Storsylen Opp 2010

1    86    Rennemo    Kristian    Leksvik IL    M 23-34    01:10:35
2    63    Berger    Ola    Svorkmo Bergknastklivarlaug / Norsk skialpinisme    M 23-34    01:12:31
3    22    Dyrhaug    Niklas    Tydal IL    M 23-34    01:12:42
4    60    Smestad    Ole Kristian    Stjørdals-Blink    M 35-50    01:15:02
5    65    Fremo    Thomas    Fjellørnen IL    M 23-34    01:16:26
6    89    Hammer    Martin    Skogn IL    M 23-34    01:17:13
7    99    Northug    Petter    Mosvik IL    M 23-34    01:17:43
8    56    Almestål    Karl    Trångsvikens IF    M 23-34    01:20:49
9    58    Hatlen    Knut Anders    Stranda IL    M 23-34    01:20:59
10    17    Eliassen    Petter    Byåsen IL    M 23-34    01:21:36
11    66    Lykkja    Hans Petter    IK Rindals-Troll / Team Trøndelag    M 23-34    01:22:09
12    38    Sparr    Thomas    IFK Mora    M 35-50    01:23:04
13    70    Rønning    Bernhard    Skogn IL    M 23-34    01:23:17
14    90    Hansen    Håvard  Handsome    Strindheim IL    M 23-34    01:23:23
15    50    Thrana    Gunnar      Sømna IL    M 35-50    01:23:53
16    44    Ringen    Anton Killi    Selbu IL    M 15-22    01:25:06
17    53    Nevin    Anne    Strindheim IL    K 35-50    01:26:22
18    69    Lilleberg    Severin    Skogn IL    M 15-22    01:26:38
19    91    Løset    Are    Strindheim Ski/Team Oso, Stevnelege    M 23-34    01:28:05
20    78    Erixon    David     Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    M 23-34    01:28:20
21    59    Bjørgård    John      Strindheim IL    M 23-34    01:28:35
22    80    Grelsson    Rasmus    Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    M 15-22    01:28:42
23    18    Vedvik    Emil    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:28:59
24    98    Fasting    Mari     NTNUI    K 23-34    01:29:30
25    43    Nesvold    Ola    Ålen IL    M 15-22    01:29:32
26    77    Johansson    Arvid    Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    M 23-34    01:31:56
27    41    Kregnes    Olav    Lundamo IL    M 15-22    01:32:12
28    19    Nakstad    Nils Kristian    Byaasen Skiklub    M 35-50    01:32:25
29    51    Moholt    Even    Ålen IL    M 15-22    01:33:51
30    37    Eggen    Ola A.    Snåsa IL    M 23-34    01:35:38
31    34    Reinfjord    Nils Andre    Sømna IL    M 35-50    01:35:54
32    95    Sommertvedt    Martin    Byåsen IL    M 15-22    01:36:06
33    27    Valstadsve    Jomar    IL Fram    M 35-50    01:36:09
34    2    Lillealtern    Trond    Varegg    M 50 +    01:36:23
35    62    Skantz    Mattias    Jämtlands Stolta Farbröder    M 23-34    01:37:05
36    16    Eliassen    Bjørn Einar    Byaasen Skiklub    M 50 +    01:37:28
37    97    Aftret    Martin    Stjørdals-Blink    M 15-22    01:38:02
38    10    Larsen    Øyvind    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:38:03
39    76    Aune    Martin     Skogn IL    M 15-22    01:38:08
40    93    Flataker    Erling    Hommelvik    M 15-22    01:39:05
41    67    Haugen    Gaute Solem    Selbu IL ski    M 15-22    01:41:39
42    57    Hegseth    Tove    Ålen IL    K 15-22    01:41:59
43    64    Reitan    Henrik Aunemo    Levanger Judoklubb    M 15-22    01:42:58
44    79    Rosvall    Tommy    Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    M 23-34    01:43:30
45    49    Hilmo    Bernt Olav    Byåsen Skiklub    M 50 +    01:44:23
46    39    Reinfjord    Werner    Sømna IL    M 35-50    01:44:43
47    73    Lurvik    Fredrik Darell    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:45:24
48    20    Waagan    Ole    IL Stjørdalsblink    M 35-50    01:45:27
49    29    Sandvik    Harald Andre    Ron King Skilag    M 23-34    01:45:35
50    46    Reitan    Sondre    Stjørdals-Blink    M 15-22    01:46:35
51    54    Hoås    John Gunnar    Lånke ski    M 15-22    01:46:38
52    33    Rolseth    Bjørn Erik    Forra IL    M 23-34    01:47:12
53    36    Ruud    Christopher    UMBI    M 23-34    01:47:22
54    42    Kruke    Torgeir    Malvik IL Friidrett / Capgemini    M 35-50    01:47:36
55    96    Lindblom    Lisa        K 23-34    01:47:45
56    47    Stokke    Arve    Stjørdal Friidrettsklubb    M 35-50    01:49:54
57    23    Nakstad    Ingeranne Strøm    Byaasen Skiklub    K 15-22    01:50:42
58    72    Lurvik    Olaf    Ranheim Skiklubb    M 35-50    01:51:11
59    74    Lurvik    Kristoffer Darell    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:51:13
60    92    Engan    Hallstein    Væktarstua    M 50+    01:51:25
61    13    Eliassen    Maren    Byaasen Skiklub    K 15-22    01:51:29
62    11    Johnsen    Eirik Lingås    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:51:43
63    55    Heldahl    Håvard B.     Bodø FIK    M 35-50    01:51:48
64    14    Eliassen    Morten    Byaasen Skiklub    M 23-34    01:52:05
65    40    Wisløff    Aleksander    Ranheim Skiklubb    M 15-22    01:56:17
66    24    Nilssen    Astrid Lunde    Ranheim Skiklubb    K 15-22    01:57:05
67    21    Waagan    Adam Andre    IL Stjørdalsblink    M 15-22    01:57:12
68    94    Bjørgen    Mette    Tangmoen IL    K 35-50    01:57:30
69    12    Fornes    Trude Nonstad    Ranheim Skiklubb    K 15-22    01:57:58
70    83    Saltnes    Roy-Arne    Sømna IL    M 35-50    02:01:11
71    48    Fridman    Staffan    Østersund Friidrott    M 35-50    02:03:35
72    85    Myhr    Sofia     Bruksvallarnas IF    K 15-22    02:04:23
73    61    Kruke    Vegar    Stjørdals-Blink    M 35-50    02:06:52
74    45    Reitan    Tor Jakob    Via Travel    M 35-50    02:09:18
75    15    Håvardstun    June    Byaasen Skiklub    K 50 +    02:12:40
76    28    Kvitsand    Gunnar S.    Domstolsadministrasjonen    M 35-50    02:13:33
77    81    Olsén    Christina    Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    K 15-22    02:15:14
78    82    Nilsson    Sofia    Svenska Turistföreningen Jämtlandsfjällen    K 15-22    02:15:15
79    8    Skalle    Pål    Nabogjengen    M 50 +    02:15:16
80    1    Sætherø    Anders    Stjørdal-Blink ski    M 15-22    DNS
81    3    Nakstad    Maria Strøm    Strindheim Friidrett    K 15-22    DNS
82    4    Moholdt    Arne    Ålen IL    M 50 +    DNS
83    5    Fenstad    Ståle    Statsbygd IL    M 23-34    DNS
84    6    Hovstein    Thomas    Statsbygd IL    M 15-22    DNS
85    7    Skogstad    Tor Håkon    Lundamo IL    M 15-22    DNS
86    9    Storrønning     Christer    Tydal IL    M 23-34    DNS
87    25    Lehn    Martine    Byaasen Skiklub    K 15-22    DNS
88    26    Lehn    Kjetil    Byaasen Skiklub    M 50 +    DNS
89    30    Thoresson    Jonatan    Trångsvikens IF    M 23-34    DNS
90    31    Möller    Jonas    Bruksvallarnas IF    M 35-50    DNS
91    32    Forsberg    Ulla    Nedalshytta    K 35-50    DNS
92    35    Bredesen    Rolv-Jørgen    Sømna IL    M 35-50    DNS
93    52    Sødal    Thor    Kyrksæterøra IL    M 50 +    DNS
94    68    Tronvoll    Ove Erik    Svorkmo Bergknastklivarlaug       M 35-50    DNS
95    71    Berdal    Tore    Skogn IL    M 15-22    DNS
96    75    Bjørgen    Per Egil    Trønder-Lyn / Team Musløs    M 23-34    DNS
97    84    Wollan    Karoline    Byåsen IL Langrenn    K 15-22    DNS
98    87    Helgestad    Daniel Myrmæl    Skogn IL    M 23-34    DNS
99    88    Steen    Andreas    Leksvik IL    M 15-22    DNS
 



VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater