Resultater Verdenscup Rulleski Oroslavje - Fellesstart - 12 km - Kvinner 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Fellesstart 12 km, fri teknikk, kvinner
Oroslavje, Kroatia - 7. juli 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Komplette resultater

Senior (junior nedenfor)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  58  3295223 BOLZAN Lisa  1995  ITA   19:40.3     158.20  100.00
 2  51  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   19:40.5  +0.2  158.67  80.00
 3  62  3295222 BOLZAN Anna  1995  ITA   19:40.6  +0.3  158.91  60.00
 4  56  3485077 KONOHOVA Ksenia  1983  RUS   19:42.0  +1.7  162.23  50.00
 5  61  3485107 EKTOVA Elena  1981  RUS   19:42.1  +1.8  162.47  45.00
 6  52  3505883 OLSSON Sandra  1995  SWE   19:42.3  +2.0  162.94  40.00
 7  60  3205384 WILLERT Tina  1993  GER   19:45.1  +4.8  169.59  36.00
 8  50  3505223 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   19:46.2  +5.9  172.20  32.00
 9  57  3486332 PLOTNIKOVA Olga  1996  RUS   19:49.3  +9.0  179.55  29.00
 10  53  3486282 KALININA Arina  1995  RUS   19:54.8  +14.5  192.60  26.00
 11  63  3486258 LETUCHEVA Olga  1995  RUS   20:15.1  +34.8  240.76  24.00
 12  66  3385030 BLAZENIC Nika  1996  CRO   20:38.5  +58.2  296.27  22.00
 13  54  3235029 NTANOU Maria  1990  GRE   20:53.6  +1:13.3  332.09  20.00


Junior

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  70  3205634 DIETZE Anna-Maria  1999  GER   20:01.2     150.18  100.00
 2  79  3295290 GELMI Chiara  1997  ITA   20:05.0  +3.8  159.04  80.00
 3  73  3295385 BECCHIS Chiara  1999  ITA   20:06.2  +5.0  161.84  60.00
 4  77  3295412 MORTAGNA Alba  2000  ITA   20:09.9  +8.7  170.46  50.00
 5  76  3205618 ROCKSTROH Anna  1998  GER   20:11.6  +10.4  174.42  45.00
 6  71  3506136 AXELSSON Kristina  1999  SWE   20:20.5  +19.3  195.17  40.00
 7  81  3205718 RICHTER Merle  2001  GER   20:45.2  +44.0  252.74  36.00
 8  82  3205723 ZIMARE Rosa  2001  GER   21:28.6  +1:27.4  353.91  32.00
 9  83  3427026 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR   21:46.6  +1:45.4  395.87  29.00
 10  72  3315021 ILIC Anja  1998  SRB   21:59.9  +1:58.7  426.87  26.00
 11  74  3665083 AHEYEVA Nastassia  1997  BLR   22:20.5  +2:19.3  474.89  24.00
 12  80  3395113 TREIER Johanna  1998  EST   23:19.5  +3:18.3  612.42  22.00


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater