Resultater Birkebeinerrittet 2014 - Klasse Kvinner Elite



Resultater Birkebeinerrittet
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 30. august 2014

92 km, terreng - 1493 høydemeter

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 551 Borghild Løvset Orkla ck 3:05:04
2 561 Heidi Rosasen Sandstø Follo Sk/ Team Cityride 3:07:34
3 553 Hildegunn Gjertrud Hovdenak Nesset CK 3:08:48
4 570 Blaza Klemencic FEENSTRA FELT PB KENDA BIKE TEAM 3:08:58
5 615 Ingrid Lorvik CK Victoria 3:09:41
6 612 Camilla Hott Råholt CK 3:14:27
7 618 Berit Gjelten CK Victoria 3:14:43
8 592 Turid Hagelia Korshavn Gjerstad IL Sykkel 3:15:43
9 649 Anne Kristine Nevin Stiftstaden Sykkelklubb 3:17:35
10 600 Maj Mork-Johansen Drøbak Frogn IL Sykkel 3:17:38
11 601 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy 3:17:44
12 595 Gunn Hilleren Råholt CK 3:18:00
13 586 Jeanette Persson Skullerud sportsklubb 3:20:06
14 735 Camilla Horneman CK Victoria 3:20:41
15 646 Katrine  Valhammer Sarpsborg Cykleklubb 3:20:43
16 655 Kristin Krogstad Gauldal SK 3:21:11
17 666 Linda-Kristine Bjerke Glåmdal SK 3:22:47
18 677 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK 3:23:01
19 606 Line Halseth Ottestad sykleklubb 3:24:55
20 596 Cathrine Bjørkelund Frøy IF 3:25:31
21 686 Cathrine Årstad Olsen Bingsfoss sykkelklubb 3:26:43
22 653 Trude Wermskog Stormo Drammen CK / Team Oslo Sportslager 3:27:03
23 673 Elisabeth Lockert Ullensaker Cykleklub 3:27:06
24 656 Britt  Brekke Ulstein sk 3:27:45
25 671 Kari Mette Vika Brumunddal SK 3:29:32
26 667 Janne Sogn Toten-Kranken CK 3:29:36
26 678 Heidi Brendengen Ullensaker CK 3:29:36
28 679 Gunnhild Skorgen Molde CK 3:30:30
29 675 Kjersti Trømborg Soon CK / TORO 3:30:32
30 736 Fredrikke Pettersen Lyngstad og Omegn IL 3:30:38
31 701 Hanne Alstad Kongsberg IF 3:32:18
32 698 Silje Wangensteen Dahlsrud Team Oslo Sportslager/BærumOCK 3:32:32
33 665 Hilde Charlotte Østmoen EIKER CK 3:32:51
34 725 Inger Røste Westby Brumunddal Sykleklubb 3:32:52
35 734 Hanne Westerheim Danielsen Ottestad Il Sykkel 3:33:36
36 731 Tina Alkvist Ullensaker ck/G-sport Kløfta 3:35:58
37 605 Linda Røset JH - Sykkel 3:36:27
38 682 Karoline Røste Omdahl Raufoss og Gjøvik SK 3:36:35
39 716 Torhild Grimseth Huseby Halden CK 3:36:40
40 715 Margrethe Adde Kjeøy Stiftstaden SK / Acando BUSS 3:38:24
41 684 Sissel Kulseth Østvold Rena IL 3:39:30
42 688 Solrun Sæther Orkla ck 3:39:43
43 589 Marianne Bergli CK Valdresekspressen 3:40:02
44 590 Marte Helene Halvorsen Bjørndal IF Terreng 3:40:37