Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 63 Martin Johnsrud Sundby Team United Bakeries 2:20:52,6 +0:00
2 5 Petter Eliassen Team Leaseplan 2:21:40,2 +0:48
3 13 Simen Østensen Team BN Bank 2:21:44,0 +0:51
4 1 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 2:23:17,4 +2:25
5 4 Morten Eide Pedersen Team BN Bank 2:24:53,0 +4:00
6 42 Chris Andre Jespersen Team United Bakeries 2:25:39,0 +4:46
7 8 Øystein Pettersen Team BN Bank 2:25:51,6 +4:59
8 18 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 2:26:37,5 +5:45
9 11 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Leaseplan 2:27:02,3 +6:10
10 6 Ilia Chernousov Team Pioneer Investments 2:27:04,9 +6:12
11 7 Johan Kjølstad Team United Bakeries 2:29:07,6 +8:15
12 132 Martin Jaks Team Pioneer Investments 2:29:40,4 +8:48
13 69 Eirik Brandsdal Team United Bakeries 2:30:31,2 +9:39
14 37 Toni Livers Gel Intérim Rossignol 2:30:32,8 +9:40
15 31 Jimmie Johnsson Lager 157 Ski Team 2:35:47,1 +14:54
16 92 Magnus Bleken Mosetertoppen Skiline Concept Team 2:38:40,1 +17:47
17 39 Rikard Tynell Team Tynell 2:39:23,8 +18:31
18 240 Jonas Nermoen Etnedal Skilag 2:40:36,6 +19:44
19 144 Vegard Kjølhamar Fossum IF / Bull Ski og Kajakk 2:42:32,5 +21:40
20 246 Petter Kaarby Team Milslukern Sport 2:43:01,8 +22:09
21 170 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:43:13,8 +22:21
22 171 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:43:14,7 +22:22
23 76 Anders Fiskvik Tynset IF/ Trek Sparebanken Hedmark 2:43:35,4 +22:43
24 118 John Christian Deighan Hanssen Asker Skiklubb 2:43:50,9 +22:58
25 67 Rasmus Blom Team Serneke 2:45:31,8 +24:39
26 107 Ståle Fenstad Rustad il/Team Rustad IL 2:46:17,4 +25:25
27 162 Christian Melsom Myhre Team Milslukern 2:47:17,1 +26:25
28 46 Snorri Einarsson Team Santander 2:47:30,7 +26:38
29 206 Reinar Aaland Hornindal IL 2:49:29,2 +28:37
30 238 Ragnar Gundersen Koffeld Team Skigo/Haavind 2:49:31,2 +28:39
31 114 Anders Gullhav Team Oslo Sportslager/Vestbyen IL 2:49:41,7 +28:49
32 93 Michael Boberg Älvdalens IF SK 2:51:37,4 +30:45
33 233 Eivind Haakenstad Godli Svea Skilag/Team Milslukern 2:51:39,2 +30:47
34 585 Kristian Braathen Høybråten og Stovner IL 2:52:35 +31:42
35 553 Øystein Rodem Driv trening as 2:52:37 +31:45
36 136 Eirik Johannessen Olympia Sport/CYL Airnergy Oseberg Skilag 2:52:38,0 +31:45
37 415 Runar Brusletto Geilo IL 2:54:31 +33:39
38 155 Tomas Magnussen UNIT4 BIL 2:55:09,0 +34:16
39 546 Andreas Almlid Kjelsås IL 2:55:14 +34:22
40 163 Peder Myhre   2:56:56,9 +36:04
41 450 Wilhelm Iversen Dalguten IL 2:57:34 +36:42
42 563 Eirik Watterdal Slevik IL 2:58:51 +37:59
43 548 Magnus Bjørndal SK Rye 2:59:11 +38:19
44 1105 Eivind Bjørhei Norconsult BIL 2:59:43 +38:50
45 150 Johan Landrø Vestbyen IL 2:59:56,6 +39:04
46 540 Tomas Kalal Zizkovsky Tygri 3:01:44 +40:52
47 1372 Sjur Oppebøen Bull ski&kajakk 3:02:03 +41:11
48 1627 Raymond Lishaugen Sporten Eidsvoll AS 3:02:14 +41:22
49 1458 Espen Tobiasson Bækkelagets SK 3:03:17 +42:25
50 410 Atle Bjerkli Nittedal IL / Swix Sport AS 3:03:55 +43:03
51 1647 Lars Erik Vandsvik Ytterøy Il 3:04:10 +43:18
52 609 Terje Sveum Vest torpa ul 3:04:32 +43:40
53 473 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL / Team Myrkut 3:05:05 +44:13
54 9695 Bjørn Petter Grini ØKOKRIM 3:07:10 +46:18
55 1406 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:07:20 +46:28
56 1501 Petter Justad Lier Skiløberforening 3:07:23 +46:31
57 1157 Sondre Eriksen Vikersund IF 3:07:35 +46:43
57 9072 Per Lundell EY - BIL 3:07:35 +46:43
59 1560 Ole Amund Øvstehage VESTRINGEN IL 3:08:13 +47:21
60 555 Lars Hovde Bakke Team Mosetertoppen Skiline/rudsbygd IL 3:08:27 +47:34
61 10331 Atle Fossestøl   3:08:29 +47:37
62 1972 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen / Kongsberg Gruppen 3:08:58 +48:05
63 1267 Eirik Torsnes Johansen Asker Skiklubb 3:09:25 +48:33
64 437 Even Antonsen Martin M.Bakken AS 3:09:45 +48:53
65 9050 Halvard Helmen Team Milslukern/Sport 3:10:40 +49:48
66 1297 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL 3:11:18 +50:26
67 9893 Jørgen Schia Bergkameratene Ski 3:11:26 +50:34
68 1219 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 3:11:34 +50:42
69 604 Tore Krogsveen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:11:38 +50:46
70 9685 Ola Gunnar Weihe Rinna il 3:11:40 +50:48
71 565 Jonas Andersson KPMG Puls 3:12:09 +51:16
72 1264 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget 3:12:43 +51:51
73 1625 Magnus Krogstad DnB 3:12:45 +51:53
74 1599 Karl Kristian Nordheim IL Polarstjernen 3:13:49 +52:57
75 1351 Mads Novik Nilsen Hamar SK/Mamo Langrenn 3:13:55 +53:03
76 1285 Frank Kjønsberg Mesnali Skilag/Betonmast innlandet 3:13:59 +53:06
77 1298 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 3:14:28 +53:35
78 1592 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb 3:14:46 +53:54
79 1389 Stian Larsen Team Høygir 3:15:17 +54:25
80 1150 Anders Dahl Flimmer og trimmer 3:15:25 +54:33
81 1636 Øystein Nørstebø Dombås il 3:15:52 +55:00
82 1498 Eirik Aaseth Ullern 3:16:06 +55:14
83 1343 Henrik Natvig Nittedal IL 3:16:48 +55:56
84 2061 Odd Eirik Farestveit Accenture 3:16:56 +56:04
85 1383 Kristian Reinertsen FF 3:17:01 +56:09
86 1475 Olav Vikmoen Øyer-Tretten IF 3:17:13 +56:21
87 1284 steffen Kjønnås Brøttum IL 3:17:15 +56:23
88 1852 Bård Kloster Team Ryfylke 3:17:37 +56:45
89 10000 Rune Tungen Differ IL 3:17:39 +56:47
90 536 Vegar Tveten Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 3:17:53 +57:01
91 1282 Kristian B. Kjelstad PWC Bil 3:17:56 +57:04
92 2531 Trond Gudbrand Svenkerud MMBakken BIL / Team Myrkut 3:17:59 +57:07
93 2099 Øyvind Esse Berge PWC Bil 3:18:55 +58:03
94 9713 Geir André Hoksnes   3:19:02 +58:10
95 9997 Tore Søiland Lillomarka Skiklubb / Forskningsrådet 3:19:04 +58:11
96 2127 Per Einar Kalnæs Brødrene Dahl IL 3:19:35 +58:43
97 2167 Kristian Haagensen Sveen Grue IL 3:19:41 +58:49
98 1196 Stian Granli Øti 3:20:00 +59:08
99 1703 Magnus Callister PWC Bil 3:20:06 +59:14
100 2045 Anders Haug BK-Ski 3:20:07 +59:15
101 9877 Lars Olav Dybdal Gridy Design 3:20:22 +59:30
102 3374 Espen Haugen   3:21:29 +1:00:37
103 2179 Endre Elgshøen Backe Oppland BIL 3:21:42 +1:00:50
104 1740 Henrik Bering SK Rye 3:22:20 +1:01:28
105 1810 Tore Hordvik Veritas BIL 3:22:37 +1:01:45
106 10005 Erik Bøhler Hansen Driv IL 3:23:14 +1:02:22
107 2190 Eirik Michalsen Team Skitalk 3:23:22 +1:02:30
108 2103 Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen 3:24:04 +1:03:12
109 2425 Ola Dahlen SILBIL 3:24:16 +1:03:24
110 1607 Thorgeir Anundsen Team Ryfylke 3:24:17 +1:03:25
111 10314 Vegar Lien MjøsSki/ Team ParkettPartner 3:24:18 +1:03:26
112 3183 Tor-Håkon Hellebostad Nesodden IF 3:24:31 +1:03:39
113 1357 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 3:24:39 +1:03:47
114 1258 Christoffer Solgaard Jakobsen GE Healthcare BIL 3:25:14 +1:04:22
115 2498 Richard Blålid Kredinor 3:25:38 +1:04:46
116 1801 Christian Fredrik Thronsen Team Milsukern/Haavind BIL 3:25:46 +1:04:54
117 2041 Gøran Aas ÅF Advansia 3:25:50 +1:04:58
118 1752 Markus Glad Nydalens Skiklub 3:26:13 +1:05:20
119 2100 Joakim Bjørkhaug Team Maxim 3:27:59 +1:07:07
120 9009 Per Jonas Kalvemo IL Nordlys 3:28:51 +1:07:59
121 3218 Jørgen Ertnes HEMING IL 3:29:10 +1:08:18
122 1867 Lars Lien Team Skitalk 3:29:28 +1:08:35
123 2072 Kenneth Busch Bedre Hjerter 3:29:31 +1:08:39
124 2431 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 3:29:34 +1:08:42
125 9833 Mats Risberg If Ski team Skåne 3:29:45 +1:08:53
126 2268 Andres Heger-Bratterud Hasle 3:29:47 +1:08:55
127 2074 Daniel Erici Linköpings SK 3:29:53 +1:09:01
128 1871 Henrik Halvorsen Mykleby ØPIL 3:30:00 +1:09:08
129 2246 Carlo Fazzini A.S. PREMANA 3:30:22 +1:09:29
130 2374 Hans Kristian Snare Granli IL 3:30:34 +1:09:42
131 1570 Roman Kaspar Silvini 3:30:43 +1:09:50
132 1985 Kristoffer Solem KLP BIL 3:30:49 +1:09:57
133 9721 Gaute Bjørkestøl Kjelsås IL 3:30:58 +1:10:05
134 2728 Christoffer Bakken   3:31:35 +1:10:43
135 1831 Knut-Eric Joslin Lyn Ski 3:31:36 +1:10:44
136 1879 Torbjørn Mellbye Team Høygir 3:31:42 +1:10:50
137 2271 Kay Stefan Hemstad   3:31:56 +1:11:04
138 3058 Eirik Wig Sundvall Foren. for Ski-Idrettens Fremme 3:32:02 +1:11:10
139 1673 Kristen Bergehagen Lillehammer Skiklub 3:32:16 +1:11:24
140 2351 Torkel Ristebråten Team A-MacG / Statoil BIL 3:32:21 +1:11:29
141 2117 Eirik Martinsen FINN/ Jardar IL 3:32:22 +1:11:30
142 8967 Ola Ballangrud Osl Bil 3:33:01 +1:12:09
143 10006 André Kroglund Ilseng il 3:33:02 +1:12:10
144 2473 Sebastian Lembke NCC IF 3:33:09 +1:12:17
145 1151 Flurin Dermon Madshus Team Liechtenstein 3:33:15 +1:12:23
146 2515 Ken Andsjøn Team Lumbago 3:33:34 +1:12:42
147 2457 Anders Svartsund Byggmakker Team Proff 3:33:53 +1:13:01
148 2098 Svein Arstad Søre Ål IL 3:34:03 +1:13:11
149 2035 Per-Arne Øye Tuil Tromsdalen ski 3:34:05 +1:13:13
150 2377 Erik Solfjeld   3:34:36 +1:13:44
151 2064 Nils Martin Langestrand Sande Sportsklubb 3:34:57 +1:14:05
152 1721 Bjørnar Engevik IL Runar 3:35:36 +1:14:44
153 2449 Erlend Olsen Søre Osen IL 3:36:02 +1:15:10
154 3234 Bjørnar Føleide Nesse Formtopp 3:36:41 +1:15:48
155 1234 Torgeir Hermansen   3:37:06 +1:16:14
156 3223 Pål Heldal Heming/Nordea 3:37:11 +1:16:19
157 1913 Johannes Nygaard Vestringen IL / Mjøsen Skog 3:37:20 +1:16:28
158 3143 Rolf Åge Vågen Global Maritime 3:37:28 +1:16:36
159 9731 Magnus Løvstad   3:38:30 +1:17:37
160 2961 Anders Lillemork Nilsen   3:38:42 +1:17:50
161 2929 Håkon Kruse Ludvigsen Moss skiklubb 3:39:24 +1:18:32
162 3943 Anders Hellevik Stranda IL 3:39:45 +1:18:53
163 1790 Morten Heldor Obligo 3:40:04 +1:19:12
164 2171 Vetle Kronstad Sandefjord Brann og redning 3:40:05 +1:19:12
165 1191 Lars Theodorsen Team L Nilsen 3:40:14 +1:19:22
166 3123 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 3:40:27 +1:19:34
167 2300 Bjørn Wiig Kristiansen OBOS 3:41:24 +1:20:32
168 2788 Frederick Fladmark Høglia 3:41:37 +1:20:44
169 2336 Rolf Inge Odden Os IL 3:41:56 +1:21:04
170 3742 Magnus Woxholtt-Jensen SK Rye/Rambøll BIL 3:42:01 +1:21:09
171 3016 Ole Kristian Sagvik SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 3:42:02 +1:21:10
172 3161 Håvar Forsell Ohma Ås IL 3:42:08 +1:21:16
173 3166 Kay-Arne Bergåker Sandvik Otterøy IL 3:42:10 +1:21:17
174 2776 Stian Ekern Biri IL Ski 3:42:16 +1:21:24
175 4270 Stian Jahnsen MRC Global 3:43:07 +1:22:15
176 3550 Erlend  Rostad Snake Oil 3:43:43 +1:22:50
177 2994 Knut Platou Team Maxim 3:43:56 +1:23:04
178 2854 Steinar Hofoss Granli IL 3:44:12 +1:23:19
179 9934 Anders Stillerud   3:45:05 +1:24:13
180 4212 Marius Østgaard Rustad IL 3:45:07 +1:24:15
181 2054 Alexander Lundh Volkswagen 075 3:45:12 +1:24:20
182 2757 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 3:45:28 +1:24:35
183 2731 Nils Risberg Sundbybergs IK 3:46:13 +1:25:21
184 9838 Nicolai Klemeyer  Smith SKP 3:46:19 +1:25:27
185 3593 André Stene   3:46:27 +1:25:34
186 3464 Robert Haugen Leistad Halmsås & Omegn Skilag 3:46:41 +1:25:49
187 3322 Andreas Ek Fredrikstad Skiklubb 3:46:46 +1:25:54
188 3155 Ctibor Sysel SKI KLUB SK PRAHA 4 3:46:48 +1:25:55
189 3255 Sigurd Bakke Amundsen Skiforeningen 3:46:53 +1:26:01
190 2236 Jonas Danielsen Bossmo&Ytteren 3:46:59 +1:26:07
191 9841 Henrik Dahl Hydro BIL 3:47:04 +1:26:12
192 1958 Mats Emil Sand Galterud IF 3:47:28 +1:26:36
193 2937 Eirik Marthinsen NTNUI 3:47:53 +1:27:01
194 4292 Kristian Notto Simensen Volkswagen 3:47:54 +1:27:02
195 3045 Hans Olav Stampeløkken Søre Ål IL/Team Skrekk 3:48:03 +1:27:11
196 3032 Lars Øyvind Skjefte Stokke il 3:49:21 +1:28:29
197 4906 Sjur Vullum  Løtveit Avinor BIL 3:49:27 +1:28:35
198 3030 William Sjöberg Team Finlandia 3:49:30 +1:28:38
199 4279 Alexander Lilja-Cyron Københavns skiklub 3:49:45 +1:28:53
200 2040 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:50:07 +1:29:14
201 2071 Henrik Brovold Onsøy Golfklubb 3:50:27 +1:29:35
202 3637 Einar  Undlien Wisth Telenor BIL 3:50:45 +1:29:53
203 3702 Lars Skogheim Odal SK 3:50:50 +1:29:58
204 3735 Aasmund Talleraas Vang skiløperforening 3:51:02 +1:30:10
205 3743 Håvard Dufseth Vang Skiløperforening/Mjøsen Skog 3:51:45 +1:30:53
206 3906 Andreas Gormsen   3:51:48 +1:30:55
207 3180 Terje Fjærli Team CBA 3:51:54 +1:31:02
208 3612 Sveinung Watterdal Syversen   3:52:10 +1:31:18
209 3759 Morten Nilsen   3:52:16 +1:31:24
210 4518 Øyvind Røed Jensen Rødbysætra Aktivitetssenter 3:52:35 +1:31:43
211 6720 Aleksander Hansen   3:52:44 +1:31:52
212 3328 Anders Engelstad Team Seigpining/Team Kaffetid Rykkinn 3:52:59 +1:32:06
213 3597 Kjell Anders Storsand Orkdal IL / Team Knyken 3:53:19 +1:32:27
214 9918 Jørn Hagen Norconsult BIL 3:53:40 +1:32:48
215 2889 Markus Johansson Rydboholms SK 3:54:14 +1:33:22
216 5102 Frank Kelly Royal Air Force 3:55:28 +1:34:36
217 3243 Anders Underbakke Team Ryfylke 3:55:47 +1:34:55
218 2749 Ole Andreas Bjørnstad Team Bjørnstad 3:56:08 +1:35:16
219 3569 Eirik Selsaas Sk Vats 94 3:56:14 +1:35:22
220 4862 Rasmus Thoennessen   3:56:36 +1:35:44
221 4318 Jason Lindelof   3:56:51 +1:35:59
222 9819 Henrik Haug Hansen Asker Skiklubb 3:58:12 +1:37:20
223 9124 Ole Lindtveit Mobilselskapet Dipper 3:58:15 +1:37:23
224 5065 Vegard Holmberget   3:58:41 +1:37:49
225 9242 Lasse Leth-Olsen NRBR 3:58:51 +1:37:59
226 3424 Sturla Winther Johnsen Team Høygir 3:59:36 +1:38:44
227 3474 Vegard Lind-Johansen   3:59:39 +1:38:47
228 3803 Tore Gjeile Ulsaker & Gjeile Bygg AS 3:59:48 +1:38:56
229 4280 Mindaugas Lukauskas Fossum IF 4:00:24 +1:39:32
230 4063 Thor Erik Nordli Moss CK 4:01:04 +1:40:12
231 8382 Bjørn Steinert Svensgaard   4:01:23 +1:40:31
232 3947 Erik Persheim Martin M. Bakken AS 4:01:34 +1:40:41
232 5039 fredrik schjøll BABA GANOUSH 4:01:34 +1:40:42
234 9822 Jahn Philip Huatorpet Granli IL 4:01:48 +1:40:56
235 3608 Vegard Myrvold Svenningsen   4:01:53 +1:41:01
236 9924 Ivar Melby Feiring IL 4:02:21 +1:41:29
237 3446 Kim Kristiansen Nybu Sy- og Ballklubb 4:02:43 +1:41:51
238 4185 Magnus Tunbjörk Ernst & Young IF 4:03:01 +1:42:09
239 4693 Kristofer Stålhammar   4:04:00 +1:43:08
240 9941 Jørgen Danielsen Bossmo og Ytteren IL 4:04:05 +1:43:13
241 2800 Anders Ruud Sæthre Capgemini Consulting 4:04:38 +1:43:46
242 4344 Christoffer Grytten Flekkefjord Skilag 4:04:46 +1:43:54
242 2352 Endre Risøy Eid 4:04:46 +1:43:54
244 4207 Harald Winter-Hjelm   4:04:55 +1:44:03
245 4832 Miroslav Lenner OK Lokomotiva Pardubice 4:05:06 +1:44:14
246 8671 Pål Feen Larsen Møller Bil sandefjord 4:06:28 +1:45:36
246 5379 Kasper Gabs Hansen KS 4:06:28 +1:45:36
248 9074 Lars Ole Omland BirkenBoys 4:06:36 +1:45:44
249 7695 Martin Otto  Dragseth   4:07:02 +1:46:10
250 4178 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 4:07:06 +1:46:13
251 3317 Bjørn-Erik Dragsten Junkeren IK 4:07:08 +1:46:16
252 3616 Petter Søreng Utskarpen IL 4:07:09 +1:46:17
253 4015 Stein Ove Lie   4:07:19 +1:46:27
254 4136 Aksel Skaar Skogvang Slåmorty IL 4:07:20 +1:46:28
255 3415 Tomek Jansson Team B3IT 4:07:31 +1:46:39
256 4847 Jon-Terje Gunnulfsen   4:08:08 +1:47:16
257 10047 Kristian  Ytreland BDO 4:08:21 +1:47:29
258 4277 Børge Kristiansen PWC Bil 4:08:22 +1:47:30
259 3780 Jan Vidar Martinsen   4:10:49 +1:49:57
260 3847 Magnus Bordal Storebrand Sport 4:11:02 +1:50:10
261 3778 Knut Lyngar Oppegård IL 4:11:58 +1:51:06
262 9530 Håkon Sigernes Kil Ski 4:13:44 +1:52:52
263 3877 Stefan Einarsson   4:13:46 +1:52:54
264 5035 Knut Haga Samnanger il 4:13:54 +1:53:02
265 3942 Martin Hellesjø Shiul 4:14:00 +1:53:07
266 5456 Niklas Krysander Deloitte BIL 4:14:18 +1:53:26
267 4773 Anders Staffansson Älvdalens If 4:14:28 +1:53:35
268 9214 Mats Hallvar Karlsen Team Brita 4:14:34 +1:53:42
269 3629 Inge Trannum Brumunddal 4:14:35 +1:53:43
270 5222 Paul Joakim Sandøy   4:15:16 +1:54:24
271 4825 Anders Åsland Hansen Dr.techn. Olav Olsen 4:15:17 +1:54:25
272 4264 Alexander Rørberg FPIL 4:15:25 +1:54:32
273 3823 Vegar Antonsen   4:16:16 +1:55:23
274 5377 Nick Brodie PwC 4:16:39 +1:55:47
275 5443 Tor-Joachim Bjørnstad Rigor Mortis Idrettslag 4:17:05 +1:56:13
276 5109 Henrik Klouman Clear Channel 4:17:16 +1:56:24
277 4538 Simen Hagerup Kjeldsen If Sturla 4:18:07 +1:57:14
278 3751 Hans-Peter Johansson   4:19:03 +1:58:10
279 8328 Anders Iversen TerraTec 4:19:29 +1:58:37
280 9468 Dani Kristoffersen Grassmyr SK 4:19:52 +1:59:00
281 6115 Kristian Lyhne Damgård   4:20:19 +1:59:27
282 4733 Nicolai Torkildsen Heming 4:20:34 +1:59:42
283 2713 Kenneth Amundsen   4:22:19 +2:01:27
284 5973 Bakkom Marius Team FIH 4:22:25 +2:01:33
285 4639 Øystein Ryen Håmårslykkja Breddeidrett 4:22:54 +2:02:02
286 5094 Stefan Johansson   4:23:09 +2:02:17
287 4978 Jon Eirik Einarsveen   4:23:54 +2:03:02
288 4787 Anders Øie Team Test.no 4:24:42 +2:03:50
289 4599 Espen Næss   4:24:45 +2:03:53
290 4183 Martin Trolsrud   4:25:56 +2:05:04
291 4182 Jonas Tretli Team Lillebo 4:26:02 +2:05:10
292 4717 Pål Tollersrud Oslo kommune BIL 4:26:25 +2:05:33
293 9196 Marius Indgjerd Kirkens bymisjon Drammen 4:26:35 +2:05:42
294 5624 Jason James   4:27:33 +2:06:41
295 4942 Johan Bjørn SK Bore 4:27:41 +2:06:49
296 5465 Simen Amundsen Kvernhuset BIL 4:28:57 +2:08:04
297 9574 Daniel Iaccarino   4:29:18 +2:08:26
298 4883 Peter Modd   4:30:43 +2:09:51
299 5438 Lars Henrik Andreassen NÅKP 4:32:13 +2:11:21
300 4367 David Kristoffer Andersen-Eikeri Jesus Church 4:34:33 +2:13:41
301 5475 Martin Grude Arneberg Team Fleibede 4:35:21 +2:14:28
302 5319 Thor Kristian Østenå Larsen   4:35:56 +2:15:04
303 5245 Georg Alexander  Solberg   4:36:36 +2:15:43
304 4859 Bernt-Eirik Næsse   4:36:37 +2:15:44
305 6023 Mads Hermann Team Ingerid 4:36:55 +2:16:03
306 9986 Håvard Sjursen Lie   4:38:38 +2:17:45
307 9374 Eivind  Solheim   4:38:47 +2:17:55
308 4960 Lars Bukkehave   4:38:51 +2:17:59
309 7445 Sven-Henning Kværnø Mosjøen politiidrettslag 4:39:05 +2:18:13
310 9973 Alexander Mæhlum Team Velox / Fearnsport 4:39:09 +2:18:17
311 5564 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 4:39:21 +2:18:29
312 7903 Jens Christoffersen Kvitåvatn skiklub 4:39:27 +2:18:35
313 8584 Fredrik Hagen   4:39:48 +2:18:56
314 1833 Even Jørgensen   4:40:10 +2:19:18
315 8727 Jonas Odland   4:40:39 +2:19:47
316 4517 Roger Thorsen Langli Xxl Sandefjord 4:40:42 +2:19:50
317 3841 Didrik Bjerkan Mercer 4:40:44 +2:19:52
318 8408 Eivind Lindeberg Statnett BIL/Simensen SuperTeam 4:40:53 +2:20:00
319 7691 Jonas Schützeberg   4:40:55 +2:20:03
320 5117 Scott Kurytnik   4:41:04 +2:20:12
320 7700 Lars Milner-Grimsmo Team, CBA 4:41:04 +2:20:12
322 3265 Dmitry Artamonov   4:42:00 +2:21:08
323 5238 Lars-Martin Skatvedt   4:42:29 +2:21:36
324 5998 Vegard Grav   4:42:36 +2:21:44
325 6229 Rolf Sindre Johansen Libakken Aktiv mot kreft 4:42:42 +2:21:50
326 6013 Jonas Mordal Dretvik #pottengård 4:44:05 +2:23:13
327 7643 Eivind Patrick Hanevik Statoil BIL 4:45:25 +2:24:33
328 5672 Kenneth Kaastad   4:45:37 +2:24:45
329 7272 Viggo Andresen Team SmartfishFuji 4:46:05 +2:25:13
330 8528 Erik Dalemark   4:46:07 +2:25:15
331 5584 Tor-Andre Hansen Åsbygda IL 4:46:16 +2:25:24
332 5715 Andreas Mørch-Madsen Østervold 4:48:42 +2:27:50
333 7887 Christian Bobach Kvitåvatn skiklub 4:48:44 +2:27:52
334 9139 Gard Eirik Flaten   4:49:03 +2:28:11
335 5307 Andreas Wiel Team Velox 4:49:13 +2:28:21
336 8044 Inunnguaq Kreutzmann Københavns skiklub 4:49:23 +2:28:31
337 10056 Joacim Johansen Aktiv mot kreft 4:49:28 +2:28:36
338 10044 Nikolas Sjöberg Helsinki 4:50:23 +2:29:31
339 8538 Marius Eide MSIL 4:50:30 +2:29:37
340 5342 Stian Wåsjø Simonsen Sannidal il 4:50:56 +2:30:04
341 5121 Bjørn Magne Kvåle Oslo kommune BIL 4:52:18 +2:31:25
342 6292 Cornelis Muilwijk Team Muilwijk 4:53:23 +2:32:31
343 8641 Jakob Kinch Team Fort Z! 4:53:29 +2:32:37
344 3565 Espen Langerud Sannes   4:53:42 +2:32:50
345 5297 Michael Vik Brødrene Dahl / BI Langrenn 4:56:31 +2:35:39
346 5479 stian Baksvær   4:57:33 +2:36:41
347 4765 Marius Brenders   4:58:24 +2:37:32
348 9321 Peter Johan Pran NHST 5:00:01 +2:39:09
349 7731 Bjørnar Vårdal Landsverk   5:00:44 +2:39:52
350 9396 Alexander Tandberg Ski or die SK 5:01:14 +2:40:22
351 8650 Håvard Kleven Sport 1 Kragerø 5:01:51 +2:40:59
352 8116 Andre Nordal Sylte Deloitte B.I.L. 5:03:31 +2:42:38
353 6528 Henrik Fonstad-Smith One man show 5:04:01 +2:43:09
354 8621 Voigt Ingo #wirfueryannic 5:04:45 +2:43:53
355 8470 Michael Alnor   5:04:52 +2:44:00
356 5323 Marius Aardal Aker BP BIL 5:05:18 +2:44:26
357 7533 Benjamin Reynolds   5:05:37 +2:44:44
358 5316 Ola Øfstedal   5:06:15 +2:45:23
359 8746 Rajeev Rai BOC Bærum 5:08:47 +2:47:54
360 5746 Petter Peik Repsjø   5:09:20 +2:48:28
361 5730 Eivind-Andre Næss-Solberg Team Tømmeråsen, Svelvik Treningssenter. 5:09:41 +2:48:49
362 6450 Kasper Winroth Team Græddhyllan 5:09:57 +2:49:05
363 6524 Niklas Abrahamson Team Sverige 5:11:59 +2:51:06
364 8321 Mikkel Eielsen   5:12:13 +2:51:21
365 7287 Rolf Inge Berge   5:13:07 +2:52:15
366 10288 Jonas Salberg  Skjærseth   5:13:13 +2:52:21
367 6328 Sjur Plassen   5:14:27 +2:53:35
368 6445 Eskild Wedvik   5:14:48 +2:53:56
369 9201 Emil James-Olsen   5:17:56 +2:57:04
370 6597 Ola Klette   5:18:23 +2:57:31
371 8420 Tore Austad Team Austad 5:18:45 +2:57:52
372 8271 Martin Øverbø HamKam Yngres 5:19:28 +2:58:36
373 8053 Steffen Kaashagen   5:19:55 +2:59:03
374 7537 Ole Rueckbrodt   5:20:18 +2:59:26
375 8250 Hallvar Væringstad   5:22:33 +3:01:41
376 7409 Christian Jensen-Gaard Holte Skiklub 5:24:06 +3:03:14
377 7341 Eirik Fjerdingby   5:25:23 +3:04:31
378 10332 Gøran Svendsen Verstad   5:26:07 +3:05:15
379 8730 Kristjan Ok   5:27:13 +3:06:21
380 5009 Joakim Prine Frogner ManpowerGroup BIL 5:28:13 +3:07:20
381 6204 Ivar Hogganvik Wicked Wednesday 5:28:26 +3:07:34
382 6205 Jørund  Hogganvik   5:28:33 +3:07:41
383 6387 Torgeir Solvang Team Galskap 5:28:56 +3:08:04
384 8410 Andreas Thune-Holm Storebrand Sport 5:29:36 +3:08:44
385 5844 Geir Andre Sørensen Ocr_skien 5:29:38 +3:08:46
386 5880 Lars Halvor Stokstad   5:30:47 +3:09:55
387 8295 Rasmus Klok   5:31:06 +3:10:14
388 6072 Michel Armand   5:31:11 +3:10:19
389 5731 Kyrre Olavsrud   5:31:17 +3:10:25
390 6495 Even Heggernes   5:31:52 +3:11:00
391 5713 Kristian Myrmel Klubb Sandwich 5:32:37 +3:11:45
392 7948 Steffen Gangeskar   5:33:57 +3:13:05
393 6599 Thomas Nielsen Sollerö IF 5:34:13 +3:13:21
394 8193 Morten Sloth Madsen   5:34:53 +3:14:01
395 7975 Roy Erik Hansen   5:36:03 +3:15:11
396 5430 Martin Vandbakk   5:36:17 +3:15:25
397 8370 Vegard Hornes Halvorsen   5:39:23 +3:18:31
398 9635 Geir Kristiansen   5:39:24 +3:18:32
399 8018 Andreas Johansen Team Lfp 5:39:48 +3:18:56
400 6502 Pål Røstbø SG Finans AS 5:40:20 +3:19:27
401 9448 Kristian Bertelsen KeSBa.ski 5:40:24 +3:19:32
402 9162 Anders Hagen NRBR 5:42:28 +3:21:36
403 6577 Thomas Frydenlund BDO AS 5:43:19 +3:22:27
404 7488 Ralph Natter Berg   5:43:36 +3:22:44
405 8262 Erik Wolgast Team Sweden 5:44:54 +3:24:02
406 7446 Jonas Vincent Kårstad Frogner IL 5:46:10 +3:25:18
407 9397 William Tandberg Ski or die SK 5:48:55 +3:28:03
408 6539 Erik Moen Team Moen 5:49:57 +3:29:04
409 5659 Mats Knudsen JOH BIRKEN TEAM 5:50:52 +3:30:00
410 9375 Tore Stalsberg   5:52:20 +3:31:28
411 8067 Nicolai Lilja   5:55:18 +3:34:26
412 8104 Odd-Øyvind Måkestad   5:55:31 +3:34:39
413 8889 Leif Jone Ølberg   5:56:45 +3:35:53
414 9406 Andreas Thue   5:56:53 +3:36:01
415 6673 Steffen Berg   6:01:18 +3:40:26
416 6357 Audun Nilsen Raaer   6:04:27 +3:43:35
417 6791 Kristoffer Rabstad   6:04:34 +3:43:41
418 7605 Eirik Vartdal   6:05:29 +3:44:37
419 8493 Marius Zon Berger   6:07:29 +3:46:37
420 8019 Frank Johansen   6:07:41 +3:46:49
421 7436 Frederik Krarup-Hansen Skiklub Kbh 6:08:18 +3:47:26
422 7307 John Garreth Smyth Callaghan   6:10:07 +3:49:15
423 7340 Mikael Fischer Københavns skiklub 6:13:52 +3:53:00
424 9559 Ole Divino Randmæl Restrack AS 6:14:45 +3:53:53
425 6345 Axel Rosen   6:18:35 +3:57:43
426 7350 Sven Magnus Frøland   6:18:36 +3:57:44
427 6901 Andreas Brunstad En real smell 6:21:34 +4:00:42
428 6184 Sten-Endre Hansen Sør-Trøndelag politiidrettslag 6:22:43 +4:01:50
429 8810 Joakim Søndergaard Larsen Norhalla 6:22:57 +4:02:05
430 8955 Fredrik Kühn   6:24:45 +4:03:53
431 7972 Anders Handberg Nordbygrenda 6:35:08 +4:14:16
432 4391 Eirik Bjerkestrand   6:38:28 +4:17:36
433 8077 Karl Morten Lunna Lom il 6:39:00 +4:18:08
434 8522 Niels Bækgård   6:48:57 +4:28:05
435 6794 Espen Ranheim  Sæther Hydro Sunndal 6:50:48 +4:29:56
436 8543 Stian Engebakken Sport 1 Gruppen 6:56:11 +4:35:19
437 7269 Christian Andersen Aktiv mot kreft 7:00:11 +4:39:19
438 7607 Marti Viilu   7:00:53 +4:40:01
439 6793 Ole Morten  Ramstad   7:01:42 +4:40:50
440 7424 Pål Karstensen   7:02:03 +4:41:10
441 7481 Raymond Andre Moen Team Norgeshus 7:03:00 +4:42:08
442 7506 Robert Oldeide   7:03:29 +4:42:37
443 7486 Magnus Myrvoll   7:03:34 +4:42:42
444 6452 Anders Wold Frambu BIL 7:04:31 +4:43:39
445 8356 Karsten Madland   7:08:08 +4:47:16
446 8477 Håvard Angelsen Steinknuser'n 7:09:45 +4:48:53
447 8777 Pål Henrik Simensen   7:13:25 +4:52:33
448 7685 Thor-Arne Hagen   7:18:41 +4:57:48
449 6858 Frank Vedal Hydro BIL 7:33:26 +5:12:34







Illustrasjonsbilde. Foto: Modica/NordicFocus.

Sesongåpning Saariselkä 2017 - Alle resultater

FIS-rennene i finske Saariselkä 2017 arrangeres 17. til 19. november. Resultater for alle konkurranser her.

Calle Halfvarsson (t.v.) og Marcus Hellner i anledning verdenscupen i Davos en tidligere vinter. Foto: Laiho/NordicFocus.

Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige 2017 - Alle resultater

Gällivarepremiären i Sverige arrangeres 17.-19. november 2017. Resultater for alle konkurranser i Gällivare her.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Beitosprinten - Sesongåpning Beitostølen 2017 - Alle resultater

Nasjonal sesongåpning på Beitostølen 2017 arrangeres 17. til 19. november. Resultater for alle konkurranser i Beitosprinten her.

Calle Halfvarsson (t.v.) og Marcus Hellner i anledning verdenscupen i Davos en tidligere vinter. Foto: Laiho/NordicFocus.

Bruksvallarna - Sesongåpning Sverige 2017 - Alle resultater

Bruskvallsloppet i Sverige arrangeres 11.-12. november 2017. Resultater for alle konkurranser i Bruksvallarna her.