Resultater UltraBirken Løp 2016 - Menn alle i felles liste



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn samlet liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i UltraBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 51104 John Henry Strupstad FIK Ren-Eng 07:30:02 4:41:23
2 51153 Kjartan Helland Moi IL/ Mizuno 07:30:02 4:48:18
3 51050 Eirik Johannessen CYL Airnergy/Olympia Sport 07:30:02 4:49:29
4 51093 Simen Rustad Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 4:49:57
5 51144 Morten Auset Byåsen IL/Team Ronhill 07:30:02 4:58:04
6 51032 Eirik Gundersen PROA Eiendomsmegling 07:30:02 5:02:39
7 51150 David Stoltenborg   07:30:02 5:04:35
8 51084 Olger Pedersen Dimna IL 07:30:02 5:08:47
9 51158 Ruedi Bärtschi   07:30:02 5:16:10
10 51036 Øyvind Waage Hanssen-Bauer NTNUI 07:30:02 5:17:59
11 51074 Gjermund Thorson Nordskar NTNUI / Team Dropracks 07:30:02 5:19:37
12 51175 Jonas Jensen Croff   07:30:02 5:21:30
13 51147 Jonathan  Staubo   07:30:02 5:25:27
14 51107 Sindre Tjuvstu Engen Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 5:25:34
15 51103 Åge Mikael Strand Grindvoll IL 07:30:02 5:25:39
16 51078 Sindre Nås   07:30:02 5:26:47
17 51057 Peder Sebastian Koldeus Carnegie AS 07:30:02 5:29:42
18 51049 Amund Hognestad Jensen Team Åbår 07:30:02 5:30:49
19 51135 Erik Waage Nielsen Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 5:33:55
20 51145 Anders Jøranli Søre Ål IL / Piratbirken 07:30:02 5:37:14
21 51083 Morten Oseberg Aclima 07:30:02 5:38:15
22 51045 Torbjørn Høvde Østmarka Mjød og Knivstikkarlag 07:30:02 5:38:49
23 51166 Eirik Heilmann   07:30:02 5:43:41
24 51120 Hans Petter Økern Team Ull 07:30:02 5:45:28
25 51139 Vidar Sire Torpo IL 07:30:02 5:47:06
26 51041 John Arild Holter Sørbråten IL 07:30:02 5:47:24
27 51010 Kristian Birk   07:30:02 5:47:45
28 51148 Alexander Dybvad   07:30:02 5:48:06
28 51149 Rune Dybwad #Russergutta 07:30:02 5:48:06
30 51051 Tom Johannessen Fet skiklubb 07:30:02 5:48:14
31 51044 Christopher Huuse Monday 07:30:02 5:48:46
32 51033 Kim Andre Hansen Team Pluggen Elektro 07:30:02 5:51:55
33 51090 Torkel Ristebråten Team A-MacG / Statoil BIL 07:30:02 5:52:03
34 51162 Daniel Peter Barth   07:30:02 5:53:03
35 51112 Oskar Udnæs   07:30:02 5:53:55
36 51013 Anders Braastad   07:30:02 5:55:26
37 51009 Lars Bern IK Stern 07:30:02 6:01:17
38 51061 Torgeir Kruke Malvik IL 07:30:02 6:02:24
39 51076 Mariusz Nowostawski PonadSiebie.pl 07:30:02 6:04:56
40 51134 Eirik Fjær Skåre Team FIH 07:30:02 6:06:48
41 51143 Espen Haugen   07:30:02 6:10:07
42 51053 Finn-Eirik Johansen   07:30:02 6:10:16
43 51046 Marius Håkonsen Hakadal 07:30:02 6:10:28
44 51015 Are Denstad Gruppa 07:30:02 6:12:37
45 51105 Bjørn Sundvor Bjerkreim IL 07:30:02 6:13:49
46 51028 Sylwester Gruba   07:30:02 6:15:51
47 51062 Kenneth Kaastad   07:30:02 6:18:52
48 51096 Kjetil Schonhowd Lillehammer Skiklub 07:30:02 6:23:01
49 51126 Steffen Granly Mjøndalen Tubaforening 07:30:02 6:24:00
50 51040 Svein Tore Holsether Yara 07:30:02 6:24:07
51 51119 Ragnar Øien Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 6:25:01
52 51111 Lars Kristian Trønsdal   07:30:02 6:25:20
53 51075 Jørgen Norling Etnedal skilag/Norkart 07:30:02 6:26:11
54 51071 Sebastian Nau   07:30:02 6:26:44
55 51131 Roberto Plascencia Tannlegebislett 07:30:02 6:27:17
56 51085 Erik Persheim Martin M. Bakken AS 07:30:02 6:28:46
57 51108 Bjørnar Tollefsen Aurskog-Høland Friidrettslag 07:30:02 6:29:45
58 51023 Anton Evgrafov SquirrelTeam 07:30:02 6:30:32
59 51086 Peter Magnus Prestesæter Vestre Gran / Marcello 07:30:02 6:30:46
60 51026 Stian Solbakken Gjesdahl   07:30:02 6:33:01
61 51089 Erik Resaland   07:30:02 6:34:09
62 51117 Ole Jørgen Vik Tomrefjord IL 07:30:02 6:36:34
63 51017 Odd Edøy   07:30:02 6:36:46
64 51066 Kjetil Lehn Trondhjems skiklub 07:30:02 6:38:00
65 51152 Jonas Brun Larson   07:30:02 6:38:02
66 51005 Ståle Bekkelien Sørbråten IL 07:30:02 6:39:31
67 51154 Kenth Wessel   07:30:02 6:41:14
68 51030 Magnus Grøtterud Statnett BIL 07:30:02 6:41:22
69 51007 Mats Bergvin   07:30:02 6:41:37
70 51064 jan kjell larsen   07:30:02 6:42:12
71 51079 Arne Nåtedal IL Ivrig 07:30:02 6:42:55
72 51110 Tarjei Gleditsch Treen REPSOLrunners 07:30:02 6:43:26
73 51065 Jørgen Berg Larsen   07:30:02 6:44:03
74 51132 Knut Ivar Paalsrud Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 6:47:13
75 51027 Ivar Wilhelm Grosvold   07:30:02 6:47:53
76 51038 John Hodnefjell Team Garuda 07:30:02 6:47:59
76 51039 Richard Hodnefjell Team Garuda 07:30:02 6:47:59
78 51092 Erlend Rotvik Asker Triathlon 07:30:02 6:48:59
79 51137 Jonas Mordal Dretvik   07:30:02 6:49:56
80 51006 Cato Berger Team Naprapatklinikken 07:30:02 6:50:16
81 51138 Trond Arne Nordstrand Norkart 07:30:02 6:53:27
82 51035 Geir Hanssen Stiftstaden Sykkelklubb 07:30:02 6:53:40
83 51020 Thomas Eitzen   07:30:02 6:54:18
84 51129 Tore Knudsen Bakkhaugen Langløparlag 07:30:02 6:54:22
85 51048 Marius Jakobsen   07:30:02 6:55:06
86 51055 Frank Jørgensen   07:30:02 6:56:27
87 51130 Torkel Opsahl Team FIH 07:30:02 7:01:05
88 51160 Hubert Jacobsen   07:30:02 7:03:47
89 51136 Piotr Predkiel   07:30:02 7:05:07
90 51155 Roar Storm Evry BIL 07:30:02 7:06:17
91 51016 Kenneth Dæhlen Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 7:06:46
92 51140 Bjørn Torger Aulstad Ly Forsikring BIL 07:30:02 7:08:07
93 51165 Martin  Norlander   07:30:02 7:11:29
94 51125 Jason Alason Team FIH 07:30:02 7:12:39
95 51133 Sivert Ringstad Team FIH 07:30:02 7:12:45
96 51122 Jostein Ørum Ingen 07:30:02 7:12:50
97 51121 FULVIO ØKSENDAL Bèrghem Ultraløperklubb 07:30:02 7:13:41
98 51128 Marius Karlsen Mjøsa Triathlon 07:30:02 7:15:28
99 51099 Kay Rune Skarseth   07:30:02 7:17:20
100 51087 Ronny Hagbart Raet   07:30:02 7:22:16
101 51124 Magnus Aabech   07:30:02 7:22:28
102 51163 Michal Gorol   07:30:02 7:25:05
103 51100 Olsen Stein Robert   07:30:02 7:28:02
104 51123 Per Otto Østenstad Team Åsome! 07:30:02 7:29:19
105 51156 Robert Wagner   07:30:02 7:33:37
106 51070 Martin Mildestveit Tempo Triathlon Club 07:30:02 7:36:11
107 51080 Lars Philip Olaussen Romerike Runners 07:30:02 7:40:43
108 51011 Idar Birkeland Alversund 07:30:02 7:41:12
109 51072 Stig Morten Negård SpareBank 1 SMN 07:30:02 7:44:26
110 51000 Goran Andersson Guttatur Løpar Lag 07:30:02 7:46:34
110 51114 Edie van den Berge   07:30:02 7:46:34
112 51106 Ronny Sørbønsveen   07:30:02 7:47:00
113 51001 Vegar Antonsen Team Antonsen 07:30:02 7:47:20
114 51047 Thomas Håland Eidsiva bredbånd 07:30:02 7:49:57
115 51025 Morten Kristian Fjeld Esso Raff Sport 07:30:02 7:56:28
116 51164 Torulf Hagner   07:30:02 7:56:41
117 51012 Maciej Borowski   07:30:02 7:58:09
118 51031 Frode Gulliksen   07:30:02 7:59:29
119 51077 Espen Nyland   07:30:02 7:59:30
119 51102 Ole Martin Stormoen   07:30:02 7:59:30
121 51146 Mads Rimstad Romerike Ultraløperklubb 07:30:02 8:04:07
122 51127 Erlend Winther Johnsen Kontor 117 07:30:02 8:05:46
123 51018 Morten Eide   07:30:02 8:06:28
124 51097 Ove Johan Schumann Utleira og Omegn gjørmeentusiaster og grusbankarlag 07:30:02 8:10:17
125 51094 Sondre Sandberg   07:30:02 8:11:41
126 51157 Torkild Strand   07:30:02 8:15:57
127 51052 Espen Johansen   07:30:02 8:27:19
128 51098 Harald Borthen Singstad Romerike Ultraløperklubb/ Forsvarsbygg bedriftsidrettslag 07:30:02 8:28:13
129 51141 Kai Ove Berg Ring IL 07:30:02 8:34:23
130 51043 Harald Husum KOPIL 07:30:02 8:45:50
130 51095 Jakob Sandness Kongsberg politiidrettslag 07:30:02 8:45:50
132 51151 Øyvind Hammer   07:30:02 8:50:37
132 51115 Pål Vermedal   07:30:02 8:50:37
134 51029 Jørgen Grøndal   07:30:02 9:01:04
135 51081 Joan Olive Diedre 07:30:02 9:10:55
136 51003 Ole Kristian Velstadbråten Bangås Holmestrand Ultraløperklubb 07:30:02 9:24:18