Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Menn 70-74 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 70-74 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 693 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 3:21:58 +0:00
2 910 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 3:30:32 +8:34
3 1003 Arild Schultz Ready 3:36:30 +14:32
4 732 Lars Gløtvold Os IL 3:37:05 +15:07
5 976 Odd Arnt Christensen ABBV-Asker Skiklubb 3:38:37 +16:39
6 876 Jan Rotegaard Flesberg IL 3:39:51 +17:52
7 678 Helge Bergsvand Nanset IF 3:40:15 +18:17
8 843 Bjørn Myhra Grytting IL 3:41:33 +19:34
9 815 Bjørn Lehn Trondhjems skiklub 3:43:08 +21:10
10 894 Nils Olav Sjøberg Røa IL 3:43:28 +21:30
11 671 Jostein Bekkos Hitterdal og Feragen IL 3:44:27 +22:29
12 658 Ulf Andersen Kjelsås i.l. 3:44:35 +22:36
13 801 Torbjørn Kristiansen   3:47:19 +25:20
14 704 Giusep Dermon Madshus Team Liechtenstein 3:47:21 +25:23
15 787 Kjell Johnsen Tromsø Skiklubb Langrenn 3:47:24 +25:26
16 949 Kjell Winther Vålerenga Ski 3:47:32 +25:34
17 839 Arne Moen Halmsås & Omegn Skilag 3:49:28 +27:29
18 859 Terje Olstad Stovnerkameratene 3:49:50 +27:52
19 938 Per Øyvind Tveiten Kvam l.s.k. 3:50:04 +28:05
20 919 Oddbjørn Syversen   3:50:30 +28:32
21 687 Steinar Brekke   3:50:41 +28:43
22 793 Svein Harald Karlsen Rafsbotn IL 3:51:00 +29:02
23 856 Iver Odlo Ringebu-Fåvang skiklubb 3:51:37 +29:38
24 972 Olav Skogen Vang Skiløperforening 3:51:44 +29:46
25 929 Arne Thorkildsen Skarphedin 3:52:36 +30:37
26 741 Halvor R Gåra Skarphedin 3:52:55 +30:56
27 869 Helge Refsum Skiforeningen 3:54:18 +32:20
28 723 Helge Fossheim   3:54:57 +32:59
29 898 Arnt Johan Skjetne Børsa IL 3:55:23 +33:25
30 865 Erling Pedersen IL Siso 3:55:43 +33:45
31 901 Edgar Snekkerhaugen Kongsvinger ski 3:56:11 +34:13
32 662 Inge Arvidsson   3:56:36 +34:38
33 988 Matz Jenssen Ready 3:56:49 +34:51
34 858 Jan Erik Olsen Ås IL 3:57:31 +35:32
35 820 Arnt Lilledal Jutul Il 3:58:08 +36:09
36 986 Bjørn Brenne Trondheim kommune BIL 3:58:32 +36:34
37 717 Halvor Floden Kjelsås IL 3:59:01 +37:03
38 789 Sigurd Jonli Rindal IL 3:59:50 +37:52
39 744 Sten-Erik Hammarqvist Lillomarka skiklubb 4:00:08 +38:10
40 727 Anders Frydendal   4:00:09 +38:11
41 726 Hans Petter Frisholm Heming 4:02:24 +40:26
42 1010 Øystein Otterlei Byåsen IL 4:03:43 +41:45
43 832 Knut Marskar Grovfjord IL 4:04:38 +42:39
44 1009 Tore Martinsen Åsbygda IL 4:04:58 +42:59
45 759 Axel Johan Holt Ringkollen Skiklubb 4:05:18 +43:20
46 781 Einar Jebens Fossum IF 4:05:27 +43:28
47 914 Kjell Isak Sundbø Skagerrak Sportsklubb 4:05:39 +43:41
48 686 Arne Brekka Bamble IF 4:05:51 +43:53
49 797 Gudmund Knudsen Fossum IF 4:06:48 +44:50
50 730 Magne Gjersvoll IL ULVUNGEN 4:06:51 +44:53
51 745 Gunnar Hansen Sør-Fron il 4:07:05 +45:06
52 941 Marco Volcan   4:08:12 +46:13
53 1004 Erik Aagaard Forsvaret 4:08:23 +46:25
54 724 Roar Fossum Marienlyst Park 2 Drammen 4:08:32 +46:34
55 771 Gudmund Hval Søndre Ål Sportsklubb 4:09:06 +47:08
56 699 Lennart Carlson IK Trasten 4:09:09 +47:10
57 792 Ludvig Karlsen NTNU BIL 4:09:21 +47:22
58 10320 Jørn Prestsæter Aktiv mot kreft 4:10:32 +48:33
59 810 Carl Martin Larsen NTNU BIL 4:10:34 +48:36
60 816 Magnar Leiren Kvam LSK 4:10:36 +48:38
61 663 Kjell Aspebakken Telenor Lillehammer 4:10:42 +48:44
62 665 Harald Austgarden Vestringen I.L 4:12:28 +50:30
63 926 Kåre Terjesen Froland IL 4:12:30 +50:32
64 981 Erik Hauge Skiforeningen 4:12:52 +50:54
65 840 Salvatore Mongardi Centro Emilia Nordic Ski Team 4:13:33 +51:35
66 977 Paul Geir Kaasa IL Jutul 4:15:15 +53:17
67 844 Jens R Myhra   4:16:48 +54:49
68 854 Gunnar Naalsund Heming 4:17:15 +55:17
69 753 Helmer Hemmingsen Storsteinnes IL 4:18:28 +56:30
70 752 Birger Helstad Næroset IL 4:19:50 +57:52
71 692 Kjell Brøndbo Rikshospitalet bif 4:20:10 +58:12
72 849 Steinar Nordheim Malvik IL 4:20:52 +58:53
73 863 Robert Palliser   4:21:16 +59:18
74 791 Viggo Kampli Milslukern Sport 4:22:47 +1:00:49
75 673 Askjell Bere   4:23:03 +1:01:05
76 1008 Ola Koksvik Ullensaker skiklubb 4:23:41 +1:01:43
77 818 Øyvind Leren Nanset IF Ski 4:23:45 +1:01:46
78 757 Svein Hjelmeset   4:23:54 +1:01:56
79 715 Harald Fenstad Stadsbygd il 4:24:34 +1:02:36
80 934 Arve Tretterud   4:27:26 +1:05:28
81 1028 Rolf Thorsen Elvalandet IL 4:27:40 +1:05:42
82 1013 Tor Villy Strøm   4:27:54 +1:05:56
83 1007 Lidvin Dyrrdal   4:28:51 +1:06:53
84 899 Tore Slagsvold Røa IL 4:29:08 +1:07:10
85 821 Frank Lillehagen Horten SK 4:30:17 +1:08:19
86 763 Dag Håvard Holum Kløfta IL 4:30:20 +1:08:22
87 1023 Ingvar Troøien   4:30:36 +1:08:38
88 706 Bjørn Erik Edvardsen Søndre Land Ski 4:31:08 +1:09:10
89 790 Johs Kalland Aure IL 4:31:40 +1:09:41
90 993 Oddvin Sneli Volkswagen 250 4:31:51 +1:09:53
91 880 Fridulv Sagberg I.L.Koll 4:31:56 +1:09:58
92 700 Petter Christensen Asker Skiklubb 4:32:43 +1:10:45
93 788 Tormod Johnsen IF Kilkameratene 4:33:59 +1:12:01
94 838 Geir Moe Kongsberg Seatex BIL 4:34:20 +1:12:22
95 1017 Pål Gleditsch Svea skilag 4:34:32 +1:12:34
96 814 Einar R Lauritsen   4:34:42 +1:12:44
97 874 Jan Steinar Roset Fjellhug/vereide 4:35:51 +1:13:52
98 827 Ragnar Lund Sørum IL 4:36:10 +1:14:12
99 837 Bernt Fr. Moe Vang Skiløperforening 4:37:02 +1:15:04
100 784 Allan Johansen Åga 4:37:27 +1:15:29
101 739 Finn Erik Gudim Nittedal IL 4:38:51 +1:16:53
102 728 Helge Gaden   4:38:59 +1:17:00
103 685 Tor Breen   4:39:08 +1:17:10
104 655 Jens Alm Brandbu IF 4:39:20 +1:17:22
105 711 Matts Engvall Bodens SK 4:41:03 +1:19:04
106 747 Ketil Hartsang HEMING IL 4:41:33 +1:19:35
107 701 Steinar Winther Christensen Lyn Ski 4:41:55 +1:19:57
108 656 Tore Amundsen   4:43:04 +1:21:05
109 1027 Kolstein Lund   4:44:12 +1:22:14
110 857 Gert Olsen Holte Ski 4:45:07 +1:23:09
111 955 Arne Øiaas Selsbakk Idrettsforening 4:46:06 +1:24:07
112 804 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 4:46:16 +1:24:18
113 883 Bjørn Sandbakken Ulefoss Sportsforening 4:48:17 +1:26:18
114 987 Olav Hindseth IL snøhetta 4:52:09 +1:30:10
115 746 Arnulf G. Hanssen   4:56:06 +1:34:07
116 891 Jan Erik Simensen NOKIA B.I.L. 4:57:08 +1:35:10
117 896 Arne Kristian Skiftenes IMÅS I.L. 4:57:10 +1:35:12
118 734 Kjell Arne Gruben Team Blåvegen 4:57:16 +1:35:18
119 978 Terje Lillås Volda 4:58:34 +1:36:36
120 872 Simen Romsdal   5:00:44 +1:38:46
121 702 Carlo  Defrancesco   5:05:08 +1:43:10
122 667 Svein Peder Bakken   5:05:23 +1:43:25
123 1012 Roald Sevaldsen Kårvåg IL 5:05:29 +1:43:30
124 681 Kristen Bjorå Bækkelagets Sportsklubb 5:06:14 +1:44:16
125 954 Jonas Øglænd Lillehammer Skiklub 5:07:39 +1:45:40
126 764 Kjell Terje Hopen   5:08:53 +1:46:55
127 950 Jacques Wong   5:10:27 +1:48:28
128 736 Ivar Grønningsæter Norddal IL 5:11:56 +1:49:58
129 684 Kjell Bratbergsengen NTNUBIL 5:15:09 +1:53:10
130 879 Tom Dich Røstad Skiforeningen 5:15:41 +1:53:43
131 847 Nils L Natvig Sturla 5:16:07 +1:54:09
132 835 Svein Kristian Medalen   5:16:25 +1:54:26
133 1016 Alf Harald Feragen Hitterdal og Feragen IL 5:16:46 +1:54:48
134 850 Nikolai Novikov   5:19:19 +1:57:21
135 931 Ole Tommelstad OKT 5:23:17 +2:01:18
136 868 Thorbjörn Prellner Björnstorps IF 5:24:49 +2:02:50
137 803 Ole Andreas Krogness Nesodden IF 5:25:55 +2:03:57
138 774 Nils Fredrik Høyer Skiforeningen Høglisæter 5:26:04 +2:04:06
139 878 Arne Rønning   5:27:10 +2:05:11
140 653 Pekka Alakuijala   5:27:37 +2:05:39
141 778 Erik Otto Jacobsen Skiforeningen 5:27:48 +2:05:49
142 690 Marc Brupbacher   5:28:23 +2:06:24
143 754 Nils Henjum Syril 5:31:04 +2:09:05
144 866 Reijo Piira   5:31:50 +2:09:52
145 669 Øivind Barlaug   5:36:46 +2:14:48
146 698 David Cameron   5:39:15 +2:17:17
147 1015 Bjørnar Dragøy   5:44:52 +2:22:53
148 928 Bjørn Thomassen   5:48:51 +2:26:53
149 848 Knud Overgaard Nielsen   5:53:19 +2:31:21
150 664 Arne  Austad   5:58:13 +2:36:15
151 864 William Parks   5:59:00 +2:37:02
152 985 Asbjørn Valla Lillehammer Skiklub 6:02:35 +2:40:37
153 889 Bjørn Setsaas   6:05:25 +2:43:27
154 682 Einar Terje Bjørndal   6:07:57 +2:45:59
155 668 Steinar Banken Åsa Il 6:11:38 +2:49:40
156 694 Odd Brørs   6:18:24 +2:56:26
157 957 Sigvald M Aarskog   6:23:17 +3:01:19
158 707 Asbjørn Eidsheim Nordhordland Skiklubb 6:31:43 +3:09:45
159 672 Brian Bennett   6:32:49 +3:10:51
160 1024 Trygve Johnsen   6:34:55 +3:12:56
161 1001 Rolf Melteig IF Njaal 6:44:42 +3:22:43
162 722 Harald Foss Betna IL 6:45:00 +3:23:02
163 943 Bob Walsh   6:58:35 +3:36:37
164 660 Jan Andersson Nynäs IK 7:01:06 +3:39:08
165 1011 ole ridderberg Holte Ski 7:05:12 +3:43:14
166 877 Jürg Rüegg   7:13:06 +3:51:08
167 659 Knut Anderssen Asker 7:13:36 +3:51:37
168 824 Joseph Luce SKI CLUB MONT NOIR 7:17:25 +3:55:27
169 675 Arne Berge Bergen Politi I.L. 8:12:28 +4:50:29


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater