Resultater NM Junior Hommelvik - Menn 19/20 år - Klassisk 2015



Resultater Junior-NM Hommelvik - Menn 19/20 år - 10 km, klassisk
Hommelvik, Sør-Trøndelag - 7. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse
1 (489) Aurland, Joachim Kjellmyra IL 19:20,5  
2 (492) Erikstad, Audun Vadsø SK 19:23,0 +00:02,5
3 (491) Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen SK 19:23,1 +00:02,6
4 (500) Stenshagen, Mattis Follebu SK 19:23,2 +00:02,7
5 (477) Hovin, Martin Byåsen IL 19:40,2 +00:19,7
6 (495) Riseth, Fredrik Byåsen IL 19:42,2 +00:21,7
7 (481) Kvisle, Erland Asker SK 19:46,7 +00:26,2
8 (426) Dønnestad, Henrik Gulset IF 19:47,6 +00:27,1
9 (504) Klæbo, Johannes Høsflot Byåsen IL 19:49,7 +00:29,2
10 (497) Christoffersen, Stian Runar, IL 19:50,2 +00:29,7
11 (494) Kvåle, Gaute Røldal IL 19:54,4 +00:33,9
12 (484) Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL 19:54,9 +00:34,4
13 (386) Resell, Anders Aamodt Lyn Ski - Ski 19:55,4 +00:34,9
13 (428) Vik, David Dong-Hee Alta IF 19:55,4 +00:34,9
15 (478) Tofte, Erling Lillehammer Skiklub 19:56,5 +00:36,0
16 (479) Rosenvinge, Aksel Oseberg Skilag 20:00,7 +00:40,2
17 (485) Hovland, Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag 20:01,9 +00:41,4
18 (499) Bu, Torstein Førde IL 20:06,5 +00:46,0
19 (432) Nyrnes, Anders Quist Byåsen IL 20:12,8 +00:52,3
20 (502) Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL 20:13,0 +00:52,5
21 (439) Joranger, Vegard Johnson Fossum IF 20:15,5 +00:55,0
22 (498) Nordhagen, Simen Strandbygda IL 20:16,7 +00:56,2
23 (458) Wisløff, Aleksander Ranheim SK 20:18,8 +00:58,3
24 (486) Skjevdal, Lars Gunnar Røros IL 20:22,0 +01:01,5
25 (430) Godal, Ask Kleist Innstrandens IL 20:27,1 +01:06,6
26 (482) Northug, Even Strindheim IL 20:27,4 +01:06,9
27 (408) Kleivi, Halvor Kjelsås IL - ski 20:28,7 +01:08,2
28 (389) Karlsen, Aleksander Morsund Lier IL 20:28,8 +01:08,3
29 (501) Slettom, Sjur Lom IL 20:30,2 +01:09,7
30 (449) Bollum, Sondre Gjøvik SK 20:31,1 +01:10,6
30 (431) Røer, Sigurd Lund Bækkelagets SK 20:31,1 +01:10,6
32 (443) Tungesvik, Sindre Byåsen IL 20:31,4 +01:10,9
33 (487) Iversen, Gaute IL Varden Meråker 20:32,8 +01:12,3
34 (399) Sjøli, Øystein Ellefsen Byåsen IL 20:32,9 +01:12,4
35 (542) Aaslund, Bjørn André Heming, IL - Ski 20:33,3 +01:12,8
36 (516) Bryhn, Kristoffer ROS, IL 20:33,5 +01:13,0
37 (396) Svaland, Lars Aasheim Birkenes IL 20:33,8 +01:13,3
38 (383) Furunes, Eivind Haugen Hommelvik IL 20:34,3 +01:13,8
39 (404) Baksjøberget, Ulrik Leinan Vang Skiløperforening 20:35,6 +01:15,1
40 (483) Ekren, Thomas Strindheim IL 20:37,2 +01:16,7
41 (459) Flataker, Erling Engesvold Hommelvik IL 20:37,6 +01:17,1
42 (445) Bjørkli, Sondre Hommelvik IL 20:39,6 +01:19,1
43 (425) Dagssøn Landsverk, Halvor Ørn, IF 20:39,7 +01:19,2
44 (503) Gangsø, Johan Sørum Gran IL 20:40,0 +01:19,5
45 (447) Sørensen, Anders Bjørndal IF 20:40,1 +01:19,6
46 (417) Bøe, Erik Lyn Ski - Ski 20:40,3 +01:19,8
47 (533) Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL 20:41,4 +01:20,9
48 (388) Mjelde, Øyvind Brakvatne Osterøy IL 20:41,9 +01:21,4
49 (395) Mestvedthagen, Jakob Hemsedal IL 20:48,3 +01:27,8
50 (398) Sauge, Andreas Andersen Nes Ski 20:50,3 +01:29,8
51 (539) Kristiansen, Martin ROS, IL 20:52,9 +01:32,4
52 (469) Thomassen, Joakim Vangen Innstrandens IL 20:53,2 +01:32,7
53 (446) Glomnes, Iver Matias Linge Valldal IL 20:54,7 +01:34,2
54 (480) Græsli, Kristian Hamar SK 20:55,9 +01:35,4
55 (490) Staff, Ørjan Brandbu IF 20:56,4 +01:35,9
56 (505) Kristoffersen, Even Kragerø IF Ski 20:56,7 +01:36,2
57 (385) Baksjøberget, Sander Leinan Vang Skiløperforening 20:59,9 +01:39,4
58 (530) Tandberg, Vebjørn Kjelsås IL - ski 21:02,1 +01:41,6
59 (583) Aulin, Lasse Løwstrøm Siggerud IL - Ski 21:02,8 +01:42,3
60 (406) Wright, Harald Lyn Ski - Ski 21:03,6 +01:43,1
61 (551) Bredvold, Per Ola Flaten Brøttum IL 21:04,9 +01:44,4
62 (581) Eriksen, Stein-Erik Heming, IL - Ski 21:05,7 +01:45,2
63 (496) Bergan, Sivert Halfdan Larvik Ski 21:06,1 +01:45,6
64 (407) Nyhus, Erlend Bardu IL 21:07,0 +01:46,5
65 (597) Grøv, Kornelius Byaasen Skiklub 21:07,2 +01:46,7
65 (412) Rølz, Niklas Steinkjer SK 21:07,2 +01:46,7
67 (452) Aune, Truls Trøan Steinkjer SK 21:09,7 +01:49,2
68 (462) Høydal, Eivind Lyn Ski - Ski 21:12,3 +01:51,8
69 (444) Overrein, Hans Einar Sørensen Henning Skilag 21:12,5 +01:52,0
70 (409) Austad, Jonas Henning Skilag 21:13,7 +01:53,2
71 (512) Mikkelsen, Eirik Medkila SL 21:14,2 +01:53,7
72 (507) Fjeldheim, Marcus Konnerud IL 21:16,6 +01:56,1
73 (476) Dengerud, Erik Olsvik Kjelsås IL - ski 21:18,2 +01:57,7
74 (422) Steig, Geir Luster IL 21:19,1 +01:58,6
75 (402) Lyngstad, Tølløv Trønsdal Inderøy IL 21:20,4 +01:59,9
76 (411) Madsstuen, Asbjørn Njård 21:22,2 +02:01,7
77 (379) Dagestad, Torstein Haaker Bulken IL 21:26,0 +02:05,5
78 (577) Ihlebæk, Harald Drøbak-Frogn IL 21:28,1 +02:07,6
79 (381) Hegrenes, Vegard Skaflestad Førde IL 21:30,8 +02:10,3
80 (451) Stensvand, Ola Fjelltun ROS, IL 21:30,9 +02:10,4
81 (463) Gudbrandsen, Haakon Olsen Gulset IF 21:31,8 +02:11,3
81 (558) Jordheim, Ola Hemsedal IL 21:31,8 +02:11,3
83 (601) Arnesen, Harald Astrup Heming, IL - Ski 21:32,2 +02:11,7
84 (440) Mørch, Pål Marius Rustad IL 21:33,1 +02:12,6
85 (435) Bruland, Eirik Bærums Skiklub 21:34,4 +02:13,9
86 (509) Haugen, John Magnus Hommelvik IL 21:35,5 +02:15,0
87 (534) Halbjørhus Fikke, Trym Hemsedal IL 21:35,9 +02:15,4
88 (424) Hoås, John Gunnar Lånke IL 21:37,0 +02:16,5
89 (466) Lomeland, Sondre Taugbøl Gjesdal IL 21:38,3 +02:17,8
90 (590) Folkvord, Sindre Sandnes IL 21:39,7 +02:19,2
91 (575) Moe, Torgeir Høybråten og Stovner IL 21:41,7 +02:21,2
92 (569) Westgård, Thomas Hjalmar Steinkjer SK 21:42,6 +02:22,1
93 (429) Ravndal, Tor Jøran Gjesdal IL 21:43,7 +02:23,2
94 (472) Vollset, Kristoffer By Klæbu IL 21:48,1 +02:27,6
95 (513) Skarpnord, Henrik MjøsSki 21:50,8 +02:30,3
96 (464) Kjelstrup, Erlend Elveos Innstrandens IL 21:51,9 +02:31,4
97 (454) Haugan, Sindre Øwre Hommelvik IL 21:52,0 +02:31,5
98 (453) Øveråsen, Christian Lillehammer Skiklub 21:52,4 +02:31,9
99 (403) Drivenes, Magnus Bærums Skiklub 21:52,7 +02:32,2
100 (416) Torvik, Morten IL Varden Meråker 21:52,8 +02:32,3
101 (471) Hetland, Thomas Helleland IL 21:53,2 +02:32,7
102 (602) Bekkevold, Simen Bjerkvik If 21:57,6 +02:37,1
103 (473) Fodnes, Sivert Årdalstangen IL 21:58,6 +02:38,1
104 (522) Winther, Arnt Gunnar Kabelvåg og Svolvær Ski 22:02,0 +02:41,5
105 (526) Instanes, Daniel May Fana IL 22:02,3 +02:41,8
106 (585) Hanslien, Iver Andreas Svarstad Lillehammer Skiklub 22:03,1 +02:42,6
107 (419) Vik, Erik Sirdal Skilag 22:03,6 +02:43,1
108 (418) Færø, Magnus-Johan Nordhordland SK 22:04,0 +02:43,5
109 (518) Borgersen, Jørgen J Hokksund IL 22:05,4 +02:44,9
110 (571) Hovde, Krister MjøsSki 22:07,4 +02:46,9
111 (414) Johnsen, Marcus Sortland og Omegn SK - Ski 22:09,3 +02:48,8
112 (567) Svineng, Jonas Boberg Nordlys, IL 22:10,0 +02:49,5
113 (415) Lange, Sondre Halvor Sortland og Omegn SK - Ski 22:10,1 +02:49,6
114 (580) Madslien, Aksel Kjelsås IL - ski 22:11,2 +02:50,7
115 (570) Aandstad, Henrik Olav Askim IF 22:11,9 +02:51,4
116 (600) Andersen, Edvard Grut Syril IL 22:13,1 +02:52,6
117 (588) Nyheim, Alexander Løvik Tomrefjord IL 22:13,4 +02:52,9
118 (441) Grastveit, Stian Heming, IL - Ski 22:14,6 +02:54,1
119 (393) Riseth, Aleksander Byåsen IL 22:14,9 +02:54,4
120 (493) Fines, Svein Berg Strindheim IL 22:15,1 +02:54,6
121 (450) Kirkebøen, Sigurd Hemsedal IL 22:17,1 +02:56,6
122 (538) Petterson, Håvard Østre Toten Skilag 22:17,9 +02:57,4
123 (596) Riksaasen, Steinar Vågå IL 22:18,8 +02:58,3
124 (461) Olsen, Anders Johan Kabelvåg og Svolvær Ski 22:19,1 +02:58,6
125 (442) Grønli, Martin Spillum Frol IL 22:19,7 +02:59,2
126 (421) Aakre, Brage Lund Lom IL 22:20,8 +03:00,3
127 (524) Folde, Hans Kristian Molde og Omegn IF - Ski 22:23,6 +03:03,1
128 (563) Jacobsen, Torbjørn Øilo Bærums Skiklub 22:26,7 +03:06,2
129 (556) Ramstad, Simen Bratberg Vind IL 22:26,9 +03:06,4
130 (582) Hovland, Eirik Årdalstangen IL 22:27,3 +03:06,8
131 (559) Bjørnstad, Ludvik Malvik IL 22:27,4 +03:06,9
132 (543) Bergendahl, Lars Lyn Ski - Ski 22:28,0 +03:07,5
133 (413) Nilsen, Peder Kjelsås IL - ski 22:28,1 +03:07,6
134 (527) Jacobsen, Sondre Runar, IL 22:28,5 +03:08,0
135 (594) Frost, Edvin Tromsø SK - Langrenn 22:29,2 +03:08,7
136 (378) Tønsberg, Even Kristian Fet SK 22:30,1 +03:09,6
137 (410) Johannessen, Lars Ørn, IF 22:35,8 +03:15,3
138 (455) Thoner, Gjermund Korbøl Slåstad IL 22:37,7 +03:17,2
139 (572) Stormo, Sondre Hommelvik IL 22:39,0 +03:18,5
140 (560) Claussen, Aleksander De Lange Bærums Skiklub 22:40,1 +03:19,6
141 (510) Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL 22:40,9 +03:20,4
142 (460) Lenningsvik, André Korgen IL 22:41,8 +03:21,3
143 (579) Nordeng, August Sortland og Omegn SK - Ski 22:42,9 +03:22,4
144 (554) Nygaard, Arne Bjørnevik Molde og Omegn IF - Ski 22:44,3 +03:23,8
145 (578) Ekern, Erlend Oppegård IL 22:46,3 +03:25,8
146 (392) Harborg, Magne Røros IL 22:46,9 +03:26,4
147 (564) Eira, Aslak Ole Nordreisa IL 22:47,2 +03:26,7
148 (549) Johansen, Eirik Andreas Skoppum IL 22:47,5 +03:27,0
149 (537) Karlsen, Arne Fodstad Strandbygda IL 22:48,9 +03:28,4
150 (550) Askeli, Brage Gjøvik SK 22:50,0 +03:29,5
151 (555) Nannestad, Tord Høisveen MjøsSki 22:52,5 +03:32,0
152 (390) Saastad, Krister Larvik Ski 22:53,8 +03:33,3
153 (519) Haflan, Tord Kjelsås IL - ski 22:54,5 +03:34,0
154 (382) Killingberg, Ludvig Oppdal IL - ski 22:55,6 +03:35,1
155 (520) Mikkelsen, Vebjørn Heitmann Alta IF 22:58,9 +03:38,4
156 (547) Espenes, Olav Vikøren Lyn Ski - Ski 23:04,7 +03:44,2
157 (515) Smedsrud, Trym Gjerstad Larvik Ski 23:11,5 +03:51,0
158 (506) Vig, Jens Bredde Drammen Strong 23:12,7 +03:52,2
159 (523) Andersen, Martin Skjøstad Hamar SK 23:12,8 +03:52,3
160 (401) Jensen, Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski 23:13,1 +03:52,6
161 (514) Ødegården, Vegard Rustad IL 23:13,4 +03:52,9
162 (576) Storås Sommer, Jens Lillehammer Skiklub 23:13,8 +03:53,3
163 (545) Ofte, Stian Yndesdal Høydalsmo IL 23:15,3 +03:54,8
164 (438) Halsan, Vetle Varslot Frol IL 23:16,3 +03:55,8
165 (528) Løvseth, Jørgen Natvig Byåsen IL 23:16,8 +03:56,3
166 (465) Aagnes, Sebastian Bærums Skiklub 23:17,0 +03:56,5
167 (397) Saanum, Oddvar Tolga IL 23:22,8 +04:02,3
168 (433) Hansen, Harald Storforshei IF 23:23,6 +04:03,1
169 (456) Lurvik, Kristoffer Darell Ranheim SK 23:25,4 +04:04,9
170 (562) Treekrem, Lars Ås IL 23:26,7 +04:06,2
171 (546) Reigstad, Sigurd Braathen Osterøy IL 23:28,8 +04:08,3
172 (587) Storvik, Tobias Drevja IL 23:33,5 +04:13,0
173 (584) Teien, Henrik Sande Sportsklubb 23:34,3 +04:13,8
174 (532) Sandberg, Anders Johan Skogn IL 23:36,9 +04:16,4
175 (573) Hagen, Torstein Tynset IF 23:38,4 +04:17,9
176 (448) Polsrød, Michael Gulset IF 23:41,2 +04:20,7
177 (595) Faanes, Andreas Lyn Ski - Ski 23:41,5 +04:21,0
178 (593) Lundby, Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL 23:45,5 +04:25,0
179 (568) Vedde, Torgrim Nesbyen IL 23:46,1 +04:25,6
180 (474) Trøen, Jon Kristian Ålen IL 23:46,3 +04:25,8
181 (544) Nordsletten, Even Wiborg Koll IL 23:47,1 +04:26,6
182 (475) Vågen, Magnus Rokne Koll IL 23:57,2 +04:36,7
183 (565) Bye, Eirik Oppegård IL 23:59,7 +04:39,2
184 (521) Hågensen, Jørgen Hamar SK 24:00,2 +04:39,7
185 (525) Digerud, Lars Lillomarka SK 24:05,0 +04:44,5
186 (394) Brandtzæg, Nils Einar Byaasen Skiklub 24:07,8 +04:47,3
187 (436) Brandt, Matias Gjestvang Nes Ski 24:09,0 +04:48,5
188 (427) Lie, Bjarte Aurdal IF Langrenn 24:09,9 +04:49,4
189 (470) Holen, Alexander Enerud Nes Ski 24:17,3 +04:56,8
190 (586) Aastvedt, Eirik Tvedt Osterøy IL 24:19,6 +04:59,1
191 (561) Nesvold, Ole Martin Myre Ballangen Ski 24:24,9 +05:04,4
192 (592) Reitan, Anders Ålen IL 24:39,5 +05:19,0
193 (468) Drøyvold, Christian Byåsen IL 24:46,2 +05:25,7
194 (529) Nygårdseter, Are Smeland Vegårshei IL 24:52,8 +05:32,3
195 (574) Jansson, Sander Ringebu/Fåvang SK 24:57,2 +05:36,7
196 (553) Grønli, Simen Tromsø SK - Langrenn 24:58,6 +05:38,1
197 (566) Gamme, Ole Gran IL 25:14,1 +05:53,6
198 (536) Stonor, Eirik Lillehammer Skiklub 25:32,0 +06:11,5
199 (589) Solberg, Henrik Nielsen Skatval Skilag - ski 27:53,9 +08:33,4
200 (540) Vollan, Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL 42:41,3 +23:20,8
NC (400) Bie, Maximilian Bardufoss og Omegn IF 20:36,6 +01:16,1
NC (423) Hestetræet, Kristoffer Lillehammer Skiklub 22:24,0 +03:03,5
NC (457) Røvik, Torstein Buan IL Varden Meråker 20:56,4 +01:35,9
DNS (405) Blikra, Amund Strindheim IL    
DNS (488) Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL    
DNS (391) Bævre, Vebjørn Trønsdal Rindal IL    
DNS (541) Engelstad, Øystein Tallhaug MjøsSki    
DNS (384) Flaten, Håvard Gran IL    
DNS (591) Grue, Kristian Gjerdrum IL - Ski    
DNS (434) Haugen, Joachim Bykle IL    
DNS (548) Jorde, Sindre Fjellheim Asker SK    
DNS (531) Knutsen, Johannes Singstad Heimdal Ski    
DNS (517) Mellemsæter, Vegard Oppdal IL - ski    
DNS (598) Netteland, Henrik Nordbygda/Løten Ski    
DNS (508) Nyenget, Fredrik Løwstrøm Siggerud IL - Ski    
DNS (599) Torbergsen, Sindre A Winther Medkila SL    
DNS (420) Tveita, Jørgen Rustad IL    
DNF (437) Husebråten, Ole Edvard Ørje IL 34:59,1 +15:38,6
DNF (387) Mannsåker, Ådne Sandnes IL 47:29,0 +28:08,5
DNF (467) Renå, Tomas Hommelvik IL 47:28,9 +28:08,4
DNF (380) Selvnes, Vegard Orkdal IL 17:13,4 +-02:07,1
DNF (511) Solli, Åsmund Vetle Fossum IF 40:30,0 +21:09,5
DNF (557) Stray, Nils Herman Oddersjaa SSK 29:59,4 +10:38,9