Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 139 Andreas Kirkeng ROS IL - ski / Team Drammen 2:43:29,5 +0:00
2 486 Amund Riege Rustad IL 2:53:09 +9:40
3 401 Mathias Øivind Andresen Kjelsås IL 2:54:34 +11:05
4 9881 Mathias Haugen Østre Toten Skilag 2:55:11 +11:42
5 1485 Simen Øiseth NTG/L - Fet Skiklubb 2:55:44 +12:15
6 1462 Jonas S. Trontveit Team T&T VSF 2:58:39 +15:10
7 587 Kristoffer Alm Karsrud   2:59:23 +15:54
8 1392 Sigurd Rustad Vang skiløperforening 3:02:06 +18:37
9 516 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 3:03:35 +20:06
10 593 Johan Unneberg Tistedalen Fl 3:04:51 +21:22
11 2122 Mats Opsal MjøsSki 3:05:40 +22:11
12 1812 Håvard Høymork HEMING IL 3:05:43 +22:14
13 2063 Tobias Fremming   3:08:26 +24:57
14 3207 Jacob Olsson Rustad IL 3:08:28 +24:59
15 2094 Vegard Stokke Bækkelaget spk 3:09:59 +26:30
16 1229 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 3:10:09 +26:40
17 1240 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 3:10:31 +27:02
18 1549 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 3:11:09 +27:40
19 1450 Eivind Luka Gjerdrum il ski 3:11:10 +27:41
19 2261 Trym Hagen Lyn Ski 3:11:10 +27:41
21 2000 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 3:11:22 +27:53
22 9999 Kristoffer Thorud Lyn Ski 3:12:09 +28:40
23 1551 Sondre Pedersen Nes Ski 3:12:33 +29:04
24 2429 Ole Jørgen Knoph Kjelsås IL 3:13:13 +29:44
25 1565 Einar Hoff Lillehammer Skiklub 3:14:04 +30:35
26 9737 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 3:14:32 +31:03
27 2508 Christian Opsahl Eriksen Vind IL/Team GTL 3:14:33 +31:04
28 1517 Carl Grøstad Nesodden IF 3:15:30 +32:01
29 570 Herman H. Kleivi Holmen IF Langrenn 3:15:40 +32:11
30 2090 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb/Team Asker 3:16:28 +32:59
31 3147 Raymond Johannesen Svea skilag / team Hadeland 3:16:33 +33:04
32 3140 Elias Tangen Oseberg Skilag 3:16:34 +33:05
33 1927 Herman Paus Team Leaseplan 3:16:37 +33:08
34 9674 Simen Løbak Asker Skiklubb 3:16:43 +33:14
35 2379 Benjamin Strand Høybråten og Stovner IL 3:16:56 +33:27
36 9678 Simen Sethne IL Kolbukam 3:16:58 +33:29
37 2046 Sivert Eggen Rustad IL 3:16:59 +33:30
38 2183 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss Il langrenn 3:17:20 +33:51
39 1139 Philip Drivenes Fredrikstad skiklubb/Team Craft Østfold 3:18:14 +34:45
40 3186 Olav Høgåsen Søre Ål IL 3:18:47 +35:18
41 2119 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 3:19:00 +35:31
42 2126 Kristian Marius Wuttudal Nordre Eidsvoll IL 3:19:02 +35:33
43 2524 Herman Karterud Nordbygda/Løten Ski 3:19:42 +36:13
44 1403 Ole-Martin Sandness Sørum IL 3:20:30 +37:01
45 1990 Johan Storebakken Hamar 3:21:21 +37:52
46 9692 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:21:35 +38:06
47 10002 Lars Østeberg Moan   3:22:22 +38:53
48 4241 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 3:23:03 +39:34
49 1666 Axel Villanger Bang Røa IL 3:24:48 +41:19
50 1506 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 3:24:49 +41:20
51 2076 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 3:25:39 +42:10
52 1281 Mads Fraurud Vang Skiløperforening 3:25:58 +42:29
53 1492 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 3:26:11 +42:42
54 1891 Trygve Myhr Asker Skiklubb 3:27:17 +43:48
55 1524 Torstein Ous Søre Ål IL / Team Gudbrandsdal 3:27:18 +43:49
56 2465 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 3:27:54 +44:25
57 2174 Herman Brurberg Milslukern Sport 3:27:58 +44:29
58 1843 Einar Lund Westgaard Rustad IL 3:28:00 +44:31
59 3485 Tobias Lømo Koll 3:29:04 +45:35
60 3220 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 3:29:32 +46:03
61 2488 Vetle Leander Johansen Team Splitkon 3:29:56 +46:27
62 3194 Kristian Berg Vestfossen IF 3:30:03 +46:34
63 2977 Arnar Olafsson Akureyri skiklubb 3:30:45 +47:16
64 1980 Jørgen Smith-Meyer Nøtterøy Ski 3:31:27 +47:58
65 4333 Torjus Kristian Bakken Lillehammer ck 3:31:33 +48:04
66 3245 Mattias Brekkum   3:32:34 +49:05
67 2492 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum il ski 3:32:57 +49:28
68 9803 Emilio Sebastian Maldonado Husom Konnerud IL 3:33:02 +49:33
69 2487 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 3:33:08 +49:39
70 1969 Jens Eggen Skaug Lier IL 3:33:14 +49:45
71 3773 Nicolai J. Holter Henriksen Bækkelagets SK 3:33:47 +50:18
72 2463 Tobias Paulsen Bærums Verk Team Vestmarka 3:34:16 +50:47
73 7952 Egill B Gislason SKA Akureyri 3:35:14 +51:45
74 9920 Eirik Hella   3:36:22 +52:53
75 4269 Christian Frøyland Foss Rustad IL 3:36:45 +53:16
76 3224 Alf Kristian Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 3:37:44 +54:15
77 4287 Christoffer Ruth Il Ros - Team Drammen 3:38:27 +54:58
78 7706 Christoffer Enderud Hansen Galterud IF/ Team Odal 3:39:00 +55:31
79 2527 Marius Skara Hakadal IL 3:41:20 +57:51
80 2303 Sebastian Krüger Vingrom IL 3:41:24 +57:55
81 10034 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 3:42:34 +59:05
82 3707 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 3:43:14 +59:45
83 3375 Jonas Haugmo Heming 3:43:23 +59:54
84 3219 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-if 3:43:24 +59:55
85 4353 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 3:43:27 +59:58
86 8877 John Cunningham Ford Sayre 3:44:19 +1:00:50
87 4615 Sondre Schou Olsen Høybråten og Stovner IL 3:45:23 +1:01:54
88 4891 Marius Norbye Koll 3:46:41 +1:03:12
89 3765 Halvor Aslaksen Rustad IL 3:46:42 +1:03:13
90 8872 Justin Andrew Ford Sayre 3:46:44 +1:03:15
91 8879 Keelan Durham Ford Sayre 3:47:55 +1:04:26
92 3770 Sigurd Grevstad Fossum IF 3:48:30 +1:05:01
93 9904 Olav Torgersen Lyn Ski 3:48:49 +1:05:20
94 3788 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 3:49:07 +1:05:38
95 3808 Robin Johnsen Eidsvold Værks Skikl 3:49:17 +1:05:48
96 5042 Fredrik Gudheim Haraldstad Trøsken IL 3:49:29 +1:06:00
97 10029 Magnus Nyberg Kjelsås 3:49:39 +1:06:10
98 3992 Marius Braathen Kleven Lier IL 3:50:13 +1:06:44
99 6585 Øystein Sendstad Åsen IL 3:50:22 +1:06:53
99 6572 Eirik Sendstad Åsen IL 3:50:22 +1:06:53
101 4358 Ole Marius Nybø Holmen IF 3:51:02 +1:07:33
102 8887 Andy  Rightmire Ford Sayre 3:51:09 +1:07:40
103 2407 Sander Maanum Trulsen   3:52:01 +1:08:32
104 9845 Snorre Løkken Dahle   3:54:25 +1:10:56
105 4360 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 3:55:18 +1:11:49
106 4157 Sigvart Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 3:55:19 +1:11:50
107 8888 Jacob Slaughter Ford Sayre 3:56:17 +1:12:48
108 5699 Håkon Malmbekk Holmen IF 3:57:16 +1:13:47
109 5982 Tinius Wilhelmsen FOSSUM IL 3:58:21 +1:14:52
110 4230 Leonard Sandløkk Schiller LØRENSKOG SKIKLUBB 3:59:28 +1:15:59
111 3367 Johan Hanestad VESTRINGEN IL 3:59:35 +1:16:06
112 2822 Martin Hammer Søre Osen IL 4:03:09 +1:19:40
113 4987 Jacob Monrad Nygård Nesodden IF 4:06:26 +1:22:57
114 4260 Adam Flatland HSIL 4:06:31 +1:23:02
115 5045 Sondre Kvalø Haug Fet skiklubb 4:07:49 +1:24:20
116 7701 Sigurd Romsaas Frogner IL 4:08:02 +1:24:33
117 5977 Andreas Dugstad Sørskaar FOSSUM IL 4:09:04 +1:25:35
118 7694 Martin Augestad Jardar 4:10:11 +1:26:42
119 8343 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 4:25:19 +1:41:50
120 7632 Edvard Skjolden Bærums verk 4:29:10 +1:45:41
121 8294 Lars Hesby Hurum   4:33:03 +1:49:34
122 8511 Eirik Blågestad Askim IF 4:48:40 +2:05:11
122 8760 Magnus Rømuld Sandham Askim IF 4:48:40 +2:05:11
124 7627 Morten Harterman Bakketun Jardar 4:49:25 +2:05:56
125 7326 Daniel Auflem Eikås Stryn Turn og idrettslag 4:51:35 +2:08:06
126 8818 Jakob Toft Michelsen   4:56:01 +2:12:32
127 7713 Viktor Åkre   5:00:20 +2:16:51
128 5881 Even Thoresen VW 830 5:00:27 +2:16:58
129 6739 Even Kjørstad MjøsSki 5:05:24 +2:21:55
130 5118 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 5:06:39 +2:23:10
131 7327 Hans Gunnar Eliassen   5:30:08 +2:46:39
132 9171 Christian Haukåssveen-Moen Lørenskog Skiklubbb 5:41:32 +2:58:03
133 8670 Christoffer Larsen   5:50:48 +3:07:19
134 6715 Kristian Riis Grønli   5:57:24 +3:13:55
135 9080 David Barta   6:25:57 +3:42:28


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater