Junior-VM - Menn - Sprint finale 2014



Resultater Junior-VM - Sprint finale, fri - Menn
Val di Fiemme - 29. januar 2014
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon
 1  202 TIBERGHIEN Jean  1995  FRA 
 2  204 SVENSSON Oskar  1995  SWE 
 3  207 MAKI Joni  1995  FIN 
 4  212 VUORINEN Lauri  1995  FIN 
 5  219 VAKHRUSHEV Evgeniy  1995  RUS 
 6  211 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN 
 7  208 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR 
 8  215 HOEL Johan  1994  NOR 
 9  218 NORTHUG Even  1995  NOR 
 10  221 SARKKINEN Joonas  1994  FIN 
 11  205 RUEESCH Jason  1994  SUI 
 12  209 JOUVE Richard  1994  FRA 
 13  201 CHANAVAT Lucas  1994  FRA 
 14  203 REISTAD Petter  1994  NOR 
 15  206 TRENKLE Tobias  1994  GER 
 16  217 SIMENC Miha  1995  SLO 
 17  214 MORGAN Cole  1994  USA 
 18  216 KNOP Petr  1994  CZE 
 19  223 NAUMENKO Egor  1995  RUS 
 20  230 GROSS Lukas  1995  GER 
 21  210 HEDLUND Anton  1994  SWE 
 22  213 BAKANOV Alexander  1995  RUS 
 23  222 ROMANI Simone  1995  ITA 
 24  226 THORN Viktor  1996  SWE 
 25  227 CEBULLA Marius  1995  GER 
 26  220 ENGSTROEM Jacob  1994  SWE 
 27  224 HIETANEN Markus  1995  FIN 
 28  225 DOLAR Miha  1995  SLO 
 29  228 CHAUVIN Valentin  1995  FRA 
 30  229 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ 
 31   SELLER Ludek  1995  CZE 
 32   MALYSHEV Sergey  1994  KAZ 
 33   KATTNIG Johannes Fabian  1994  AUT 
 34   KURTH Lukas  1994  SUI 
 35   SPITSOV Denis  1996  RUS 
 36   KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR 
 37   KLIMIN Olzhas  1996  KAZ 
 38   PEROTTI Manuel  1994  ITA 
 39   CALDWELL Patrick  1994  USA 
 40   HAMMER Simon  1994  SUI 
 41   MALNAR Lovro  1995  SLO 
 42   STADLBAUER Sebastian  1994  AUT 
 43   ANTOS Jakub  1994  CZE 
 44   VENOSTA Claudio  1995  ITA 
 45   FOSTER Angus  1995  CAN 
 46   TERENTJEV Stepan  1996  LTU 
 47   MOSKALENKO Oleksandr  1994  UKR 
 48   SEGEC Andrej  1994  SVK 
 49   KUGLER Simon  1994  AUT 
 50   HILL Scott James  1994  CAN 
 51   IZQUIERDO-BERNIER Ricardo  1995  CAN 
 52   CIOANCA Alin Florin  1995  ROU 
 53   HEGMAN John  1994  USA 
 54   O HARRA Thomas  1996  USA 
 55   KARDELIS Julius  1995  LTU 
 56   PRADZIAD Andrzej  1994  POL 
 57   VEERPALU Andreas  1994  EST 
 58   SUTT Romet  1995  EST 
 59   KOLL Kristjan  1995  EST 
 60   SEROV Maxim  1994  KAZ 
 61   BAZYLEU Yauhen  1996  BLR 
 62   CLUGNET James  1996  GBR 
 63   KOPYLOV Vladyslav  1995  UKR 
 64   WILKINSON-ZAN Benjamin  1994  CAN 
 65   BALDUZZI Davide  1994  ITA 
 66   KORDUTCH Jacob  1994  CZE 
 67   CHELENKO Oleksandr  1995  UKR 
 68   COJOCARU Luca Daniel  1995  ROU 
 69   UDA Akihito  1995  JPN 
 70   GARBIEN Tomasz  1994  POL 
 71   KOLLO Toomas  1995  EST 
 72   SARA Peter  1994  ROU 
 73   RUCKI Bartlomiej  1995  POL 
 74   BURY Dominik  1996  POL 
 75   TRYHUBOVICH Dzmitry  1996  BLR 
 76   BIKSE Indulis  1995  LAT 
 77   MURAJI Takuma  1995  JPN 
 78   NAUMOV Vasilii  1995  BLR 
 79   KORISTEK Jan  1996  SVK 
 80   STRGAR Anze  1995  SLO 
 81   STROLIA Tautvydas  1995  LTU 
 82   TANAKA Masato  1995  JPN 
 83   ATES Savas  1995  TUR 
 84   PARODI Mario  1995  SPA 
 85   ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND 
 86   MALKO Aliaksandr  1995  BLR 
 87   VIGO DEL ARCO Marti  1997  SPA 
 88   NICHOLLS Harry  1996  GBR 
 89   GIBB Duncan  1997  GBR 
 90   LAGLER Kristof  1994  HUN 
 91   HAJDU Alexandr  1995  HUN 
 92   GYALLAI Soma  1997  HUN 
 93   PAPASIS Georgios  1996  GRE 
 94   IVANCIC Stjepan  1995  CRO 
 95   BUKI David  1995  HUN