Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 368 Justyna Kowalczyk Team Santander 2:46:40,7 +0:00
2 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:50:55,6 +4:15
3 331 Kari Vikhagen Gjeitnes Team Telemark 2:54:21,2 +7:41
4 302 Katerina Smutna Team Santander 2:55:35,9 +8:55
5 304 Sara Lindborg Team Serneke 2:59:30,8 +12:50
6 316 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner 3:02:39,0 +15:58
7 308 Laila Ahrlin Kveli Team Tynell 3:03:55,4 +17:15
8 351 Maria Rydqvist TEAM SkiProAm 3:06:50,0 +20:09
9 332 Berit Gjelten Vestbyen IL / Oslo Sportslager 3:07:12,5 +20:32
10 320 Klara Moravcova Silvini 3:07:45,9 +21:05
11 307 Barbara Jezersek Team Pioneer Investments 3:14:53,8 +28:13
12 382 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 3:23:46,4 +37:06
13 337 Anne Hørsand Ilseng il 3:28:15,5 +41:35
14 359 Petra Tanner Skimarathon Team Austria 3:30:40,4 +44:00
15 2584 Heini Hartikainen Team Arctic triathlon 3:39:55 +53:15
16 2572 Eline Fannemel Hornindal IL 3:48:31 +1:01:51
17 10070 Guro Flatekval Oppsal 3:49:23 +1:02:42
18 2642 Nina Erga Skjeseth MjøsSki 3:53:19 +1:06:39
19 9772 Pavlina Svadlenkova Silvini Madhus 3:56:42 +1:10:02
20 9784 Daniela Olstad OSI langrenn 3:58:29 +1:11:48
21 2661 Cecilie Welo Rustad IL 3:58:50 +1:12:10
22 3938 Mari Haugen SINTEF Energi AS 3:59:03 +1:12:23
23 2610 Line Mari Langseth Team Arctic triathlon 4:00:22 +1:13:42
24 2615 Chelsea Little Ford Sayre 4:03:04 +1:16:23
25 4731 Silje Vesterbekkmo Team Leaseplan 4:03:51 +1:17:11
26 4829 Maren Ranhoff Hov Stiftelsen Norsk Luftambulanse BIL 4:07:33 +1:20:53
27 2700 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Turlag 4:09:40 +1:23:00
28 10063 Berit Dalen Myrvold Lillehammer sykehus BIL 4:11:12 +1:24:32
29 4224 Katrine Andersen Drøbak-Frogn IL 4:12:20 +1:25:40
30 4323 Silje Selseng Sogndal IL 4:13:07 +1:26:26
31 5935 Johanna Erika Kemppainen   4:19:40 +1:33:00
32 5014 Ane Furusæter   4:21:00 +1:34:20
33 4796 Linne Melsom   4:23:41 +1:37:01
34 4521 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp og PT 4:24:00 +1:37:19
35 5790 Martine Stang   4:24:40 +1:37:59
36 9264 Riikka Mansikkaviita   4:24:42 +1:38:02
37 4803 Liv Drogseth Biri IL 4:25:45 +1:39:05
38 4831 Cathrine Mörk Älvdalens If 4:26:18 +1:39:38
39 10073 Anita Bjerke Ådal il 4:26:46 +1:40:06
40 9786 Maja Solli Grøa IL / Hydro BIL 4:28:56 +1:42:16
41 4984 Marit Engseth DRMK 4:29:51 +1:43:10
42 5015 Merethe Gabrielsen Imås IL 4:30:03 +1:43:23
43 5682 Kine Lien   4:33:37 +1:46:56
44 5133 Nadia Larsson ELU IF 4:34:26 +1:47:45
45 4822 Kari Marte Haugstad   4:35:47 +1:49:07
46 5285 Cathinka Trøen Viljar IL 4:36:43 +1:50:02
47 8383 Sara Thormodsen   4:37:06 +1:50:26
48 5100 Mette Sommerfelt Karlsen OPIL 4:44:06 +1:57:26
49 6751 Nanna Leegaard Kruse Team Fort Z 4:45:11 +1:58:31
50 5416 Berit Perlestenbakken Hedalen IL 4:45:24 +1:58:44
51 5972 Silje Ludvigsen Mjøsen Birk 4:45:39 +1:58:58
52 6209 Stine Christensen Holtet   4:46:15 +1:59:35
53 5668 Hege Krona Bjertnæs team hamremoen 4:47:03 +2:00:23
54 6116 Marie Lyhne Damgaard Team Fort Z 4:47:49 +2:01:08
55 6006 Stine Tangen Ullevål universitetssykehus 4:48:06 +2:01:26
56 5906 Siri Idland   4:48:51 +2:02:11
57 9956 Beate Krefting Cappelen   4:51:19 +2:04:39
58 9954 Anette Astrup Bleie Gården Bootcamp & PT / Deloitte B.I.L 4:51:33 +2:04:53
59 8088 MaryClaire McGovern   4:54:27 +2:07:46
60 9411 Sophie Townend   4:55:18 +2:08:38
61 5975 Hanne Kristine Møinichen Siljuberg   4:56:59 +2:10:19
62 9632 Johanna Brännström   5:01:16 +2:14:35
63 5846 Hege Ødegaard   5:05:57 +2:19:17
64 6075 Åshild Austad Team Austad 5:06:28 +2:19:48
65 6232 Isabel Jeanette Jotun Johansen RSM Norge BIL 5:07:49 +2:21:09
66 6493 Pia Moan  Hasselknippe BDO 5:08:16 +2:21:36
67 6067 Ida Andersson IK Stern 5:10:06 +2:23:25
68 9476 Signe Balthazar Munk   5:20:48 +2:34:08
69 8330 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 5:22:55 +2:36:15
70 8462 Josefin Abrahamson Stala 5:25:16 +2:38:36
71 7771 Hanna Kristine Punsvik Eielsen   5:27:16 +2:40:35
72 6109 Brooke Campbell   5:28:28 +2:41:48
73 6252 Marte Volckmar Kaasa   5:28:30 +2:41:50
74 6586 Nina Stølen Team Koala / Sopra Steria 5:30:40 +2:44:00
75 8249 Rachael Visick   5:31:42 +2:45:02
76 6638 Kamilla Asplin Multiconsult BIL 5:37:01 +2:50:21
77 6189 Mariann Børsum Haugen   5:41:36 +2:54:56
78 5331 Audrey Mayoral FONT-ROMEU 5:41:54 +2:55:13
79 6002 Katrine Park   5:49:29 +3:02:49
80 7752 Gabrielle Drageseth   5:56:12 +3:09:31
81 6140 Maren Feragen BK Ski 5:58:44 +3:12:03
82 8263 Madeleine Wolgast   6:02:38 +3:15:58
83 9085 Marte Lind Bergsli Kirkens bymisjon Drammen 6:06:30 +3:19:49
84 7736 Nina Moløkken Team Maxim 6:09:51 +3:23:11
85 6906 Ada  Viljanen   6:10:52 +3:24:11
86 6709 Madelene Gingred   6:13:37 +3:26:57
87 5780 Line Marie Skogan Frosta 6:14:15 +3:27:35
88 6592 Gry Haukåssveen   6:14:48 +3:28:08
89 8150 Blair Rajamaki   6:15:47 +3:29:07
90 7682 Ingelin Østmo Farstad IL Hjelset Fram 6:29:35 +3:42:55
91 9232 Emilie Kærn   6:30:05 +3:43:25
92 8713 Julie Møller Team Fort Z! 6:30:58 +3:44:18
93 7663 Louise Sørensen Team Fort Z! 6:35:16 +3:48:36
94 8189 Simona Skalauskyte   6:36:09 +3:49:29
95 8802 Birgitte Strand   6:37:01 +3:50:21
96 6689 Emilie Dyrø JBG4 6:37:11 +3:50:31
97 6836 Pippa Wright   6:38:44 +3:52:04
98 8381 Anna Karine Svare Helt OK 6:39:03 +3:52:23
99 9126 Nicolinn  Dixon Aktiv mot kreft 6:42:32 +3:55:52
100 6256 Møyfrid Østby Larsen   6:43:31 +3:56:50
101 6684 Catt Cornall RAF 6:54:54 +4:08:14
102 6743 Elisabet Therese Korban   6:55:07 +4:08:27
103 8625 Maria Tang Jansen   6:58:06 +4:11:26
104 8158 Solveig Ringvold Joh-Birken-Team 7:02:57 +4:16:17
105 8551 Kristin Fjelnseth   7:04:35 +4:17:55
106 6688 Eirin S. Dybing Romsås IL 7:08:38 +4:21:58
107 8080 Line Lyndgård Kvitåvatn skiklub 7:13:19 +4:26:39
108 8627 Malene Kjær Jensen Fort Z! 7:16:10 +4:29:30
109 8774 Anne Kaa Sidelmann Team Fort Z! 7:16:11 +4:29:31
110 6868 Astri Tangen Moen Friskis&Svettis Valdres 7:18:41 +4:32:01
111 9077 Ida Thommessen Austad   7:34:21 +4:47:41
112 8481 anneli asak   7:44:18 +4:57:38


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater