Resultater NM Junior Hommelvik - Menn 18 år - Klassisk 2015



Resultater Junior-NM Hommelvik - Menn 18 år - 10 km, klassisk
Hommelvik, Sør-Trøndelag - 7. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse
1 (312) Martens Meyer, Herman Frogner IL 19:21,8  
2 (299) Rolfsen, Simen Thune Fossum IF 19:22,8 +00:01,0
3 (288) Bucher-Johannessen, Thomas Fossum IF 19:24,8 +00:03,0
4 (290) Stakston, Petter Søre Ål IL 19:28,4 +00:06,6
5 (295) Skinstad, Mårten Soleng Vind IL 19:35,0 +00:13,2
6 (309) Fosse, Erling Fagerbakke Bergsdalen UL 19:36,7 +00:14,9
7 (289) Wiig, Sivert Gjesdal IL 19:43,5 +00:21,7
8 (297) Klette, Hans-Inge Viljar, IL 19:45,1 +00:23,3
9 (294) Husby, Erik Skaun IL 19:49,7 +00:27,9
10 (303) Vold, Jørgen Byåsen IL 19:54,3 +00:32,5
11 (335) Helgestad, Fredrik Hamar SK 19:55,4 +00:33,6
12 (296) Tveter, Fredrik Oppegård IL 19:58,5 +00:36,7
13 (350) Lund, Jonas Kolderup Rustad IL 20:00,4 +00:38,6
14 (313) Knotten, Sivert Svarstad IL 20:05,6 +00:43,8
15 (348) Sivertsen, Magnus Leirådal IL 20:10,4 +00:48,6
16 (298) Ryttervold, Ivar Andre Frogner IL 20:10,6 +00:48,8
17 (285) Flataker, Ole Morten Hommelvik IL 20:17,0 +00:55,2
18 (333) Rauset, Andreas Fjellhug/Vereide IL 20:17,4 +00:55,6
19 (292) Moseby, Erling Kjelsås IL - ski 20:19,4 +00:57,6
20 (332) Sønsterud, Lars Bækkelagets SK 20:20,9 +00:59,1
21 (301) Hovland, Øystein Hatlestad IL Jardar 20:26,3 +01:04,5
22 (374) Finne, Sindre Kolvereid IL 20:27,3 +01:05,5
22 (304) Hoel, Amund Frogner IL 20:27,3 +01:05,5
24 (306) Brøste, Simen Eide Lillehammer Skiklub 20:30,4 +01:08,6
25 (237) Bleich, David Rustad IL 20:31,0 +01:09,2
26 (251) Aasbø, Jonas Surnadal IL 20:31,1 +01:09,3
27 (311) Velle, Jakob Bækkelagets SK 20:31,3 +01:09,5
28 (286) Flaget, Vetle Ulrichsen Hemsedal IL 20:31,6 +01:09,8
29 (357) Nerheim, Vebjørn Suldal IL 20:33,5 +01:11,7
30 (334) Jenssen, Pål Runar, IL 20:36,7 +01:14,9
31 (291) Svinsås, Jo Rindal IL 20:36,8 +01:15,0
32 (274) Kvamme, Kristian Søre Ål IL 20:39,1 +01:17,3
33 (249) Norli, Aksel Rindal IL 20:44,3 +01:22,5
34 (375) Wiik, Emil ROS, IL 20:44,8 +01:23,0
35 (300) Murbræch, Sander Innstrandens IL 20:45,3 +01:23,5
36 (351) Hjelde, Christian Magnus Konnerud IL 20:45,5 +01:23,7
37 (244) Monsen, Thor Eirik Skaret Alta IF 20:47,5 +01:25,7
38 (254) Aspenes, Sverre Dahlen Skatval Skilag - ski 20:50,3 +01:28,5
39 (282) Klingen, Vebjørn Kolvereid IL 20:51,1 +01:29,3
40 (250) Folkestad, Ole-Jørgen Trøsken IL 20:57,1 +01:35,3
41 (305) Kostøl, Vetle Skeime Lillomarka SK 20:57,4 +01:35,6
42 (314) Hokholt, Erlend Oppegård IL 20:57,9 +01:36,1
43 (275) Strandheim, Sindre Johansen Fjellørnen IL 20:58,0 +01:36,2
44 (230) Støeng, Sverre Bang Hamar SK 20:58,3 +01:36,5
45 (325) Melhus, Marius Landsem Steinkjer SK 20:58,7 +01:36,9
46 (302) Rønning, Sigurd Vikersund IF - Ski 20:59,9 +01:38,1
47 (339) Vårheim, Vegard Fjellørnen IL 21:01,0 +01:39,2
48 (241) Gullikstad, Henrik Lillehammer Skiklub 21:03,8 +01:42,0
49 (239) Nyaas, Anders Tynset IF 21:04,2 +01:42,4
50 (364) Øygard, Harald Rogne IL 21:04,5 +01:42,7
51 (270) Christiansen, Lars Norheim Botne SK 21:05,3 +01:43,5
52 (261) Winsvold, Bendik Lier IL 21:06,0 +01:44,2
53 (293) Stav, Vegard Flå IL 21:07,5 +01:45,7
54 (234) Riksaasen, Bjørn Georg Vågå IL 21:10,0 +01:48,2
55 (308) Eriksen, Gaute ROS, IL 21:13,7 +01:51,9
56 (280) Høiseth, Ingar Frogner IL 21:14,8 +01:53,0
57 (349) Arnesen, Ivar Jevne Hamar SK 21:16,9 +01:55,1
58 (359) Abrahamsen, Eirik Stokke IL 21:17,1 +01:55,3
59 (248) Tesaker, Håkon Brynjulf Rustad IL 21:18,2 +01:56,4
60 (315) Pedersen, Isak Stiansson Vågstranda IL 21:19,5 +01:57,7
61 (366) Bånerud, Kjetil Stuge Koll IL 21:21,0 +01:59,2
62 (243) Frikstad, Eirik Ellefsen Oddersjaa SSK 21:22,3 +02:00,5
63 (264) Staum, Erik Follebu SK 21:27,2 +02:05,4
64 (262) Skar, Adrian Jonsvatnet IL 21:30,0 +02:08,2
65 (336) Vold, Jon Amund Heming, IL - Ski 21:30,5 +02:08,7
66 (256) Størseth, Sivert Malvik IL 21:32,0 +02:10,2
67 (365) Lægreid, Sturla Holm Bærums Skiklub 21:33,7 +02:11,9
68 (253) Agnalt, Sigurd Fredriksen Trøsken IL 21:35,8 +02:14,0
69 (227) Skrindo, Knut Gol IL 21:40,3 +02:18,5
70 (320) Martinussen, Karsten Fossum IF 21:42,2 +02:20,4
71 (356) Brukvangen, Ole-Einar Vang Skiløperforening 21:43,5 +02:21,7
72 (368) Benestad, Georg Johan Heming, IL - Ski 21:44,3 +02:22,5
73 (231) Smedshammer, Sigve Tynset IF 21:44,9 +02:23,1
74 (233) Kjennerud, Eivind Sande Sportsklubb 21:45,1 +02:23,3
75 (278) Helgaas, Erling Kvaløysletta Skilag 21:45,7 +02:23,9
76 (321) Haugeto, Sebastian Ringkollen SK 21:46,3 +02:24,5
77 (342) Kringlebotn, Lars Ottestad IL 21:47,3 +02:25,5
78 (343) Fremming, Jonas Heming, IL - Ski 21:47,5 +02:25,7
79 (238) Hauan, Sivert Hansen Kvaløysletta Skilag 21:47,7 +02:25,9
80 (360) Gravdahl, Magnus Raufoss IL 21:49,5 +02:27,7
81 (327) Løken, Fillip Gisleberg Bækkelagets SK 21:49,8 +02:28,0
82 (345) Lorentsen, Mathias Bruun Koll IL 21:51,2 +02:29,4
83 (318) Bjørkli, Tage Alta IF 21:53,2 +02:31,4
84 (224) Solbakke, Marcus Bækkelagets SK 21:55,2 +02:33,4
85 (228) Tveito, Sjur Voss IL 21:56,3 +02:34,5
86 (329) Andersen, Jens Gjerdrum IL - Ski 21:57,2 +02:35,4
87 (277) Magnussen, Didrik Singsaas Bærums Skiklub 21:58,7 +02:36,9
88 (221) Iversen, Vegard Stornes Asker SK 22:00,1 +02:38,3
89 (226) Henriksen, Jørgen Sortland og Omegn SK - Ski 22:00,4 +02:38,6
90 (267) Arnesen, Ulrik Astrup Heming, IL - Ski 22:01,2 +02:39,4
91 (331) Røise, Kristian Kolbukameratene, IL 22:02,0 +02:40,2
92 (235) Lunde, Ekolai Linus Bang Fossum IF 22:03,8 +02:42,0
93 (240) Heimdal, Audun Konnerud IL 22:05,4 +02:43,6
94 (247) Berdal, Tore Kyrksæterøra IL 22:07,2 +02:45,4
95 (340) Backe, Marius Botne SK 22:08,1 +02:46,3
96 (371) Johansen, Eirik Bossekop UL 22:09,8 +02:48,0
97 (352) Romundstad, Henrik Heming, IL - Ski 22:10,7 +02:48,9
98 (266) Grøgaard, Johan Henrik Fossum IF 22:13,3 +02:51,5
99 (223) Aas, Sebastian Jonsvatnet IL 22:15,3 +02:53,5
100 (319) Hestnes, Henrik Austgulen Osterøy IL 22:16,7 +02:54,9
101 (341) Nybø, Marius Myren Nes Ski 22:21,0 +02:59,2
102 (232) Mæhle, Herman Drøbak-Frogn IL 22:21,9 +03:00,1
103 (260) Midttun, Vebjørn Byneset IL 22:26,1 +03:04,3
104 (330) Lyckander, Vetle Gunnar Gran IL 22:27,6 +03:05,8
105 (225) Nesvold, Andreas Ballangen Ski 22:29,0 +03:07,2
106 (323) Weisz, Thor Gudmund Dost Koll IL 22:34,5 +03:12,7
107 (367) Rokke, Matteo Daniel Heming, IL - Ski 22:35,0 +03:13,2
108 (245) Måbø, Ulrik Lillehammer Skiklub 22:35,2 +03:13,4
109 (242) Lange, Hans Henrik Sortland og Omegn SK - Ski 22:36,2 +03:14,4
110 (355) Wirstad, Markus Åslia Skilag 22:37,7 +03:15,9
111 (376) Forseth, Brynjar Byåsen IL 22:39,2 +03:17,4
112 (255) Svarstad, Jonas Køso Gol IL 22:41,4 +03:19,6
113 (281) Leinum, Ernst Christian Koll IL 22:43,0 +03:21,2
114 (322) Teien, Eirik Sande Sportsklubb 22:44,1 +03:22,3
115 (369) Esjeholm, Magne Svendsen Alta IF 22:46,7 +03:24,9
116 (279) Tveter, Erling IL Jardar 22:47,8 +03:26,0
117 (372) Loraas, Sebastian Valnesfjord IL 22:48,4 +03:26,6
118 (273) Sommerstad, Vetle Raufoss IL 22:50,1 +03:28,3
119 (361) Bjerva, Vetle Schie Skade, IL 22:54,7 +03:32,9
120 (358) Skyttermoen, Christian Follebu SK 23:02,0 +03:40,2
121 (373) Haug, Eirik Driv IL - Ski 23:02,6 +03:40,8
122 (236) Henriksen, Henrik Andreas Kolvereid IL 23:03,2 +03:41,4
123 (328) Lund, Eirik Vinne Skilag 23:05,2 +03:43,4
124 (222) Sømoen, Eirik Vang Skiløperforening 23:13,2 +03:51,4
125 (272) Berg, Sindre Jømna/Heradsbygd Langrenn 23:16,9 +03:55,1
126 (259) Eide, Bjarte Voss IL 23:18,8 +03:57,0
127 (353) Lund, Martin Gjedrem Vinne Skilag 23:40,3 +04:18,5
128 (338) Fossen, Haagen Ole Moelven IL 23:41,6 +04:19,8
129 (344) Holmstrøm, Brian Fauske IL Ski 23:42,5 +04:20,7
130 (252) Ulleland, Kristian Ørn, IF 23:43,0 +04:21,2
131 (347) Sandnes, Magnus Splint, IL 23:46,5 +04:24,7
132 (257) Skjølsvold, Mats Burud Bækkelagets SK 23:55,7 +04:33,9
133 (362) Mikalsen, Magnus Driv IL - Ski 23:55,8 +04:34,0
134 (271) Gulbrandsen, Fredrik Nes Ski 24:14,8 +04:53,0
135 (377) Moen, Oliver Lillefjell Hommelvik IL 24:25,1 +05:03,3
136 (326) Svendgård, Fredrik Markabygda IL 24:26,4 +05:04,6
137 (354) Ødegaard, Snorre Konnerud IL 24:27,2 +05:05,4
138 (276) Berg-Pedersen, Håkon Heming, IL - Ski 24:28,3 +05:06,5
139 (263) Øsleby, Rasmus Mikalsen Oddersjaa SSK 24:30,8 +05:09,0
140 (265) Olsen, Erik Kjelsås IL - ski 24:31,8 +05:10,0
141 (284) Haugaard, Victor Tomas Kjelsås IL - ski 24:45,7 +05:23,9
142 (346) Sælen, Vetle Imås, IL 24:48,6 +05:26,8
143 (317) Bergundhaugen, Ole Gustav Mesnali Skilag 24:51,1 +05:29,3
144 (283) Rese, Morten Gol IL 26:32,6 +07:10,8
NC (246) Snellingen, Ola Nygård Svea Skilag 24:34,8 +05:13,0
NC (310) Strandbråten, Jostein S Begna IL 20:49,4 +01:27,6
NC (307) Svendsby, Marius Tistedalen FL 20:46,9 +01:25,1
DNS (370) Andersen, Fredrik Solbakk Asker SK    
DNS (316) Andersen, Aleksander Fjeld Geilo IL    
DNS (287) Bentzen, Martin Kvaløysletta Skilag    
DNS (269) Børresen, Even Lindstad Ottestad IL    
DNS (268) Norrud, Borgar Røa IL    
DNS (258) Nygaard, Eivind Sandnes IL    
DNS (337) Rørstad, Bernt Marius Volda T og IL    
DNS (324) Solgaard, Tobias Vågstranda IL    
DNS (363) Wold, Sander Emil Bærums Verk og Hauger Idrettsf    
DNF (229) Bauge, Henrik Rosendal TL 22:44,1 +03:22,3