Nasjonale renn 2011/2012

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
05.10.11 Ullanhaugbakken opp Sandnes IL
15.10.11 Veståsendagen 2011 Gjerdrum IL - Ski
15.10.11 Moaløpet 2011 Stokke IL
16.10.11 Veståsen Multisport 2011 Gjerdrum IL - Ski
11.11.11 Beitosprinten Øystre Slidre IL
19.11.11 FIS World Cup Øystre Slidre IL
25.11.11 Nordseter 2011 Bækkelagets SK
26.11.11 Dombåsrennet Dombås IL
27.11.11 Natrudstilrennet Søre Ål IL
30.11.11 Åpent lysløyperenn, Høylandet IL Hållingen
02.12.11 BUL-sprinten fri teknikk Norges Skiforbund
03.12.11 Nordlysrennet Nordlys, IL
03.12.11 BUL SPRINTEN Bul IL
03.12.11 Adventsprinten Klæbu IL
03.12.11 Sjansespillet Polarstjernen, IL
03.12.11 Meråkerrennet IL Varden
03.12.11 Stormfjellrennet Stormfjell IL
03.12.11 Ålbyggsprinten Ålen IL
04.12.11 Åpningsrennet Bardu IL
04.12.11 Snøkanonskicross Alta IF
04.12.11 Åpningsrennet på Bjorli 4.desember Møre og Romsdal Skikrets
07.12.11 Lysløyperenn MjøsSki
07.12.11 Åpent lysløyperenn, Overhalla Overhalla IL
10.12.11 Bjønnastarten IL Bjørn
10.12.11 Savalenrennet Tynset IF
10.12.11 Hovdenrennet Hovden Sportsklubb
10.12.11 Størenrennet Støren Sportsklubb
10.12.11 Team-sprint Henning IL
10.12.11 Gravsetrennet - Hemsedal Hemsedal IL
10.12.11 Nordlandscup 1 Innstrandens IL
10.12.11 Åsvangrennet 2011 Fjellblom IL
10.12.11 Kretsrenn Nordreisa Nordreisa IL
10.12.11 Kretsrenn Nordreisa Nordreisa IL
11.12.11 Astridbekkrennet Vestringen IL
11.12.11 Kretsrenn Nordreisa Nordreisa IL
11.12.11 Sjusjørennet Brøttum IL
11.12.11 Golrennet- SpareBank1-cup Gol IL
11.12.11 Nordlandscup 2 Innstrandens IL
14.12.11 Lysløyperenn MjøsSki
14.12.11 Åpent lysløyperenn, Spillum Spillum IL
16.12.11 Skandinavisk Cup Vuokatti Norges Skiforbund
17.12.11 Konnerudrennet fristil Konnerud IL
17.12.11 Førjulsrennet Bardufoss og Omegn IF
17.12.11 HA Sprinten Hamar Skiklubb
17.12.11 KM langrennscross/ØB-crossen Oppegård IL
17.12.11 Lygnarennet (Jubileumsrenn) Gran IL
17.12.11 Fellesstarten Bossmo og Ytteren IL
17.12.11 Gjesdalburennet Gjesdal IL
18.12.11 Stil-renn Stil, IL
18.12.11 Tanagufsen Forsøk, IL
18.12.11 Konnerudrennet klassisk Konnerud IL
18.12.11 Jarenrennet 2011 Jaren IL
18.12.11 SpareBank1 Drøbak Sprinten Drøbak-Frogn IL
18.12.11 ST-cup 1 Rindalsrennet Rindals-Troll, IK
18.12.11 Leksvikrennet Leksvik IL
26.12.11 Ribberennet Førde IL
26.12.11 Åsenrennet Åsen IL
26.12.11 Åpent 2. juledagsrenn Lierne IL
26.12.11 Jularennet 2011 IL Korlevoll - Oddal
27.12.11 Gåsburennet Vang Skiløperforening
27.12.11 Juleskirennet 2011 Nor, IL
28.12.11 Romjulsrennet Hurdal IL
28.12.11 Sjusjøcup åpningsrenn Sprint SCUP1 Sjusjøen IL Natrudstilen
28.12.11 Ribberennet Torpo IL
29.12.11 Julesprinten Vadsø Skiklubb
29.12.11 Skallrennet Frol IL
29.12.11 OIF Julesprint Orkanger IF
29.12.11 Romjulsrennet Tydal IL
29.12.11 Romjulsrennet Drevja IL
30.12.11 Nyttårsrennet TINE CUP 1 Øystre Slidre IL
30.12.11 Ringkollstafetten m/KM stafett Ringkollen Skiklubb
30.12.11 Romjulsrennet SBM 1. Molde og Omegn IF
30.12.11 Svarstadrennet - TV-Cup 1 Svarstad IL
30.12.11 TOLGA - STAFETTEN Tolga IL
30.12.11 Røldalsrennet Røldal IL
30.12.11 Vesterli_romjul Korgen IL
31.12.11 Nyttårspæsen Sortland og Omegn Skiklubb - Ski
31.12.11 Nyttårsrennet Gjesdal IL
31.12.11 Strindheimstafetten Strindheim IL
31.12.11 Nyttårsraketten Innstrandens IL
03.01.12 Jarsengsprinten Ørn, IF
04.01.12 Lysløyperenn MjøsSki
06.01.12 Norgescup Junior Lygna Gran IL
07.01.12 Rognerennet Rogne IL
07.01.12 Romjulsprinten Båtsfjord Sportsklubb
07.01.12 Skandinavisk Cup Hudiksvall (SWE) Norges Skiforbund
07.01.12 SSF Cup / Hyesprinten Hyen IL
07.01.12 Andeburennet Andebu IL
07.01.12 Leksdalsrennet Leksdal IL
07.01.12 Lommedalsrennet 2012 Lommedalens IL
07.01.12 Nyttårsrennet Trøsken IL
07.01.12 Bjerkvik sonerenn Bjerkvik IF
07.01.12 Budalsrennet Budal IL
07.01.12 Eggedalsrennet Eggedal IL
07.01.12 Heimhugdilten Heimhug IL/UL
07.01.12 Sonerenn Salangen Salangen IF-Ski
07.01.12 Samnangerrennet 2012 Samnanger IL
08.01.12 BUL-stafett Bossekop UL
08.01.12 Laurittz Bergendahls Minneløp Landsrenn Sørkedalens IF
08.01.12 Lauritz Bergendahls Minneløp Kretsrenn Sørkedalens IF
08.01.12 Øverbyrennet Gjøvik Skiklubb
08.01.12 Merraåsen rundt Sokna IL
08.01.12 Moelvenrennet 2012 Moelven IL
08.01.12 Skoppumsprinten Skoppum IL
08.01.12 Drangedalsrennet Drangedal IL
08.01.12 Jervskogrennet Hommelvik IL
08.01.12 Leirfjordrennet Leirfjord IL
08.01.12 Spillumrennet Spillum IL
08.01.12 Stordalsrennet - kretsrenn Stordal IL
10.01.12 Serierenn langrenn Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb
10.01.12 Nyttårsrennet Vikvarvet IL
11.01.12 Bratsbergrennet Bratsberg IL
11.01.12 Lysløyperenn MjøsSki
13.01.12 KM-Normal Inderøy IL
14.01.12 KM - langrenn klassisk Heming, IL - Ski
14.01.12 Kretsmesterskap Tverrelvdalen IL
14.01.12 Kretsmesterskap Tromsø Skiklubb - Langrenn
14.01.12 Kvammajakta Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb
14.01.12 Nansenrennet KM Klassisk SCUP2 Nansen, IL
14.01.12 SSF Cup, Årdalstangen Årdalstangen IL
14.01.12 ST-cup 2 / KM sprint klassisk Rennebu IL
14.01.12 KM Arne Rustadstuens Minneløp 2012 Gålå cup 1 Lillehammer Skiklub
14.01.12 KM klassisk Ås IL
14.01.12 KM-Normaldistanser Nordlandscup 3 Bossmo og Ytteren IL
14.01.12 KM-Sprint - Skifest i Levanger Skogn IL
14.01.12 Kretsmesterskap Østfold normaldistanse Spydeberg IL
14.01.12 Årbogenrennet KM klassisk Birkebeineren, IF
14.01.12 KM Tonstad IL
14.01.12 KM-Sprint, Fri teknikk - TV-Cup 2 Runar, IL
14.01.12 KM sprint/SBM cup Surnadal IL
15.01.12 KM Langrenn fristil Heming, IL - Ski
15.01.12 Kretsmesterskap Tverrelvdalen IL
15.01.12 KM-Normaldistanser, Nordlandscup 4 Bossmo og Ytteren IL
15.01.12 HEI Rennet , KM-Stafett Hei, IL - Ski
15.01.12 KM fristil Fet Skiklubb
15.01.12 KM Fristil SCUP3 Folldal IF
15.01.12 KM-Stafett, Markabygda Markabygda IL
15.01.12 Kretsmesterskap Østfold sprint Spydeberg IL
15.01.12 ROS-sprinten - KM fri ROS, IL
15.01.12 Jårasprinten 2012 Svorkmo N.O.I.
15.01.12 KM Tonstad IL
15.01.12 KM langdistanse/SBM cup Surnadal IL
15.01.12 KM Parkstafetten Voss IL
17.01.12 SSF Karusell Førde Førde IL
17.01.12 SSF Karusell Vik IL Vik IL
18.01.12 Karusellrenn/lysløyperenn MjøsSki
18.01.12 SSF Karusell Breimsbygda IL Breimsbygda IL
18.01.12 Fischerstafetten Byåsen IL
18.01.12 Maxbo Cup 1 Gulset IF
19.01.12 Eiker Skifestival - Sprintstafett Eiker-Kvikk, IF
20.01.12 Skandinavisk Cup og Norgescup Senior Nes Ski
21.01.12 Altarennet 1 Alta IF
21.01.12 Alvdalsstafetten Alvdal IL
21.01.12 Ekstrarenn Polarstjernen, IL
21.01.12 Folleburennet GD cup 1 Follebu Skiklubb
21.01.12 Vollen Duo Sprint Stafett Vollen Ungdomslag
21.01.12 Furnesrennet Furnes Skiløperforening
21.01.12 Oslo Skifestival Høybråten og Stovner IL
21.01.12 Harstadsprinten Medkila SL
21.01.12 Langrenn Gautefall - TV-Cup 3 Drangedal IL
21.01.12 Ogndalsrennet Ogndal IL
21.01.12 Eiker Skifestival Hokksund IL
21.01.12 Flatåsrennet Flatås IL
21.01.12 Granlundrennet Stadsbygd IL
21.01.12 Hållingenrennet IL Hållingen
21.01.12 Individuell normal klasisk Mysen IF
21.01.12 Klæburennet Klæbu IL
21.01.12 Nordrerennet Nordre Trysil IL
21.01.12 Saudasprinten 2012 Sauda IL
21.01.12 Splintrennet Duatlon Splint, IL
21.01.12 Svea Rennet Svea Skilag
21.01.12 Trollrennet Otra IL
21.01.12 Vikingrennet Viking, TIF
22.01.12 Altarennet 2 Alta IF
22.01.12 Fanarennet Fana IL
22.01.12 SSF Cup Førde Førde IL
22.01.12 Jardarrennet-, Skibytte cup 13-14 IL Jardar
22.01.12 Harstad Duathlon Medkila SL
22.01.12 Heddalsrennet - TV-Cup 4 Heddal IL
22.01.12 Kretsrenn Moss Moss Skiklubb
22.01.12 Saudasprinten 2012 Sauda IL
22.01.12 Stjørdalssprinten Stjørdals-Blink, IL
22.01.12 VINDrennet Gålå cup 2 Vind IL
22.01.12 Lille Uglarennet Byåsen IL
22.01.12 Trollrennet Otra IL
25.01.12 Klubbmesterskap/lysløyperenn MjøsSki
25.01.12 Maxbo Cup 2 Stridsklev IL
26.01.12 NM Ski 2012 Voss Norges Skiforbund
27.01.12 Barentssprinten Sandnes IL
28.01.12 Parkrennet Sandnes IL
28.01.12 Raufossrennet TINE cup 2 +Gålå cup 3 Raufoss IL
28.01.12 DNB-sprinten/KM sprint 2012 Bækkelagets SK
28.01.12 Fischerrennet 2012 Nittedal IL
28.01.12 Botnerennet 2012 Botne SK
28.01.12 Foldereidrennet Foldereid IL
28.01.12 Kjellmyrasprinten Kjellmyra IL
28.01.12 Sonerenn Silsand SENJA SKI
28.01.12 ST-cup 3 Ramsjørennet Skaun IL
28.01.12 Trøsken-Crossen Trøsken IL
28.01.12 MUIL Tomannsstafett Manndalen UIL
28.01.12 Brommasprinten Bromma IL
28.01.12 Flårennet Flå IL
28.01.12 Gryttingrennet Grytting IL
28.01.12 Helgelandsmesterskapet Mosjøen IL
28.01.12 Misværrennet 2012 Misvær IL
28.01.12 Torridalsrennet Torridal IL
28.01.12 Hedlandsrennet 2012 Helleland IL
29.01.12 Sandnesrenn Sandnes IL
29.01.12 SSF Cup Sogndal Sogndal IL
29.01.12 Januarrennet Osmarka IL
29.01.12 Biborennet Ivrig, IL
29.01.12 Over Kølen Rennet Ørje IL
29.01.12 Snåsastafetten Snåsa IL
29.01.12 Solvangrennet Asker Skiklubb
29.01.12 TOLGA - SPRINTEN Tolga IL
29.01.12 ØTI sprinten GD cup 2 Øyer-Tretten IF
29.01.12 Beiarennet - Nesbyen Nesbyen IL
29.01.12 Gulsetrennet - sprinstafett Gulset IF
29.01.12 Helgelandsmesterskapet Bossmo og Ytteren IL
29.01.12 Lekangrennet Lekang Skilag
29.01.12 Gjerstadrennet 2012 Gjerstad IL
01.02.12 Lysløyperenn MjøsSki
01.02.12 Maxbo Cup 3, Langrennscross Hei, IL - Ski
01.02.12 Rrindals-Trollstafetten Rindals-Troll, IK
02.02.12 Spiralrennet Drammen Strong
03.02.12 Norgescup jr+sen, U23-mesterskap (Uglarenn) Byåsen IL
04.02.12 Actionrennet Valnesfjord IL
04.02.12 Kretsrenn Pioner Ski, IL
04.02.12 SSF karusell, Klepparennet Syril IL
04.02.12 Rossignolrennet Lillomarka Skiklubb
04.02.12 Blaker Rennet Blaker IL
04.02.12 Hoslerennet Øvrevoll Hosle IL
04.02.12 Lars Åsmulens sprintrenn Harran IL
04.02.12 Madshussprinten TINE cup3 Biri IL
04.02.12 Midtnorsk mesterskap Molde og Omegn IF
04.02.12 Skjærgårdsprinten Nøtterøy Ski
04.02.12 Granesprinten Grane IL
04.02.12 KS-Rennet Kverneland Ski
04.02.12 Lødingen Rennet Klassisk Lødingen IL
04.02.12 Noresprinten Noringen, IL
04.02.12 Suldalsrennet Suldal IL
04.02.12 Vegårsheirennet Vegårshei IL
05.02.12 Kretsrenn Pioner Ski, IL
05.02.12 SSF karusell, Jølsterrennet Jølster IL
05.02.12 SSF karusell, Vetenrennet Veten IL
05.02.12 Fossumstafetten Fossum IF
05.02.12 Rustad-stafetten Rustad IL
05.02.12 Madshusrennet Redalen IL
05.02.12 Osebergrennet 2012 Oseberg Skilag
05.02.12 Saulandrennet, Langrenn Sauland IL
05.02.12 Ullensakerrennet Ullensaker Skiklubb
05.02.12 Kjærstadrennet Kjærstad IL
05.02.12 Kretsrenn fristil Båstad IL, Ski
05.02.12 Moskusrennet GD cup 3 + Gålå cup 4 Dombås IL
05.02.12 Slettedalen rundt 2012 Sauda IL
05.02.12 TrønderLyn-rennet TrønderLyn Ski
05.02.12 Åserennet 2012 Åse IL
05.02.12 Bjellandsrennet Bjelland IL
08.02.12 Heimdalstafetten Heimdal Ski
08.02.12 Lysløyperenn MjøsSki
09.02.12 MADSHUS-stafetten Vind IL
10.02.12 KM-Sprint-Nordlandscup 5 Fauske IL Ski
11.02.12 KM ØTS-rennet (Gålå cup 5) Østre Toten Skilag
11.02.12 Krinsmeisterskap, Ullsrennet Markane IL
11.02.12 Krystallrennet SCUP4 Magnor UL
11.02.12 Pokalrennet Vadsø Skiklubb
11.02.12 Øksfjordrennet Øksfjord IL
11.02.12 KM/Skiatlon-Nordlandscup 6 Fauske IL Ski
11.02.12 Veståsenrennet 2012 Gjerdrum IL - Ski
11.02.12 KM-Klassisk (fellesstart) TV-Cup 5 Stokke IL
11.02.12 Kretsmesterskap Sprint Bjerkvik IF
11.02.12 Leinstrand Bynesrennet Leinstrand IL
11.02.12 St-cup 4 Fjellørnen IL KM Fjellørnen IL
11.02.12 Steinkjer Skifestival Steinkjer Skiklubb
11.02.12 KM Stafett Hærland IL
11.02.12 Skrimrennet - KM sprint Skrim, IL
11.02.12 KM-Ulvikarennet Ulvik IL
11.02.12 KOLLmila Koll IL
11.02.12 Oddersjaarennene KM sprint Oddersjaa SSK
12.02.12 Krinsmeisterskap Sprint, Markane Markane IL
12.02.12 Njårdrennet 2012 Njård
12.02.12 Bråtestafetten 2012 Strømmen og Lillestrøm Skiklubb
12.02.12 KM-Fri teknikk - TV-Cup 6 Larvik Ski
12.02.12 Kretsmesterskapet Fellesstart m/skibytte Bjerkvik IF
12.02.12 Mjøndalen KM Teamsprint Mjøndalen IF
12.02.12 St-cup 5 Jervskogen Hommelvik IL
12.02.12 Strindheimrennet Strindheim IL
12.02.12 Vålerrennet Pursuit SCUP5 Vaaler IF
12.02.12 Langdistanse klassisk Mysen IF
12.02.12 Tour de Salten Finale Innstrandens IL
12.02.12 KM/SBM cup 4.renn Tomrefjord IL
12.02.12 KM-Ulvikarennet Ulvik IL
14.02.12 Sonerenn Øverbygda IL
15.02.12 Maxbo Cup 4 Stridsklev IL
15.02.12 Buviksprinten Buvik IL
15.02.12 Fokusstafett Orkdal IL
15.02.12 Lysløyperenn MjøsSki
16.02.12 Supersprint Askim IF
18.02.12 Krinsmeisterskap Duatlon, IL Bjørn IL Bjørn
18.02.12 Rafsbotn renn Rafsbotn IL
18.02.12 Sonemesterskap Tromsø Skiklubb - Langrenn
18.02.12 Sør-Aurdalsrennet Hedalen IL
18.02.12 Ungdommens Holmenkollrenn Bærums Verk IF
18.02.12 Vindbjartmixen Vindbjart, IL
18.02.12 Gransheradsprinten Gransherad IL
18.02.12 Kleivarennet Holeværingen, IL Ski
18.02.12 Åsmarkrennet Åsmarka IL
18.02.12 Montebellorennet Sande Sportsklubb
18.02.12 Faillærennet Utskarpen IL
18.02.12 Fjelletstafetten Fjellet IL
18.02.12 Lirænnet Lierne IL
18.02.12 Melhusbanken Skifestival, del 1 Melhus IL
18.02.12 Sisorennet Siso, IL
18.02.12 Skaugasprinten Skauga IL
18.02.12 Sonemesterskap Bardufoss og Omegn IF
18.02.12 Stokmarnesrennet 2012 Stokmarknes IL
18.02.12 Vargarrennet Vargar IL
19.02.12 Melhusbanken Skifestival, del 2 Melhus IL
19.02.12 Ringkollrennet Haugsbygd IF
19.02.12 Grongrennet Grong IL
19.02.12 Hilstadrennet Hilstad IL
19.02.12 Lille Arnjot Gelline Vinne Skilag
19.02.12 Selsrennet Sel IL
19.02.12 Stålbrottrennet Stålbrott IL
19.02.12 BKK - Renn Bulken IL
21.02.12 SSF Karusell, Gaular Gaular IL
21.02.12 SSF karusell, Haugen Haugen IL
21.02.12 SSF karusell, Sogndal Sogndal IL
24.02.12 KOS-prolog Kirkenes & Omegn Skiklubb
24.02.12 Nordisk Juniorlandskamp Norges Skiforbund
24.02.12 Norgescup Senior, Gålå Sør-Fron IL
25.02.12 KOS-sprint Kirkenes & Omegn Skiklubb
25.02.12 Meridianrennet Hammerfest Skiklubb
25.02.12 Sonerenn - Laksvatn Laksvatn Skiskytterlag
25.02.12 Holmenkollen Special Olympics Bul IL
25.02.12 Ankenesrennet 2012 Ankenes Skiklubb
25.02.12 Follafossrennet Follafoss IL
25.02.12 Bevernrennet IL Bevern - Ski
25.02.12 BIL rennet 2012 Bjerkreim IL
25.02.12 Eindrides Minnerenn Stadsbygd IL
25.02.12 Kretsrenn Høydalsmo Høydalsmo IL
25.02.12 Melborennet Melbo IL
25.02.12 Saltdalsrennet Vinger IL
25.02.12 Sonerenn Lyngen/Karnes Lyngen/Karnes IL
25.02.12 SÅS rennet 2012 Søndre Ål Sportsklubb
25.02.12 Terråkrennet Terråk IL
25.02.12 Viljarrennet 2012 Viljar, IL
25.02.12 Ål-rennet Ål IL
26.02.12 KOS-rennet Kirkenes & Omegn Skiklubb
26.02.12 Kvammasprinten Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb
26.02.12 SSF Cup Kleivanerennet Fjellhug/Vereide IL
26.02.12 Vardefjellsprinten Selbustrand IL
26.02.12 STAVIÅSSPRINTEN 2012 Eidsvold Værks Skiklub
26.02.12 Hernesrennet Hernes IL
26.02.12 Byrterennet Byrte IL
26.02.12 Hølondrennet 2012 Leik, IL
26.02.12 KK-rennet 2012 TINE cup 4 Kolbukameratene, IL
26.02.12 Showrennet Torpo IL
26.02.12 Skjelstadmarkstafetten Skjelstadmark IL
26.02.12 Eikenrennet Eiken IL
26.02.12 Gålårennet 2012 Sør-Fron IL
29.02.12 Lysløyperenn MjøsSki
02.03.12 Hovedlandsrenn Langrenn Medkila SL
03.03.12 Nessebyrennet Nesseby IF
03.03.12 Kretsrenn Kvaløysletta Skilag
03.03.12 Kretsrenn fristil Trysilgutten, IL
03.03.12 Hofrennet Hof IL
03.03.12 Jutulcrossen Jutul IL
03.03.12 Skatvalsrennet Skatval Skilag - ski
03.03.12 Tærudklassikeren Skedsmo Skiklubb
03.03.12 Kolvereidrennet Kolvereid IL
03.03.12 Rudsbygdrennet GD cup 4 Rudsbygd IL
03.03.12 Ørnrennet - Maxbo Cup 5 Ørn, IF
04.03.12 Oslo Sprint Lyn Ski
04.03.12 Ringnesløpet - Sonerenn Nes Sp.Kl.
04.03.12 Madshussprinten Lørenskog Skiklubb - Ski
04.03.12 Hovedlandsrenn Langrenn Stafett Medkila SL
04.03.12 Haslumsprinten Haslum IL
04.03.12 Kodalrennet Kodal IL
04.03.12 Utleirarennet Utleira IL
04.03.12 Alsvågrennet Alsvåg IL
04.03.12 Eggeåsrennet Vestre Slidre IL
04.03.12 steil sprinten Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL
07.03.12 FIS World Cup Konnerud IL
07.03.12 Lysløyperenn MjøsSki
07.03.12 Rustad-Sprinten Rustad IL
07.03.12 Bratsbergstafetten Bratsberg IL
10.03.12 FIS World Cup Foren.Til Ski-Idrettens Fremme
10.03.12 Hålandsdalen Fri Hordaland Skikrets
10.03.12 Kvibyrennet Kviby IL
10.03.12 Skicross sone øst Polarstjernen, IL
10.03.12 Fjellørnens Skifestival Fjellørnen IL
10.03.12 Heidalsrennet 2012 GD cup 5 Heidal IL
10.03.12 Kabelvågrennet Kabelvåg Skiklubb
10.03.12 SNAUHAUGRENNET Nordre Land IL
10.03.12 Aasgutenrennet Aasguten, IL
10.03.12 Ballangen skifestival Ballangen Ski
10.03.12 Bør-Børson Ålen IL
10.03.12 Gol Skicross Gol IL
10.03.12 Hoffersprinten Hof IL
10.03.12 Hovinsrennet Hovin IL
10.03.12 Innstrandarennet Innstrandens IL
10.03.12 SI rennene Sandnes IL
10.03.12 Siljanrennet Siljan IL
10.03.12 Sørlirennet Sørli IL
10.03.12 Åga-rennet Åga IL
11.03.12 Polarrennet Polarstjernen, IL
11.03.12 Nordrerennet 2012 Nordre Sande IL
11.03.12 Flåstafetten Flåværingen, IL
11.03.12 Gauldalssprinten 2012 Lundamo IL
11.03.12 Herresåsen rundt Vargar IL
11.03.12 Håfjellrennet Ballangen Ski
11.03.12 Kampenrennet Midtre Brandbu UIL
11.03.12 Larsrennet Rennebu IL
11.03.12 Malvikrennet Malvik IL
11.03.12 Overhalla Team stafett Overhalla IL
11.03.12 Ranheim stafetten Ranheim Skiklubb
11.03.12 Sandvannssprinten 2012 Kroken IL
11.03.12 Tyslasprinten Tylldal IL
13.03.12 Øverbystafetten Gjøvik Skiklubb
14.03.12 Lysløyperenn MjøsSki
14.03.12 Vinnesprinten Vinne Skilag
14.03.12 Soknastafetten Sokna IL
16.03.12 NM junior Kjelsås IL - ski
17.03.12 Kautokeinorennet Kautokeino IL
17.03.12 SSF Cup, Hafslo Hafslo IL
17.03.12 Langrennscross IL Varden
17.03.12 Skjerstadsprinten Skjerstad IL
17.03.12 Burfjordrenn/sonerenn Burfjord IL
18.03.12 Drammensrennet 2012 Drammens Ballklubb
18.03.12 Peltonen GIF stafetten Gjelleråsen IF
18.03.12 Storlirennet IL Varden
18.03.12 Beitstadsprinten Beitstad IL
18.03.12 Skrautvålrennet TINE cup 5 Skrautvål IL
19.03.12 Kvammamesterskapet Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb
20.03.12 Hemingstafetten Heming, IL - Ski
20.03.12 Klubbmesterskap/lysløyperenn MjøsSki
21.03.12 Hemingrennet Heming, IL - Ski
21.03.12 GP-sprinten Nybygda IL
21.03.12 BSK-rennet langrenn Byaasen Skiklub
23.03.12 NNM Langrenn, Stokmarknes Stokmarknes IL
23.03.12 Tour de Ski Åmdal - Finale TV-Cup Åmdal IL
24.03.12 Nordåsenrennet 2012 Bjerke IL Ski
24.03.12 Astridbekkstafetten Vestringen IL
24.03.12 KM Sprint Klassisk SCUP6 MjøsSki
24.03.12 ST-CUP 6 avslutning Røros IL
24.03.12 Tour de knyken Orkdal IL
24.03.12 Finale NTE-Cup,Røyrvik Røyrvik IF
24.03.12 Folldalssprinten Folldal IF
24.03.12 Geilo Skifestival Geilo IL
24.03.12 Vestlandske Skistemna Voss IL
25.03.12 KM stafett Akershus Bjerke IL Ski
25.03.12 SSF Cup Finale, Eid Eid IL
25.03.12 GIL-Rennet 2012 TINE cup 6 + Gålå cup 6 Gran IL
25.03.12 Børgefjellsprinten Røyrvik IF
25.03.12 KM Sprintstafett MjøsSki
25.03.12 Strindheimcrossen Strindheim IL
25.03.12 TA-sprint Henning IL
25.03.12 Trabelirennet GD cup 6 Ringebu/Fåvang Skiklubb
25.03.12 Ørnarstafetten Ørnar IL
25.03.12 Kretsrenn SBMcup 6.renn Valldal IL
27.03.12 Selbu Sparebank Nea Stafetten Selbu IL
28.03.12 Ringsakermesterskap - MjøsSmellen MjøsSki
30.03.12 NM del 2 og Norgescup jr. finale Fauske IL Allianseidrettslag
31.03.12 Solrennet Forsøk, IL
31.03.12 Øverbygdsprinten Øverbygd IL
31.03.12 Finnvikrennet 2012 Kvaløysletta Skilag
01.04.12 Sonerenn Tromsø Skiklubb - Langrenn
01.04.12 Ulfstindrennet Ulfstind IL
01.04.12 Erling Jevnes Barneskirenn Øyer-Tretten IF
01.04.12 Sørprennet Orkdal IL
04.04.12 Ulvikasprinten-KM i teamsprint Ulvik IL
05.04.12 Fiplingdalsrennet Fiplingdal IL
13.04.12 Sonekamp øst - vest 1 Nordlys, IL
13.04.12 BudorPrologen Nordbygda/Løten Ski
14.04.12 Sonekamp øst - vest 2 Nordlys, IL
14.04.12 Bakkesprinten Bærums Skiklub
14.04.12 Bysprinten Mosjøen IL
14.04.12 BudorSprinten Nordbygda/Løten Ski
14.04.12 Gunnarfjellrennet Sørli IL
15.04.12 BudorJakta Nordbygda/Løten Ski
15.04.12 Røldal Ned og Opp 2012 Odda IL

Oversikten er fra Norges Skiforbunds terminliste over renn (sjekk den for original versjon).


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut