 0390 Svein Amlie Moelven IL 18588 2:53.58,6 33.58,5
23 0362 Kjell Arne Lilleland Tyristubben IF 77314 2:55.18,1 35.18,0
24 0373 Ole Jonny Kongsmo Spenncon 263096 2:55.27,2 35.27,1
25 0432 Jarle Mørch Eidsvoll Skik 286988 2:55.47,2 35.47,1
26 0363 Kjell Harald Gullord Biri Pjall & Pedal 45435 2:56.49,2 36.49,1
27 0428 Harald Osnes Universitetets BIL 219442 2:58.05,2 38.05,1
28 0364 Kjetil Jotvedt Nittedal Banquet 255323 2:58.56,1 38.56,0
29 0360 Jøran Martinsen Vind IL 286147 3:00.18,9 40.18,8
30 0393 Sverre Tråseth Ingen 285580 3:00.44,3 40.44,2
31 0401 Tor Formo Øyer-Tretten IF 241413 3:01.04,1 41.04,0
32 0357 Jan Tore Karlsen Gjøvik Brann IL 62059 3:01.38,8 41.38,7
33 0421 Bjørn-Kristian Hilden Ingen 279551 3:01.42,8 41.42,7
34 0349 Hans Rognlien ØTS 258721 3:01.53,3 41.53,2
35 0409 Victor Sørum Ringelia IL 46667 3:02.45,7 42.45,6
36 0375 Øyvind Sørgjerd Telenor 204171 3:03.33,0 43.32,9
37 0387 Steinar Elton BIF 100998 3:04.18,5 44.18,4
38 0415 Wiggo Tokerud Miljøbygg BIL 289097 3:05.07,3 45.07,2
39 0404 Torstein Helling ProTeria AS 48143 3:05.52,0 45.51,9
40 0368 Lars Ivar Ulmo Veldre Ski 77391 3:06.37,4 46.37,3
41 0408 Truls Andersen Rail-X BIL 215117 3:07.27,2 47.27,1
42 0398 Tom Arne Gullord Skanska Aktiv 46755 3:12.09,3 52.09,2
43 0407 Trond Nordstrand NKGS BIL 265596 3:12.54,5 52.54,4
44 0337 Asle Ninive Nammo BIL 67574 3:12.55,6 52.55,5
45 0350 Hans Ole Lyngby Biri Pjall & Pedal 232105 3:13.12,4 53.12,3
46 0378 Per Rune Krogebakk Harestua IL 214621 3:14.34,2 54.34,1
47 0367 Lars Dehlimarken Ingen 74460 3:16.34,3 56.34,2
48 0342 Gaute Frøisland Ingen   3:17.56,5 57.56,4
49 0389 Svein Aalrust Asker CK   3:18.37,3 58.37,2
50 0413 Steffen Skolseg Snertingdal IF Ski 31970 3:20.59,9 1:00.59,8
51 0426 Odd Erik Mjørlund ØTS 234229 3:21.13,7 1:01.13,6
52 0388 Sten Einar Lunder Grindvoll IL 35185 3:22.06,8 1:02.06,7
53 0351 Harald Jørs Bakke Drøbak-Frogn IL 221154 3:23.17,0 1:03.16,9
54 0425 Finn Hansen Betongmast Miljøsan   3:29.14,2 1:09.14,1
55 0392 Sverre Liljedal Ingen 288192 3:30.03,2 1:10.03,1
56 0343 Geir Aage Ulsrud KUKA Nordic Norway   3:33.22,8 1:13.22,7
57 0340 Bjørn Strandvik Sykehuset BIL   3:35.15,5 1:15.15,4
58 0354 Ian Sheldrake Hunton Fiber IL 231574 3:40.39,2 1:20.39,1
59 0417 Are Helling Ingen 266810 3:42.04,4 1:22.04,3
60 0358 Jens Heie Eina Sportsklubb 236299 3:42.48,4 1:22.48,3
61 0345 Geir Erik Nilssen PEAB BIL 225406 3:44.26,1 1:24.26,0
62 0369 Lars-Harald Bergheim Lensbygda Sportsklubb 257634 3:45.48,2 1:25.48,1
63 0433 Hans Petter Lund Jaren IL 270881 3:45.51,8 1:25.51,7
64 0359 Jon Harald Kristiansen Betongmast 273569 3:49.42,8 1:29.42,7
65 0385 Ståle Bjørnson Bjørndal IF 288682 3:51.31,4 1:31.31,3
66 0333 Andre Skjelstad TBA BIL 273153 3:58.21,7 1:38.21,6
67 0400 Thomas Hansen Ingen 276402 3:59.03,2 1:39.03,1
68 0396 Tom Darell Ingen 276560 4:10.57,7 1:50.57,6
69 0419 Knut Farner Paradial AS 281483 4:45.56,5 2:25.56,4
70 0370 Magne Bergersen PEAB BIL 258329 4:54.53,0 2:34.52,9
71 0397 Tom Rustad Team Casco 206821 5:03.52,6 2:43.52,5
Brutt 0424 Stian Engh Betongmast Miljøsan      

104 påmeldte. 102 startet. 71 resultater. M9 46-50 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0460 Toralf Trosten Ingen 213027 2:28.58,3  
2 0498 Frode Olsen Nittedal 268155 2:33.33,7 04.35,4
3 0468 Lars Ølstad Gjø-Vard O-Lag 25649 2:35.27,4 06.29,1
4 0477 Pål Berg-Knutsen Hvam IL 285040 2:36.36,9 07.38,6
5 0499 Carl Olav Holen Lillehammer Skiklubb 14902 2:36.46,1 07.47,8
6 0479 Pål Sommerseth Rema 1000 231426 2:38.51,0 09.52,7
7 0473 Ole Petter Sveen Redalen IL   2:40.31,2 11.32,9
8 0454 Håkon Østberg Gjøvik Skiklubb   2:41.45,3 12.47,0
9 0487 Svein Hjelmås Rustad IL 234940 2:42.13,3 13.15,0
10 0481 Per Henrik H Haug Harestua IL 253689 2:43.51,9 14.53,6
11 0478 Pål Simonsen Eidsvoll Værk Skikl 29223 2:43.56,9 14.58,6
12 0486 Sjur Talstad AGR Petroleum 8825 2:45.48,1 16.49,8
13 0458 John Arild Hallingstad IL Kolbukam 9998 2:49.30,2 20.31,9
14 0480 Per Erik Stutlien Vest Torpa UIL 1942 2:50.35,3 21.37,0
15 0496 Kai Skjelstad ØTS 221040 2:51.07,5 22.09,2
16 0475 Øyvind Karsrud Svett & Mett 41640 2:51.23,9 22.25,6
17 0472 Ole Johan Trandem Magnor UL 244150 2:51.40,5 22.42,2
18 0464 Kjartan Aas Redalen IL   2:52.45,9 23.47,6
19 0446 Bjørn Magne Solhaug Hvam IL 211714 2:56.08,1 27.09,8
20 0485 Settar Al-Jabri Gjøvik Skiklubb   2:56.41,5 27.43,2
21 0442 Arne Lønstad Vind IL 204740 2:58.57,4 29.59,1
22 0465 Knut Eskild Toten Sparebank 201343 2:59.25,0 30.26,7
23 0448 Eivind Ulvin BOC 10799 3:01.32,2 32.33,9
24 0450 Finn Arne Hvalbye Vestoppland Politi IL 238954 3:08.51,9 39.53,6
25 0459 Jon Kveseth Hus 1 26211 3:12.33,5 43.35,2
26 0490 Thore Svastuen Vind IL 266649 3:16.09,4 47.11,1
27 0449 Erik Engeskaug Brumundal Ski 223493 3:16.17,0 47.18,7
28 0495 Ketil Normannseth Oppegård IL 284002 3:17.25,2 48.26,9
29 0467 Kristian Fougner Follebu skikl 267429 3:17.57,3 48.59,0
30 0483 Roy Abrahamssen Harestua IL 238320 3:23.02,4 54.04,1
31 0463 Jostein Lunner BSF 257090 3:23.52,3 54.54,0
32 0469 Magnus Aass ØTS 253977 3:24.46,3 55.48,0
33 0488 Terje Aasen Eidsvoll Sykkelklubb 47108 3:29.10,6 1:00.12,3
34 0443 Arnljot Kristiansen Ingen 235534 3:31.06,2 1:02.07,9
35 0447 Dag Johannessen Bryn BIL 268972 3:35.57,2 1:06.58,9
36 0489 Terje Wilberg Miljøbygg BIL 289088 3:36.45,9 1:07.47,6
37 0455 Hans Petter Brenni Toten Sparebank 287979 3:37.49,4 1:08.51,1
38 0476 Øyvind Sæther Vind IL 291909 3:40.33,7 1:11.35,4
39 0494 Kasper Andresen Gran IL 267682 3:51.19,6 1:22.21,3
40 0484 Rune Svendsen Kloppa offroad 237872 3:54.34,5 1:25.36,2
41 0470 Morten Berg Oppegård IL Fotball   4:01.39,1 1:32.40,8
42 0451 Frank Bergflødt Miljøbygg BIL 289096 4:06.51,2 1:37.52,9
43 0461 Jonny Austad Ingen 288176 5:36.40,8 3:07.42,5

58 påmeldte. 58 startet. 43 resultater. M10 51-55 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0550 Svein Roger Løkken Toten Treningsenter 32309 2:24.39,5  
2 0544 Vidar Birkelund Gjerderum 1442 2:27.51,7 03.12,2
3 0548 John Kvale Lensbygda Sportsklubb 208465 2:28.05,9 03.26,4
4 0515 Audun Strandlie Gjøvik Skiklubb 2564 2:31.57,6 07.18,1
5 0551 Dag Lunder Gjøvik Skiklubb   2:33.19,6 08.40,1
6 0514 Atle Grøndalen Eidsiva BIL 21697 2:38.54,8 14.15,3
7 0532 Leif H Lågeide SAS BIL 29411 2:41.43,7 17.04,2
8 0513 Arne Brandslien Vestringen IL 76938 2:46.44,3 22.04,8
9 0531 Lars Petter Gudim Gjøvik Skiklubb 38419 2:46.47,7 22.08,2
10 0525 Jean Francois Gehin ØTS 2841 2:48.30,6 23.51,1
11 0547 Gunnar Nyhus Ingen 64426 2:48.39,5 24.00,0
12 0537 Pierre Thevenard Hydro Raufoss BIL 204424 2:51.10,8 26.31,3
13 0552 Narve Nilsen ØTS 25829 2:55.06,3 30.26,8
14 0526 John Grue Rustad IL 244595 2:57.43,5 33.04,0
15 0530 Knut Krogstad Skimt 32347 3:01.46,3 37.06,8
16 0511 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL 268665 3:02.51,0 38.11,5
17 0520 Halvor Bjåland Gjøvik Skiklubb 204409 3:02.57,6 38.18,1
18 0545 Odd Danielsen Ingen 224752 3:03.26,4 38.46,9
19 0540 Ronny Markeng Iversen Tranberglia IL 274494 3:03.53,9 39.14,4
20 0521 Hans Dehlimarken Hadeland CK 219558 3:03.56,9 39.17,4
21 0542 Tore Raasok Lommedalen IL 37922 3:05.57,1 41.17,6
22 0529 Kasper Nordmelan Gjerdrum IL Ski 284766 3:11.02,2 46.22,7
23 0524 Jan Frydenlund Brumund IF 246928 3:16.17,8 51.38,3
24 0549 Kai Ivar Hogseth Staples BIL 246520 3:25.12,7 1:00.33,2
25 0512 Arild Wedum Øyer-Tretten IF 235074 3:44.13,5 1:19.34,0
26 0543 Trond Andreassen Spenst 268228 3:44.41,4 1:20.01,9
27 0516 Bård Johansen Ingen 285608 3:51.04,4 1:26.24,9
28 0539 Rolf Smedsrud Ingen 274988 4:10.15,7 1:45.36,2
29 0553 Odd Hugo Gauslaa Varmefag Gjøvik   4:31.31,7 2:06.52,2

43 påmeldte. 43 startet. 29 resultater. M11 56-60 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0581 Per Ivar Mork Lillehammer Skiklubb   2:33.21,5  
2 0593 Tom Jevnaker Ingen   2:44.40,1 11.18,6
3 0592 Ragnar Holthe Bentler   2:46.51,2 13.29,7
4 0586 Tom Foss Romeriksåsen CK 11741 2:49.01,6 15.40,1
5 0589 Bjørn M Sørlie Vind IL 21803 2:50.45,6 17.24,1
6 0587 Trond Overn SK Rye 203173 2:54.14,7 20.53,2
7 0582 Ragnar Heier Østbygda IL 36484 2:58.18,7 24.57,2
8 0585 Steinar Hansen Raufoss 223416 3:01.21,5 28.00,0
9 0588 Tor Ola Lokrheim Brandbu IF   3:07.19,1 33.57,6
10 0579 Knut Hansen Ingen 77091 3:34.25,8 1:01.04,3
11 0574 Gustav Gaarder ØTS 76942 3:36.42,8 1:03.21,3
12 0576 Ivar Dahl IL Kolbukam 72992 3:40.30,1 1:07.08,6
13 0573 Dag Johansen Søndre Land IL 2447 3:42.16,1 1:08.54,6
14 0577 Jan Helge Gulbrandsen Ingen 247263 3:51.27,2 1:18.05,7
15 0572 Bjørnulf Vik Team Arena 269896 4:57.43,8 2:24.22,3

22 påmeldte. 21 startet. 15 resultater. M12 61-65 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0604 Per Erik Fonkalsrud Lillehammer Skiklubb 46409 3:20.51,4  
2 0602 Michael Hall Ingen 235677 3:25.24,9 04.33,5

5 påmeldte. 5 startet. 2 resultater. M13 66-70 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0621 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklubb   2:48.21,9  
2 0622 Ernst Sølvsberg Gjøvik Skiklubb   3:08.58,3 20.36,4

6 påmeldte. 3 startet. 2 resultater. M14 71 år >

Plass Start     Idretts   Tid
1 0631 Torbjørn Kristoffersen Redalen IL   2:59.55,3  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. K2 17-18 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0712 Ingrid Flugsrud Kjelsås IL 236579 3:46.29,8  
2 0711 Karen Dunker Søndre Land IL 252074 3:48.22,7 01.52,9

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. K3 19-20 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0723 Ellen Rolijordet IL Kolbukam   2:59.37,3  
2 0721 Linn Beate Pettersen Onsr Vind IL 274586 3:09.43,8 10.06,5
3 0722 Rebekka Marie Knoph Hagen Ingen 290066 4:30.34,4 1:30.57,1

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. K4 21-25 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0735 Mari Eggestad Alvdal IL 290441 3:16.17,8  
2 0731 Hedda Krogstad Skimt 274027 3:57.24,8 41.07,0
3 0732 Kristin Helmersmo UMBI 281637 4:25.03,0 1:08.45,2
4 0733 Maren Sommerstad Juveli UMBI 281761 4:40.00,5 1:23.42,7

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater. K5 26-30 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0742 Guro Halsa Bakken Sør-Fron IL 77801 2:48.57,1  
2 0753 Meret Haugen Team Odlo   3:13.15,3 24.18,2
3 0749 Kjerstin Sandnes Team Røa 270725 3:28.19,1 39.22,0
4 0756 Mari Haug Bekk Consulting   3:28.39,6 39.42,5
5 0747 Karianne Heitmann Norconsult BIL 266037 3:29.57,6 41.00,5
6 0745 Ida Jacobsen Ingen 280815 3:36.50,3 47.53,2
7 0746 Johanna Elin Gehin Ingen 219975 3:43.36,2 54.39,1
8 0758 Stine M Hansen GPIL 273744 4:01.29,7 1:12.32,6
9 0754 Siv Halvorsrud Raufoss Fotball   4:09.12,9 1:20.15,8

18 påmeldte. 18 startet. 9 resultater. K6 31-35 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0778 Solveig Katrine Smedsland Ingen 204807 3:10.04,1  
2 0774 Irene Bredvold Weiby RR BIL 236075 3:19.18,8 09.14,7
3 0777 Nina Heggelund Bærums Verk IF 212074 3:32.45,2 22.41,1
4 0776 Monica Strand Varde IL 281692 4:06.06,8 56.02,7
5 0775 Mari Nordin Hustvedt Ingen   5:03.15,1 1:53.11,0

8 påmeldte. 8 startet. 5 resultater. K7 36-40 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0814 Ingrid Jevne Framstad Ingen   2:44.39,0  
2 0813 Ragnhild Jevne Etnestad Ingen 226032 2:56.02,7 11.23,7
3 0806 Kristi Bævre Sp Kl rye 22977 2:56.06,5 11.27,5
4 0803 Helene Stenersen Lund Team Sportsgutta 220430 2:56.21,5 11.42,5
5 0805 Klara Lyngnes Rail-X BIL 215103 2:59.16,7 14.37,7
6 0810 Synnøve Valaker Jevnaker 267327 3:14.09,8 29.30,8
7 0816 Stine Røise Mjørlund ØTS 272959 3:16.42,7 32.03,7
8 0811 Turid Holter Steinset Team Sportsgutta 25851 3:16.57,0 32.18,0
9 0804 Gunhild Dragerengen Smest Ingen 283477 4:27.49,1 1:43.10,1
10 0801 Berit Irene Bergset RVS 258109 4:45.32,5 2:00.53,5
11 0812 Jorun Espetvedt Ingen   4:48.52,9 2:04.13,9
Brutt 0807 Liv Janne Jacobsen Fehn Brødrene Dahl BIL 273458    

16 påmeldte. 14 startet. 11 resultater. K8 41-45 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0841 Torunn Ølstad Gjø-Vard O-Lag 234281 2:49.25,2  
2 0839 May Allergodt Framnes Reinsvoll IL 257537 2:54.20,2 04.55,0
3 0843 Annvor Sletvold Vind IL   3:04.03,3 14.38,1
4 0835 Ingebjørg Wikstrøm Friskis & Svettis Li 284648 3:27.47,0 38.21,8
5 0840 Roya Øverjordet Gjøvik Skiklubb 232677 3:34.54,1 45.28,9
6 0838 Linda Breidablik Lillehammer Skiklubb 261478 3:37.15,9 47.50,7
7 0832 Eva Rasch Arnesen Vind IL 221055 3:38.24,3 48.59,1
8 0833 Heidi Løchen Ingen 281699 3:49.17,0 59.51,8
9 0842 Unni Sandholt Toten Sparebank 35516 4:05.09,2 1:15.44,0
10 0837 Kari Johnsrud Odberg HiO BIL 277851 4:12.58,3 1:23.33,1
11 0836 Inger Haugerud Brenni Toten Sparebank 276798 4:21.23,3 1:31.58,1

14 påmeldte. 14 startet. 11 resultater. K9 46-50 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0871 Turid Dehli Gudbrandsdal Politi 42128 2:49.42,0  
2 0875 Liv Østensen Ingen 204529 2:57.44,1 08.02,1
3 0867 Oddveig Kvikne Dotterud Lillehammer Skiklubb 42599 3:13.41,3 23.59,3
4 0862 Aud Villanger SIG   3:48.20,5 58.38,5
5 0872 Erna Nyborg Gjøvik Skiklubb   3:50.03,2 1:00.21,2
6 0874 Mercedes Lokrheim Brandbu IF   4:51.16,9 2:01.34,9
7 0865 Kahrine Stenvik Ingen   5:31.29,3 2:41.47,3
Brutt 0870 Vigdis Lynne IL Kolbukam 37097    

15 påmeldte. 15 startet. 7 resultater. K10 51-55 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0887 Sissel Wien Oppegård 66512 2:52.56,0  
2 0881 Åse Hovden Toten Treningsenter 26902 3:14.45,7 21.49,7
3 0884 Kari Trondsen Roa Fysio og Rehab 267408 3:39.19,0 46.23,0
4 0885 Marit Engelstad Brumundal Ski 230136 3:42.11,2 49.15,2
5 0886 Kristin Asplin Gauslaa Varmefag Gjøvik 216914 4:12.09,2 1:19.13,2

7 påmeldte. 7 startet. 5 resultater. K11 56-60 år

Plass Start     Idretts   Tid
1 0902 Liv Irene Foss Romeriksåsen Skikl 215091 3:33.46,7  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

 



Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel