Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner Elite



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 368 Justyna Kowalczyk Team Santander 2:46:40,7 +0:00
2 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:50:55,6 +4:15
3 373 Masako Ishida Team United Bakeries 2:51:44,2 +5:04
4 303 Astrid Øyre Slind Team United Bakeries 2:53:53,5 +7:13
5 331 Kari Vikhagen Gjeitnes Team Telemark 2:54:21,2 +7:41
6 387 Anna Svendsen Tromsø Skiklubb Langrenn/ Team Veidekke Nord-Norge 2:54:32,3 +7:52
7 305 Emilia Lindstedt TEAM SkiProAm 2:54:34,3 +7:54
8 302 Katerina Smutna Team Santander 2:55:35,9 +8:55
9 383 Emilie Fleten Gol Il 2:55:39,5 +8:59
10 370 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 2:56:03,4 +9:23
11 356 Silje Øyre Slind Team Telemark 2:56:08,5 +9:28
12 375 Amalie Ous Nes Ski 2:56:22,4 +9:42
13 313 Seraina Boner Gel Intérim Rossignol 2:56:36,2 +9:56
14 388 Lotta Udnes Weng   2:57:17,4 +10:37
15 304 Sara Lindborg Team Serneke 2:59:30,8 +12:50
16 378 Martine Ek Hagen BUL IL 2:59:32,0 +12:51
17 357 Tuva Toftdahl Staver HEMING IL 3:00:44,6 +14:04
18 389 Tiril Udnes Weng   3:02:12,2 +15:32
19 316 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner 3:02:39,0 +15:58
20 328 Mari Eide Team Telemark 3:03:31,5 +16:51
21 308 Laila Ahrlin Kveli Team Tynell 3:03:55,4 +17:15
22 309 Lina Korsgren Team Leaseplan 3:04:26,9 +17:46
23 306 Heli Heiskanen Team Robinson Petshop Trainer 3:06:01,8 +19:21
24 351 Maria Rydqvist TEAM SkiProAm 3:06:50,0 +20:09
25 332 Berit Gjelten Vestbyen IL / Oslo Sportslager 3:07:12,5 +20:32
26 320 Klara Moravcova Silvini 3:07:45,9 +21:05
27 342 Gunvor Landsem Rindal IL 3:08:53,3 +22:13
28 329 Marit Engeseth Lyn Ski 3:09:54,5 +23:14
29 339 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:12:36,8 +25:56
30 380 Astrid-Kristin Ruud Hakadal IL 3:12:38,0 +25:57
31 334 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven IL 3:12:40,8 +26:00
32 379 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 3:12:50,3 +26:10
33 312 Evelina Bångman TEAM SkiProAm 3:13:45,8 +27:05
34 341 Hilde Losgård Landheim   3:13:47,3 +27:07
35 365 Marte Håkenstad-Bråten Team Synnfjell Øystre Slidre IL 3:14:21,5 +27:41
36 338 Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub 3:14:52,1 +28:11
37 307 Barbara Jezersek Team Pioneer Investments 3:14:53,8 +28:13
38 361 Marit Vala Team Rustad IL 3:15:01,0 +28:20
39 364 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 3:15:02,5 +28:22
40 358 Barbro Sætha Lyn Ski 3:15:06,6 +28:26
41 348 Britt Ingunn Moian Nydal NTNUI 3:15:30,2 +28:50
42 369 Karianne Moe   3:17:03,3 +30:23
43 325 Ragnhild Bolstad Åslia Skilag/Forsvaret/Sport 1 Rena 3:17:37,6 +30:57
44 346 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 3:17:38,8 +30:58
45 374 Louise Leren Moen Milslukern Sport/Heming IL 3:18:25,4 +31:45
45 360 Maren Thomasgaard Skiforeningen/ Team SkiGo 3:18:25,4 +31:45
47 323 Anne Maren Utne Belsby Team Milslukern/Kjelsås IL 3:19:21,5 +32:41
48 347 Vera Norli Team Milslukern / Haslum IL 3:21:33,4 +34:53
49 386 Bente Størmer Steira IL Forsøk 3:21:36,0 +34:55
50 366 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:22:05,9 +35:25
51 385 Elise Langkaas Bærums Verk IF 3:22:19,2 +35:39
52 321 Jogscha Abderhalden Sarsura Zernez 3:22:35,7 +35:55
53 322 Ingerid Stenvold Team Milslukern Sport/NRK BIL 3:22:36,1 +35:55
54 367 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 3:23:18,2 +36:38
55 344 Unni Persson Moseby Kjelsås/Milslukern 3:23:23,8 +36:43
56 382 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 3:23:46,4 +37:06
57 390 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:23:50,7 +37:10
58 362 Berit Vestermo Hovin il 3:26:24,2 +39:44
59 354 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:27:08,5 +40:28
60 371 Britt Thorshaug Granrud Rendalen il 3:27:41,8 +41:01
61 391 Ragnhild Amlie IL TRY 3:27:47,7 +41:07
62 337 Anne Hørsand Ilseng il 3:28:15,5 +41:35
63 330 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 3:28:29,0 +41:48
64 333 Elisabeth Hagen Helgesen LØRENSKOG SKIKLUBB 3:28:37,3 +41:57
65 324 Elisabeth Berger Rustad IL / Dagens Næringsliv 3:28:46,0 +42:05
66 363 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 3:28:59,5 +42:19
67 377 Marte Sofie Buraas Hurdal IL 3:29:19,2 +42:39
68 345 Ingrid Nerem Emblem IL 3:29:45,5 +43:05
69 355 Marte Skaug Stokke il 3:30:34,4 +43:54
70 359 Petra Tanner Skimarathon Team Austria 3:30:40,4 +44:00
71 372 Linda Helland Team Skigo/Skiforeningen 3:31:30,1 +44:49
72 392 Marianne Byfuglien MjøsSki 3:31:31,7 +44:51
73 349 Pia Helene Paulsen Rustad IL 3:32:52,4 +46:12
74 327 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 3:33:30,7 +46:50
75 395 Kristin Helland-Hansen Atlas Craft Team 3:35:39,8 +48:59
76 350 June Rognmo VW Kirkenes 3:35:43,3 +49:03
77 381 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 3:38:19,2 +51:39
78 335 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 3:39:12,7 +52:32
79 376 Catharina Ramhult Ulricehams IF 3:39:45,8 +53:05
80 353 Gunn Sande Surnadal il 3:41:54,8 +55:14
81 394 Carina Kristiansen Bjørn Myhre Sport/Gården Bootcamp 3:43:48,4 +57:08
82 352 Karine Røstad Milslukern Sport 4:01:19,4 +1:14:39


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater