Resultater Ugra Ski Marathon 2017



Resultater Ugra Ski Marathon - 50 km, fristil
Khanty-Mansiysk, Russland - 8. april 2017

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater

Kvinner (scroll ned for menn)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points WLC Points
 1  2501  1322110 ROTCHEVA Olga  1978  RUS   2:11:22.0     39.26  100.00
 2  102  3505096 GRAEFNINGS Maria  1985  SWE   2:12:15.4  +53.4  58.23  80.00
 3  110  3485498 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   2:13:32.8  +2:10.8  85.73  60.00
 4  103  3515119 IMOBERDORF Rahel  1986  SUI   2:13:37.1  +2:15.1  87.25  50.00
 5  106  1312216 BONER Seraina  1982  SUI   2:13:42.0  +2:20.0  88.99  45.00
 6  119  3486557 PEREVOZCHIKOVA Alena  1988  RUS   2:14:09.3  +2:47.3  98.69  40.00
 7  111  3485717 SOBOLEVA Elena  1992  RUS   2:15:03.1  +3:41.1  117.80  36.00
 8  113  3665105 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR   2:15:08.6  +3:46.6  119.76  32.00
 9  107  3485215 ZERNOVA Natalia  1976  RUS   2:17:46.2  +6:24.2  175.74  29.00
 10  105  3155231 MORAVCOVA Klara  1983  CZE   2:17:47.5  +6:25.5  176.20  26.00
 11  109  3295000 BROCARD Elisa  1984  ITA   2:18:46.0  +7:24.0  196.99  24.00
 12  104  1323565 MANNIMA Tatjana  1980  EST   2:19:58.5  +8:36.5  222.74  22.00
 13  115  3485077 KONOHOVA Ksenia  1983  RUS   2:21:59.8  +10:37.8  265.83  20.00
 14  117  3195183 KROMER Marie  1993  FRA   2:22:00.5  +10:38.5  266.08  18.00
 15  122  3486186 PLOTNIKOVA Svetlana  1996  RUS   2:22:14.1  +10:52.1  270.91  16.00
 16  126  3485374 ZIATKOVA Marina  1979  RUS   2:23:19.3  +11:57.3  294.07  15.00
 17  101  3195061 DABUDYK Aurelie  1988  FRA   2:23:45.3  +12:23.3  303.31  14.00
 18  118  3486030 SITNIK Natalia  1994  RUS   2:26:20.5  +14:58.5  358.44  13.00
 19  121  1171081 KRASNOVA Julia  1973  RUS   2:26:26.9  +15:04.9  360.72  12.00


Menn

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points WLC Points
 1  86  3481539 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   2:06:15.3     35.00  100.00
 2  69  3420239 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   2:06:55.3  +40.0  49.78  80.00
 3  1  3510361 PRALONG Candide  1990  SUI   2:06:55.4  +40.1  49.82  60.00
 4  19  3481163 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:06:58.0  +42.7  50.78  50.00
 5  26  3481444 SAFIULLIN Rifat  1991  RUS   2:06:58.1  +42.8  50.82  45.00
 6  3  1362656 LIVERS Toni  1983  SUI   2:06:58.2  +42.9  50.86  40.00
 7  2  3190105 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   2:06:59.6  +44.3  51.37  36.00
 8  22  3660065 SEMENOV Michail  1986  BLR   2:06:59.7  +44.4  51.41  32.00
 9  15  3480317 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   2:07:00.9  +45.6  51.85  29.00
 10  7  3190076 MOUGEL Adrien  1988  FRA   2:07:01.2  +45.9  51.97  26.00
 11  6  3190002 CHAUVET Benoit  1981  FRA   2:07:01.3  +46.0  52.00  24.00
 12  8  3190401 GUIGONNET Loic  1992  FRA   2:07:02.0  +46.7  52.26  22.00
 13  95  3480192 DERBIN Dmitriy  1982  RUS   2:07:03.0  +47.7  52.63  20.00
 14  13  3480004 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   2:07:03.1  +47.8  52.67  18.00
 15  11  3480503 GAFAROV Anton  1987  RUS   2:07:08.9  +53.6  54.81  16.00
 16  4  3190125 POIRRIER Bastien  1988  FRA   2:07:42.8  +1:27.5  67.34  15.00
 17  37  3482233 TOLKACHEV Maxim  1994  RUS   2:07:43.7  +1:28.4  67.67  14.00
 18  400  3481845 ZAKIROV Ilnaz  1993  RUS   2:07:59.5  +1:44.2  73.51  13.00
 19  24  3670049 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   2:08:37.4  +2:22.1  87.52  12.00
 20  23  3480828 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   2:09:03.2  +2:47.9  97.06  11.00
 21  9  3190322 CHAMBELLANT Thomas  1994  FRA   2:09:46.9  +3:31.6  113.21  10.00
 22  33  3480507 GULIAEV Ivan  1987  RUS   2:10:00.5  +3:45.2  118.24  9.00
 23  32  3480526 SMOLIANIN Andrey  1986  RUS   2:11:12.9  +4:57.6  145.00  8.00
 24  5  3190175 BUTTIN Bastien  1989  FRA   2:12:02.0  +5:46.7  163.15  7.00
 25  61  3482090 SPIRIN Sergey  1971  RUS   2:12:11.8  +5:56.5  166.77  6.00
 26  220  3482966 FEDCHENKO Mikhail  1998  RUS   2:12:48.3  +6:33.0  180.26  5.00
 27  30  3482707 BARANOV Yuriy  1968  RUS   2:12:48.9  +6:33.6  180.48  4.00
 28  50  3480582 SHEMIAKIN Pavel  1983  RUS   2:16:25.5  +10:10.2  260.54  3.00
 28  36  3482411 VARYUKHIN Mikhail  1994  RUS   2:16:25.5  +10:10.2  260.54  3.00
 30  39  3480138 ZERNOV Sergey    RUS   2:17:39.9  +11:24.6  288.04  1.00
 31  89  3483235 NEUSTROEV Danil  1998  RUS   2:24:49.9  +18:34.6  446.98  0.00
 32  491  3480538 ANDREEV Vladimir  1982  RUS   2:26:04.6  +19:49.3  474.59  0.00
 33  71  3482293 BARDADYN Artur  1995  RUS   2:26:50.7  +20:35.4  491.63  0.00
 34  219  3483186 ZAGORSKIY Roman  1997  RUS   2:30:35.7  +24:20.4  574.80  0.00
 35  167  3483227 GAFIYATULLIN Rustam  1997  RUS   2:30:35.9  +24:20.6  574.87  0.00
 36  70  3482976 BLANIN Alexey  1975  RUS   2:39:05.7  +32:50.4  763.30  0.00
 37  222  3482996 PETROV Ioann  1998  RUS   2:42:41.6  +36:26.3  843.11  0.00