Resultater Skuggenatten Opp 2017



Resultater Skuggenatten Opp - 4,3 km og 456 høydemeter
Treungen, Nissedal, Telemark - 27. maI 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

NB! Klassevise lister følger nedenfor totallistene

KVINNER 

Plass Navn Klubb Tid
1 Philipp,Lucia SONGE 26:55 +00:00
2 Roe,Mariann Skarphedin, Idrettslaget 30:09 +03:14
3 Ukkelberg,Ingrid Marnardal IL 32:14 +05:19
4 Vesterlid,Fride Ålesund FIK 32:16 +05:21
5 Danielsen,Marie Idrett uten alkohol 34:35 +07:40
6 Hofstad,Solveig Steen Mjøndalen IF 34:49 +07:54
7 Utistog Kleiv,Ingjerd Vinje Idrettslag 35:25 +08:30
8 Kristoffersen,Karen oslo 35:39 +08:44
9 Uppstad,Elin Valle IL 35:43 +08:48
10 Rosef,Karianne Birkenes IL 35:51 +08:56
11 Rosef,Åse Marie Birkenes IL 36:18 +09:23
12 Vadder,Ingerid Morgedal Idrettslag 36:31 +09:36
13 Fredriksen,Ingerid Lillehammer Skiklub 36:42 +09:47
14 Vestly Sirevåg,Sandra Sandnes IL 37:53 +10:58
15 Freitas Brandt,Carla CA Madeira 38:47 +11:52
16 Callaerts,Trude Henseid Idrettslag Friidrettsg 40:51 +13:56
17 Rud,Monicha Treungen 40:55 +14:00
18 Solberg,Sissel Haugsjå ØHIL 40:59 +14:04
19 Grasbekk Pedersen,Tuva Nittedal IL 42:02 +15:07
20 Grasbekk,Gro Gjelleråsen IF 42:31 +15:36
21 Gill,Elisabeth Team fast and furious 43:26 +16:31
22 Svalland,Jehudit Vindbjart Ski 43:55 +17:00
23 Pettersen,Maren-Kristine oslo 44:07 +17:12
24 Mannsåker,Live Sandnes IL 44:20 +17:25
25 Larsen,Lene Winther Team Carl Erik Winther Larsen 45:36 +18:41
26 Sines,Live Vegårshei IL 45:44 +18:49
27 Løvland,Hege Team fast and furious 47:22 +20:27
28 Vestøl,Gerd-Jorunn Sørlandet sykehus 47:24 +20:29
29 Fahre,Helene Oslo politiidrettslag 47:25 +20:30
30 Qvenild-Svennungsen,Marthe IfØrn/Grenland ski TiT 47:48 +20:53
31 Kristiansen,Melanie Stathelle og Omegn IL 47:49 +20:54
32 Nordbø,Ingebjørg Oslo Politis IL 48:07 +21:12
33 Strand,Hanne Team Strand 48:52 +21:57
34 De Schuyteneer,Karlien Drangedal Idrettslag 49:14 +22:19
35 Sørensen,Pernille Team Carl Erik Winther Larsen 49:18 +22:23
36 Unhjem,Åshild Team fast and furious 50:04 +23:09
37 Rud,Malin Team Rud 51:39 +24:44
38 Falck,Kirsti Skien 52:12 +25:17
39 Nerheim,Anne Marie Limmesand Team fast and furious 54:08 +27:13
40 Ness,Juliane NOTEAM 54:45 +27:50
41 Winther,Else Team Carl Erik Winther Larsen 55:07 +28:12
42 Kruse,Trine Nord Team Carl Erik Winther Larsen 55:28 +28:33
43 Bergland,Tiril NOTEAM 55:55 +29:00
44 Setane,Anne Britt Treungen idrettslag 56:29 +29:34
45 Dahle Strand,Siv Anita Team Strand 57:13 +30:18
46 Rud,Kristine Team Rud 58:53 +31:58
47 Hammarlund,Maria Fykerud Arendal 59:11 +32:16
48 Sydnes,Vilde Team Carl Erik Winther Larsen 59:27 +32:32
49 Solvang,Therese Team fast and furious 1:03:47 +36:52
50 Goul,Pernille Winther Team Carl Erik Winther Larsen 1:04:44 +37:49
51 Johannessen,Elin Fykerud Skien 1:06:15 +39:20
52 Rasmussen,Anne Winther Team Carl Erik Winther Larsen 1:06:48 +39:53
53 Rix,Marianne Winther Team Carl Erik Winther Larsen 1:07:23 +40:28
54 Marcussen,Elisabeth Faarup Team Carl Erik Winther Larsen 1:20:00 +53:05
55 Rasmussen,Margit Winther Team Carl Erik Winther Larsen 1:37:00 +1:10:05

---

MENN TOTALT 2017

Plass Navn Klubb Tid
1 Tengsareid,Torstein Egersunds Idrettsklubb 25:00 +00:00
2 Hisdal,Erling Tjalve, IK 26:01 +01:01
3 Bergstå,Stian Svarstad IL 26:36 +01:36
4 Svaland,Håkon Birkenes IL 27:15 +02:15
5 Værland,Andreas Vegårshei IL 27:33 +02:33
6 Wiberg,Åsmund Otra IL 27:47 +02:47
7 Tveit Aakre,Olav Markus Kroken Idrettslag 28:26 +03:26
8 Bergstå,Robert Svarstad IL 28:53 +03:53
9 Thorkildsen,Magnus Trauma 28:59 +03:59
10 Mangerud,Karl Magnus Flatdal Il/Tromsø triathlonklu 29:30 +04:30
11 Findal Skar,Hogne Sannidal Idrettslag 29:37 +04:37
12 Ramse,Sondre Otra IL 30:15 +05:15
13 Åkre Rysstad,Aron Valle IL 30:44 +05:44
14 Dønnestad,Tellef Kristiansand Løpeklubb 30:50 +05:50
15 Jensen,Asgeir Reiersen Birkenes IL 30:53 +05:53
16 Ødegaarden,Thomas Team grenland ski 30:57 +05:57
17 Ulevåg,Kåre Tvedestrand Turn Og IF 31:14 +06:14
18 Sløgedal,Kenneth Marnardal IL 31:25 +06:25
19 Gaastjønn,Eivnd IL Tokke 31:39 +06:39
20 Garpestad,Geirmund Vegårshei IL 31:41 +06:41
21 Svenningsen,Kevin Fevik og omegn cycle club 31:42 +06:42
22 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget Skien 31:49 +06:49
23 Jensen,Ole Gunnar Lund Oddersjaa 31:50 +06:50
24 Blom,Thomas Imås IL Ski 31:51 +06:51
25 Karlsen,Nils Olav Rykene 31:55 +06:55
26 Stahlsberg,Sondre Stathelle 31:56 +06:56
27 Kleiv,Halvor Vinje Idrettslag 32:04 +07:04
28 Felle,John Sverre Felle IL 32:10 +07:10
29 Thoresen,Pål PT Fysio 32:31 +07:31
30 Aarli,Sondre Gulset IF ski 32:42 +07:42
31 Myhre,Tor Vegårshei IL 32:44 +07:44
32 Kilde,Irvin Skagerrak Sportsklubb 32:46 +07:46
33 Fredriksen,Hans-Fredrik Treungen idrettslag 32:47 +07:47
34 Værland,Ståle Vegårshei IL 32:49 +07:49
35 Isaksen,Arild Team Setesdal 32:50 +07:50
36 Tveit,Niklas Team Setesdal 32:57 +07:57
37 Jahre,John Tjøme Løpeklubb 33:04 +08:04
38 Gauslaa,Per Kristian Oddersjaa 33:10 +08:10
39 Strand,Amund eidanger i.l 33:16 +08:16
40 Svaland,Tor Olav Birkenes IL 33:23 +08:23
41 Thorstensen,Kim Andre Nomeland Bygland IL 33:33 +08:33
42 Sælen,Robin Imås IL 33:43 +08:43
43 Ukkelberg Sløgedal,Martin Marnardal IL 33:47 +08:47
44 Mollestad,Thomas L Oddersjaa 33:48 +08:48
45 Skibsrud,Iver Kvaale Bygland IL 34:15 +09:15
46 Skogby,Geir Vegårshei IL 34:18 +09:18
47 Lia,Kristian Drangedal Idrettslag 34:19 +09:19
48 Lossius,Hans Kristiansand Løpeklubb 34:29 +09:29
49 Myhre,Magne Vegårshei IL 34:37 +09:37
50 Helberget,Frode Grep Grenland 34:42 +09:42
51 Ødegård,Martin Lysaker 34:51 +09:51
52 Myhre,Vemund Vegårshei IL 34:56 +09:56
53 Reinholt,Helge Treungen idrettslag 35:00 +10:00
54 Flåta,Ånon Gjerstad IL 35:10 +10:10
55 Liland,Jostein H. Runar Ski / STIF 35:13 +10:13
56 Grestad,Torje Morgedal Idrettslag 35:18 +10:18
57 Listaul,Cato Bø Milers 35:21 +10:21
58 Ree Hanson,Eivind Team Strand 35:22 +10:22
59 Børtinghus,Helge NOTEAM 35:23 +10:23
60 Gulseth,Oscar Löplabbet 35:29 +10:29
61 Jahre,Marius Tjøme Løpeklubb 35:36 +10:36
Lunde,Morten Skade, Idrettslaget 35:36 +10:36
Grasbekk Pedersen,Sondre Nittedal IL 35:36 +10:36
64 Sundsli,Bård Treungen idrettslag 35:43 +10:43
65 Kilen,Gaute Grimstad Løpeklubb 35:48 +10:48
Vehus,Erik Nordjordet Hovden Sportsklubb 35:48 +10:48
67 Grundt,Jørgen Treungen idrettslag 35:56 +10:56
68 Sørkås,Gunnar Kviteseid Idrettslag 35:57 +10:57
Hofstad,Thomas MIF 35:57 +10:57
70 Mollestad,Martin L Oddersjaa 36:20 +11:20
71 De Ruiter,Dick Mountain climber 36:23 +11:23
72 Tveit,Ketil Olav ÅL IL 36:32 +11:32
73 Sælen,Vetle Imås IL 36:35 +11:35
74 Johnsen,Emil Imås Ski 36:38 +11:38
75 Aasheim,Arne Bygland IL 36:39 +11:39
76 Midtbø,Olav H. Vinje Idrettslag 36:40 +11:40
77 Larsen,Kasper Winther Team Carl Erik Winther Larsen 36:51 +11:51
78 Liland,Kjetil H. Hovden Sportsklubb 36:57 +11:57
79 Abusland Gulbrandsen,Jan Ronny Imås IL 37:05 +12:05
80 Halaas,Eivind Grimstad Løpeklubb 37:10 +12:10
81 Borstad,Hans Christian Nissedal IL 37:26 +12:26
82 Solberg,Asgeir ØHIL 37:36 +12:36
83 Tarraldsen,Roger Team Carl Erik Winther Larsen 37:38 +12:38
84 Hetland,Sindre Oslo Politis IL 37:41 +12:41
Mykland,Aadne Imås 37:41 +12:41
86 Pedersen,Daniel Morgedal i. L 37:49 +12:49
87 Kvamme,Lars Gunnar Kvamme Kviteseid Idrettslag 37:52 +12:52
88 Hermansen,Morten IL Rein 37:56 +12:56
89 Ødegård,Aksel Imås Ski 38:27 +13:27
90 Hauge,Vegard Vestøl Idun's IL 38:46 +13:46
91 Olderkjær,Vidar Gjøvik friidrettsklubb 39:09 +14:09
92 Lindtveit,Knut Olaf Vegårshei IL 39:13 +14:13
93 Baas,Eivind Dølemo IL 39:32 +14:32
Tandberg-Johansen,Felix Heggedal IL 39:32 +14:32
95 Haugsmyr,Anders Bergen 39:49 +14:49
96 Moldal,Arild Birkenes IL 39:51 +14:51
97 Winterkjær,Håvard Gjerstad IL 39:53 +14:53
98 Pedersen,Stig Gjelleråsen IF 40:09 +15:09
99 Kåsa,Augon Treungen idrettslag 40:21 +15:21
100 Monsen,Geir Erling Berg Team Rud 40:26 +15:26
101 Hoonhout,Bas Vegårshei IL 40:27 +15:27
102 Thronsen,John Nissedal IL 40:30 +15:30
103 Vike,Geir NOTEAM 40:46 +15:46
104 Strandbo,Morten Team Carl Erik Winther Larsen 41:08 +16:08
105 Kaasa,Lars Halvor Felle IL 41:14 +16:14
106 Olderkjær,Reidar Trio, IL 41:24 +16:24
107 Gare,Morten Drangedal Idrettslag 41:27 +16:27
108 Fintland,Ole Ivar Treungen il 41:29 +16:29
109 Meyer,Jan Robert Treungen il 41:36 +16:36
110 Pettersen,Finn Gjerstad IL 41:45 +16:45
111 Tveit,Sverre Treungen idrettslag 42:11 +17:11
112 Lossius,Leander Leire Oddersjaa 42:21 +17:21
113 Grimstveit,Abraham A Treungen idrettslag 42:31 +17:31
114 Thorsen,Thomas Imås IL 42:45 +17:45
115 Vøllestad,Daniel Bostrak IL 42:54 +17:54
116 Veslestaul,Trygve Idrettslaget Dyre Vaa - Friidr 43:01 +18:01
117 Isaksen,Mats NOTEAM 43:12 +18:12
118 Lundh,Rune Nanset IF 43:52 +18:52
119 Kilde,Adrian Tønsberg 44:10 +19:10
120 Moren,Erik NOTEAM 44:13 +19:13
121 Odden,Einar Drangedal 44:50 +19:50
Pedersen,Adrian A Morgedal. I. L 44:50 +19:50
123 Krat,Emil Vinther Team Carl Erik Winther Larsen 44:57 +19:57
124 Callaerts,Sondre Drangedal Idrettslag 45:08 +20:08
125 Nes,Christopher Treungen idrettslag 45:31 +20:31
126 Jacobsen,Christoffer Trauma IF 45:44 +20:44
127 Andersen,Christian Mikalsen Arendal 46:13 +21:13
128 Grimstad,Håkon Ahlsen Løvenstad 46:21 +21:21
129 Luthe,Morten Herkules fotball oldboys 46:36 +21:36
130 Sæterbakken,Tom Andre Drangedal 47:22 +22:22
Tufte,Geir Ove Drangedal 47:22 +22:22
132 Åkre Rysstad,David Valle IL 47:23 +22:23
133 Jaabæk,Trond Eirik Rygene IL 47:48 +22:48
134 Gryting,Stian Gjerstad IL 49:09 +24:09
135 Dahle Strand,Erik Team Strand 50:02 +25:02
136 Tveit,Håvard Treungen idrettslag 50:05 +25:05
137 Larsen,Carl Erik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 51:21 +26:21
138 Goul,Mikkel Winther Team Carl Erik Winther Larsen 51:30 +26:30
139 Larsen,Kim Winther Team Carl Erik Winther Larsen 51:42 +26:42
Reinås,Sigbjørn Team Rud 51:42 +26:42
141 Rix,Christian Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:15 +27:15
142 Larsen,Henrik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:45 +27:45
143 Rud,Nicolai Skoppum Idrettslag 52:50 +27:50
144 Fredriksen,Håvard Stokke IL 53:23 +28:23
145 Jepsen,Torben NOTEAM 55:24 +30:24
146 Gattner,Tomasz Team Carl Erik Winther Larsen 58:21 +33:21
147 Tarraldsen,Ole Martin Team Carl Erik Winther Larsen 58:28 +33:28
148 Rud,Svenn Erik Treungen 59:03 +34:03
149 Bergh,Vegard Team fast and furious 1:00:16 +35:16
150 Hedegaard,Lars Team Carl Erik Winther Larsen 1:07:05 +42:05
151 Tandberg-Johansen,Daniel Heggedal IL 1:09:39 +44:39
152 Johannessen,Tor Porsgrunn 1:11:43 +46:43

---

KLASSEVIS

K 12-13
1,Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL, 42:02, 
2,Tiril Bergland, NOTEAM, 55:55,

K 14-15
1,Solveig Steen Hofstad, Mjøndalen IF, 34:49, 
2,Ingerid Vadder, Morgedal Idrettslag, 36:31,

K 16-17
1,Åse Marie Rosef, Birkenes IL, 36:18, 
2,Jehudit Svalland, Vindbjart Ski, 43:55, 
3,Live Sines, Vegårshei IL, 45:44, 
4,Marthe Qvenild-Svennungsen, IfØrn/Grenland ski TiT, 47:48, 
5,Melanie Kristiansen, Stathelle og Omegn IL, 47:49,

K 18-19
1,Lucia Philipp, SONGE, 26:55, 
2,Elin Uppstad, Valle IL, 35:43, 
3,Sandra Vestly Sirevåg, Sandnes IL, 37:53, 
4,Live Mannsåker, Sandnes IL, 44:20,

K 23-34
1,Ingrid Ukkelberg, Marnardal IL, 32:14, 
2,Fride Vesterlid, Ålesund FIK, 32:16, 
3,Marie Danielsen, Idrett uten alkohol, 34:35, 
4,Maren-Kristine Pettersen, oslo, 44:07, 
5,Helene Fahre, Oslo politiidrettslag, 47:25, 
6,Ingebjørg Nordbø, Oslo Politis IL, 48:07, 
7,Hanne Strand, Team Strand, 48:52, 
8,Malin Rud, Team Rud, 51:39, 
9,Anne Marie Limmesand Nerheim, Team fast and furious, 54:08, 
10,Juliane Ness, NOTEAM, 54:45, 
11,Trine Nord Kruse, Team Carl Erik Winther Larsen, 55:28, 
12,Kristine Rud, Team Rud, 58:53, 
13,Vilde Sydnes, Team Carl Erik Winther Larsen, 59:27, 
14,Therese Solvang, Team fast and furious, 1:03:47, 
15,Elisabeth Faarup Marcussen, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:20:00,

K 20-22
1,Mariann Roe, Skarphedin, Idrettslaget, 30:09, 
2,Ingerid Fredriksen, Lillehammer Skiklub, 36:42, 
3,Pernille Sørensen, Team Carl Erik Winther Larsen, 49:18, 
4,Pernille Winther Goul, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:04:44,

K 35-39
1,Karen Kristoffersen, oslo, 35:39, 
2,Sissel Haugsjå Solberg, ØHIL, 40:59, 
3,Elisabeth Gill, Team fast and furious, 43:26, 
4,Karlien De Schuyteneer, Drangedal Idrettslag, 49:14, 
5,Siv Anita Dahle Strand, Team Strand, 57:13, 
6,Maria Fykerud Hammarlund, Arendal, 59:11, 
7,Elin Fykerud Johannessen, Skien, 1:06:15, 
8,Anne Winther Rasmussen, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:06:48,

K 40-44
1,Karianne Rosef, Birkenes IL, 35:51, 
2,Carla Freitas Brandt, CA Madeira, 38:47, 
3,Trude Callaerts, Henseid Idrettslag Friidrettsg, 40:51, 
4,Lene Winther Larsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 45:36,

K 45-49
1,Ingjerd Utistog Kleiv, Vinje Idrettslag, 35:25, 
2,Monicha Rud, Treungen, 40:55, 
3,Gro Grasbekk, Gjelleråsen IF, 42:31, 
4,Hege Løvland, Team fast and furious, 47:22, 
5,Åshild Unhjem, Team fast and furious, 50:04, 
6,Kirsti Falck, Skien, 52:12, 
7,Anne Britt Setane, Treungen idrettslag, 56:29,

K 50-54
1,Marianne Winther Rix, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:07:23,

K 55-59
1,Gerd-Jorunn Vestøl, Sørlandet sykehus, 47:24, 
2,Else Winther, Team Carl Erik Winther Larsen, 55:07,

K 60-64
1,Margit Winther Rasmussen, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:37:00,

M 12-13
1,Tor Myhre, Vegårshei IL, 32:44, 
2,Martin Ukkelberg Sløgedal, Marnardal IL, 33:47, 
3,Vemund Myhre, Vegårshei IL, 34:56, 
4,Torje Grestad, Morgedal Idrettslag, 35:18, 
5,Olav H. Midtbø, Vinje Idrettslag, 36:40, 
6,Leander Leire Lossius, Oddersjaa, 42:21, 
7,Thomas Thorsen, Imås IL, 42:45, 
8,Adrian A Pedersen, Morgedal. I. L, 44:50, 
9,Sondre Callaerts, Drangedal Idrettslag, 45:08, 
10,David Åkre Rysstad, Valle IL, 47:23,

M 14-15
1,Eivnd Gaastjønn, IL Tokke, 31:39, 
2,Thomas Blom, Imås IL Ski, 31:51, 
3,Halvor Kleiv, Vinje Idrettslag, 32:04, 
4,Sondre Aarli, Gulset IF ski, 32:42, 
5,Robin Sælen, Imås IL, 33:43, 
6,Thomas L Mollestad, Oddersjaa, 33:48, 
7,Hans Lossius, Kristiansand Løpeklubb, 34:29, 
8,Jostein H. Liland, Runar Ski / STIF, 35:13, 
9,Sondre Grasbekk Pedersen, Nittedal IL, 35:36, 
10,Jan Ronny Abusland Gulbrandsen, Imås IL, 37:05, 
11,Aadne Mykland, Imås, 37:41, 
12,Daniel Pedersen, Morgedal i. L, 37:49, 
13,Lars Gunnar Kvamme Kvamme, Kviteseid Idrettslag, 37:52, 
14,Morten Hermansen, IL Rein, 37:56, 
15,Aksel Ødegård, Imås Ski, 38:27, 
16,Håvard Winterkjær, Gjerstad IL, 39:53,

M 16-17
1,Olav Markus Tveit Aakre, Kroken Idrettslag, 28:26, 
2,Asgeir Reiersen Jensen, Birkenes IL, 30:53, 
3,Ole Gunnar Lund Jensen, Oddersjaa, 31:50, 
4,Niklas Tveit, Team Setesdal, 32:57, 
5,Per Kristian Gauslaa, Oddersjaa, 33:10, 
6,Tor Olav Svaland, Birkenes IL, 33:23, 
7,Iver Kvaale Skibsrud, Bygland IL, 34:15, 
8,Ånon Flåta, Gjerstad IL, 35:10, 
9,Gunnar Sørkås, Kviteseid Idrettslag, 35:57, 
10,Martin L Mollestad, Oddersjaa, 36:20, 
11,Emil Johnsen, Imås Ski, 36:38, 
12,Vegard Vestøl Hauge, Idun's IL, 38:46, 
13,Felix Tandberg-Johansen, Heggedal IL, 39:32, 
14,Arild Moldal, Birkenes IL, 39:51, 
15,Bas Hoonhout, Vegårshei IL, 40:27, 
16,Christopher Nes, Treungen idrettslag, 45:31, 
17,Stian Gryting, Gjerstad IL, 49:09, 
18,Ole Martin Tarraldsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 58:28,

M 18-19
1,Andreas Værland, Vegårshei IL, 27:33, 
2,Åsmund Wiberg, Otra IL, 27:47, 
3,Sondre Ramse, Otra IL, 30:15, 
4,Aron Åkre Rysstad, Valle IL, 30:44, 
5,Thomas Ødegaarden, Team grenland ski, 30:57, 
6,Erik Nordjordet Vehus, Hovden Sportsklubb, 35:48, 
7,Mats Isaksen, NOTEAM, 43:12,

M 20-22
1,Hogne Findal Skar, Sannidal Idrettslag, 29:37, 
2,Kristian Lia, Drangedal Idrettslag, 34:19, 
3,Vetle Sælen, Imås IL, 36:35, 
4,Daniel Vøllestad, Bostrak IL, 42:54,

M 23-34
1,Torstein Tengsareid, Egersunds Idrettsklubb, 25:00, 
2,Erling Hisdal, Tjalve, IK, 26:01, 
3,Stian Bergstå, Svarstad IL, 26:36, 
4,Håkon Svaland, Birkenes IL, 27:15, 
5,Robert Bergstå, Svarstad IL, 28:53, 
6,Magnus Thorkildsen, Trauma, 28:59, 
7,Karl Magnus Mangerud, Flatdal Il/Tromsø triathlonklu, 29:30, 
8,Kenneth Sløgedal, Marnardal IL, 31:25, 
9,Geirmund Garpestad, Vegårshei IL, 31:41, 
10,Irvin Kilde, Skagerrak Sportsklubb, 32:46, 
11,Hans-Fredrik Fredriksen, Treungen idrettslag, 32:47, 
12,John Jahre, Tjøme Løpeklubb, 33:04, 
13,Kim Andre Nomeland Thorstensen, Bygland IL, 33:33, 
14,Martin Ødegård, Lysaker, 34:51, 
15,Cato Listaul, Bø Milers, 35:21, 
16,Eivind Ree Hanson, Team Strand, 35:22, 
17,Helge Børtinghus, NOTEAM, 35:23, 
18,Oscar Gulseth, Löplabbet, 35:29, 
19,Bård Sundsli, Treungen idrettslag, 35:43, 
20,Dick De Ruiter, Mountain climber, 36:23, 
21,Kasper Winther Larsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 36:51, 
22,Hans Christian Borstad, Nissedal IL, 37:26, 
23,Sindre Hetland, Oslo Politis IL, 37:41, 
24,Anders Haugsmyr, Bergen, 39:49, 
25,Geir Erling Berg Monsen, Team Rud, 40:26, 
26,Morten Strandbo, Team Carl Erik Winther Larsen, 41:08, 
27,Lars Halvor Kaasa, Felle IL, 41:14, 
28,Adrian Kilde, Tønsberg, 44:10, 
29,Einar Odden, Drangedal, 44:50, 
30,Emil Vinther Krat, Team Carl Erik Winther Larsen, 44:57, 
31,Christoffer Jacobsen, Trauma IF, 45:44, 
32,Christian Mikalsen Andersen, Arendal, 46:13, 
33,Håkon Ahlsen Grimstad, Løvenstad, 46:21, 
34,Mikkel Winther Goul, Team Carl Erik Winther Larsen, 51:30, 
35,Christian Winther Rix, Team Carl Erik Winther Larsen, 52:15, 
36,Nicolai Rud, Skoppum Idrettslag, 52:50, 
37,Tomasz Gattner, Team Carl Erik Winther Larsen, 58:21,

M 35-39
1,Kevin Svenningsen, Fevik og omegn cycle club, 31:42, 
2,Sondre Stahlsberg, Stathelle, 31:56, 
3,John Sverre Felle, Felle IL, 32:10, 
4,Amund Strand, eidanger i.l, 33:16, 
5,Asgeir Solberg, ØHIL, 37:36, 
6,Sverre Tveit, Treungen idrettslag, 42:11, 
7,Tom Andre Sæterbakken, Drangedal, 47:22, 
8,Sigbjørn Reinås, Team Rud, 51:42,

M 40-44
1,Frode Helberget, Grep Grenland, 34:42, 
2,Marius Jahre, Tjøme Løpeklubb, 35:36, 
3,Jørgen Grundt, Treungen idrettslag, 35:56, 
4,Thomas Hofstad, MIF, 35:57, 
5,Geir Vike, NOTEAM, 40:46, 
6,Jan Robert Meyer, Treungen il, 41:36, 
7,Erik Dahle Strand, Team Strand, 50:02, 
8,Håvard Tveit, Treungen idrettslag, 50:05, 
9,Vegard Bergh, Team fast and furious, 1:00:16,

M 45-49
1,Tellef Dønnestad, Kristiansand Løpeklubb, 30:50, 
2,Kåre Ulevåg, Tvedestrand Turn Og IF, 31:14, 
3,Pål Thoresen, PT Fysio, 32:31, 
4,Ståle Værland, Vegårshei IL, 32:49, 
5,Geir Skogby, Vegårshei IL, 34:18, 
6,Morten Lunde, Skade, Idrettslaget, 35:36, 
7,Gaute Kilen, Grimstad Løpeklubb, 35:48, 
8,Arne Aasheim, Bygland IL, 36:39, 
9,Kjetil H. Liland, Hovden Sportsklubb, 36:57, 
10,Eivind Baas, Dølemo IL, 39:32, 
11,Stig Pedersen, Gjelleråsen IF, 40:09, 
12,John Thronsen, Nissedal IL, 40:30, 
13,Ole Ivar Fintland, Treungen il, 41:29, 
14,Abraham A Grimstveit, Treungen idrettslag, 42:31, 
15,Morten Luthe, Herkules fotball oldboys, 46:36, 
16,Geir Ove Tufte, Drangedal, 47:22, 
17,Trond Eirik Jaabæk, Rygene IL, 47:48, 
18,Svenn Erik Rud, Treungen, 59:03, 
19,Daniel Tandberg-Johansen, Heggedal IL, 1:09:39,

M 50-54
1,Sigmund Skar, Naprapatlandslaget Skien, 31:49, 
2,Nils Olav Karlsen, Rykene, 31:55, 
3,Magne Myhre, Vegårshei IL, 34:37, 
4,Helge Reinholt, Treungen idrettslag, 35:00, 
5,Ketil Olav Tveit, ÅL IL, 36:32, 
6,Eivind Halaas, Grimstad Løpeklubb, 37:10, 
7,Roger Tarraldsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 37:38, 
8,Knut Olaf Lindtveit, Vegårshei IL, 39:13, 
9,Augon Kåsa, Treungen idrettslag, 40:21, 
10,Morten Gare, Drangedal Idrettslag, 41:27, 
11,Erik Moren, NOTEAM, 44:13, 
12,Kim Winther Larsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 51:42, 
13,Torben Jepsen, NOTEAM, 55:24, 
14,Lars Hedegaard, Team Carl Erik Winther Larsen, 1:07:05,

M 55-59
1,Arild Isaksen, Team Setesdal, 32:50, 
2,Rune Lundh, Nanset IF, 43:52, 
3,Henrik Winther Larsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 52:45,

M 60-64
1,Reidar Olderkjær, Trio, IL, 41:24, 
2,Håvard Fredriksen, Stokke IL, 53:23,

M 65-69
1,Vidar Olderkjær, Gjøvik friidrettsklubb, 39:09, 
2,Finn Pettersen, Gjerstad IL, 41:45, 
3,Carl Erik Winther Larsen, Team Carl Erik Winther Larsen, 51:21, 
4,Tor Johannessen, Porsgrunn, 1:11:43,

M 70-74
1,Trygve Veslestaul, Idrettslaget Dyre Vaa - Friidr, 43:01,



Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Påmeldte: Kvinner - Menn| Program| Værvarsel