Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Ski Classics 6 - Menn 2016



Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Ski Classics 6 - Menn - 65 km, klassisk
Seefeld, Østerrike - 7. februar 2016

Dette løpet erstatter König Ludwig Lauf som ble avlyst pga. snømangel.

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Kaiser Maximilian Lauf
NB 1 - Alle resultater fra Kaiser Maximilian Lauf 
NB 2 - Kvinner i Ski Classics
 

# first name last name country team time
1 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan Go 3:02:35.50
2 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 3:02:35.59 (+0.00)
3 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 3:02:51.18 (+15.58)
4 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 3:03:02.33 (+26.73)
5 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan Go 3:03:39.30 (+1:03.70)
6 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 3:03:40.65 (+1:05.05)
7 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 3:03:42.29 (+1:06.69)
8 Lukáš Bauer CZE Team PIONEER Investments - Craft 3:03:47.42 (+1:11.82)
9 Daniel Richardsson SWE Team Exspirit 3:03:48.67 (+1:13.08)
10 Christoffer Callesen NOR Team LeasePlan Go 3:04:14.55 (+1:38.96)
11 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan Go 3:04:27.53 (+1:51.93)
12 Jørgen Aukland NOR Team Santander 3:04:34.16 (+1:58.56)
13 Anders Södergren SWE Team Exspirit 3:05:17.48 (+2:41.88)
14 Anders Høst NOR Team LeasePlan Go 3:05:27.48 (+2:51.88)
15 Anders Aukland NOR Team Santander 3:05:38.74 (+3:03.14)
16 Oscar Persson SWE Outnorth Ski team 3:05:53.82 (+3:18.23)
17 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 3:06:01.25 (+3:25.66)
18 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 3:06:38.21 (+4:02.61)
19 Morten Eide Pedersen NOR Team Exspirit 3:06:44.30 (+4:08.70)
20 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 3:06:46.04 (+4:10.45)
21 Audun Laugaland NOR Lager 157 Ski Team 3:06:47.65 (+4:12.05)
22 Erik Melin Söderström SWE Team Udéns Ski 3:07:04.17 (+4:28.58)
23 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 3:07:17.69 (+4:42.10)
24 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 3:08:49.28 (+6:13.69)
25 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 3:09:27.58 (+6:51.98)
26 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 3:09:47.10 (+7:11.50)
27 Kari Varis FIN   3:10:13.05 (+7:37.46)
28 Oskar Kardin SWE   3:11:14.53 (+8:38.93)
29 Valerio Leccardi SUI Team Xcalibur Lill Sport 3:11:21.31 (+8:45.71)
30 Kalle Gräfnings SWE Team Skistart.com 3:11:54.55 (+9:18.95)
31 Nikolay Bolotov RUS Russian Marathon Team 3:12:59.69 (+10:24.09)
32 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 3:13:28.94 (+10:53.34)
33 Snorri Einarsson NOR Team Santander 3:13:47.33 (+11:11.73)
34 Markus Jönsson SWE Team Udéns Ski 3:13:49.64 (+11:14.04)
35 Johan Lövgren SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:14:02.36 (+11:26.77)
36 Rikard Tynell SWE Team Tynell 3:14:23.90 (+11:48.30)
37 Martti Himma EST Team Xcalibur Lill Sport 3:14:49.64 (+12:14.04)
38 Ondřej Horyna CZE Team PIONEER Investments - Craft 3:15:03.69 (+12:28.09)
39 Riccardo Mich ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:15:30.14 (+12:54.54)
40 Florian Rohde GER Team Like2Skike 3:15:35.66 (+13:00.06)
41 Mauro Brigadoi ITA   3:17:01.34 (+14:25.75)
42 Jimmie Johnsson SWE Team Exspirit 3:17:18.21 (+14:42.61)
43 Mats Håkon Breda NOR Team Synnfjell 3:17:58.79 (+15:23.19)
44 Thomas Gifstad NOR Team Synnfjell 3:18:36.47 (+16:00.87)
45 Alexey Chernousov RUS   3:19:13.03 (+16:37.44)
46 Martin Holmstrand SWE Team Skistart.com 3:19:58.60 (+17:23.00)
47 Simone Bosin ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:19:59.40 (+17:23.80)
48 Andreas Nygaard NOR Team Santander 3:21:04.90 (+18:29.31)
49 Jan Šrail CZE Team PIONEER Investments - Craft 3:21:09.91 (+18:34.31)
50 Thomas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:21:16.57 (+18:40.98)
51 Nicolas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:21:17.33 (+18:41.73)
52 Björn Rydvall SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:22:12.30 (+19:36.70)
53 Rasmus Blom SWE Outnorth Ski team 3:23:39.37 (+21:03.77)
54 Janis Lindegger SUI Team Xcalibur Lill Sport 3:24:44.71 (+22:09.11)
55 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 3:25:03.32 (+22:27.72)
56 Linus Larsson SWE Team Skistart.com 3:26:35.90 (+24:00.30)
57 Henrik Alm SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:27:00.00 (+24:24.40)
58 Pasi Vuori FIN Team Peltonen 3:29:01.41 (+26:25.81)
59 Stale Fenstad NOR   3:30:27.56 (+27:51.96)
60 Thomas Steurer AUT   3:30:41.45 (+28:05.85)
61 Matthias Kuhn AUT Team Like2Skike 3:30:44.37 (+28:08.77)
62 Christoph Friedl GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 3:30:44.43 (+28:08.83)
63 Matteo Tanel ITA   3:33:02.73 (+30:27.13)
64 Michael Kuisle GER   3:34:24.86 (+31:49.26)
65 Erik Ohlström SWE   3:37:08.19 (+34:32.59)