Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2017 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 362 Berit Vestermo Hovin il 3:26:24,2 +0:00
2 9780 Elisabeth Brudvik Vang Skiløperforening 3:38:20 +11:57
3 2707 Marit C. Synnevåg Sportskl. RYE 3:47:13 +20:49
4 2654 Gunn Jane Ulekleiv Dombås il 3:52:14 +25:51
5 2581 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 3:55:02 +28:38
6 2560 Venche Bjerkreim Fossum 3:58:02 +31:39
7 9771 Undis Irene Strøm Hamar Skiklubb 3:58:08 +31:44
8 2633 May Arna Risberg Fossum IF 4:00:02 +33:38
9 2606 Toril Kure IL ROS/Sport1 Røyken 4:02:06 +35:42
10 3836 Hilde Berggren   4:03:42 +37:18
11 4298 Tove Øier Vidje Fossum/Bull Ski & Kajakk 4:04:23 +37:59
12 2577 Wenche Hoel Grinaker Ringkollen skiklubb / Jeld Wen Norge AS 4:05:05 +38:41
13 10068 Janecke Kopaas Koll / Team Milslukern Sport 4:05:50 +39:27
14 2652 Kari Trondsen   4:07:11 +40:47
15 2629 Sidsel Owren Nørstebø   4:09:39 +43:15
16 3919 Åse Gullsmedmoen Otra Il 4:11:41 +45:17
17 3981 Turid Haugen Karset   4:14:28 +48:05
18 3813 Hanne Gaarder Almgren   4:17:32 +51:08
19 4692 Hanne Stuve Skiforeningen 4:17:39 +51:15
20 5344 Tone Stokland Sandefjord o klubb 4:17:41 +51:17
21 4753 Kristin Øverlie   4:17:53 +51:29
22 4257 Unni Skoglund Lillomarka Ski 4:21:06 +54:42
23 4791 Britt Vassdal Evjenth Skiing with girls 4:21:48 +55:24
24 4424 Elin Dunker Søndre Land Ski 4:21:53 +55:29
25 6606 Kristine Ø. Tollefsen Mangenfjellet Turlag 4:22:07 +55:43
26 4231 Tove Stalsberg Redalen il 4:23:40 +57:16
27 4660 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 4:26:11 +59:47
28 4455 Marianne Fredrikstad Raufoss Il langrenn 4:27:23 +1:00:59
29 4472 Mai Kersten Gunnarsli STORM IF 4:27:31 +1:01:08
30 4524 Mette Johnsen Team Splitkon 4:30:04 +1:03:40
31 5080 Brynhild Idland Fossum IF 4:31:34 +1:05:11
32 4419 Anne Grethe Dischler Aktiv mot kreft 4:32:40 +1:06:16
33 4386 Eva Vefald Bergsodden Rambøll Lillehammer 4:34:35 +1:08:11
34 9945 Heidi Elise Rustad Høvik Jogg 4:34:52 +1:08:29
35 4422 Astrid Drake Holmen IF 4:34:55 +1:08:31
36 3861 Live Båsen Vikersund 4:35:49 +1:09:25
37 4213 Eleonor Öström IK Stern 4:36:13 +1:09:49
38 5168 Ingse Noremsaune Koll IL 4:36:41 +1:10:17
39 9950 Kari Østeberg Sørkedalens Idrettsforening 4:37:21 +1:10:57
40 4926 Anna Marit Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 4:38:16 +1:11:53
41 5170 Hebe Nyquist   4:42:57 +1:16:33
42 5061 Eli Bente Hoggen Volda Turn og IL 4:43:34 +1:17:11
43 9947 Hildegunn Stalheim   4:44:04 +1:17:41
44 5413 Else Hagen Mæhlum Hamar Skiklubb 4:45:01 +1:18:37
45 5063 Ragnhild Holm OPIL 4:45:47 +1:19:23
46 4986 Lisbeth Eriksen Team Foss 4:46:57 +1:20:33
47 5795 Kerstin Storsveen   4:47:34 +1:21:10
48 5847 Kristin Øilo   4:50:07 +1:23:44
49 5246 Marit Solheim   4:55:27 +1:29:04
50 5686 Ina Loennechen Rustad IL 4:55:36 +1:29:12
51 5578 Wenche Murtnes Hagestande Fredrikstad 4:56:19 +1:29:55
52 1020 Anne Karin Vala Rustad IL 4:56:44 +1:30:20
53 5894 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 4:56:48 +1:30:24
54 5357 Cathrine E. Arnesen Driv IL 4:57:24 +1:31:00
55 5644 Ragnhild Aarflot Kalland Volda 4:57:28 +1:31:04
56 5724 Karin Mohr Nordviste Aktiv mot kreft 4:57:46 +1:31:22
57 5247 Anne-Bi Stange Aktiv mot kreft 4:57:59 +1:31:35
58 5791 Ann Berit Steiro Førde 4:58:21 +1:31:57
59 6046 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 4:59:15 +1:32:52
60 4955 Marianne Brun   5:00:44 +1:34:21
61 5506 Ellen Bøhmer Søre Ål IL 5:00:47 +1:34:23
62 6884 Rosmary Oman Ems Nordic 5:00:48 +1:34:24
63 4958 Grete Brørs Stiftstaden Sykkelklubb 5:02:23 +1:35:59
64 6352 Margaret Rönnqvist   5:03:10 +1:36:46
65 5110 Ingjerd Knatten iStone 5:03:15 +1:36:51
66 5854 Anne Julsrud Haugen Halden Skiklubb 5:03:35 +1:37:11
67 5750 Sissel Margrethe Riibe Stall Bystua 5:04:04 +1:37:40
68 6010 Elisabeth Bakkene Øystre Slidre il 5:04:16 +1:37:52
69 5651 Tove Halhjem Kjeilen Aktiv mot kreft 5:09:03 +1:42:40
70 8874 Margaret Caldwell Ford Sayre 5:13:39 +1:47:15
71 8372 Bente Holm   5:13:54 +1:47:30
72 6106 Anne Børsum Asker Skiklubb 5:16:12 +1:49:48
73 5915 Cathrine Backer Smulders   5:17:01 +1:50:37
74 6025 Siv Indseth Byåsen veteran 5:17:08 +1:50:45
75 5884 Ellen Marie Theodorsen   5:18:22 +1:51:58
76 5887 Eirill Bø Holmen langrenn 5:18:32 +1:52:08
77 5883 Caroline Van Der Salm Troll Nordic Sports 5:19:28 +1:53:05
78 5680 Kristin Lie   5:20:03 +1:53:40
79 5920 Hege Thorstad   5:21:42 +1:55:18
80 6303 Marit Lund Nordhaug IL Hjelset-Fram 5:22:49 +1:56:26
81 6130 Gedde Enberget Trysilgutten 5:24:41 +1:58:17
82 6214 Trude Husebø Skuld 5:26:44 +2:00:20
83 6122 Anne Egeland   5:28:48 +2:02:24
84 6373 Tove - Lillian Simonsen   5:30:07 +2:03:43
85 7337 Siri Farstad Statoil BIL 5:31:49 +2:05:26
86 7704 Gry Mona Bjørsland   5:31:51 +2:05:27
87 5653 Toril Brox Kjeldby   5:33:55 +2:07:31
88 9617 Heide Lindsjørn   5:34:23 +2:07:59
89 6480 Kristin Haugum   5:35:50 +2:09:26
90 5726 Kari Nyborg Lom 5:36:06 +2:09:42
91 6458 Trine Øiseth   5:40:00 +2:13:36
92 6370 Eva Sendstad   5:40:47 +2:14:23
93 6589 Gunhild Dovland Team Otac Management 5:44:00 +2:17:36
94 6092 Anne Bjørsom   5:46:08 +2:19:45
95 8300 Unni Petra Vassbø   5:48:19 +2:21:55
96 6671 Anne-Grethe T. Berg   5:48:58 +2:22:34
97 6278 Nina Broch Mathisen Aktiv365 5:51:49 +2:25:26
98 5933 Kristina Karlsson IFK Mora Sk 5:54:58 +2:28:35
99 8388 Marianne Øverlie   5:58:05 +2:31:42
100 6128 Torill Anita Elnes Valsøyfjord IL 5:58:45 +2:32:21
101 8769 Sue Scheer   6:02:26 +2:36:02
102 7995 Maria Hermansson Ström OK Stigen 6:02:48 +2:36:24
103 6255 Kari Lien Larsen Kirurgens apostler 6:07:34 +2:41:10
104 9304 AMPARO ORTEGA DEL MORAL Granada 6:20:32 +2:54:08
105 7491 Grethe Nielsen   6:29:34 +3:03:10
106 8231 Antonella Toigo VILLAGA 6:32:46 +3:06:23
107 6544 Gerd Slinning Vestre Akers Skiklub 6:34:32 +3:08:08
108 6401 Eva Johanne Støkken   6:35:23 +3:09:00
109 6838 Tone Sverreson Ørmen   6:35:38 +3:09:14
110 8181 Irma Scopel VILLAGA 6:36:10 +3:09:46
111 6765 Lisbeth Mjeldheim UBIL 6:46:52 +3:20:28
112 7469 Marianne Madsen   6:50:09 +3:23:46
113 7484 Karin Mossberg Sonnek Funäsdalens IF 6:55:10 +3:28:46
114 8126 Inger Elisabeth Olsen Cambridge Blue 7:01:42 +3:35:18
115 7320 Ann Dragesæt   7:08:01 +3:41:37
116 7919 Liv Dragsten X Team Solum 7:29:40 +4:03:16
117 7353 Randi Gabrielsen Vang Skiløperforening 7:34:00 +4:07:36
118 7381 Inge  Harrer   7:36:15 +4:09:52


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater