Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 88 Trond Olav Berg Rustad IL 2:49:25,7 +0:00
2 102 Knut Beck Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 2:50:20,1 +0:54
3 213 Jon Gunnar Fjell Bjørn Myhre Sport 2:55:15,6 +5:50
4 422 Andreas Engebretsen Overtoppen/ Bull Ski & Kajakk 2:58:48 +9:23
5 434 Steinar Hannestad Team Oslo Sportslager 2:59:33 +10:08
6 460 Espen Kristiansen Rustad IL 3:01:56 +12:31
7 439 Jan Otto Hoel il.snøhetta 3:02:50 +13:25
8 9029 Magnor Rypdal   3:02:51 +13:26
9 1245 Thomas Christian Holter Overtoppen/Aktiv mot kreft 3:04:32 +15:07
10 1170 Runar Flønes Orkdal il 3:06:52 +17:26
11 1302 Bjørn-Inge Larsen Helsedepartementet / skiforeningen 3:07:16 +17:51
12 547 Silvano Bernardini   3:07:34 +18:09
13 448 Bjørn Høiby Næroset.IL.Team.ParkettPartner 3:07:55 +18:30
14 1109 Bjørn Ove Ansnes Intersport Oppdal 3:07:56 +18:31
15 541 Erik Landheim Rena Motel 3:08:09 +18:44
16 9699 Willy Hatlevoll Team Milslukern 3:08:22 +18:57
17 1309 Trond Lome   3:08:46 +19:21
18 1146 Aadne Bækken Handelsbanken BIL 3:08:49 +19:24
19 1507 Dag Sjøberg Team Sportsmanden 3:09:24 +19:59
20 1145 Einar Bystøl Voss 3:09:28 +20:03
21 1613 Jon Evensen Team Parkettpartner 3:09:34 +20:09
21 1112 Gunnar Atterås Kjelsås / E-CO Energi BIL 3:09:34 +20:09
23 1483 Per Ivar Wold Støren Sportsklubb 3:10:56 +21:31
24 1199 Tore Gresmo Hof Il 3:11:30 +22:05
25 1445 Leif Sørensen Rustad IL 3:11:45 +22:19
26 1303 Otto Leikvangen Conwy ski team 3:12:35 +23:10
27 1364 Dag Arild Nylund Nordbygda/Løten Ski 3:12:42 +23:17
28 1404 Daniel Sandoz   3:13:19 +23:54
29 1472 Stig Arne Vassbotn s.i.volda 3:14:12 +24:47
30 1232 Nils Ragnar Hennum Lier Skiløberforening 3:14:30 +25:05
31 1440 Olav Sveum Gjøvik skiklubb 3:14:57 +25:32
32 1152 John Gunnar Dokk Team Mosetertoppen SKILINE / Lillehammer skiklubb 3:15:00 +25:34
33 1538 Stein Yri Bjørn Myhre Sport 3:15:25 +26:00
34 1515 Nils Petter Fremming Heming 3:15:30 +26:05
35 1466 Covi Mariano Sottozero Nordik Team 3:15:35 +26:10
36 1644 Klaus Tronstad Milslukern Sport 3:15:42 +26:17
37 1187 Leif Gjemse   3:16:03 +26:38
38 1201 Stein Grimstad Asker Skiklubb 3:16:35 +27:10
39 1443 Bjørn Ola Sætha ØTI Ski/Team Mosetertoppen 3:16:58 +27:33
40 1149 Lasse Cramer Glassverket IF 3:17:20 +27:54
41 1435 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 3:18:09 +28:44
42 1280 Erling Kindem Gjesdal IL 3:18:17 +28:52
43 1228 Stig Heir Asker Skiklubb 3:18:47 +29:21
44 8936 Einar E Bruneau Team Milslukern 3:18:55 +29:30
45 1521 Thor Anders Johansen Team Mosetertoppen Skiline 3:19:05 +29:39
46 1206 Petter Gunnulfsen Hafslund 3:19:27 +30:02
47 9886 Jan Tore Jørgensen Lier Skiløberforening 3:20:20 +30:54
48 9662 Ole Anker-Rasch Overtoppen 3:20:22 +30:57
49 1715 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:20:44 +31:19
50 1820 Per Jacobsen Gjøvik skiklubb 3:21:09 +31:43
51 1342 Einar Narjord Lier Skiløberforening 3:21:32 +32:07
52 9116 Bjørn Kvaal Hjermann   3:21:38 +32:13
53 1593 Tom Erik Lehne BDO AS 3:22:54 +33:29
54 1484 Adriano Zeni US La Rocca Daiano 3:22:59 +33:34
55 2060 Torbjørn Ugelvik Skaret Skiforening 3:23:15 +33:50
56 1360 Tor Nordskog   3:23:32 +34:06
57 1919 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklub 3:23:43 +34:18
58 1432 Jonny Storbråten Rustad IL 3:23:48 +34:23
59 1272 Morten Leander Johansen Team Splitkon 3:24:04 +34:39
60 1663 Rolf Bakken Hernes IL 3:24:12 +34:47
61 2096 Sjur Bjarte Talstad Fossum 3:24:14 +34:49
62 9661 Idar Johan Andreassen Team Sportshuset / team Ludviksen 3:24:16 +34:50
63 1789 Trond Heir   3:24:21 +34:56
64 1850 Kjell Rune Kjørren Skjåk IL 3:24:39 +35:14
65 1437 Brigt Strømmen il Fri 3:24:55 +35:30
66 1856 Kyrre Kvistad Kvam IL 3:25:05 +35:39
67 1679 Sverre Kristian Bjølgerud Vikersund IF Langrenn 3:25:06 +35:41
68 2024 Brynjulf Vonen Varegg 3:25:18 +35:53
69 1779 Per Hasselstrøm Lillomarka Skiklubb / Broadnet 3:25:25 +36:00
70 1317 Sverre Løken Norske Studenters Roklub 3:25:37 +36:12
71 2406 Oddbjørn Torsgård Lesjaskog IL 3:25:46 +36:21
72 2461 Erik Klomsten Byneset il 3:25:47 +36:22
73 1983 Inge Solberg OPIL 3:25:48 +36:22
74 1365 Mads Iversen   3:25:56 +36:31
75 2003 Torfinn Teigen SpareBank1 3:26:34 +37:09
76 2089 Sjur M. Krog Martinsen Olav Thon BIL / Asker SK 3:26:58 +37:33
77 1659 Tore Angelsen Frukt.no 3:27:01 +37:36
78 1997 Martin Svenungsen BK Ski 3:27:04 +37:39
79 1459 Hans Erik Tofte Overtoppen/ Lillehammer Skiklub 3:27:19 +37:54
80 1247 Terje Hordnes Fana Langrenn 3:27:32 +38:07
81 2325 Helge Møkkelgård Rindal IL 3:27:44 +38:19
82 1868 Hans Lillesveen Furnes SF 3:27:59 +38:34
83 1904 Paal Erik Nielsen Luth.No 3:28:05 +38:39
84 1401 Ståle Samuelsen Stovnerkam 3:28:48 +39:23
85 1950 Olav Rønning Surnadal il. 3:28:49 +39:24
86 1953 Jon Rørdam Høybråten og Stovner 3:29:15 +39:50
87 2038 Nils Tore Aamodt Vang skiløperforening 3:29:46 +40:20
88 1873 Magne Lundefaret Lillehammer Skiklub 3:29:47 +40:21
89 9739 Olav Trønnes Ottadalen SK 3:30:06 +40:41
90 2528 Jan Ola Skarpnord MjøsSki 3:30:12 +40:47
91 2470 Per Kolstad   3:30:15 +40:50
92 1815 Dag Haakenstuen Team Aktiv Bygg 3:30:32 +41:07
93 2248 Rune Fredriksen   3:30:52 +41:27
94 1782 Arild Haugene Drøbak Frogn Idrettslag /Sweco 3:31:08 +41:43
95 1935 Eirik Prestmo Ringkollen ski klubb/JM Norge 3:31:28 +42:03
96 2965 Tore Nilsskog Team Blåvegen Åga il 3:31:29 +42:04
97 1770 Ivar Halset Forsvaret 3:31:31 +42:06
98 2083 Bjørn Offigstad Øyer Tretten IF 3:31:32 +42:07
99 2833 Jarle Haug Heming 3:31:38 +42:12
100 1849 Espen Kjønsberg Joh-Birken-Team 3:32:00 +42:34
101 1595 Bjarne Lie Grue 3:32:14 +42:48
102 2008 Petter Thürmer Asker Skiklubb/Bærum kommune BIL 3:32:20 +42:55
103 1961 Tom Steinar Sandvik Esso Sport 3:32:41 +43:16
104 2036 Kjell Øygard Jølster IL 3:33:22 +43:57
105 2015 Espen Trøen Lillehammer skiklubb 3:33:36 +44:11
106 2501 Martin Glomsrød Gimle IF 3:33:38 +44:12
107 2275 Arne Hjelle Nord Pool 3:34:02 +44:37
108 1677 Bård Bjerknes Stabæk 3:34:12 +44:47
109 1917 Jan O Nytveit Kjelsås IL 3:34:29 +45:04
110 2297 Arne Kolstad Jarekspressen 3:34:53 +45:27
111 1729 Jan Fagerheim OBOS 3:35:17 +45:52
112 1821 Stig Jacobsen   3:35:31 +46:06
113 3589 Svein Sommerseth Jon Blubb/Narvik Skiklubb 3:35:35 +46:10
114 2845 Sigurd Helmen Gran il. 3:36:00 +46:35
115 9108 Jan Taug Telenor BIL/BST 3:36:07 +46:42
116 2933 Øystein Løseth Overtoppen 3:36:11 +46:45
117 1513 Trygve S Deraas Tromsø Skiklubb Langrenn 3:36:33 +47:08
118 2028 Hans Ivar Hattestad Team Sport 1 Lillehammer/ vingrom il 3:36:51 +47:26
119 2225 Ola T Brennhovd   3:37:01 +47:36
120 2334 Morten Nymoen Os IL 3:37:03 +47:38
121 2874 Jan Indsetviken Vikersund IF, Langrenn 3:37:04 +47:39
122 2389 Ole Petter Sveen Redalen ski 3:37:20 +47:55
122 3396 Arne Ove Holmen Kjærstad Il 3:37:20 +47:55
122 1682 Roger Bjørneseth Hof IL /flissundet.no 3:37:20 +47:55
125 3036 Geir Slapø Njård 3:38:12 +48:47
126 2787 Helge Fjeldstad Rustad IL 3:38:15 +48:50
127 2214 Egil Birkrem Flatdal IL 3:38:23 +48:58
128 2439 Per Henrik H Haug Bjerkodden skiløperforening 3:38:36 +49:10
129 2985 Terje Sorteberg Milslukern Sport 3:38:50 +49:24
130 1656 Peer Christian Anderssen Skanska Aktiv 3:39:00 +49:34
131 2369 Svein Skrede   3:39:12 +49:47
132 2273 Kjetil Hestdal   3:39:16 +49:51
133 2496 Stefan Peterson Norabygdens SK 3:39:38 +50:13
134 2533 Tore Eugen Kvalheim Milslukern Sport/LYN SKI 3:39:43 +50:18
135 2976 Ola Nørstebø Lesja 3:40:04 +50:38
136 2949 Bjørn Morten Moss Stokke il 3:40:09 +50:43
136 1962 Sigmund Schia BK-Ski 3:40:09 +50:44
138 3007 Oddmund Rustad Driv IL 3:40:18 +50:53
139 2272 Torbjørn Hestad   3:40:27 +51:02
140 3769 Trygve Gillebo Øyer Tretten IF / Lier skiløberforening 3:40:37 +51:12
140 2364 Dag Silkoset Golar LNG 3:40:37 +51:12
142 2381 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 3:41:01 +51:36
143 2883 Torgeir Johannessen Rustad IL 3:41:12 +51:46
144 2356 Jan Rylund Rustad IL 3:41:14 +51:49
145 3136 Svein Pettersen Gjøvik skiklubb 3:41:20 +51:55
146 3112 Bjørn Anders Hagen Lokalservice 3:41:31 +52:06
147 3146 Thomas Jenssen Njård 3:41:36 +52:10
148 2234 Lars Kristian Dahl Lillehammer Skiklub 3:41:42 +52:17
149 3176 Michael Buss   3:41:43 +52:18
150 2913 Jan Kvæstad Beerenberg Stavanger 3:41:54 +52:28
151 2819 Geir Hammer   3:42:03 +52:38
152 9922 Lars Petter Jensen Skiforeningen 3:42:08 +52:43
153 2891 Harald Jordet Tolga 3:42:12 +52:47
154 2335 Erik Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 3:42:21 +52:56
155 2897 Ernst Løksa Øystre Slidre il 3:42:29 +53:04
156 3137 Jan Morten Røkaas Bjørn Myhre Sport 3:42:31 +53:06
157 2840 Ruedi Heimann   3:42:36 +53:11
158 3170 Lars Syliåsen Lillehammer ventilasjon 3:42:37 +53:12
159 1800 Jan Hoel Rustad IL 3:42:43 +53:18
160 3119 Jan-Petter Løvald   3:42:45 +53:20
161 1956 Jo Terje Sagmo Overhalla IL 3:42:55 +53:29
162 2209 Stig Benestad Aktiv mot kreft 3:43:02 +53:37
163 2890 Torgeir Johnson Fossum IF / Norconsult BIL 3:43:05 +53:40
164 3055 Arild Sunde Areal og Eiendom AS 3:43:17 +53:52
164 10272 Gulleik Riksaasen   3:43:17 +53:52
166 2907 Bjørn Knudsen Fana IL 3:43:21 +53:55
167 4349 Knut Johan Holter Eidsvold Værk Skiklub 3:43:26 +54:00
167 2868 Lars Chr. Hvidsten Trondhjems skiklub 3:43:26 +54:01
169 3251 Per  Skogli Gjøvik skiklubb 3:43:49 +54:24
170 3076 Trond Larsen Team Rose Eiendom 3:43:53 +54:28
171 2368 Jan Erik Skogsholm Kartverket 3:43:57 +54:32
172 2806 Petter Gullikstad Røros il 3:43:59 +54:34
173 3151 Tore Lund Slettås il 3:44:04 +54:38
174 2382 Ivar Stuve   3:44:07 +54:42
175 3477 Bernt Lund Overtoppen/Milslukern Sport 3:44:08 +54:43
176 2020 Helge Vedvik   3:44:16 +54:51
177 3329 Gunnar Engen Team Engen 3:44:25 +55:00
178 2399 Roar Teige   3:44:28 +55:02
179 2716 Olav Andreassen Atna IL 3:44:55 +55:29
179 1705 Tom O. Christensen Glassverket IF 3:44:55 +55:30
181 2928 Morten Lossius Holmen 3:44:59 +55:33
182 3046 Torgny Stave   3:45:16 +55:51
183 2863 Halvor Holvik Haslum IL 3:45:19 +55:54
184 2401 Einar Wang Thorstensen Lyn Ski 3:45:21 +55:56
185 2285 Jan-Erik Johnsrud   3:45:22 +55:56
186 2385 Einar Stølen BK-Ski 3:45:34 +56:08
187 2852 Einar Hoel Valldal IL 3:45:40 +56:14
188 3021 Pål Sannes Meteorologen BIL 3:45:43 +56:18
189 3650 Tom Weum Rent-A-Wreck 3:45:48 +56:23
190 2947 Birger Mo   3:45:53 +56:28
191 3100 Gisle Aaland Sunnylven IL 3:46:00 +56:35
192 2727 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 3:46:08 +56:43
193 2768 Mats Carlson Brottby SK 3:46:11 +56:46
194 4487 Jan Inge Helmersen Hattfjelldal IL 3:46:26 +57:01
195 3150 Anders Kluge Lyn Ski 3:46:31 +57:05
196 3277 Dag Henrik Berggrav Heming/Overtoppen 3:46:35 +57:10
197 4302 Hostettler Andreas   3:46:40 +57:15
198 9033 Sverre Th. Huse Overtoppen 3:46:52 +57:27
199 3682 Pål Vidar Sollie Kjelsås IL 3:46:57 +57:32
200 2850 Hans Hestengen Rustad IL 3:47:00 +57:35
201 3728 Per Erik Fosheim Hamar Skiklubb 3:47:18 +57:53
202 9724 Anders Grendahl Aas-Jakobsen BIL 3:47:22 +57:57
203 2982 Trond Olsen Trysilgutten 3:47:24 +57:59
204 3169 Trond Svanøe-Hafstad   3:47:25 +57:59
205 2811 Magnar Tørres Fossum IF 3:47:50 +58:25
206 2726 Knut Gunnar Bakk Fana IL 3:48:07 +58:42
207 3642 Jon Steinar Viervang Sparebanken Sør BIL / Lund ski 3:48:19 +58:54
208 2983 Tellef Ormestad Runar IL 3:48:33 +59:08
209 1991 Simen Storrud Drøbak/Frogn IL 3:48:36 +59:11
210 2730 Jo Kristian Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 3:48:40 +59:15
211 2942 Kjell Messenlien Njård ski 3:48:51 +59:26
212 2322 Thorbjørn Michelsen CDC RACING TEAM 3:49:19 +59:54
213 10003 Mikael Åkerlund Follafoss IL 3:49:42 +1:00:16
214 3520 Bjørn Nordengen Oppegård IL 3:49:48 +1:00:23
215 2475 Luca Messina Team Sottozero 3:50:11 +1:00:46
216 3797 Kjetil Anshushaug Oppdal Sykkelklubb 3:50:32 +1:01:07
217 2435 Sverre Andresen HEMING IL 3:50:47 +1:01:21
218 3395 Rune Holen Storebrand Sport 3:51:00 +1:01:34
219 2872 Olav Illøkken Rennebu IL 3:51:17 +1:01:52
220 1311 Morten E Lund Hamar Skiklubb 3:51:22 +1:01:57
221 2939 Erik Mathisen Risør Ski 3:51:27 +1:02:02
222 3185 Bård Hernes Norconsult/Holmen Langrenn 3:51:45 +1:02:19
223 2286 Beat Jäger   3:51:47 +1:02:22
224 3385 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 3:51:55 +1:02:30
225 2311 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 3:52:01 +1:02:36
226 2969 Knut Noremsaune EVRY / Koll IL 3:52:05 +1:02:40
227 4325 Johnny Stenshagen Follebu Skiklubb 3:52:19 +1:02:54
228 3509 Pål Anders Thomas Hjellnes Consult 3:52:24 +1:02:59
229 2841 Trond Heimdal Skiforeningen 3:52:26 +1:03:01
230 2361 Andreas Scheel Overtoppen Finansavisen 3:52:55 +1:03:30
231 2797 Rune Fossum   3:53:01 +1:03:36
232 3069 Lars Tallhaug Mangenfjellet Turlag 3:53:25 +1:04:00
233 2953 Eivind Mæhlum Søre Ål IL 3:53:29 +1:04:04
234 3515 Christian Ness Overtoppen 3:53:43 +1:04:18
235 3271 Arno Berg Overtoppen 3:53:47 +1:04:22
236 9835 Frode Rønneberg Eidsdal I.L. 3:53:49 +1:04:24
237 3383 Kjell Magnar Helland Stord IL 3:53:50 +1:04:25
238 2480 Carmine Tomio   3:53:59 +1:04:34
239 3237 Heikki Parve EWC 3:54:00 +1:04:35
240 2792 Sandro Florin   3:54:05 +1:04:40
241 3687 Per Erik Stutlien Vest-Torpa UL 3:54:11 +1:04:46
242 3700 Per Kristian Lund Vind IL 3:54:14 +1:04:48
242 2871 Pål Hytten Horten Skiklubb 3:54:14 +1:04:49
244 2535 John Braathen Runar Ski 3:54:16 +1:04:51
245 3089 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:54:17 +1:04:52
245 3553 Petter Rusten DNB BIL 3:54:17 +1:04:52
245 3357 Harald Grøndahl Joh-Birken-Team 3:54:17 +1:04:52
248 2739 Rune Bergsodden   3:54:40 +1:05:15
249 1602 Olav Inge Stensheim il.snøhetta 3:54:42 +1:05:17
250 2958 Terje Nerhus Valldal IL 3:55:01 +1:05:36
251 3293 Egil Brevik Hydro Sunndal BIL 3:55:23 +1:05:58
252 3002 Webjørn Remen Kjelsås/Hydro BIL 3:55:24 +1:05:59
253 2817 Ingar Hals Syril 3:55:35 +1:06:09
254 2740 Thore Berntsen Vågå IL 3:55:39 +1:06:14
255 3573 Kjetil Sjuve Lehmar Sport 3:55:44 +1:06:19
256 3601 Olav Strømsvåg Hol IL 3:55:51 +1:06:26
257 3455 Per Kydland Handelsbanken 3:55:55 +1:06:30
258 2204 Morten Roger Andersen Halden SK 3:56:07 +1:06:42
258 3628 Even Anders Tosterud Feiring IL 3:56:07 +1:06:42
260 3893 Ola Flesland Fana IL / TripleNine Group 3:56:09 +1:06:43
261 3680 Magne Ottestad Ottestad il/Interoptik 3:56:10 +1:06:45
262 8134 Tore Orädd Vidsels IK 3:56:16 +1:06:50
262 4005 Per Fredrik Saxebøl Drøbak Frogn IL 3:56:16 +1:06:51
264 3631 Haavard Trøen MjøsSki 3:56:18 +1:06:53
265 3238 Jarle Jonny Pettersen Ramirent 3:56:27 +1:07:02
266 3525 Jan Arne Nygaard Skaret Skiforening 3:56:36 +1:07:11
267 3308 Per Bjarne Carlsen Team Øverskauen 3:56:38 +1:07:12
268 2748 Geir Bjørndal Sørkedalen IF 3:56:40 +1:07:14
269 9740 Geir Verpeide Stranda IL /Fjord Skiers 3:56:43 +1:07:18
270 3549 Luis Romundstad Heming 3:56:47 +1:07:21
271 3050 Inge Stenvoll Ullensaker skiklubb 3:57:04 +1:07:39
272 2935 Lars Madland   3:57:13 +1:07:48
273 3353 Øivind Gladsø ØHIL 3:57:17 +1:07:51
274 2900 Øyvind Karsrud Svett&Mett 3:57:24 +1:07:59
275 2915 Uwe Lampe   3:57:45 +1:08:20
276 8959 Øystein Aamodt Strandbygda il 3:57:46 +1:08:20
277 3698 Halvor Sverre Jordbakke   3:57:53 +1:08:28
278 3539 Odd-Ragnar Pettersen Moss skiklubb 3:58:26 +1:09:01
279 4904 Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 3:58:31 +1:09:06
280 3518 Jan Nistad Dale IL 3:58:51 +1:09:26
281 3754 Jakob Lund Stadsbygd il 3:58:52 +1:09:27
282 4219 Trond Aaslid Fredrikstad Skiklubb 3:59:01 +1:09:36
283 3591 Arne Steen Heddal IL 3:59:39 +1:10:14
284 3070 Kjell Magne Tangen   3:59:43 +1:10:18
285 3973 Roy Arild Johannessen Risør Ski 3:59:49 +1:10:23
286 3581 Roar Svensbakken BDO 3:59:52 +1:10:26
287 9814 Dag Fjellstad Kjelsås IL 3:59:54 +1:10:28
288 4209 Torkel Wæringsaasen Rockwool 4:00:07 +1:10:42
289 4548 Hallgeir Roald Langbråten Nammo BIL 4:00:29 +1:11:04
289 4655 Bjørn Roar Stenhaug Norsk Tipping BIL 4:00:29 +1:11:04
291 3034 Anders Skjerve Markabygda IL 4:00:52 +1:11:27
292 3496 Frode Mjølner Glemmen VGS 4:01:01 +1:11:36
293 3348 Leif Øverland Rustad IL 4:01:02 +1:11:37
294 9933 Ole Kristian Stenberg   4:01:37 +1:12:12
295 4222 Tormod S Christoffersen Jeløy skilag 4:02:02 +1:12:37
296 4014 Egil Lidal   4:02:13 +1:12:48
297 3316 Odd Danielsen Øyer 4:02:36 +1:13:11
298 3370 Jan Hasseleid Kragerø I.F. 4:02:42 +1:13:17
298 3303 Ole Buhaug Leksvik IL 4:02:42 +1:13:17
300 4356 Jonny Noppi Glåmdal SK 4:02:51 +1:13:26
301 3363 Bjørn Hafnor Kålja / Konnerud IL 4:03:12 +1:13:47
302 4547 Erling Landsværk Aibel 4:03:17 +1:13:51
303 2468 Urban Hallberg Strängnäs Malmby OL 4:03:20 +1:13:55
304 3577 Atle Olav Skjerve Ytterøy 4:03:22 +1:13:56
305 9816 Einar Gløersen Holmen IF / Aktiv mot kreft 4:03:28 +1:14:03
306 2208 Fredrik William Baumann Nordic Ski Team 4:03:38 +1:14:13
307 4340 Morten Roar Engeli Rudsbygd IL 4:03:48 +1:14:23
308 3563 Arnfinn Sandness Bodø kommune 4:03:55 +1:14:30
309 3602 Hans Anton Stubberud   4:04:18 +1:14:53
310 4102 Lars Riseng Danske Bank 4:04:19 +1:14:54
311 4305 Nils Bratberg Ottestad IL 4:04:20 +1:14:55
312 3711 David Jindra BRID Team 4:04:28 +1:15:03
313 2938 Massimo Massa Centro Emilia Nordic Ski Team 4:04:29 +1:15:04
314 5455 Hans-Henrik Klouman Overtoppen 4:04:36 +1:15:10
315 9910 Leif Kåre Besseberg   4:04:47 +1:15:22
316 3668 Jan Erik Alverdus Berg Lier Skiløberforening 4:04:48 +1:15:23
317 3117 Carl Kohl-Larsen Sand IL 4:04:50 +1:15:25
318 3381 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 4:04:55 +1:15:30
319 3354 Ove Grimsbø Førde 4:05:00 +1:15:35
320 3324 Ståle Elgshøen Nordre Trysil IL 4:05:04 +1:15:39
321 4409 Andrey Chitnev Altima Moscow 4:05:12 +1:15:47
322 4053 Halfdan T. Mælum Hof Il 4:05:32 +1:16:07
323 3447 Kjetil Kristiansen Sportsmaster 4:05:51 +1:16:26
323 8947 Ivar Kloster Team Ryfylke 4:05:51 +1:16:26
325 3777 Eirik Larsson Team Ryfylke 4:05:54 +1:16:29
326 3681 Finn Gustav Skofteland Lyn Ski 4:06:15 +1:16:50
327 3164 Per Inge Netland Kleive IL 4:06:17 +1:16:52
328 9923 Terje Lundby Vang Skiløperforening 4:06:20 +1:16:55
329 3968 Mikkel Haaland Varhaug IL 4:06:21 +1:16:55
330 4291 Stig Seljeseth Ambita Bil 4:06:38 +1:17:13
331 9938 Asgeir Eliassen Rustad IL 4:06:43 +1:17:17
332 9919 Jan Erik Halvorsen Eidsvold Værks Skiklub 4:06:58 +1:17:33
333 2193 Markus Neiner   4:07:01 +1:17:36
334 3212 Svein Sætre Fredrikstad Skiklubb 4:07:21 +1:17:56
335 7405 Vladimir Ivanov   4:07:22 +1:17:57
336 3634 Rune Tysse Team Intersport Sogndal 4:07:52 +1:18:27
337 4168 Reidar Søbstad SK Rye 4:08:15 +1:18:50
338 4177 Geir Tokle Trondhjems skiklub 4:08:24 +1:18:59
339 3499 Gjert Monsen Team Blåvegen 4:08:43 +1:19:18
340 3833 Roar Bardal NSSG 4:08:59 +1:19:34
341 9805 Ola Mortensson Sundbybergs IK 4:09:24 +1:19:58
342 3528 Stig Gøran Nystrøm Rognan 4:10:06 +1:20:41
343 3872 Cato Dybdahl S&M 4:10:19 +1:20:53
343 4529 Bjarne Juul Aktiv mot kreft 4:10:19 +1:20:53
345 3881 Bjørn Engen Rye 4:10:21 +1:20:55
346 4766 Helge Endresen Lerøy 4:10:23 +1:20:57
346 4641 Bernhard Rytter Trøndelag Politi Idrettslag 4:10:23 +1:20:57
346 2934 Lars Jakob Løtvedt Fana 4:10:23 +1:20:58
349 3675 Tom Jevnaker Bente mer BIL/Raufoss IL Langrenn 4:10:30 +1:21:05
350 3811 Glenn Ager-Wick Kirkens bymisjon Drammen 4:10:31 +1:21:05
351 4229 Knut Lihagen Søndre Land 4:11:16 +1:21:50
352 4116 Per Sandgren   4:11:17 +1:21:52
353 4141 Terje Solberg Gjelleråsen IF Ski 4:11:19 +1:21:54
354 4227 Magne Johnsen Skiforeningen - Telenor 4:11:22 +1:21:57
355 4064 Kasper Nordmelan Gjerdrum 4:11:26 +1:22:01
356 4242 Gjert Melsom EY 4:12:11 +1:22:46
357 4274 Geir Røvde Johansen Skiforeningen 4:12:25 +1:23:00
358 3952 Ole Kristian Holmen   4:12:40 +1:23:15
359 3964 Hans Tore Høviskeland ØVIP 4:12:43 +1:23:17
360 4504 Øivind Hostad Statoil BIL 4:13:05 +1:23:39
361 3837 Alf Eldar Bergset Hamar Skiklubb 4:13:19 +1:23:53
362 4072 Arne Nåbo Trollhättans sok 4:13:40 +1:24:15
363 3724 Jon Olav Vikøren Aafedt VIK IL 4:13:41 +1:24:16
364 4632 Christian Nordahl Rolfsen HEMING IL 4:13:46 +1:24:21
365 4688 Otto Strandvig Holte 4:13:51 +1:24:25
366 8269 Svein Arne Östevik   4:14:09 +1:24:44
367 3858 Lars Andre Buer Rustad IL 4:14:28 +1:25:02
368 4188 Alessandro Vaccari Centro Emilia Nordic Ski Team 4:14:30 +1:25:05
369 4322 Masoud Ramezani Dombås il 4:14:35 +1:25:10
370 10292 Mikhail Serochkin   4:14:39 +1:25:13
371 3999 Sverre Kvaløsæter   4:14:43 +1:25:18
372 3703 Harald Sørensen Lillomarka skiklubb 4:14:49 +1:25:24
373 8128 christian olsson Åmåls Ok 4:14:50 +1:25:25
374 3869 Tor Åge Diserud NMBU-BIL 4:15:00 +1:25:35
375 3874 Sindre Dølgaard Vang Skiløper Forening 4:15:14 +1:25:49
376 4186 Sjur Tømte Fredrikstad IF 4:15:19 +1:25:54
377 3882 Kjetil Tykesson   4:15:43 +1:26:18
378 5374 Leif Viken   4:16:09 +1:26:44
379 4165 Carl Håkon Svenning Oppegård IL 4:16:40 +1:27:15
380 5257 Geir Stormorken Aktiv mot kreft 4:16:44 +1:27:19
381 4293 Trond Skoglund UNIT4 BIL 4:17:13 +1:27:48
382 4603 Richard Olivecrona IK Stern 4:17:43 +1:28:18
383 3684 Nils-Einar Stenmyren Nordre Trysil 4:17:44 +1:28:18
384 3910 Finn Einar Graff Nordre Trysil IL 4:18:06 +1:28:40
385 4752 Jon Håkon Øverhaug Hamar Skiklubb 4:18:42 +1:29:17
386 3791 Morten Erik Stulen Sport1 Oppdal 4:19:02 +1:29:37
387 3338 Hans-Aksel Fjelldal Berge & Co 301 Eid il ski 4:19:24 +1:29:59
388 4908 Tom Scharning Rustad IL 4:19:43 +1:30:18
389 4098 Per Wiggo Richardsen DNV GL 4:19:44 +1:30:19
390 4726 Rune Tørfoss   4:19:50 +1:30:24
390 3949 Roar Holberg Steinkjer Skiklubb. 4:19:50 +1:30:24
392 3466 Rune Lia   4:19:53 +1:30:28
393 4706 Stein Sørby Joh-Birken team 4:20:06 +1:30:41
394 5315 Geir Ødegård NHST 4:20:12 +1:30:47
395 3736 Vidar Georg Ydse Otra Il 4:20:18 +1:30:53
396 4205 Jan Wilberg Nord-Odal idrettslag 4:20:36 +1:31:11
397 4470 Vincenzo Guidetti Centro Emilia Nordic Ski Team 4:20:37 +1:31:12
398 10027 Tomas Hurtig OK Skogshjortarna 4:21:00 +1:31:35
399 3473 Tom Børre Lindholm Multiconsult BIL/ Asker Basket 4:22:01 +1:32:35
400 5369 Runar Malkenes   4:22:07 +1:32:42
401 4570 Nore Lerum   4:22:09 +1:32:44
402 4315 Karl-Johan Karlsson Gamleby OK 4:22:18 +1:32:53
403 5390 Rolf Skatteboe   4:22:28 +1:33:03
404 10317 Frode Monsen Team Sportsmanden 4:23:01 +1:33:36
405 4719 Per Morten Torvildsen Skiforeningen 4:23:05 +1:33:39
406 3801 Jesper Erlandsen   4:23:15 +1:33:50
407 8281 Torstein Gustavsen Nessegutten 4:23:24 +1:33:59
408 5420 Udo Schmidt   4:23:58 +1:34:32
409 4062 Einar Nordengen Kartverket BIL 4:24:09 +1:34:44
410 4158 Dag Sundet Nittedal IL 4:24:18 +1:34:53
411 4818 Jørn Ryssdal Lyn Ski 4:24:48 +1:35:22
412 3299 Leif Bruaas Strand Kajakklubb 4:25:03 +1:35:38
413 3925 Trond Hagerud   4:25:11 +1:35:46
414 4155 Oddgeir Stensby Halmsås og Omegn 4:25:23 +1:35:58
415 4115 Bjørn Salberg Syril 4:25:36 +1:36:10
416 3638 Henk van Pelt SLT 4:25:50 +1:36:25
417 4138 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL Ski 4:25:59 +1:36:34
418 3654 Hans Wottestad Volkswagen 540 4:26:16 +1:36:51
419 5346 Rune Nordang BIdrill IL 4:26:24 +1:36:59
420 3960 Knut Oddvar Hustad   4:26:31 +1:37:06
421 4997 Per Fiskerud Skiforeningen 4:26:33 +1:37:08
422 4816 Terje Nyøygard Sarpsborg Fotballklubb 4:26:46 +1:37:20
423 4564 Arve Lunestad   4:26:59 +1:37:34
424 5775 Ronny Skaug Driv IL 4:27:06 +1:37:41
425 5291 Tom Unnli Drammen Strong 4:27:24 +1:37:59
426 5052 Sigurd Heier Spkl Ceres 4:27:31 +1:38:06
427 8575 Stig Gribbestad Ålesund og Omegn Cykleklubb 4:27:33 +1:38:07
427 3400 John Magnus Horsbøl Ringebu- Fåvang Skiklubb 4:27:33 +1:38:08
429 4537 Nils Herman Kiær Ringkollen 4:28:11 +1:38:45
430 4586 Knut Myren risør ski og skøyte klubb 4:28:20 +1:38:55
431 4022 Juha Liukkonen   4:28:27 +1:39:02
432 5365 Niels Holmenlund   4:28:39 +1:39:14
433 3883 Geir Eriksen Gjerdrum ski 4:28:52 +1:39:26
434 7782 Ole Martin Almeli Milslukern Sport 4:29:06 +1:39:41
435 4243 Martti Parve EWC 4:29:08 +1:39:43
436 4273 Frode Hjorth Phyton Pedal 4:29:20 +1:39:55
437 5188 Gunnar Hedlund Sundbybergs IK 4:29:22 +1:39:57
438 4779 Sven Lindberg   4:29:30 +1:40:05
439 4629 Andrè Reitlo NTE BIL 4:29:31 +1:40:06
440 4851 Leif Petter Haagestad Itelligence 4:29:33 +1:40:08
441 4153 Arnt Storås IL dalguten 4:29:57 +1:40:32
442 4557 Jan Gunnar Lindseth FSO 4:30:21 +1:40:56
443 4848 Henrik Christian Harboe UD 4:30:23 +1:40:58
444 9504 Ola Engelbrekts Hudiksvalls IF Skidor 4:30:26 +1:41:01
445 4032 Torleif Magnusson IK Stern 4:30:29 +1:41:04
446 4401 Knut Brathagen Røros I. L 4:31:09 +1:41:44
447 9812 Svein Espeland   4:31:18 +1:41:53
448 4659 Håkan Almqvist   4:31:33 +1:42:08
449 4699 Svein Svendsen TTIF Tistedal 4:31:35 +1:42:10
450 4700 Terje Svensson Fredrikstad IF 4:32:12 +1:42:46
451 5213 Ole Morten Rønning   4:32:19 +1:42:54
452 4128 Espen Skar   4:32:22 +1:42:57
453 3880 Frode Endresen Flemma IL 4:33:57 +1:44:32
454 4407 Christer Bäckström Österby sportklubb 4:34:07 +1:44:42
455 4617 Ainars Ozolins   4:34:14 +1:44:49
456 3876 Paal Eilertsen Team Reno Bil Oslo 4:34:33 +1:45:08
457 4863 Terje Tranang   4:35:09 +1:45:44
458 4969 Erik Bang Danielsen Politiets idrettslag Sør-Trøndelag 4:35:26 +1:46:01
459 4657 Trond Singdahlsen Fredrikstad Kvernhuset BIL 4:35:40 +1:46:15
460 3914 Christian Grorud Bækkelagets SK 4:36:09 +1:46:44
461 8264 John Zahl Spring trening 4:36:40 +1:47:15
462 5196 Sead Resulbegovic Avinor BIL HK 4:37:33 +1:48:08
463 5033 Knut Gunnarsli ABB 4:37:37 +1:48:12
464 4523 Knut Arne Johnsen Veidekke Bedriftsidrettslag 4:37:38 +1:48:13
465 4976 Hermann Eberli   4:38:00 +1:48:34
466 4025 Hans Petter Lundgaard Nøtterøy Ski 4:38:02 +1:48:36
467 4643 Jon Rødseth Sherpa Consulting 4:38:06 +1:48:40
468 4211 Jørn Ødegård Asker Skiklubb 4:38:13 +1:48:48
469 5503 Tommy Bunæs Halden Skiklubb 4:38:16 +1:48:50
470 4616 Knut Owing   4:38:44 +1:49:19
471 3361 Ingar Gullteig   4:38:57 +1:49:31
471 5069 Halvor Homme   4:38:57 +1:49:32
473 4232 Lars Anders Tiller   4:39:26 +1:50:01
474 5008 Per Fremlin   4:40:03 +1:50:38
475 4117 Ove Sanna Fredrikstad Skiklubb 4:40:20 +1:50:55
476 4237 Fredrik Cappelen Arctic Securities 4:40:27 +1:51:02
477 4464 Erik Gjævert Hafjell Veteran 4:40:38 +1:51:12
478 4532 Finn Kamås Skiforeningen 4:40:45 +1:51:19
479 4607 Pål Gerhard Olsen Asker Skiklubb 4:40:49 +1:51:24
480 9965 Eyvind Lome Telenor BIL/Kvitehaugen Ski og Ball 4:41:02 +1:51:37
481 4107 Kjell Rusti Sopra Steria 4:41:03 +1:51:38
482 5145 Odd Arne Ludvigsen   4:41:16 +1:51:50
483 4046 Pål Huun Monsen Fana IL/Eiendomsmegler Vest 4:41:35 +1:52:10
484 4555 Dag Johnny Lian Andebu IL 4:41:51 +1:52:26
485 5290 Vidar Underseth   4:42:05 +1:52:39
486 9178 Joel Hinshaw   4:42:52 +1:53:27
487 5050 Knut Hegland Københavns skiklub 4:42:59 +1:53:34
488 7662 Torgeir Strøm   4:43:00 +1:53:35
489 9607 Odd-Arne Henriksen Statoil B.I.L Stjørdal 4:43:13 +1:53:47
490 3928 Johannes Mangersnes Fredrikstad Skiklubb 4:43:21 +1:53:56
491 5821 Lars Henrik Tornøe Københavns skiklub 4:43:30 +1:54:04
492 5417 John Meidahl Petersen Københavns skiklub 4:43:39 +1:54:14
493 8631 Ray Johnston Eat Bowl Relax 4:43:41 +1:54:16
494 4884 Kevin Lane   4:43:59 +1:54:34
495 5669 Guttorm Kvalsvik Norsk Hydro BIL 4:44:20 +1:54:55
496 9540 Helge Stenumgård Lillomarka 4:44:56 +1:55:31
497 4951 Eivind Brendehaug Syril 4:44:58 +1:55:33
498 9365 Mark Skelton Individual 4:45:19 +1:55:54
499 5341 Knut Rune Saltnes   4:45:30 +1:56:05
500 5089 Svein Magne Jemtegård Valldal IL 4:45:43 +1:56:17
501 7772 Gunstein Hovland Jardar IL 4:45:45 +1:56:20
502 4736 Jonas Wakeus IK Stern 4:46:02 +1:56:36
503 9987 Bjarne Nermo   4:46:13 +1:56:48
504 5044 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad sk 4:46:15 +1:56:50
505 3318 Kjell Anton Dyrhovd Krødsherad IL 4:46:22 +1:56:57
506 8378 Haldor Otterlei Old Spice Boyz 4:46:41 +1:57:16
507 4449 Sveinung Flaathen   4:46:57 +1:57:32
508 4461 Bjørn Engh Würthmannen SK 4:47:03 +1:57:38
509 8013 Mats Jansson   4:47:15 +1:57:50
510 6032 Tor Olav Runde Skakkebu turlag 4:47:16 +1:57:51
511 5767 Gunnar Sandvik   4:47:23 +1:57:58
512 5773 Oddbjørn Skarheim IL Vinger 4:47:26 +1:58:01
513 5224 Hans Petter Schive Aktiv mot kreft/Lillehammer 4:47:50 +1:58:24
514 9656 Per Sandberg Statoil BIL 4:48:00 +1:58:35
514 5661 Arne Kolden   4:48:00 +1:58:35
516 4502 Stefan Hornebrant Trollhättans sok 4:48:05 +1:58:40
517 3290 Claus Bredvig Københavns skiklub 4:48:40 +1:59:15
518 8853 David Wiklund   4:49:11 +1:59:46
519 5882 Aaldrik Tiktak Troll Nordic Sports 4:49:24 +1:59:59
520 3923 Morten Hagen Høybråten og Stovner 4:49:39 +2:00:14
521 4604 Geir Erling Olsen Felleskjøpet Lena 4:49:50 +2:00:25
522 5026 Ketil Grøttum   4:50:12 +2:00:47
523 5283 Rune Trettevik Tustna i.l. 4:50:17 +2:00:52
524 5189 Nils Ihlen Ramm Skiforeningen 4:50:52 +2:01:27
525 5819 Thorbjørn Tofteberg Råde Tamreinslag 4:51:46 +2:02:21
526 5547 Dag Alex Fredriksen volkvagen 552 4:51:47 +2:02:21
527 5003 Bjørn Forsberg   4:51:51 +2:02:26
528 4769 Hans Gallmann   4:52:32 +2:03:06
529 4043 Nils Morten Minde Lillehammer skiklubb 4:53:27 +2:04:02
530 4513 Ditlef M. Jacobsen   4:53:37 +2:04:11
531 4656 Tom Simensen Knmm 4:53:50 +2:04:24
532 4600 Viacheslav Odokhovskiy   4:54:08 +2:04:43
533 6288 Buz Morison Proctor Academy 4:54:26 +2:05:01
534 4395 Gunnar Bjørkavåg NHST 4:54:36 +2:05:11
535 5677 Noralf Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 4:55:24 +2:05:58
536 4613 Martin Oppegaard BSF 4:56:10 +2:06:44
537 10282 Magnus Bäckström HC-HIK Skiteam 4:56:36 +2:07:11
538 5757 Ståle Ryggvik   4:56:56 +2:07:31
539 5575 Terje Gundersen   4:57:01 +2:07:36
540 5612 Tor Husebø AGA AS 4:57:32 +2:08:07
541 4980 Erik Ellingstad Mjølfjell Skilag 4:58:01 +2:08:35
542 5236 Frank Charras   4:58:15 +2:08:49
543 8312 Sverre Halvorsen   4:58:29 +2:09:04
544 5876 Pål Kock Hyni Veste Bærum IF 4:59:06 +2:09:41
545 5831 Stephan Van Den Berg   4:59:39 +2:10:14
546 5461 Rune Abildgaard FRAMO BIL 5:00:33 +2:11:08
547 6133 Bjørn Engseth ConocoPhillips BIL 5:01:18 +2:11:52
548 8009 Peter Hösli   5:01:19 +2:11:53
549 7687 Patrick Hoogstoel Sausewind 5:01:49 +2:12:24
550 4377 Lars Bakke Lom 5:02:42 +2:13:17
551 5583 Per Aage Hansen   5:02:50 +2:13:25
552 6568 Arne Müller   5:03:10 +2:13:45
553 4994 Rolf Vidar Feltstykket   5:03:21 +2:13:56
554 5736 Matt Parliament   5:04:49 +2:15:24
555 5857 Svein Leth-Olsen Bjugn IL 5:05:00 +2:15:34
556 5362 Stein Jordet AF BIL 5:05:42 +2:16:17
557 5047 Esben Haugli   5:06:13 +2:16:48
558 7988 Knut Erik Heggem   5:06:16 +2:16:51
559 8676 Skjalg Lien   5:06:27 +2:17:02
560 9969 Peer Stiansen Nydalen Skiklub 5:07:24 +2:17:59
561 5229 Harald Selsaas Vindafjord IL 5:07:53 +2:18:28
562 5601 Jari Hiltunen Vauhti Wax Technologies 5:07:54 +2:18:28
562 5742 Lennart Ramberg Grava SK 5:07:54 +2:18:29
564 6219 Torstein Haaland Statoil 5:08:50 +2:19:25
565 4937 Aksel Berget Rena IL Sykkel 5:08:57 +2:19:32
566 5544 Reidar Foss Hurum ck / PODBIL 5:09:08 +2:19:43
567 5805 Knut Sveen Vang Skiløperforening 5:09:26 +2:20:01
568 5021 Torleif Grendahl Bærum Kommune B.I.L 5:09:40 +2:20:14
569 5447 Jørn Dybdahl Svalbard Hestesenter 5:10:08 +2:20:43
570 8405 Carl Kristian Dissing   5:10:55 +2:21:30
571 5252 Kjetil Stenhammer Nokia BIL 5:11:04 +2:21:39
572 9441 Jon Børre Ørbæk Hukenbekken MK 5:11:50 +2:22:25
573 7745 Per Olav Løken   5:11:55 +2:22:30
574 5940 Pål Anders Mæhlum Hamar Skiklubb 5:12:16 +2:22:51
575 5587 Espen Hauge DHL EXPRESS 5:12:27 +2:23:02
576 8267 Peter Zurcher   5:12:41 +2:23:16
577 4946 Manfred Bleimuth MM-Karton 5:12:56 +2:23:31
578 6576 Erik Dyrvik T11 5:12:59 +2:23:34
579 10049 Tate Vanhamäki   5:13:08 +2:23:43
580 6857 Johannes Georg Vatland   5:13:12 +2:23:47
581 8596 Vidar Hauglid Josefvatn IL 5:13:45 +2:24:20
582 5470 Søren Jannik Andersen Københavns skiklub 5:15:04 +2:25:39
583 5867 Johan Andreas Killengreen Frigg Oslo FK 5:16:17 +2:26:51
584 7312 Sven Crogh   5:16:57 +2:27:32
585 5642 Kjell-Otto Jørgensen Skiforeningen 5:17:07 +2:27:42
586 8373 Edvin Johnsen   5:17:17 +2:27:52
587 9233 Lars Arne Landrø Lensvik 5:18:03 +2:28:38
588 7522 Michael Powers   5:18:20 +2:28:55
589 8389 Kai Håvard Thoresen Spydeberg IL 5:18:49 +2:29:24
590 5263 Kåre Svensson UiO bil 5:19:13 +2:29:48
591 5807 Werner Sveum Torpa Ski 5:19:50 +2:30:24
592 7271 Mats Andersson IK Jarl Rättvik 5:21:25 +2:32:00
593 5778 Freddy Skjenken Team Skjenken 5:21:31 +2:32:06
594 8094 Zvonko Mlakar Volvo IF 5:21:35 +2:32:10
595 10311 Guttorm Bjerkeli   5:21:42 +2:32:17
596 5924 Michal Cech Silvini 5:22:34 +2:33:09
597 5851 Andre Aarøen   5:22:37 +2:33:12
598 5554 Knut Inge Blix Furuseth IL Skauga 5:24:08 +2:34:42
599 6449 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 5:24:51 +2:35:25
600 5523 Jan Eldegard Cemsport BIL 5:24:59 +2:35:34
601 8243 Mauro Vaccari VILLAGA 5:25:04 +2:35:39
602 8224 Richard Taylor   5:25:42 +2:36:17
603 5828 Morten Tømte Tømtev 5:25:59 +2:36:34
604 6570 Helge Opsvik Stranda IL 5:29:19 +2:39:54
605 6135 David Ensign   5:29:24 +2:39:59
606 5570 John Grov IL Bjørn 5:29:28 +2:40:03
607 8501 Jarle  Bjerkestrand   5:29:38 +2:40:13
608 6226 Frank Jensen ODENSE sKIKLUB 5:30:12 +2:40:47
609 6518 Jan Olav Nilsen   5:30:29 +2:41:04
610 6083 Per Bergfors København Skiklub 5:31:00 +2:41:35
611 6077 Herman Bakke Nordbygda/Løten Ski 5:31:27 +2:42:02
612 6113 Tobias Dahle Syril 5:32:08 +2:42:43
613 6888 Zdenek Spaner VHK Zasová 5:32:59 +2:43:33
614 9024 Jesper  Nilausen   5:33:22 +2:43:57
615 7398 Olle Hjelte Handelsbanken IF 5:33:43 +2:44:18
616 5990 Terje Halvorsen Milslukern 5:33:44 +2:44:19
617 9333 Franck Refait   5:33:57 +2:44:31
618 6434 Norman Vaughan   5:34:43 +2:45:18
619 10295 Claus Carlsen Københavns skiklub 5:35:40 +2:46:14
620 7459 Thomas Liljenberg ABB IF Västerås 5:36:03 +2:46:38
621 8762 Ari Sainio Vetukko Travel 5:36:35 +2:47:10
622 6355 Asbjørn Røyrvik Fjord1 5:37:05 +2:47:40
623 9358 Magnus Sigurjonsson Iceland 5:37:23 +2:47:58
624 5399 Espen Eriksen Hamar Skiklubb 5:37:50 +2:48:25
625 9241 Ole eirik  Lerøy Askøy seilforening 5:40:03 +2:50:38
626 7410 Erik Jensen-Gaard Holte Skiklub 5:40:04 +2:50:39
627 6442 Kari Vuorinen K.H.P.V 5:40:05 +2:50:40
628 8155 Thomas Reidick   5:40:24 +2:50:59
629 6272 Frank Madsøy   5:40:32 +2:51:07
630 6354 Jon Ivar Røstby DB Schenker 5:41:03 +2:51:38
631 8519 Torsten Buemann   5:41:18 +2:51:52
632 6270 Pål Løwe   5:42:09 +2:52:44
633 9097 Bernt Breivik Lillomarka skiklubb 5:42:13 +2:52:48
634 7615 Michael Wonterghem   5:43:04 +2:53:39
635 6533 Christophe Joanblanq   5:43:15 +2:53:50
636 6892 Jeppe Guld Københavns skiklub 5:43:25 +2:54:00
637 5497 Thor Bogstad   5:43:48 +2:54:22
638 8520 Steinar Bustad Asker Skiklubb 5:43:56 +2:54:31
639 6156 Tore Frogner Veidekke 5:44:25 +2:54:59
640 7893 Steinar Brovoll Bødalen IF 5:45:11 +2:55:46
641 8466 Jørn Akre Hpil 5:45:30 +2:56:04
642 9369 Peter Skoog Axasportaclub 5:45:35 +2:56:09
643 5552 Ingvar Frostad   5:45:51 +2:56:26
644 9568 Bjørn Villanger   5:46:11 +2:56:46
645 8735 Svere Kjærland Olsen   5:46:13 +2:56:48
646 5681 Kåre Lie Høland IL 5:46:20 +2:56:55
647 6107 Jiri Cadek   5:46:33 +2:57:08
648 8739 Willy Harald Pedersen   5:47:11 +2:57:46
649 6674 Kjell Bergsland   5:47:28 +2:58:03
650 8840 Ole Videbæk   5:49:09 +2:59:44
651 6454 Clive Woodman   5:50:14 +3:00:49
652 7943 Julian Franklin   5:51:03 +3:01:38
653 6911 Jon Torgrim Aase   5:51:20 +3:01:54
654 5468 Jan Kjetil Andersen SG Finans 5:53:24 +3:03:58
655 6650 Michael Wallin IK Stern 5:53:43 +3:04:17
656 7712 Svein-Erik Wolden Romedal IL 5:53:59 +3:04:33
657 5784 Karl Gustav Solberg Frogner IL / CGI 5:54:02 +3:04:37
658 6096 Claus Brandt   5:54:29 +3:05:04
659 6379 Jan Gunnar Skogås St.Olavs hospital 5:54:57 +3:05:32
660 5521 Benn Eidissen   5:55:45 +3:06:20
661 7487 Piet Nap   5:56:14 +3:06:49
662 6672 Bjørn Berg   5:56:20 +3:06:55
663 7535 Michael Rogström IK Stern 5:56:41 +3:07:15
664 6380 Ole Skotnes AkerBp 5:56:55 +3:07:30
665 6086 Tom Egil Bergseng   5:57:07 +3:07:42
666 7970 Knut Åge Hals Snåsa 5:57:59 +3:08:34
667 8556 Staffan Fougner   5:58:04 +3:08:38
667 4698 Erling Svela Kondis 5:58:04 +3:08:39
669 6187 Øystein Haslum Gieffnes 5:58:26 +3:09:00
670 6425 Kjell Tryggestad Birken Business School 5:59:49 +3:10:24
671 9531 Robert Van Vranken Peacham Nordic 6:00:07 +3:10:41
672 7379 Erik  Hansen Sunne SLF 6:00:10 +3:10:45
673 6801 Per Rømer København 6:00:28 +3:11:03
674 9071 Bo Andersson Möller If Hallby SOK 6:00:37 +3:11:12
675 8513 Jens Bovbjerg Københavns skiklub 6:01:41 +3:12:15
676 5655 Jan Hallvard Kjærstad   6:04:51 +3:15:26
677 6827 Bjørn Vadholm Strømmen og Lillestrøm Skiklub 6:04:56 +3:15:31
678 7606 Idar Vartdal   6:05:30 +3:16:04
679 8015 Claus Jensen Telemarksforum 6:05:33 +3:16:08
680 6431 Bjørn Vadset   6:07:06 +3:17:41
681 8069 Klas Lindblom   6:08:48 +3:19:23
682 8731 Kristinn Ólafsson   6:10:56 +3:21:31
683 9629 Jaap van Dijk   6:11:17 +3:21:52
684 9613 Sven Johansson   6:12:53 +3:23:28
685 7595 Peter Thomsen   6:14:24 +3:24:59
686 8909 Jan Larsen Tynset 6:15:08 +3:25:43
687 6468 Egill Abrahamsen   6:15:25 +3:25:59
688 6261 David Lovgren   6:15:27 +3:26:02
689 8002 Jan-Åke  Hjert Kungälvs OK 6:17:41 +3:28:16
690 9561 Knut Rønning   6:17:42 +3:28:17
691 9086 Klaus Bergulf Aarhus Skiklubb 6:18:56 +3:29:30
692 7766 Trond Hellesjø Søndre Høland IUL 6:20:38 +3:31:13
693 6848 Svein Arne Henriksen Åga IL 6:25:12 +3:35:47
694 6218 Stein Høyland   6:27:29 +3:38:04
695 6814 Tor G. Støen   6:27:42 +3:38:17
695 8136 Lars Bo Ottesen   6:27:42 +3:38:17
697 7656 Arnstein Reitan Mosvik 6:31:24 +3:41:59
698 6681 Christoph Böckermann Sausewind 6:31:43 +3:42:18
699 8270 Erling Öström IK Stern 6:32:25 +3:42:59
700 7392 Hans Hemmingsen   6:32:38 +3:43:12
701 7964 Per-Ola Gustafsson   6:36:45 +3:47:20
702 8078 Kjell Magne Lunna Lom il 6:39:01 +3:49:36
703 7613 pontus wikström Ingå IF 6:39:16 +3:49:51
704 6736 René Kamstra   6:40:39 +3:51:14
705 6703 Trond Fladby   6:43:48 +3:54:23
706 7552 Rune Sevatdal   6:45:00 +3:55:35
707 7356 Lars Galsgaard Faaborg Skiklub 6:45:22 +3:55:56
708 6726 Asbjørn Helseth   6:47:45 +3:58:19
709 7561 Anders Skotte Faaborg Skiklub 6:49:05 +3:59:40
710 5744 Audun Normann Ramsdal Eikefjord IL 6:53:51 +4:04:26
711 7568 David Sonnek Funäsdalens IF 6:55:06 +4:05:40
712 9315 Jean-Bernard Perpere   6:55:24 +4:05:59
713 6119 Jim Deroma   6:55:31 +4:06:06
714 8862 Thomas Zappala   6:56:06 +4:06:41
715 6663 Norbert Angerer   6:57:46 +4:08:21
716 6725 Tom Helgesen Team Bauer 7:04:28 +4:15:03
717 9150 Tommy  Godiksen Aktiv mot kreft 7:06:31 +4:17:06
718 7399 Espen Holm   7:08:00 +4:18:35
719 6716 Morten Grønli   7:08:17 +4:18:52
720 6840 Geir Øvensen   7:08:38 +4:19:13
721 6880 Jens Gunvaldsen   7:08:41 +4:19:16
722 6799 Øyvind Rustad   7:11:01 +4:21:36
723 6832 Jan Cornelis Walig   7:28:56 +4:39:31
724 969 Frode Lien team hamremoen 7:40:59 +4:51:34


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater